МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот PyyHu » 22 мар 2011, 12:44

VILIO написа:
Юж.Американски нарко-бос


8 написа:
PyyHu написа:Аз се чудех защо Митето търка пейката в много от мачовете, а то какво било :qipbl: Деба тия Юж.Американски нарко-босове :qipaq:


Южноамериканските босове :qipbo:


Нарочно съм го написал така :D

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот 8 » 22 мар 2011, 12:56

Не бе, нямам нищо против писането ти. Стана ми смешна заверата. Как хитро автора ги е уловил тия юж.ам. босове, та затова и сложих такъв емотикон :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue Religion
Мнения: 3676
Регистриран на: 19 юли 2006, 17:24

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Blue Religion » 22 мар 2011, 13:19

предния път като ги бихме Арсенал,някъв техен фен разправяше,че била преведена голяма сума на съдията на мача през "Банк ъф Манчестър" :mrgreen:
дотук,добре,окей нали,въпреки че е малоумно,но все пак не звучеше ЧАК толкова неправдоподобно,с изключение на 1 простичък факт - такава банка няма :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот VILIO » 22 мар 2011, 13:54

Hristolov написа:това от форума на гонг ли е?


Тъпспорт. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот ROO8 » 23 мар 2011, 10:15

itsoVIII написа:пари от Гремио бяха 18 млн паунда. Само че от Гремио не бяха навити, а искаха парите веднага. Не ми се връзва тия пари с 5 млн паунда, платени от Шахтьор Донецк и да цъфне на домакински мач на Манчестър. Освен ако е направена друга договорка и да е отишъл в Шахтьор, а после - в Манчестър. Така си мисля, не ми се връзват нещата от 5 до 18 млн. Арсенал или Барса даваха веднага около 10 млн по същото време.
Изображение


Although it was widely reported in the national press that Manchester United invited Shakhtar Donetsk playmaker Douglas Costa to Old Trafford to watch their game against Bolton, it was a case of mistaken identity.
The player was instead Gladstony of Desportivo Brasil – one of four of the Brazilian team’s players brought over to England for a trial.
The two clubs agreed a working relationship in November 2008 that would see players travel between the sides to learn from each other in action and even play friendlies, and soon the first players could be transferred between the two.
:qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот wondertree » 23 мар 2011, 10:55

Еееееееееее, не си прав! Ицо знае по-добре кой е бразилеца.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот itsoVIII » 23 мар 2011, 12:49

wondertree написа:Еееееееееее, не си прав! Ицо знае по-добре кой е бразилеца.

:qipay:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот 8 » 23 мар 2011, 14:26

Аз вече имам обяснения и за липсата на Митето в анкетните листи на Франс Футбол за Златната топка. Тогава пък североамерикански босове са заложили пари на други за спечелването на трофея.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Pepi Petrov » 23 мар 2011, 14:42

Delija написа:Да, голям е, за това всяка есен от "Франс Футбол" все забравят да го сложат сред десетките номинирани да се борят за Топката. Ама явно и те като мен са "анти-Бербатов". :qipag: :qipag: :qipag: Пиши си глупостите, не ми пречиш. :qipbo: :qipbo:

Много ме радват такива като теб, по два месеца ви няма, вкара най-сетне Бербо и цъфвате веднага тук. :qipap: :qipap:


:qipbl: :qipbl:
Това, че Бербо е вкарал гол, не е причината да "цъфна"тук. Аргумента, че не бил включен еди къде си, няма общо с това, което гледаш по телевизията всяка седмица и представянето на Бербатов. Забавно е как , след добро представяне, облъчваш с глупости от рода, как не е сложен в класацията на ФФ, нещо от рода на "а вие `що биете негрите"
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Al » 23 мар 2011, 14:44

Берба е льохман, ама Пепи е по-голЕм. :mrgreen:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Pepi Petrov » 23 мар 2011, 16:18

Al написа:Берба е льохман, ама Пепи е по-голЕм. :mrgreen:


Марш в темата на арсеналките, вампир! :qipag:
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Samp » 23 мар 2011, 16:20

Pepi Petrov написа:Това, че Бербо е вкарал гол, не е причината да "цъфна"тук. Аргумента, че не бил включен еди къде си, няма общо с това, което гледаш по телевизията всяка седмица и представянето на Бербатов. Забавно е как , след добро представяне, облъчваш с глупости от рода, как не е сложен в класацията на ФФ, нещо от рода на "а вие `що биете негрите"

Давай да ги разменяме с Дрогба и да си стиснем ръцете :mrgreen:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот PyyHu » 23 мар 2011, 19:48

Да го взимат без да дават Дрогба :qipbl:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Delija » 23 мар 2011, 21:26

Pepi Petrov написа:Аргумента, че не бил включен еди къде си, няма общо с това, което гледаш по телевизията всяка седмица и представянето на Бербатов. Забавно е как , след добро представяне, облъчваш с глупости от рода, как не е сложен в класацията на ФФ, нещо от рода на "а вие `що биете негрите"


Не е така. Всички много добре знаем, че на един силен мач на Бербатов се падат по 3-4 слаби поне. Неслучайно редовно по 2 месеца не може гол да вкара, а в ШЛ 3 години почти не е вкарвал.
Така, че извинявай, но няма как да се правим, че не виждаме това, че Бербатов доста по-рядко прави силни неща, отколкото слаби.

А хората от "Франс Футбол" не са глупаци и именно затова Бербатов все не е сред футболистите на Манчестър Юнайтед, които са номинирани да се борят за "Златна топка" в края на всяка година. Нищо, че тук в България преувеличаваме всичко, свързано с него. Истината, за твое огромно съжаление, е, че той въобще не е чак такава звезда, каквато го изкарват разни "капацитети" като теб.

Иначе си знам, аз съм анти-Бербатов, "Франс Футбол" и те са анти-Бербатов....

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот PyyHu » 23 мар 2011, 22:15

Delija написа: в България преувеличаваме всичко, свързано с него


Не става въпрос за това, че всичко тук се преувеличава.Пише се и за Попето и за Божинов и за Ники Михайлов все по-често, кагато направят нещо стойностно на терена.Просто Бербатов е в един от най-добрите и най-коментирани клубове в Света и е нормално, когато вкара хеттрик или реши някой мач на отбора си да се пише за него.Все пак сме българи и не може с лека ръка да отхвърляме постиженията на нашите спортисти.Всички виждаме, че игрите на Бербо не са постоянни, но пък ти Дели го изкарваш куц кон, при положение, че Бербатов е може би най-добре технически надарения футболист изобщо.
Да неговорим, че 94-а след Световното, БГ футболистите са изкарани като футболни богове, така, че е нормално нашите журналисти да доокрасяват малко статиите си :qipaz:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта