"А" група - сезон 2013-2014

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 07 авг 2013, 00:20

bat_jori написа:и как прецени ,че ще изпадне с тях -тия момчета джиткат колко могат ,вкарват -вкарват им ,ама дават мило и драго за ЦСКА за некви 980 лв.друго са португалците и мангалите -дето цялата А група им има страха.поне 20 родни по 1 000лв =20 000лв и някъде толкова за тройчо и за месеца 40 000-вместо 240 000.


Как съм бил преценил .... :qipbj: :qipbj: :qipbj: Ти гледа ли въобще днешната контрола срещу тези дървосекачи, ваксаджии и шпакловчици, които ритат за здраве чат-пат през седмицата ???

Школата ни е умряла, нищо кадърно не излиза от нея, ако Стойчо напуска юношите, ще стане страшно, и Гоце Делчев ще ни разнасят като прасе лайнян вестник ..... просто няма такова бездарие.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 07 авг 2013, 00:23

Мичо написа:
Delija написа:
А в Звезда, където е тройно по-голям батак, не ги отказа ...... ти наистина ли вярваш на лъжите на Борисов ?!?!


В случая да.


Ясно, нечовешкият батак в Звезда не им пречи, но този в ЦСКА ги е отказал направо. А те, милите, са имали такова желание, дори г-н Борисов ги е молил на колене ....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 07 авг 2013, 00:27

8 написа:
Delija написа:Ей, селяци от Костенец и Варна, видяхте ли днес колко струват юношите, за които толкова ревете да се играело с тях ??!


Много тъпо.

Отделно ти гарантирам, че от някой, който гарантирано няма да играе (Стойчо винаги така прави, а и го гарантира с думите, че с тия няма да пада на Армията) при всички положения няма да излезе нищо. И аз ако набележа 10 футболисти (млади или по друг признак), че няма да играят освен в безмислени мачове и контроли и ще ги пускам за по 10 минути понякога, няма да стане нищо от тях. Гарантирам ти го.


Тъп си ти. Един тъп ТВ и интернет фен. Сигурно не знаеш и децата къде тренират, но зяеш тука юноши, мюноши ..... бедна ти е фантазията какво е положението в школата на ЦСКА - мизерия, корупция, бездарни треньори, некадърни богаташки дечица, ритащи срещу заплащане ..... вземи се спри малко с простотиите, въобще не си запознат с нещата, пишеш само и единствено простотии.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот 8 » 07 авг 2013, 03:16

Ама защо все наблягаш на тази школа на ЦСКА? Много обичаш да отлиташ в разни посоки. Този път не фигурира Стоичков, но полета си е полет.

1. Въобще не държа да са от школата на ЦСКА.
2. Нито пък непременно да са млади.

И като събереш двете стана голяма разликата. Може да е и 30 годишен и не от ЦСКА.
Става дума за български момчета на които им се играе и имат някакви качества. Или за играчи, които може да са преминали зенита си, но очевидно да имат някаква класа. Виж например Локо Пд със Здравко Лазаров, Данчо Тодоров, Тунчев. Слаби или силни играчи с някакви качества.

Ти ми вклиняваш някаква основна теза за подмладяване (не че я отричам), а моята теза, която мисля ясно изразих е не на пилеенето на пари по някакви световно неизвестни и за техните държави чужденци. ЦСКА не е сиропиталище!

И пак повтарям играчите трябва да са такива, че да има перспектива да биеш средни отбори като нашите (не в сегашното им състояние). Това очевидно не става с петодивизионни играчи, а с български проектонационали за различните гарнитури или бивши такива ми изглежда по-изпълнимо. Тях също можеш да вземеш почти без пари.

Това на Стойчо е като някаква путка, която хленчи "еди коя си имат много пари, как да се конкурирам с нея като тя може да си вземе най-скъпото това, марково онова и т.н." Ми хубаво, но не всички сме родени богати (или да сме Реал), а ти като си умно момиче и без златни накити и марков грим можеш да се понаконтиш така че да изглеждаш чаровна.

За тази стратегия неговата (или на Моуриньо) не се искат и треньорски умения и всички са наясно с нея, включително децата от детската градина. Че като купиш много качество и отбора ти ще постигне повече. Това няма тъпунгер да не го разбира, че с пари така се прави. Обаче понеже не навсякъде е Реал, Сити, Челси или ПСЖ дай да пробваме и с малко мисъл и футболни неща. Другото е ясно и заблудени няма. Аз също ще приветствам привличането на Меси и Кристияно в ЦСКА, когато имаме да платим по 100 милиона за всеки от двамата. Засега нямаме и дай да не се пънем като онази смотаната путка горе от примера, а с подръчните средства да направим максимума.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот 8 » 07 авг 2013, 03:47

Сашо Томов веднага пусна да работи на пълни обороти фабриката за илюзии и прекрасно замаза очите на феновете така, както само той си може.


