Президентите на българските клубове

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот vill_1 » 16 мар 2010, 13:16

Имам връзка от клуба.Всичко зависи от мустака сега,дали ще се излакоми за пореден път и сделката ще стане до няколко дни!В момента той мисли.... #-o
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Stinkata » 16 мар 2010, 14:07

vill_1 написа:Имам връзка от клуба.
И аз имам - вратовръзка за 85 годишнината на клуба. :qipbo: :qipbo: :qipbo:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Stinkata » 16 мар 2010, 18:30

:-* :-* :-* :-* :-*
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот svo » 16 мар 2010, 18:50

а бикини "сините в атака" имаш ли :lol: :lol: :lol:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 16 мар 2010, 19:01

Тодор Батков е на път да извърши свято дело - да затрие недоразумението от Подуяне от лицето на земята. :qipbo: Тара, давай, ние сме с теб. :qipaz:

:qipbp:

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Kudravia » 16 мар 2010, 19:20

Delija написа:Тодор Батков е на път да извърши свято дело - да затрие недоразумението от Подуяне от лицето на земята. :qipbo: Тара, давай, ние сме с теб. :qipaz:

:qipbp:

Дали Батков ще продаде клуба или не е все тая.Въпроса е да се намери истински треньор най-накрая.Писна ми от тия негодници, които се правят на треньори.Да си свалят Фифа Мениджър2010 и да цъкат на компютъра :qipaq:
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот drvasko98 » 16 мар 2010, 19:24

Напротив не евсе тая дали ще продаде клуба. Първо: - Той го компрометира тотално с простотиите си и своето минало и Второ: Той не може да го издържа и не прави нищо отборът да стане по-силен, а взема всеки който е без пари или не иска голяма заплата. И това е от 3 години насам. Да не говорим за треньорската политика, който се градира постепенно от откровен некадърник до дебил.

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Kudravia » 16 мар 2010, 19:33

drvasko98 написа:Напротив не евсе тая дали ще продаде клуба. Първо: - Той го компрометира тотално с простотиите си и своето минало и Второ: Той не може да го издържа и не прави нищо отборът да стане по-силен, а взема всеки който е без пари или не иска голяма заплата. И това е от 3 години насам. Да не говорим за треньорската политика, който се градира постепенно от откровен некадърник до дебил.

Ами за треньорксата политика съм сигласен , че е ненормална.Обаче относно издръжката на клуба не си прав.Как точно не може да издържа клуба , че не ми е ясно.До сега аз не съм чул , че Левски има проблеми с издръжката.Нямаме никакви(хайде да бъдат минимални) задължения.Не сме разсрочили заеми и дългове.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот drvasko98 » 16 мар 2010, 19:39

Ми липсата на селекция вече 6 /шест, не е правописна грешка/ години за мен е сериозна индикация, че не може да издържа клуба /може и просто да си е алчен/.

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Kudravia » 16 мар 2010, 19:54

drvasko98 написа:Ми липсата на селекция вече 6 /шест, не е правописна грешка/ години за мен е сериозна индикация, че не може да издържа клуба /може и просто да си е алчен/.

Абе аре стегни се малко.Кой български клуб има възможността да привлича класни чужденци, при това ниво на нашата А група?Кви ги говориш.Може би единствения плеймейкър и то истински , който съм виждал в съзнателния си живот в Левски беше привлечен под негово управление и то без пари.Не мога да изброя още кой знае колко играчи, но това е нашата действителност.
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 16 мар 2010, 20:12

Борате, ние сме с теб. :qipaz: Завърши пъкленото си дело. :qipaq: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот itsoVIII » 16 мар 2010, 20:16

Delija написа:Борате, ние сме с теб. :qipaz: Завърши пъкленото си дело. :qipaq: :qipag:

МИчтата на Мичо - да види комунист в действие и как затрива футболен клуб :qipbj: :qipbj: :qipbj: а дано се случи и ревът им да стане непоносим :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот drvasko98 » 16 мар 2010, 20:22

Kudravia написа:
drvasko98 написа:Ми липсата на селекция вече 6 /шест, не е правописна грешка/ години за мен е сериозна индикация, че не може да издържа клуба /може и просто да си е алчен/.

Абе аре стегни се малко.Кой български клуб има възможността да привлича класни чужденци, при това ниво на нашата А група?Кви ги говориш.Може би единствения плеймейкър и то истински , който съм виждал в съзнателния си живот в Левски беше привлечен под негово управление и то без пари.Не мога да изброя още кой знае колко играчи, но това е нашата действителност.


Еми Литекс, Баце си привлича предимно класни /за нашите стандарти/ чужденци и то на добра футболна възраст, а не позастарели звезди. Ако те играеха в ЦСКА и Левски не само щяха да им се лижат постоянно гъзовете, ами и доста повече успехи щяха да имат отборите. Това, че Ловеч не могат да постигнат големи успехи както в шампионата така и навън се обяснява и с липсата на традиция, публика и манталитет.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Христолов » 16 мар 2010, 21:05

Delija написа:Борате, ние сме с теб. :qipaz: Завърши пъкленото си дело. :qipaq: :qipag:

Плагиати такива :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 23 май 2010, 20:20

Снимката по-долу, за пореден път ме изумява. Чудно ми е, за какво му е на Батков това бронирано А8, след като си ма`а пеш най-спокойно, друг път дава интервюта по 10-15 минути на открито, със сума сгради и постройки около него. Въобще, толкова лесна мишена е, че ако някой реши да го свитне, няма да е никакъв проблем. От бронираната кола има смисъл само когато тя е част от пакет мерки за сигурност. Те не са и тайна де - първо слиза шефът на охраната, заедно с част ог гардовете, "сканират" района и след като преценят положението, някой от тях отваря вратата на боса, след което гардовете го поемат групово, като го заобикалят, за да няма видимост към него. Ако районът е по-специфичен (наличие на сгради, например), се ползват и допълнителни мерки за сигурност, примерно т.нар. кевоарено одеяло.
Това на Батков не е никаква охрана....

Единственото, за което се сещам, е освен да не се чувства застрашен и затова да е така. Но тогава е логичен въпросът, защо му е бронираната кола??! В крайна сметка, тя е изключително скъпа за поддръжка и експлоатация и досега не съм чул някой да ползва такава, ако не му е необходимо.

Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта