AСТЪН ВИЛА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 13 яну 2007, 12:06

Няма край червената злоба и завист...

Нищо,аз се радвам,че се излагате така и си показвате какво представлявате всъщност.Нека всички го видят.....
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 13 яну 2007, 12:53

Всеки има правото да се излага колкото и както си поиска! Това че Стенли е казал че като малък е бил левскар и че се е скарал със вашия любим национален треньор и край. Този футболист вече не съществува.

НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ БЕ?!?!

Потребителски аватар
loko89
Мнения: 648
Регистриран на: 05 юли 2006, 11:48
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Мнениеот loko89 » 13 яну 2007, 13:00

otto може би е едниствения в държавата, който защитава СТоичков в този момент, и го прави от прословутия си инат...
Боби не го вдига, а Ангелов не заслужава повече свирка

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 13 яну 2007, 15:39

loko89 написа:
otto написа:А ТОЗИ КОЙТО НЕ УВАЖАВА БЪЛГАРИЯ Е СМРАДЛИВО ЛАЙНО :!: :!: :!:


тва ли ти е уважението към България, злорадстваш по адрес на български футболист, при това излязал от вашия клуб. смешник си, Оте, смешник. и си жалък то4но като персоната на аватара ти, в който не остана нищо българско, за цесекарско да не говорим...

:shock: СЕЛСКИ,ДА СИ ИМАМЕ УВАЖЕНИЕТО,МЕН МЕ НАРИЧАЙ КАКТО ИСКАШ,ОБАЧЕ ЕДИН ОТ НАЙ-ГОЛЕМИТЕ БЪЛГАРИ,НЯМАШ ПРАВО ДА ОБИЖДАШ :!: :!: :!: НИТО ТИ, НИТО КОЙТО И ДА Е ДРУГ ДРУГ :idea: ИЦО Е ВЕЛИК,НЕЗАВИСИМО ОТ ЧЕПАТИЯ МУ ХАРАКТЕР И ОТ ТОВА Е ТИ Е СЪСЕЛЯНИН :lol:
А СТИЛЯН Е СМОТЛЬО,НИКОГА НЯМА ДА СТАНЕ ГОЛЯМ,ЗАЩОТО Е К...А :wink: НЕ СЛУЧАЙНО И ОТ ВИЛА ГО ЕБАВАТ :lol: ОТ ВИЛА :shock: :oops:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 13 яну 2007, 15:53

Отка, пак говориш глупости, не знам дали се усещаш. Астън Вила, каквото и да си говорим е посредствен отбор, със слаби нападатели, безлични халфове и средняшка защита. Явно от Стилиян се очакват чудеса, но той не не е Роналдиньо, а дори и Роналдиньо да заиграе във Вила, съмнявам се, че ще мръднат много напред в класирането. Освен това, след като е контузен, нормално е мениджърът да иска да го запази и да му даде почивка, която ще му се отрази добре и психически.

Стилиян е показал, че има характер - още в Селтик, когато се върна след жестока контузия и се върна по-силен отпреди. Сигурен съм, че и сега ще е така. Не го подкрепям, че се отказа от националния отбор, но ако някой е наистина п...а, то това е именно Стоичков, който върна в отбора един предател, само защото му е протеже и защото от години си върти гъза в Англия. за изпълненията на самия Стоичков като футболист няма смисъл да говорим. Така че Отка, замисли се малко, не знам откъде идва претенциите ти, че се изказваш като последна инстанция, но "критериите" ти май са малкопо-обективни, отколкото е нужно. :wink:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 13 яну 2007, 17:22

БИБКА,ТИ 'НАКЛОН' ЛИ МИ ДАВАШ :?:
СТИЛЯН Е ЛАЙНО И ТОВА ВСЕКИ УВАЖАВАЩ СЕБЕ СИ ФЕН НА ФУТБОЛА ГО ЗНАЕ,КОЙТО НЕ Е СЪГЛАСЕН, Е КАТО НЕГО :wink:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 13 яну 2007, 17:44

Какво им обясняваш :!: Не виждаш ли, че той вече е техен идол :lol: :lol: :lol: В тяхната агитка вече виждаме транспаранти(Петрич), левскари с фланелки на Ст. Петров ............ Това е, всеки който е анти-Стоичков е техен идол :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 13 яну 2007, 17:48

И КАКВО ОТ ТОВА :?: НА ИЦО, ВСИКИТЕ ИМ ИГРАЧИ ВЗЕТИ ЗАЕДНО-ЗА ЦЯЛАТА ИМ ИСТОРИЯ, БАРАБАР С РЪКОВОДСТВОТО И ФЕНОВЕТЕ МОГАТ САМО ДА МУ КОЛЕНИЧАТ :!: :!: :!: НЕЩАСТНИЦИ :x
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 13 яну 2007, 17:53

Значи аз и всеки, който има мнение, различно от твоето е лайно и няма смисъл да му отговаряш, така ли, Отка? :roll: Евала, железен аргумент. :?

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 13 яну 2007, 17:55

КАЗВАМ,САМО КОГАТО СЪМ ПРАВ :!: :!: :!: КАТО В МОМЕНТА :wink:
НЕ СЕ ПРАВИ НА ГОСПОЖИЦА :idea: КАТО СТЕНЛИ,ДЕТО Е МЪЖ НА ЖЕНА СИ :lol: :lol: :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 13 яну 2007, 17:57

Отто лоша новина

Стилиян се завръща в националния отбор



Стилиян Петров обмисля да се завърне в националния отбор, след като през октомври втрещи държавата със своя бойкот, съобщи „Donbalon”. Тогава нервите на капитана на отбора ни не издържаха и след квалификацията с Люксембург той избухна срещу Христо Стоичков и го посочи като основна причина за оттеглянето си.

Три месеца по-късно Стилиян вече е нападнат от първите съжаления за постъпката си. По време на новогодишните празници той се е обадил на помощник-треньора на тима Димитър Димитров и в частен разговор му се е оплакал, че му е “мъчно за момчетата и отбора”. “Може и да се върна”, това е казал Стилиян на Херо.

Ако Петров пожелае да се върне в националния тим, пред него не биха съществували никакви пречки да облече фланелката с герба. Въпреки скандала с Камата, Стоичков няма да си позволи лукса да отхвърли протегнатата ръка. Треньорът на трикольорите на няколко пъти подчерта, че вратата пред Стенли е отворена и ако той ревизира решението си – няма да има проблем отново да заиграе под флага на родината. Същата е позицията и на ръководството на БФС, което подходи крайно дипломатично към деликатната ситуация.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 13 яну 2007, 18:01

АЗ НА МЯСТОТО НА СТОИЧКОВ,НЯМАШЕ ДА ФО ПРИЕМА НИКОГА :!: :!: :!: ТОЯ БОКЛУК :x
НО, КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД ОТ КЪДЕ Е ИНФОРМАЦИЯТА,ПО-ДОБРЕ СИ ИЗБЪРШИ ЗАДНИКА СЪС ТАЗИ СТРАНИЦА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от otto на 13 яну 2007, 20:27, променено общо 2 пъти.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 13 яну 2007, 20:24

marto193 написа:Отто лоша новина

Стилиян се завръща в националния отбор



Стилиян Петров обмисля да се завърне в националния отбор, след като през октомври втрещи държавата със своя бойкот, съобщи „Donbalon”. Тогава нервите на капитана на отбора ни не издържаха и след квалификацията с Люксембург той избухна срещу Христо Стоичков и го посочи като основна причина за оттеглянето си.

Три месеца по-късно Стилиян вече е нападнат от първите съжаления за постъпката си. По време на новогодишните празници той се е обадил на помощник-треньора на тима Димитър Димитров и в частен разговор му се е оплакал, че му е “мъчно за момчетата и отбора”. “Може и да се върна”, това е казал Стилиян на Херо.

Ако Петров пожелае да се върне в националния тим, пред него не биха съществували никакви пречки да облече фланелката с герба. Въпреки скандала с Камата, Стоичков няма да си позволи лукса да отхвърли протегнатата ръка. Треньорът на трикольорите на няколко пъти подчерта, че вратата пред Стенли е отворена и ако той ревизира решението си – няма да има проблем отново да заиграе под флага на родината. Същата е позицията и на ръководството на БФС, което подходи крайно дипломатично към деликатната ситуация.


Стилиян Петров: Няма да променя позицията си

Бившият капитан на националния отбор на България Стилиян Петров опроверга информацията, че ще се завърне в националния отбор на България.

"Радвам се, че Боби (Михайлов) ми звъни, но той знае позицията ми и аз няма да я променя колкото и да ми се обажда.

Цели 9 седмици играх с разкъсани влакна на подбедрения мускул зад коляното. С треньора и с лекарите решихме да рискуваме през това време, защото календарът беше много натоварен и то все с важни двубои.

Имаше голяма вероятност да получа по-тежка травма. Но сега вече не мога да продължа. Ще се излекувам напълно и чак тогава ще се завърна в игра. Не знам колко точно време ще мине, но няма да рискувам," заяви Петров пред "Дарик".

По-рано днес "Дон Балон" потърси евтина сензация, обявявайки, че капитанът се завръща.

"Щастлива вест за България и надеждите на страната за класиране на европейското първенство през 2008 година. Стилян Петров обмисля да се завърне в националния отбор, след като през октомври втрещи държавата със своя бойкот.

Тогава нервите на капитана на отбора ни не издържаха и след квалификацията с Люксембург той избухна срещу Христо Стоичков и го посочи като основна причина за оттеглянето си.

Три месеца по-късно Стилян вече е нападнат от първите съжаления за постъпката си. По време на новогодишните празници той се е обадил на помощник-треньора на тима Димитър Димитров и в частен разговор му се е оплакал, че му е “мъчно за момчетата и отбора”. “Може и да се върна”, това е казал Стилян на Херо.

Ако Петров пожелае да се върне в националния тим, пред него не биха съществували никакви пречки да облече фланелката с герба. Въпреки скандала с Камата, Стоичков няма да си позволи лукса да отхвърли протегнатата ръка.

Треньорът на трикольорите на няколко пъти подчерта, че вратата пред Стилян е отворена и ако той ревизира решението си – няма да има проблем отново да заиграе под флага на родината. Същата е позицията и на ръководството на БФС, което подходи крайно дипломатично към деликатната ситуация," гласи партенката на "Дон Балон".


ПАРТЕНКАТА ДОН БАЛОН :lol: :lol: :lol: И ТО ИЗПОЛЗВАНА ПАРТЕНКА,КАТО ЖАКИ МИХАЙЛОВ-МИНЕТА :lol: :lol: :lol: :lol:ДИРЕКТОР НА ВЪПРОСНАТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ :!: :!: :!:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 13 яну 2007, 21:15

Отто, това кЪдето си пейстанл да не е от сайта на внук0 ;)

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 14 яну 2007, 12:07

Серем на Стиляновци или Стоичковци,за които личното е над националното!Отка не заемай така позицията на онзи,защото ти е ясно,че тук става въпрос за личната им вражда,а щом никой от тях не е достатъчно умен да зарови томахавката в името на отбора(защото на всички ни е ясно,че нямаме други футболисти в халфовата линия с неговите качества)значи и двамата са ЛАЙНА(по твоята терминология :lol: )!!! С такива кретеноиди нищо няма да постигнем,а докато журналята си мълчат и негласно защитават една или друга позиция,а вие червените стоите зад оная дрисня на поста треньор и двамата се чувстват силни и накрая резултата ще е не трето,ами 4 място дори в групата ни :?

Забележка-Дели не се обаждай,репликата ти ми е ясна и за да ти го втълпя веднъж завинаги,не НЕ ИСКАМ ТОВА ЗА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР,ИСКАМ КЛАСИРАНЕ :idea: !
А ти Отка не започвай с обидите,познаваме се,няма нужда заради различни мнения пак да се псуваме,то това е най-лесното знаеш :wink:
Ако някой се обижда,не ми пука,това е самата истината и ако на вас не ви е приятно да признаете че онзи е некомпетентен селянин,поне не се нахвърляйте върху опозицията му :!:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron