Фенщина (световно първенство 2010)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 26 юни 2010, 23:40

До тук първенството боза. Утрешните мачове звучат страшно обещаващо и изглеждат като най-очакваните 1/8 финали.

За Германия и Аржентина съм.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Delija » 26 юни 2010, 23:48

Аз пък съм за........ дузпи. :qipbo:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот marto » 26 юни 2010, 23:50

Германия - Англия - скучно 0:0 или 1:1 и турската колония ще бие с дузпи, лично според мене вечерният мач ще бъде доста интересен, надявам се на нещо от рода на 2:2, 3:2 [-o<
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот skorpinoks » 27 юни 2010, 09:34

marto написа:Германия - Англия - скучно 0:0 или 1:1 и турската колония [-o<



Къде видя колония бре ..?
пп- ако майка ти е да речем рускиня а баща ти Българин А ТИ СИ РОДЕН В БЪЛГАРИЯ -КАКЪВ СИ ТИ ..?????? :qipav:
аз съм роден в Варна ,жена ми е от Кюстендил -значи детето ми е колониално Варненче #-o #-o #-o #-o #-o
а вие 80% Софиянци сте такива :qipav: :qipav: :qipav:


иначе довечера съм пристрастен за Германия съм
другият мач очаквам бомбата на първенството до този момент ... :qipbo:
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 10:30

И да стане бомбата Мексико са симпатичен отбор и не ги мразя. Освен това ако ще се стига до драми би трябвало да е интересно между американски отбори дори и да не е с много голове. Жалко само в такъв случай за аржентиския отбор, който пълни очите.

В другия мач отдавам предпочитание на Англия. Германия винаги ще е над тях и е еталон, но всяко нещо има и изключения. Понякога не става. Нали имаше и 1:5 в Германия, което не променя нещата. Ами и сега май ще бият. За мен натам сочат нещата.
1. Огромна разлика при треньорите. Капело е велик. Льов никакъв.
2. И двата отбора са слаби на световното, но с една основна ралика. Немците са си буквално слаби и каквото направиха (голяма победа и важна победа за класиране) дойде от името Германия, докато другите все пак на клубно ниво са доста големи звезди и не са толкова слаби колкото ги гледаме три мача.
3. Още в началото на първенството (като ги видях по един мач в който не гледам буквално силата на отборите) при цялото ми уважение към великите нации мнението ми е, че на този мондиал Бразилия, Германия и Италия няма да са шампиони. Последните вече го доказаха. Моите фаворити са Холандия (прогноза) и Аржентина (пристрастие) като не изключвам Испания и Англия заради изключително силните вътрешни първенства. Последните два отбора не са ми фаворити, но не мога да ги изключа напълно. Имат там нещо. Например можеш ли да кажеш за Капело, че не може да става шампион при положение, че отбора който води не е отпаднал пък какъвто ще да е отбора?

А иначе Дон Фабио може да сътвори Италия 82. Англичаните не го могат, но треньора им за тяхно щастие е италианец и ги разбира тия маневри.
В групите изключително слаби мачове на Италия тогава и жалка картина, едно към едно копие на сегашните англичани. След това Италия се преобрази и би най-силните отбори. Англия сега също е изправена пред изключителни съперници до финала. Германия, Аржентина, Испания. Тогава италианците изиграха 3 големи мача ама знаеха кога. Какво пречи и англичаните да са си "резервирали" 3 силни мача и досега да са си ги кътали да не ги хабят в групите? При такъв вариант логично нищо не видяхме от тях.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Al » 27 юни 2010, 10:51

Днес лесна победа за Германия и трудна за Мексико. :qipaf: :qipaf:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот vill_1 » 27 юни 2010, 10:53

Днес фашизмът ще бъде заличен завинаги от това СП,макар и на футболния терен!
В другия мач,Меси ще накаже,сякаш му е време вече.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 11:02

Напротив, всички чакаме сблъсък Англия-Аржентина на 1/4 финала. Светът ще бъде трогнат от поредния сблъсък между дввата отбора, продължаваме да разчистваме сметките от фолклендската война, цяла Англия ще иска отмъщение за Божията ръка, когато Диего е отново е част от отбора, целия форум ще му скочи адреналина да псува и ругае осмака при успех на поданиците (разбира се ще наискачат след това, преди това ще мълчат и ще се крият)....и искаш всичко това да изтървем? Голяма тръпка ще е.

При този псевдонационален отбор на немците няма голяма тръпка да ги гледаме как се мъчат. Като съберат по-немски отбор с онези им изумителни качества на които шапка свалям тогава да викаме за тях, а сега само ще развалят предстоящи спектакли, които биха станали без тяхно участие. Освен Аржентина-Англия после следва друг. Испания с победителя. Ако е срещу Англия това е Примера срещу Висша лига. Естетически сблъсък отвсякъде, а и нов шанс за форума да крещяг като идиоти срещу осмака. Ако пък Испания играе срещу Аржентина имаме Примера срещу Приемар, най-красивото от Европа срещу същото от Америка, Меси срещу съотборниците от Барса, Меси срещу Виля (двамата любимци на осмака) и разбира се един осмак, пкойто дебелашки ще демонстрира превъзходство над останалите чудейки се кои са по-красиви.

Не, не. Няма смисъл от Германия. За тях ще викам днес, но без тях ще е по-забавно. Току виж дошло време на божията ръка на Меси :qipag:

Във всеки случай и двата резутата не са лоши. Или англичаните като мръсни котета ги изхвърляме и стават носители на поредния резил или пък ако дойдат добре са дошли при Марадона, Примерата, Меси, Барса, Шави, Иниеста, Виля. Само Капело ме плаши малко. Иначе обективно ще ги спукат от бой тия нещастници.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 11:09

Като стана дума за Диего и включвайки се в словесната полемика да кажа и аз Кур за Пеле и Платини! Много ме кефят такива лоши момчета като Диего и Ицо. И на терена правеха атракциите и в живота не им пука, а ония другите са добрите, примерните, дето ги лансират и после стават и функционери и в добри отношения с целия свят, а гениите биват плюти. Пеле, Платини, Сираков са от тоя тип. Марадона, Кройф, Стоичков, Гибона от другия, който е харесван от хората, но не и от организациите (футболни съюзи, рекламодатели, разни функционери).

Кур за Пеле и Платини. Не могат да стъпят на малкия пръст на Диего. Накефи ми как Марадона им даде свободно.

Дели защо един велик играч е велик ли? Защото с риск понякога да постарадаш (примерно с 0:4 от Милан) и Кройф и Марадона и като играчи и като треньори са просто невероятни. Големи, огромни, красиви. Никой не може играе такъв футбол пък било то от тези атракции понякога да плащаш скъпо. Дрийм тима на Кройф беше това което беше той като играч. Аржентина сега при Диего е същата като неговия стил на игра. Атрактивна.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Delija » 27 юни 2010, 11:11

Вече взе съвсем да се побъркваш.... :qipag:

п.п. Платини никак не е добро момче, жалко за уж големите ти познания...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 11:19

Председател на УЕФА, преди това на комитета за световното през 98.
Платини е добричък.

Лошите са Брайтнер, Шустер, Стоичков, Мартин Петров (отсвири журналистите, а не като добрия Бербатов да говори културно), Марадона, Гибона и т.н.
В по-ново време Кристияно Роналдо също много се дразни с околните.

Тия не са подходящи за постове. Голямата им уста може да те издъни. Това обаче са открити пхора на които не им пука. Не като ония другите, които ги използват за някакви идеологии. Лошите момчета са си неповторими, не можеш да ги обяздиш и използваш. Същите като на терена. Правят каквото си искат и когато си го могат пълнят очите на хората. Няма ограничения за тях.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Delija » 27 юни 2010, 11:23

Платини винаги е имал много остър език, пак казвам, жалко, че не знаеш един толкова всеизвестен детайл.

А словесната им война с Марадона датира още от `80-те.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 11:24

Сега кво, Пеле като лице на Фифа и Платини като персона номер 1 на УЕФА трябва да им слушаме забележките и сравненията с Марадона ли? Смешници. И аз да бях на мястото на Диего щях да им кажа да си гледат работата. Просто има на база на какво да си го позволи. Ония двамата са много далеч от него, ама много. Продължавай Диего, бий на терена и псувай на пресконференциите мазниците, които се имат за голямата работа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Delija » 27 юни 2010, 11:25

Айде, ти превъртя съвсем... :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 11:29

Delija написа:Платини винаги е имал много остър език, пак казвам, жалко, че не знаеш един толкова всеизвестен детайл.

А словесната им война с Марадона датира още от `80-те.


Абе то никой футболист не пращи от акъл и може да е правил всякакви изказвания. Платини никога не е бил бунтар като Стоичков не отишъл на официална церемония да приеме награда от Фифа за футболист номер 2 или като Диего да не приеме през 90-та ръката на Хавеланж за поздрав за второто място. Напротив, Платини го имаха като интелигентен човек в общуването. Като Бербатов, Букарев, Костадинов, хора които по могат да вържат приказка.

След това такива се уреждат на постове, въпреки че на терена не те, а лошите са по-красиви футболисти. Типичен пример е преуспяващия в администрацията и след кариерата си Сираков и никаквия като функционер Искренов. На терена добри, но Гибона пълнеше очите на публиката им, а Сираков просто добър (като Платини), но никога велик. Питай сините ако не вярваш.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта