Берое (Стара Загора) 2 част.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот Delija » 18 окт 2008, 22:13

То дела за неполучени пари се водят по цял свят, включително и срещу Милан, Барса... това не значи автоматично, че тези клубове са зле във финансово отношение. Просто, по една или друга причина, те не са изплатили определени пари на някой играч или служител. Той обаче смята, че има право на тези пари и си търси правата по съдебен път. Ако съдът прецени, че е прав, постановява да си ги получи.

Финансови проблеми в Берое дълго време нямаше. Не можеш да си кривиш душата. :qipad: Накрая се появиха, но това беше целенасочена политика на Банев. Просто спря кранчето, постепенно.

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот fen4ona » 18 окт 2008, 22:18

Delija написа:То дела за неполучени пари се водят по цял свят, включително и срещу Милан, Барса... това не значи автоматично, че тези клубове са зле във финансово отношение. Просто, по една или друга причина, те не са изплатили определени пари на някой играч или служител. Той обаче смята, че има право на тези пари и си търси правата по съдебен път. Ако съдът прецени, че е прав, постановява да си ги получи.

Финансови проблеми в Берое дълго време нямаше. Не можеш да си кривиш душата. :qipad: Накрая се появиха, но това беше целенасочена политика на Банев. Просто спря кранчето, постепенно.

добре да оставим заплатите
питам къде е базата като на Реал М, която щеше да изгражда :?: къде е многомилионната селекция :?: къде е съблекалнята на юношите :?: къде са игрищата за школата :?: защо момчетата си плащаха от джоба лагерите и имаха по 1 екип на гърбовете си /иначе мн се хвалеше с децата :qipaq: / още и още
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот Delija » 18 окт 2008, 22:41

Delija написа:Сега, за кое е лъгал, и за кое не, няма да коментирам.


:qipad:

Не искам да го защитавам в никакъв случай. Сигурно се е изхвърлял в обещанията си доста. Друго коментирах. :qipad:

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот fen4ona » 19 окт 2008, 11:56

Динев: "За Берое правя всичко"

Членът на Надзорния съвет на Берое Митко Динев бе един от първите, които прегърнаха идеята за спасението на Берое. В рамките на 5 дни във форума към Beroe Online бяха събирани въпросите до Митко Динев, които след това му бяха зададени от екипа на Beroe Online. Интервюто бе излъчено първо по радио Beroe Online още във вторник, и повторено в сряда и петък. Днес ви представяме стенограма от казаното.

- Г-н Динев, защо според Вас Берое се превърна от "Гордата Луда Банда", която вие възпяхте, в манекени, дефилиращи из селата по бомбе? Къде изходът от тази ситуация?
- Принципа е различен вече. Лудата банда бяха бездомници и сираци. Сега вече отбора има статут, има хора, които се занимават с него, спонсори, които го издържат. Лудата банда беше съвсем друг отбор. Хората са склонни да симпатизират повече на лудата банда, но аз симпатизирам повече на отбора на Берое в момента, защото все пак сме заложили нещо, което иска да даде резултати. Това, че в момента не се получава може би е временно явление. При тази игра, която дава отбора през зимната пауза ако успеем да го окомплектоваме с малко по-добри реализатори отборът ще възкръсне отново.
- Според вас, г-н Динев, какво трябва спешно да се промени, за да започнем да бележим от положенията, които създаваме?
- Нищо не трябва да се променя, защото нямаме кой знае колко положения за белязане. Не ври и кипи пред вражеската врата. Положенията, които правим на мач са две-три максимум. Нормално е толкова положения да се изпускат. Трябва играчите да се разкрепостят, да се почувстват малко по-свободни и разбира се трябва да имаме един добър реализатор. Такъв човек в момента нямаме. Ние разчитахме на Захари Димитров, но той не може да намери себе си. Наско Апостолов засега още не е усетил вкуса от отбелязването на головете. Аз се надявам, че ще му тръгне на това момче да отбелязва головете. Други играчи като него, които са израстнали в нашата школа нямаме. Можем да разчитаме на него. Трансфери обаче можем да правим само зимната пауза, но не и сега.
- Каква е личната ви оценка за работата на Илиан Илиев?
- Моята оценка е положителна. Илиан Илиев е интелигентен треньор, всички го знаят това нещо. Той направи много за Берое. Аз не мисля, че на този етап ние трябва да коментираме това дали трябва да го сменяме или не. В момента работи за Берое, така както един професионалист трябва да работи и аз съм доволен от това, което прави. Друг е въпроса, че понякога състезателите не могат да покажат на терена това, което той им казва да направят. Това вече опира до неумението на самите футболисти.
- Втората част от въпросите е свързана с организацията в Берое. Ето и първия от тях: г-н Динев, според много от феновете липсва силна и дейна личност с авторитет пред футболистите и треньорите, а в същото време и пред БФС в оперативното ръководство на клуба. Какво е Вашето мнение и предвиждате ли с колегите си от Надзорния съвет промени в тази насока?
- Ние винаги сме мислили, че трябва някой да дойде с твърда ръка и да ни "оправи". Хората на запад имат изградени колективи и работят, а ние винаги търсим силната личност, която да удари с юмрук и да набие някой ако трябва, за да тръгне работата. Мисля, че екипа създаден покрай Берое е много удачен. Каква твърда ръка търсите? Кажете ми един такъв човек, който искате да сложим и бихме го сложили следващата година. Сега в момента не можем да го направим това нещо, защото за мен екипа, който работи е добър и няма нужда от никакви реконструкции.
- Решенията в Берое се вземат от членовете на Надзорния съвет. Какви са функциите на Управителния съвет в такъв случай? Задено образно въпросът звучи така: Ако станете собственик на нов ресторант, Вие ли ще сте управител и главен готвач, или ще изберете най-добрите в тази област?
- Не съм се правил никога на главен готвач, защото не разбирам от готвачество. Като фен на футбола разбирам толкова колкото и самите фенове разбират от футбол, затова никога не съм давал акъли на хората, които сме назначили в управителния съвет. Това са хора, които на един или друг етап от живота си са се занимавали с футбол и знаят как се работи. Има доказани професионалисти в тази насока, които няма какво да обсъждаме. За да се върнем към силната личност от предишния въпрос - не виждам каква силна личност, която да тропне по масата и да се решат нещата. Мисля, че в клуба има създадени всички условия, просто футболистите трябва да дадат от себе си това, което иска публиката и трябва да се надяваме, че в следващите няколко кръга това ще се случи.
- Лицето Николай Демирев краде ли от вашите пари които давате за Берое? Доволен ли сте от неговата работа за отбора? Ако отговорите са съответно Не и Да, откъде според вас е породено това негативно отношение на феновете към него?
- Николай Демирев не е лице. Той е член на управата на Берое и вече не знам колко години той е израстнал с този клуб. Не знам от къде се е натрупало това негативно отношение към него. Може би по време на управлението на Банев той е бил един от хората, които са близки до Банев. Може да са близки, но той работи в интерес на клуба. Той никога не е бил такъв човек, който да реализира политиката на Банев спрямо клуба. Николай Демирев не може да краде от Берое, дори да иска, защото той не работи с тях. Със средствата работи изпълнителния директор. Демирев е администратор на клуба и се занимава само с административните въпроси. Аз възлагам на него много надежди, защото той е голям професионалист. Нямам никакви претенции. Той има изключително много контакти във футболния съюз, които за дребни проблеми от неговата компетентност той може да реши без да иска съдействие от някой друг, по-високостоящ в йерархията човек. Не виждам защо е тази омраза към Николай Демирев и считам, че феновете трябва да седнат и да изяснят отношенията с него и тази работа да бъде прекратена.
- Забелязал ли сте някакво напрежение между ръководители, треньорски щаб в клуба и ако да на какво се дължи това?
- Напрежение има, но това не означава, че сме готови да се караме. Ние очаквахме Берое да тръгне по-уверено в началото на шпампионата и в 7-8 кръг да оглави класирането, максимум. Дори мислихме, че това ще се случи някъде към петия кръг. Напрежение има и то е свързано с очакването, което искаме да видим от Берое и това, което в момента футболистите дават. Мисля, че досега нищо не е загубено. Разстоянието между нас и първия е както се казва 2 мача, ние бихме да го преодолеем много лесно. Стига да тръгнат нещата мисля, че това напрежение, което има сега между нас ще изчезне. Това не е междуличностно напрежение, а просто недоволство от това, че работата не върви.
- По какъв начин бе избрана фирмата-производител на екипировката на отбора? Кой взе решението?
- Тази година аз лично взех това решение, защото нямахме време. За трета година създаваме отбор.
- Отпуснати ли са средства за възстановяването на футболистите след мач?
- Не са отпускани специално такива средства. Отпуснати са средства за нормалното провеждане на подготовката на целия отбор, включително средства за тяхното възстановяване. Точно такива средства в бюджета нямаме. Колкото има се дава, такива пари има разбира се, но те не са маркирани специално за това.
- Следващата група въпроси е свързана със собствеността и управлението на отбора. Вие лично съжалявали ли сте някога, че поехте издръжката на Берое?
- Не съм съжалявал, напротив. Най-голямото ми поражение нанесено в живота е нелепото отпадане от "А" група. Това е най-голямото ми поражение от както се занимавам с бизнес вече 20 години. Вече е въпрос на чест и живот да поддържаме Берое докато той отново влезе в "А" група и почне да радва нашите фенове.
- Каква е в момента собствеността на футболният клуб? Има ли развитие покрай идеята цялата старозагорска общественост да може да закупи акции в дружеството?
- Това е най-болния въпрос за мен специално. Аз затова се заех с управлението на Берое, защото исках да го превърна в градска кауза, т.е. да направим акционерно общество, което да се заеме с издръжката на Берое. Старозагорският бизнес има тази възможност. В момента обаче ограничено количество бизнесмени си позволиха да помагат като от Стара Загора основния дял пада между три фирми - това е фирмата Градус на Иван Ангелов, фирмата на г-н Дечо Колев, който също се отзова и плаща голяма част от издържката и Загора холдинг. Освен това има и 5-6 по-дребни акционери, които имат желание да вземат няколко процента. Това беше всъщност основната идея - да има много хора с по 1-2 процента от собствеността. Това са: фирмата 2M на Любо Митев, фирмата Болид на Мирослав Иванов, Валентин Вълков от Техносвет, Иван Панчов от Медина Мед и Мария Жекова от Ате Пласт. Това са хората, които в момента са дали пари са приели каузата издръжката на Берое да стане част от техния интерес.
- Готови ли сте да поемете отговорността при следващата издънка и да вземете нужните мерки? Готови ли сте на радикални промени в името на Берое?
- В името на Берое съм готов на всичко. Не считам обаче, че след всеки неудачен мач трябва да сменяме треньори или ръководство. Това няма да доведе до нищо. Ние наблюдаваме непрекъснато футбол от Европа и виждаме, че там един Алекс Фергюсън вече 15 години е треньор и мениджър на Манчестър Юнайтед. В този си период те имаха и моменти, в които губеха, но никой не е мислил да го сменя. И при нас е същото.
- Как ще коментирате думите на Георги Градев, че ръководството на Берое е клекнало пред заплахите на БФС в края на миналия сезон?
- Ръководството на Берое нямаше как да клекне. Напротив ние нададохме гневен глас, но бяхме глобени по много жесток начин за тази работа. Повече от това не можехме да направим. Аз съм против това да имаме някакво лоби във футболния съюз, което да ни урежда съдии или мачове. Щом сме тръгнали да играем ще го правим честно и спортсменски. Ще играем толкова колкото можем и ще побеждаваме на терена, а не задкулисно или на някое друго място. Аз не виждам смисъл при това ръководство на футболния съюз да търсим някаква връзка там и да ни помагат.
- Ще има ли Берое скаути (ако не - как ще става привличането на играчи)?
- И сега имаме скаути. Те обаче нямат такива статути, които би трябвало да има един скаут. Имаме хора в Кърджали, Хасково и Ямбол, които ни помагат за да направим селекцията. Друг е въпроса, че в момента няма какво да се търси в тези градове, защото навсякъде детско-юношеския футбол е в пълна разруха и няма талантливи деца, които могат да бъдат извадени да дойдат да играят в Берое. Това е голямата трудност. Разчитаме най-вече на нашата детско-юношеска школа, затова инвестирахме в нея не малко усилия и средства и след няколко години тя ще почне да дава някакви резултати.
- Доволен ли сте от работата на медицинския екип в Берое и мислили ли сте за промени там?
- Най-малко съм мислил за тази работа. Ние имаме доктор, който за мен си изпълнява задълженията. Ако въпроса е защо напусна предишния доктор - това си беше негово мнение. Подаде заявка. Може би беше уморен от толкова години балансиране между "А" и "Б" група. Той е достоен фен, който много уважавам, но той напусна по собствено желание и ние търсим друг доктор. Това е най-дребния въпрос, който може да има пред един отбор.
- Какво е мнението ви за назначване на специализиран кондиционен треньор в клуба?
- Треньорския екип за мен в момента е напълно ситуиран, така че да може да се справи с подготовката на Берое. Няма смисъл да казваме кой точно е кондиционен треньор, кой е тактически. Тези неща се знаят.
- При евентуално невлизане в "А" група догодина, какви мерки бихте предприели?
- Не ми се мисли за този въпрос. Като дойде догодина ще му мислим.
- Как оценявате шансовете на Берое да се класира възможно най-напред в турнира за Купата на България? Въобще има ли ръководството амбицията за този турнир?
- Разбира се, че имаме амбиции, колкото по-високо толкова по-добре за Берое, защото трябва да доказваме, че сме извадени от "А" група несправедливо и нашето място е отново там.
- Имате ли дългосрочна визия за развитието на Берое и каква е тя?
- Нашата задача в момента е да вкараме по най-бързия начин да влезе Берое в "А" група. След това ще поставим нови задачи, да се класираме по-напред в първенството. Нашите задачи са в близък план - Берое да се върне в "А" група, а в по-далечен - Берое да заеме мястото си на отбор, който достойно представлява нашия град.
- Продължаваме с въпросите за селекцията. Защо в отбора бяха привлечени играчи, за които бе ясно, че не влизат в плановете на треньора и че няма да играят?
- Това не е така, защото това успяхме да съберем в паузата, която имахме да съберем отбора. Прекрасно осъзнаваме, че някои от тези момчета нямат все още качества да играят още в отбора, но това имаше през лятото. Затова взехме и някои по-млади момчета. Въпросът беше поставен специално за Добри във форума. Той е взет, за да се следи неговото развитие и ако то не отговаря на Берое той да бъде трансфериран или в Локо или в Миньор (Раднево). Никой не е застрахован от тази работа. Ако не показва с играта си и старанието в тренировките желание да играе в Берое, веднага ще бъде предложено да напусне отбора.
- Обръщал ли се е треньорът към вас с искане за привличане на повече футболисти преди началото на сезона и сега - за през зимната пауза? Мисли ли се вече за зимната селекция?
- Илиан Илиев участваше активно в селекцията. Той доведе голяма част от футболистите, които дойдоха под негово въздействие да играят в Берое. Що се касае до зимната селекция - и сега наблюдаваме и мислим за тази работа. В момента нямаме възможност да правим селекция. Влезли сме в разговори с ръководството на ЦСКА и благодарение на моите добри отношения със Сашо Томов той ми е обещал, че ще даде двама или трима човека нападатели или халфове следващия сезон, единия от които Влади Златинов. Това ще стане зимната пауза.
- Ще бъдат ли отпуснати достатъчно средства зимата за закупуването на централен нападател и истина ли е, че се водят преговори със ЦСКА за Влади Златинов, а ако да - ще бъде ли направено всичко възможно за неговото закупуване и осигуряване на услугите му за по-дългосрочен период?
- Къде се купуват централни нападатели аз не знам. Такива няма. Те се следят от всички отбори и на пазара няма нападател, който да се продава и да кажем, че можем да купим. Що се касае до Влади Златинов имаме твърдото уверение на Сашо Томов, че той ще ни бъде преотстъпен за следващия полусезон, а там вече ако има възможност ще се преговаря с ЦСКА и самия него да остане. Той нямаше желание да остане в Берое, защото Берое отпадна в "Б" група, а той си намери по-добър отбор. При положение, че Берое влезе в "А" група Златинов пак ще остане при нас и ще може да се реализира като централен нападател, тъй като не е показал досега това, което се очаква от него.
- Следващите въпроси са за клубната база. Запознат ли сте, че 90% от седалките на стадион Берое под козирката са в птичи изпражнения? Може ли Берое да направи нещо по този въпрос?
- Футболния клуб Берое е наемател на тази база. Той я ползва по решение на общинския съвет и базата се ползва по решение на общината. Всички въпроси, които са свързани с реконструкцията и модернизацията и дори почистването на стадиона са свързани с общината. Виждам, че тези неща са проблем. Може да се направи нещо. Специално за птичите изпражнения съм го виждал многократно и ми е идвало на акъла. Ще го поставя на кмета да отдели някакви средства да бъдат почистени, защото те са натрупвани от много години.
- Защо се прави терен без дренаж и одобрявате ли това решение на общината?
- Ако се касае за тренировъчното игрище, което се строи горе за изкуствена трева просто въпроса е нелеп, защото там не се прави дренаж, а оттичане от двете страни. Има канавки за оттичане на водата, тъй като цялата повърхност на игрището ще бъде бетонирана, а отгоре ще се залепи само като килим самото поле за футболна игра. Няма нужда от този дренаж.
- Общината реши да даде терените зад градския стадион на Берое. Обмисляли ли сте освен започналата работа по втория терен да се оправи поне още един от останалите два за школата и мъжкия отбор?
- Замислили сме се. Това не е в нашите възможности, нито в нашите прерогативи да го правим, защото общината е собственик на тези терени. Водили сме разговори с кмета следващата година да бъде включено в бюджета реконструкция на най-горното игрище със затревяване с чимове, за да може там да се провежда тренировъчния процес на футболния клуб.
- Предвидена ли е в близко бъдеще някаква работа по самия стадион - осветление, електронно табло, укрепване на козирката, ремонт на терена или други дейности, които да помогнат за подобряването на стадиона, предвид опасността след влизане на отбора в "А" група стадионът да не получи лиценз.
- Разбира се. Всичко, което трябва да бъде направено, за да получи старозагорския стадион лиценз ще бъде направено. Не се страхувам от това, че стадиона няма да получи лиценз. За осветлението е сложен въпрос, който изисква много средства. Има два варианта - да се възстанови старото осветление (Стойността на тази инвестиция ще е 600-700 хиляди лева) или да се изгради ново осветление, където ще трябват между 2,5 и 3 милиона лева. Общината на този етап не е в състояние да направи това, но във връзка с това, че ще влязат в България много европейски програми свързани с изграждане на спортната база - мисля, че тогава като дойдат тези програми, това ще бъде следващата година, ние ще имаме възможност да кандидатстваме да решим тези въпроси. Спортната база е нещо, за което Европа ще ни помогне и ние няма да изпуснем момента тези средства да бъдат усвоени.
- Да продължим с школата. Какво се подобри при ДЮШ на Берое след смяната на ръководството?
- Рано е да се каже, че нещо се е подобрило. Най-малкото се подобри базата, където децата се събличаха, къпеха и т.н. Подобриха се малко и двете игрища. За зимния период сме предвидили на едното игрище да направим реконструкция на тревното покритие, така че догодина да имаме едно хубаво игрище в Кольо Ганчево. Облякохме всички деца с нови екипировки, нови анцузи, грейки и така нататък. За в бъдеще предвиждаме там на самото игрище да бъде направено нещо като общежитие, което ще бъде финансирано от общината по всяка вероятност, а не от собствениците на клуба, за да може това, което направи Левски да измоделираме тук в Стара Загора. Ако това бъде направено ще се подобри качеството на подготовката на юношите. Ще имаме възможност да взимаме деца от съседните окръзи, където няма такива бази. Това в голяма степен ще реши въпроса за кадровия избор в Берое по отношение на ДЮШ.
- Какви са плановете, свързани с бъдещето на ДЮШ на клуба, ако има такива?
- Първо трябва да затвърдим това, което сме създали. След това да подобрим треньорския състав, да имаме по-голяма взискателност към тяхната работа. В момента сме напипали вярното темпо и работата върви на добре.
- Последната група въпроси е работата с феновете. Смятате ли, че е необходимо да се назначи човек на работа към клуба, който да се занимава изключително с привържениците, популяризирането, фенартикулите на клуба?
- Чак да се назначи човек няма смисъл, защото той няма да има какво да прави. Чак толкова много работа няма. Това нещо е в прерогативите на изпълнителния директор. Той е длъжен да си осигури хора, които са под негово управление, които да ускорят тази работа. Всъщност мисля, че още не сме намерили най-правилния пулс в отношенията с феновете, защото тези срещи, които правим с тях са малко. Това в голяма степен води до това да има такива въпроси, които ако бяхме се срещали нямаше да има. Повечето щяха да имат вече отговори.
- Защо не бе отделена прилична сума, не повече от 10 000 лв, за изработката на достатъчно фланелки и фенартикули, а се работи аматьорски в тази насока?
- Вярно е че се работи аматьорски. Не забравяйте, че сме нови хора и от всичко се учим. Трябва да мине един цикъл, за да видим къде сме направили грешка. Това ще бъде отчетено следващия сезон.
- Какво ще направи ръководството на Берое във връзка със зачестилия полицейски произвол над привърженици на отбора на собствения ни стадион без да има причина за полицейска намеса? Бихте ли съдействали на феновете по този въпрос?
- Това е чисто наш старозагорски въпрос, който трябва да решим на основата на няколко срещи, които трябва да направим задължително между полицията и феновете, за да се получи разбирателство между тях. Ние ще съдействаме за такива срещи.


ако не друго поне е искрен
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот otto » 19 окт 2008, 17:04

КАКВО СТАВА С БЕРОЕ БЕ ? ОНЗИ НЕКАДЪРНИК КЮФТЕТО НЕ СТАВА ЗА НИЩО,ТОВА,ЛЕВСКАР ДО КАКВОТО СЕ Е ДОКОСНАЛ,ВСИЧКО ЗАГИВА :qipat: НЕ СЛУЧАЙНО В ХИМНА ИМ СЕ ПЕЕ ''ТАМ КЪДЕТО МИНЕМ,НИЩО НЕ РАСТЕ''... :qipag: :qipag: :qipag: ЕБАТИ ЖИВОТНИТЕ :qipan:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот fen4ona » 19 окт 2008, 17:13

Какво да става Оте всичко, което тепърва зарочва да се гради е трудно! Така и при нас :?
Но както виждаш поне се работи от сърце и със сърце не случайно Митко Динев определя ИЗВАЖДАНЕТО НИ КАТО НАЙ-ГОЛЕМИЯ СИ ПРОВАЛ В БЕЗНЕСА и Илиан, със сълзи в очите след мача в София, си каза: "Ще върна отбора където му е мястото!" За тях вече е въпрос на чест това да стане напук на всички, които не 1 или 2 пъти ни затриваха...
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот 8 » 19 окт 2008, 17:33

fen4ona написа:Какво да става Оте всичко, което тепърва зарочва да се гради е трудно! Така и при нас :?
Но както виждаш поне се работи от сърце и със сърце не случайно Митко Динев определя ИЗВАЖДАНЕТО НИ КАТО НАЙ-ГОЛЕМИЯ СИ ПРОВАЛ В БЕЗНЕСА и Илиан, със сълзи в очите след мача в София, си каза: "Ще върна отбора където му е мястото!" За тях вече е въпрос на чест това да стане напук на всички, които не 1 или 2 пъти ни затриваха...


Те са си едни и същи тези серсеми :qipat:

Връщайте се в А група :qipad:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот fen4ona » 19 окт 2008, 17:54

8 написа:
Те са си едни и същи тези серсеми :qipat:


не че въпросните не напомниха за себе си още от началото на сезона ама все пак....

8 написа:
Връщайте се в А група
:qipad:

Дано другата година по това време да дискутираме мачовете на Берое в Агр
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот otto » 19 окт 2008, 18:18

fen4ona написа:Какво да става Оте всичко, което тепърва зарочва да се гради е трудно! Така и при нас :?
Но както виждаш поне се работи от сърце и със сърце не случайно Митко Динев определя ИЗВАЖДАНЕТО НИ КАТО НАЙ-ГОЛЕМИЯ СИ ПРОВАЛ В БЕЗНЕСА и Илиан, със сълзи в очите след мача в София, си каза: "Ще върна отбора където му е мястото!" За тях вече е въпрос на чест това да стане напук на всички, които не 1 или 2 пъти ни затриваха...

СПОКОЙНО,МЯСТОТО НА БЕРОЕ Е В ''А''-ГРУПА,НЯМА КАК ДА Е ИНАЧЕ,СКОРО НЕЩАТА ЩЕ СИ ДОЙДАТ НА МЯСТОТО :qipad:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот fen4ona » 19 окт 2008, 18:25

Оте и аз знам къде ни е мястото и че си го заслужихме и извоювахме :!: Само дето виждаш каква е реалността, къде сме сега и най-вече заради кого и защо.......
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот otto » 19 окт 2008, 18:26

ДААА,ЛЕВСКАРИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗБИЯТ ДО КРАК,ТОВА Е СПАСЕНИЕТО ЗА ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ :qipay: :qipaq:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот fen4ona » 19 окт 2008, 18:33

otto написа:ДААА,ЛЕВСКАРИТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИЗБИЯТ ДО КРАК,ТОВА Е СПАСЕНИЕТО ЗА ФУТБОЛА В БЪЛГАРИЯ :qipay: :qipaq:

не така Оте да бяха само те с мед да ги намажеш :qipbl: къде пропусна селяците от югозапада Коце-маци андреевци и т.н. и т.н.
но ето един по един почнаха да ги прибират по затворите...
НАШЕТО ВЪЗМЕЗДИЕ ЩЕ ДОЙДЕ РАНО ИЛИ КЪСНО
НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ ТАЗИ ПОДИГРАВКА С БЕРОЕ :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq: :qipaq:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот otto » 19 окт 2008, 18:35

КОЙ МИСЛИШ СПАСИ ОТБОРА НА КУМЕЦА-МАЦА ? НАСКО-ПЕДЕРАСКО,КОЙТО КАКЪВ Е ??? ВСИЧКИ СА ПОДЛОГИ,НАЧЕЛО С БОБИ-МОКЕТА И КАМЕНЧО ФЕСА-ЛЕВСКАР И В ЧЕРВАТА :qipat:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот fen4ona » 19 окт 2008, 18:46

Абе то че е повече от очевадно кой и защо :!: :!: :!: http://sportal.bg/sportal_tv.php?catego ... mments_box
Не сме удобни оттървават се от нас! Явно честно и без задколисни игри нямаше как да се конкурираме с техните схеми....
Едиственното, което ни остна е честта ни и това че с високо вдигнати глави "изпаднахме" без да сме искали някой да ни помага по какъвто и да е начин....По-добре горди в смъртта, отколкото безцелни агонии за густо на този или онзи

М. Динев: Дори голямата перука да ни прати в група "Бе"
и да ни създава пак със Коце Маца ядове,
да го духат, ний ще продължим
да държим за родния си тим.
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
VesMil
Мнения: 363
Регистриран на: 31 мар 2007, 20:40
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) 2 част.

Мнениеот VesMil » 19 окт 2008, 19:39

След днешните мачове, нещата почват да се подреждат, БЕРОЕ е единствения отбор без загуба до сега, а и не виждам къде можем да загубим този полусезон ! Имаме допуснати само 3 гола в 9 мача, абе всичко си е Ок ,само да оставят Илиан на мира!

С А М О Б Е Р О Е !
БЕРОЕ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта

cron