ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Stinkata » 05 мар 2009, 09:24

То не е от мача с Пирин. От доста време се говори за смяна. Но наистина е жалко това да стане по такъв партизански начин. Пак. Пената не заслужава такова отношение, защото винаги е готов да се жертва за ЦСКА ...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Wallace » 05 мар 2009, 09:32

Изображение

Чичото към Чичовото: Ти си предател!
04 март 2009 23:07
Автор: don balon
"Явно, Любослав през цялото време се е домогвал до поста ми, затова отказа да бъде шеф", разгневил се Стратега след уволнението си пред играчи и служители на клуба
"Ти си предател!", яростно изригнал Димитър Пенев към племенника си Любослав, веднага щом разбрал за треньорската рокада в ЦСКА. Това разказаха свидетели на телефонен разговор между Чичото и Чичовото, който се е провел почти веднага, след като рокадата е станала ясна.

"Явно, Любослав през цялото време се е домогвал до поста ми, затова отказа да бъде шеф", разгневил се Стратега след уволнението си пред играчи и служители на клуба.

Както е известно, Любослав Пенев в последните месеци постоянно заявяваше треньорските си амбиции и поради това отказа ръководни постове в ЦСКА и БФС. От своя страна, собствениците от "Титан" отдавна бяха прочели присъдата на Стратега и бяха набелязали своя човек в лицето на Любослав. Така се стигна до тази треньорска рокада.

Това е хронологията на събитията, за която db ви информираше надлежно през последните два месеца.

Новият наставник ще бъде представен официално утре на пресконференция, която ще започне в 12:00 на стадион "Българска армия".

"Не мога да повярвам, че точно ти заставаш срещу мен. Ти израсна покрай мен. Всичко, което си постигнал във футбола дължиш на мен", продължил да реди с горчивина Стратега.

По-рано тази вечер, Любо Пенев стана новият наставник на армейците, след като ръководството на червения клуб изгони чичо му Димитър. Поводът за треньорската смяна бе резилът, причинен от отпадането на ЦСКА от турнира за Купата на България от Пирин. Отборът от Благоевград елиминира армейците насред стадион "Българска армия" след дузпи.


:qipap: :qipap: :qipap: :qipap: :qipap:
Абе, кой оня ден говореше за предатели? :qipap: :qipap:
Сега не ми се търси... Баток, ти ли беше? Не се крий, ами си признавай. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот onzi » 05 мар 2009, 11:11

Delija написа:Марсилия реваха ли, когато дойдоха тука и трябваше да играят в блатото на Герена с Левски??! Не, излязоха, изиграха си мача и си отидоха. Не са рИвали като мИчтател от хасковски тип.


те и рен не реваха, като играха на армията. дойдоха, играха, препикаха пистата и си тръгнаха :qipae:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот svo » 05 мар 2009, 11:12

смяната на чичо Митко е предизвестена още с пристигането на Титан. По ред причини :idea: Мисля че преди около месец казах на Баткото, че чичо Митко е пътник. Любо беше още тогава един от вариантите :qipad: Причината за смяната е очевидна - отборът е под всякаква критика - и игрово, и кондиционно :idea:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Wallace » 05 мар 2009, 11:29

Да, ама през есента не играха чак толко' зле. Прпоуските на един единствен играч ви лишиха да водите с няколко точки сега в класирането, а нас от възможността да имаме нов треньор. Тоя Данчо Тодоров е ебаси келемето, с два пропуска реши съдбата на треньорите. :qipag: :qipag: :qipag:
Лично за мен буди недоумение факта как Димитър пенев води цялата подготовка, прави цялата селекция и на старта - идва нов треньор. :qipan: :qipan:
Е, това не го разбирам. Като така и така са искали да махат Пенев-старши, да бяха го махнали преди подготвителния лагер. Сега к'во правим? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Stinkata » 05 мар 2009, 11:34

А ако пропадни сделката какво правим? Пак ще го връщат...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Wallace » 05 мар 2009, 11:35

Stinkata написа:А ако пропадни сделката какво правим? Пак ще го връщат...

Тогава в общи линии ще връщат всичко... :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Stinkata » 05 мар 2009, 11:35

Ама първо на Жеваго.... :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот onzi » 05 мар 2009, 11:38

Stinkata написа:А ако пропадни сделката какво правим? Пак ще го връщат...


титан ще се наредят до ворскла стийл на опашката. ама жеваго се изтарикати, блокира акциите и нема начин да не си вземе парите. титаните освен да използват панчарево (армията е много в центъра и не става) за временно сметище :qipag:
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот svo » 05 мар 2009, 11:48

мечтайте си :qipad: Сделката е пред приключване, а преди началото на подготовката Титан бяха просто едни желаещи да купят клуба. И като такива нямаха право да определят треньора :idea:
Асенка, есента играехме Ганкиното. Доста мачове взехме с голяма доза късмет. В края на сезона пък изгубихме доста точки поради малшанс и некадърност на споменатия от теб човек :qipag: :qipad: :qipad:
Наистина е неприятно положението, но определено не е изненада уволнението на чичо Митко.
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Stinkata » 05 мар 2009, 11:55

svo написа:мечтайте си :qipad: Сделката е пред приключване, а преди началото на подготовката Титан бяха просто едни желаещи да купят клуба. И като такива нямаха право да определят треньора :idea:
.............

А сега като единствени желаещи, имат това право...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот itsoVIII » 05 мар 2009, 11:59

...или пък де факто са собственици на ЦСКА
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
loko89
Мнения: 648
Регистриран на: 05 юли 2006, 11:48
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот loko89 » 05 мар 2009, 12:00

цирковете покрай смяната на чичо Митко затвърждават имиджа на ЦСКА като най-смешния отбор в БГ след 89-та. по простотии и селянии удрят в земята даже Ботев на Селския. искрено съжалявам всички фенове на отбора, въпреки, 4е 4аст от тях ярко кореспондират със пейзанския имидж на началниците на отбора.
Боби не го вдига, а Ангелов не заслужава повече свирка

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот svo » 05 мар 2009, 12:05

Не, Стинка, сега не са просто желаещи :qipad:
Не мога да разбера как може привърженик на отбор с неясен произход да обижда и обсъжда останалите отбори :qipan: :qipan: :qipan: Локомотив ли е, Левски ли е? От Кюстендил ли е или от Пловдив? Яхаха ги бандити, турци и какви ли още не и да ме обсъжда подобен индивид - ай сиктир, бе :qipav: :qipav: :qipav: Казвам го на турски, за да ме разбере по-добре :qipag: :qipag: :qipag:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
loko89
Мнения: 648
Регистриран на: 05 юли 2006, 11:48
Местоположение: Plovdiv
Контакти:

Re: ТРЕНЬОРИТЕ В БЪЛГАРИЯ

Мнениеот loko89 » 05 мар 2009, 12:15

svo написа:Не, Стинка, сега не са просто желаещи :qipad:
Не мога да разбера как може привърженик на отбор с неясен произход да обижда и обсъжда останалите отбори :qipan: :qipan: :qipan: Локомотив ли е, Левски ли е? От Кюстендил ли е или от Пловдив? Яхаха ги бандити, турци и какви ли още не и да ме обсъжда подобен индивид - ай сиктир, бе :qipav: :qipav: :qipav: Казвам го на турски, за да ме разбере по-добре :qipag: :qipag: :qipag:


просто ви съжалявам, тва е всичко. а за произход е смешно да говорите точно вие...
Боби не го вдига, а Ангелов не заслужава повече свирка


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 125 госта