Този пич нищо не е дал. Ще погасява заема с парите от акциите, тоест с наши пари ако ние ги дадем.
За сравнение осмивания представител на Микре щеше РЕАЛНО да налива по 5 милиона на сезон.

За това му помогна и поредното завръщане на бял кон на Стойчо Младенов. Той събра набързо една трупа и започна с оправданията. Нещо доста познато от Екзекутора.

Застраховките почнаха още преди първия мач. Ама нямал време за подготовка, ама играчите били аматьори, ама парите били кът, ама не се познавали, ама било много жега, ама не знам още какво...

До голяма степен е прав, но ЦСКА е бил в такова положение доста пъти. И досега винаги е печелел, независимо от трудностите. Но тогава предшествениците му не се оплакваха и не се презастраховаха.

А играта на "червените" сега буди доста притеснения. Феновете дадоха огромен кредит на доверие, но едва ли и те са очаровани от това, което виждат.

Те бяха готови да отпишат сезона, но ако на терена имаше юноши на тима, каквото беше първоначалното обещание. Но какво стана после?

Пак започнаха да идват чужденец след чужденец, извади се списък с доста солидни възнаграждения за тях, а от обещаните юноши само Григор Долапчиев получава шанс. Момчето се бори за него със зъби и нокти, но дори това не му дава гаранция, че ще играе.

И така ЦСКА си крета, прави си хиксове и накрая наистина може да се озове в странната позиция да се бори за почетно място в Топ 7. Поне ако се продължава в същия дух.


Жалко само че не е в Спортал или Дон Балон, както е и от понеделник (тоест не сме я чели, пишем същото от доста време). Има и други, които не са слепи и едно към едно са видели същото.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот bat_jori » 07 авг 2013, 05:57

на 2 юни играха бараж с костенец и набиха 5 шайби на нашите,после биха кюстендил /а преди това горна малина ли беше забравих/ и не са толкова дървари -имаше няколко млади момчета от ЦСКА,ЛЕвски ,Локо сф и играха доста прилично .та поне не обиждай хорицата ,може да не са барса,ама не са и дърводелци кви ги изкарваш.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
STJ
Мнения: 370
Регистриран на: 30 дек 2006, 23:45

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот STJ » 07 авг 2013, 07:38

drvasko98 написа:Цени на тока, предприятие с държавно участие, Марица-изток, спонсорство, ФК Берое. Тези ключови думи достатъчни ли са или трябва да пояснявам с още?

.


Благодаря ти за изчерпателните обяснения. Достатъчно са да отворят очите на заблудения фен. Аман от разбирачи, анализатори, треньори, акционери и всякаква подобна сган по българските терени, кръчми и форуми...
Само не разбрах защо съм заблуден и защо БЕРОЕ трябва да се срамува от това че ТЕЦ-а ги спонсорира, спасиха се от разпадане за пореден път и за пореден път изграждат нещо от нулата...НЕЩО което допринася за БГ футбола...а бе ти вестници не четеш ли ?!...
Дори ако имаш желание ще те поканя в СТЗ и ще те заведа на стадиона с/у който и да е отбор...после пак пиши за Берое :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот dgeorgiew » 07 авг 2013, 08:33

Delija написа:
dgeorgiew написа:И държавата определя и разпределя къде и как 'Гъзпром' да инвестира парите си. :qipay:



Да, държавата определя в кой клуб и кой спорт да отидат.

На Газпром им е през оная работа къде ще пуснат малко джобни, под формата на стандартното спонсорство, тях ги вълнува единствено бизнес-проектът. Другото са дреболии.


С 8 сте неотразими.Няма тайни в държавните дела за вас. :)

Гледай ся,сигурно е така - има държавна намеса в това къде да отидат тези пари(под формата на съвет може би :) ),но да се твърди,че Газпром нямат ни най-малка идея за какво,как и къде искат да инвестират едни милиони(па макар и джобни пари за тях) е доста несериозно.
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Stinkata » 07 авг 2013, 09:27

На мен друго ми се набива в очи - как едни мутри, които са собственици на футболни клубове, карат един мръсник, който по стечение на обстоятелствата е начело на правителството, да изнудва една сериозна чуждестранна компания.
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот drvasko98 » 07 авг 2013, 09:32

STJ написа:
drvasko98 написа:Цени на тока, предприятие с държавно участие, Марица-изток, спонсорство, ФК Берое. Тези ключови думи достатъчни ли са или трябва да пояснявам с още?

.


Благодаря ти за изчерпателните обяснения. Достатъчно са да отворят очите на заблудения фен. Аман от разбирачи, анализатори, треньори, акционери и всякаква подобна сган по българските терени, кръчми и форуми...
Само не разбрах защо съм заблуден и защо БЕРОЕ трябва да се срамува от това че ТЕЦ-а ги спонсорира, спасиха се от разпадане за пореден път и за пореден път изграждат нещо от нулата...НЕЩО което допринася за БГ футбола...а бе ти вестници не четеш ли ?!...
Дори ако имаш желание ще те поканя в СТЗ и ще те заведа на стадиона с/у който и да е отбор...после пак пиши за Берое :qipaz:


Ясно, мислил съм те за интелигентен. ТЕЦът държавно предприятие ли е или не е? Изхранва ли се с парите от мен, фен на Левски, на Дели фен на ЦСКА, на Сашко, фен на Ботев и т.н. Защо ТЕЦът да спонсорира Берое, а не спонсорира и всички останали отбори с държавните пари. Доколкото прочетох в декларацията се задава този въпрос - Защо държавата е насочила Газпром към Левски, а не се дават пари за всички отбори, в т.ч. Берое.
Точно поради тази причина поитах точно за Берое и си мислех, че е ясно, но явно за теб не е било ясно.
Иначе аз лично нямам против, че някакъв мижав процент от сметката ми за ток отива за Берое, но явно други хора имат против някакви руски пари да отиват за Левски.
Иначе аз съм харесвал Берое още някъде от 80-те години, защото винаги ставаха много яки двубои с Етър с много публика, а и с Левски, а и по принцип с този град ме свързват по-особени чувства от детските, юношеските ми и по-зрелите ми години. :qipab:
Написах заблуден, защото се вясваш от дъжд на вятър, но явно четеш старателно. Ако има още нещо интересно, което те вълнува като отделна дума или текст от началния ми пост съм готов да ти го обяснявам.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот drvasko98 » 07 авг 2013, 09:35

А по същество смятам, че на Газпром наистина им е през оная работа на кого ще дадат малко джобни както писа Дели. Техните отбори се представят трагично, като се почне от основния Зенит и се мине през Жалке, Звезда и т.н. Тоест за мен те не са сериозен инвеститор във футбола. Дори бих се радвал Левски по възможност да няма нищо общо с техните пари.
И според мен тази декларация е написана от съвсем други хора нямащи нищо общо с ФК, за да се ползва като мотив за отказа на Газпром от Левски.
На Ганьо според мен също му е добро дошло.

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот dgeorgiew » 07 авг 2013, 10:33

Аз също хич не държа на тези пари.Така или иначе ще отидат за цигани,негри,за лъчотаневци и асе23-ки,за комисионни и за ремонт на къщата в Богров.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 07 авг 2013, 13:56

8 написа:
Жалко само че не е в Спортал или Дон Балон, както е и от понеделник (тоест не сме я чели, пишем същото от доста време). Има и други, които не са слепи и едно към едно са видели същото.


А откъде е, Осмаче, да не е оня боклук - Яворчо Пиргов ???

Защо същите тези хора траят като путки, когато някои други дерибействаха в клуба, ама за Стойчо са на първа линия и мятат лайна ?!


Идвал чужденец след чужденец .... а при другите тренери като идваха иностранец след иностранец, защо мълчахте бе, путки миризливи, пръстенцата в дупенцето ли ви бяха тогава ???

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 07 авг 2013, 13:59

bat_jori написа:на 2 юни играха бараж с костенец и набиха 5 шайби на нашите,после биха кюстендил /а преди това горна малина ли беше забравих/ и не са толкова дървари -


Били Костенец, Горна Малина и Кюстендил .... :qipbj: :qipbj: :qipbj: Браво на нашите юноши тогава, значи са направили престижен хикс с тези виртуози на футболната игра. :qipbj: :qipbj:

И вземи веднъж поне да погледаш тия юноши, а не да ми пишеш глупости наизуст. Хващаш рейсчето или влакчето и идваш.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 07 авг 2013, 14:03

Stinkata написа:На мен друго ми се набива в очи - как едни мутри, които са собственици на футболни клубове, карат един мръсник, който по стечение на обстоятелствата е начело на правителството, да изнудва една сериозна чуждестранна компания.


Какво изнудване бе, човек ??! Газпром така или иначе ще отделят няколко милиона за спонсорство, а това на кой клуб, или кои клубове, ще ги дадат, им е през колбаса. Вие вЕрно ли си мислите, че на тях им пука за Левски и са решили сами да спонсорират вас ??!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта

cron