ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 23 юли 2011, 09:29

Мичо написа:Шнур за всички Вайове, шнур за латинските цигани, само в европа се играе футбол.Толкоз. 8) 8) 8) :mrgreen:


и по-конкретно в Англия (забравил си последното доуточнение).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 23 юли 2011, 09:30

Мачът 78 мисля, че е Аржентина-Перу (не Полша).

34 и 78 нищо не отричам, напротив, твърдя го също толкова силно пък ако ще някой италианофил или аржентинофил да ме бие :qipac:
И отделно не е само това което си споменал (явно и видимо за всички по-късния мач), а и приерно 78 съдията на финала. Холандците са били с непосилната задача срещу един път домакини и втори път съдии. И 34 има и още. Да не говорим за 66, където е цирк с английски съдия свирещ на немците и немец на англичаните и "случайното" съвпадение, че англичани и немци елиминират съперниците си, за да дойде финала и да се изпокарат помежду си заради най-несправедливия гол в историята на футбола. 98 е табу и няма да коментирам, че току виж вече си ми ударил някой шамар :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот ROO8 » 23 юли 2011, 11:17

8,зaбpaви дa изpeдиш няколко дeсeткитe, пpeд които Плaтини блeднee! :qipag: :qipag: :qipap: A и кaкво общо имa ПСЖ с въпpосa?...освeн,чe e eдин отбоp-нeудaчник,сpaм зa eднa от нaй-кpaсивитe столици в свeтa?!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 23 юли 2011, 18:10

ROO8 написа:8,зaбpaви дa изpeдиш няколко дeсeткитe, пpeд които Плaтини блeднee! :qipag: :qipag: :qipap:

Божидар Митрев, Дъстли Мюлдер, Пламен Илиев, Стефан Станчев, Кирил Акалски, Иво Иванов, Марко Видович, Христо Стамболийски, Александър Башлиев, Йордан Милиев, Сержиньо Грийн, Сьорд Арс, Даниел Димов, Христо Йовов, Мариян Огнянов, Симеон Райков, Даниел Младенов, Цветелин Тонев, Дарко Тасевски, Иван Цветков, Лъчезар Балтанов, Тодор Христов, Владимир Гаджев, Исмаил Иса

Определено бледнее (по-бял е) пред тях :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот ROO8 » 23 юли 2011, 19:04

Нe сe пpaви нa бaлък,много добpe знaeм,чe твъpдeниeто ти бeшe нaпълно сepиозно! :qipag: :qipag:Дaжe и цигaнeтaтa нe ги докapa до няколко дeсeтки! :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 23 юли 2011, 19:30

Е 24 циганета малко ли са?

Да, напълно сериозно го мисля ама не ми се пише. Едно 30 примерно има по-добри ако не и повече.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 24 юли 2011, 11:04

8 написа:Мачът 78 мисля, че е Аржентина-Перу (не Полша).


Аз никъде не съм и писал, че е, написах името на другия мач от групата - Бразилия срещу Полша.

8 написа: 98 е табу и няма да коментирам, че току виж вече си ми ударил някой шамар :qipag:


Не е и нужно, знам, че според теб финалът е бил уговорен, нали така беше??! :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 24 юли 2011, 11:06

8 написа:Да, напълно сериозно го мисля ама не ми се пише. Едно 30 примерно има по-добри ако не и повече.


Айде, давай, с интерес ще прочетем кои са тия минимум 30 футболиста, пред които тоя смешник Мишел Платини бледнее???
А доколкото разбирам, ти смяташ, че са и доста повече. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 24 юли 2011, 13:27

Няма да давам, защото като ти прочетох мнението за "средния футболист Балъков" явно ще се осланяш много на трофеите и например написването на един Георги Хаджи ще доведе до луда съпротива от твоя страна. В такъв случай заради специфичния ти характер приеми, че съм написал разширения отбор на Барса плюс няколко сръбски отбора. Би трябвало да погали егото ти.

А иначе какво да ги мисля!? Че то в момента се сещам без много да му мисля за поне 5-ма действащи играчи по-добри от Платини. Ако се върна пък в периода на Платини 80-те става жална работа ако подбера немския и холандския отбор, а има и доста отстрани извън тези отбори....а от цялата история става ужасяващо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 24 юли 2011, 14:17

Нищо не става ужасяващо, Осмак, такова е само в твоята глава. Платини е един от великите световни футболисти, светът отдавна го е признал, това, че ти мразиш всичко френско и го определяш като фалшиво и измислено, нищо не значи.

Иначе не е нужно и да ги пишеш, като ти знам шашавите мании по разни играчи, които ги идеализираш и преувеличаваш неколкократно възможностите им, съм сигурен, че, примерно, един от тия поне 5-има действащи, които били по-големи от Платини, е твоят любимец Вия, когото дори с Ван Бастен го сравни. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 24 юли 2011, 14:29

Но не съм казал, че е по-добър. Я кажи (и аз да се посмея) след Ван Бастен кой друг нападател е по-добър.

А Вия е наистина по-добър. Многократно. Хиляди пъти бих предпочел него пред Платини в отбора си, дори пред пет платинита. Това, че единия е капитан на отбора си и то отличава като такъв, а другия не е не значи че същото върви и към приноса им. В края на крайщата и по любимия ти фактор Вия го смачква, световен и европейски шампион.

Още първия сезон с Валенсия завършва в Примерата втори само с един гол по-малко от Етоо, но както отбелязва и Сид Лоу след сезон 2008-2009 за този период (след 2005) е най-резултатния имайки само от Етоо с 6 гола по-малко, но го прави от отбор отбелязал 129 гола по-малко, както и често центрира топката, а няма как да вкараш собствените си пасове.

With the season over Villa had marked his fourth year at Valencia, with only Eto'o scoring more goals than him in that period (six more). British columnist Sid Lowe points out that Eto'o achieved this "in a team that racked up 129 [goals] more than Villa's side" and noted that "most of that time he [Villa] has taken Valencia's corners and free-kicks – and however good a player is he can't head in his own crosses."


Да, определено и значително е по-добър. И аз като теб мога да възкликна "като знам какъв си френско-сръбски смешник очаквам да кажеш, че Платини е по-добър от Вия :qipbj: ".

За мен и друг много добър голмайстор е по-добър от Платини. Гари Линекер.
В края на крайщата това са от най-първите асове на този пост, докато Платини не е такъв. Няма нужда да споменаваме Марадона. Дори сънародника му Зидан е по-добър от него.............но като те знам как си вярваш като едното нищо ще го изкараш по-добър от Шави :qipag:
Платини никога не е бил нито такъвмайстор на топката като Диего или Шави да прави с нея каквото си иска в центъра, нито пък е някакъв голмайстор от класата на най-добрите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 24 юли 2011, 14:33

И въобще няма нужда да отивам в света, а само в родината му Франция е достатъчно. Фонтен, Копа, Зидан са по-добри. Платини го дава като Гундито, говори се едно, но реалността е друга.

Като си такъв ербап посочи кое му е доброто. Като трофеи, в националния или клубния, като принос в мачовете които е играл, какво толкова го отличава?

Моля те потърси и някъде из нета мачове (не избрани моменти) с участието на Платини и виж колко е добър този "гений". Виж му примерно и гола в известния мач с Бразилия 86 (където пропусна дузпа между другото, а мача беше и в деня на рождения му ден, което е другото любопитно). Статистически звучи силно, че той е голмайстор в мача ама моля ти се виж гола му колко е фамозен, където след страхотен пас я домуква във вратата на противника. Направо маестро :qipbp:
Последна промяна от 8 на 24 юли 2011, 14:37, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 24 юли 2011, 14:35

8 написа:
А Вия е наистина по-добър. Многократно. Хиляди пъти бих предпочел него пред Платини в отбора си, дори пред пет платинита.


Да, както и очаквах. :qipag:

Платини ако беше холандец обаче, щеше гъза да му излижеш направо, знам си те много добре. :qipag: :qipag:

Разбрахме, всичко френско е фалш и измама, едната им световна титла и двете европейски били фалшиви и измислени, на Платини Златните топки били уредени от Франс Футбол, Зидан не бил велик играч..... кажи ми само, има ли поне едно някакъв френски успех, който да не е фалшив, уреден по втория начин и неистински???? :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 24 юли 2011, 14:38

Така, почнахме да ги събираме значи :qipbo: :qipbo: :

Дотук по-добри от Платини били: Давид Вия, Гари Линекер, Жюст Фонтен, Раймонд Копа, Зинедин Зидан, Шави Ернандес, Марадона, Ван Бастен...... чакаме останалите поне 59. :qipbo: :qipbo:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Мичо » 24 юли 2011, 14:41

Миодраг Пантелич, Петер Кабат. :qipbo: :qipbo: :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron