"А" група - сезон 2013-2014

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот tridant » 26 юни 2013, 11:10

Трогателна история:)
Но не е вярна. Преди това бяхте представили фалшив документ
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 26 юни 2013, 12:10

Почетният президент на Литекс Гриша Ганчев изрази своята позиция относно актуалните събития, свързани с ЦСКА. Бизнесменът публикува специална декларация в сайта на „оранжевите“. Gong.bg публикува съобщението без редакторска намеса:

Червената общественост трябва да е наясно, че моето условие беше единствено и само да се започне "на чисто" в ЦСКА. Повтарям - "на чисто"! И аз го заявих публично пред в-к Тема Спорт и Дарик Радио, както и при многобройните си срещи и разговори с различните фракции на феновете, футболните деятели и отговорните фактори в клуба.

Държа да подчертая, че става изцяло въпрос за един бизнес проект. Милиони сделки се правят и развалят ежедневно по целия свят, аз никога не съм бил авантюрист, не бих си позволил по никакъв начин да поема ангажимент, ако има дори 1% съмнение от моя страна за настоящата ситуация, перспективата и успеха на това начинание. Защото както казах и преди, ЦСКА е национална кауза.

При така стеклите се обстоятелства, аз не мога да поема тази авантюра.

Желая успех на феновете, ръководството, треньорите и играчите на отбора!

С уважение: Гриша Ганчев
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Al » 26 юни 2013, 12:37

Ръководството на Нефтохимик отвори вратата за даване на лиценза си на ЦСКА. Бругазлии ще се опитат да съберат необходимите ресурси за участие в елита, в противен случай клубът ще даде лиценза си на "армейците" и ще вземе този на Чавдар (Етрополе) за "Б" група. "Вариантите пред нас са два. Ако съберем ми­нимум 1,6 млн. лева от спонсори, ще играем в ели­та. В противен случай ще дадем лиценза си на ЦСКА. Ние ще вземем то­зи на Чавдар (Етрополе) за "Б" група", призна собственикът на нафтата Николай Филипов пред "24 часа". Сделката трябва да стане факт до петък. Филипов разкри, че за 2 години е на­лял в клуба почти 3 млн. лв. Договорите на болшинството от футболистите на Нефтохимик изтичат на 30 юни.


Това е някакъв нереален цирк... #-o #-o
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 26 юни 2013, 12:41

tridant написа:Трогателна история:)
Но не е вярна. Преди това бяхте представили фалшив документ


Виж какво, нещата не са въобще така, но сега не ми се спори за 2008-а, достатъчно е тегаво в момента, мисли си каквото искаш за тогава, сега точно ми е през кура за 2008-а.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот drvasko98 » 26 юни 2013, 12:44

Al написа:
Ръководството на Нефтохимик отвори вратата за даване на лиценза си на ЦСКА. Бругазлии ще се опитат да съберат необходимите ресурси за участие в елита, в противен случай клубът ще даде лиценза си на "армейците" и ще вземе този на Чавдар (Етрополе) за "Б" група. "Вариантите пред нас са два. Ако съберем ми­нимум 1,6 млн. лева от спонсори, ще играем в ели­та. В противен случай ще дадем лиценза си на ЦСКА. Ние ще вземем то­зи на Чавдар (Етрополе) за "Б" група", призна собственикът на нафтата Николай Филипов пред "24 часа". Сделката трябва да стане факт до петък. Филипов разкри, че за 2 години е на­лял в клуба почти 3 млн. лв. Договорите на болшинството от футболистите на Нефтохимик изтичат на 30 юни.


Това е някакъв нереален цирк... #-o #-o


Че те ЦСКА на Титан нали имат лиценз за А група, да не станали колекционери на лицензи :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 26 юни 2013, 12:46

Al написа:
Ръководството на Нефтохимик отвори вратата за даване на лиценза си на ЦСКА. Бругазлии ще се опитат да съберат необходимите ресурси за участие в елита, в противен случай клубът ще даде лиценза си на "армейците" и ще вземе този на Чавдар (Етрополе) за "Б" група. "Вариантите пред нас са два. Ако съберем ми­нимум 1,6 млн. лева от спонсори, ще играем в ели­та. В противен случай ще дадем лиценза си на ЦСКА. Ние ще вземем то­зи на Чавдар (Етрополе) за "Б" група", призна собственикът на нафтата Николай Филипов пред "24 часа". Сделката трябва да стане факт до петък. Филипов разкри, че за 2 години е на­лял в клуба почти 3 млн. лв. Договорите на болшинството от футболистите на Нефтохимик изтичат на 30 юни.


Това е някакъв нереален цирк... #-o #-o


Тия па Нефтохимик къде ще се местят в София и те, Дришко си би камшика, той май и нямаше намерение да прави нищо, тъй като докато залъгваше такива като 8 и Начо, в същото време правеше селекция в Литекс. Взе Загорчич за треньор, нови играчи .... на ЦСКА не му трябва Нефтохимик, а пари, тия дришляци какво се предлагат като някакви евтини курви. :qipap: #-o

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Христолов » 26 юни 2013, 12:54

Al написа:
Ръководството на Нефтохимик отвори вратата за даване на лиценза си на ЦСКА. Бругазлии ще се опитат да съберат необходимите ресурси за участие в елита, в противен случай клубът ще даде лиценза си на "армейците" и ще вземе този на Чавдар (Етрополе) за "Б" група. "Вариантите пред нас са два. Ако съберем ми­нимум 1,6 млн. лева от спонсори, ще играем в ели­та. В противен случай ще дадем лиценза си на ЦСКА. Ние ще вземем то­зи на Чавдар (Етрополе) за "Б" група", призна собственикът на нафтата Николай Филипов пред "24 часа". Сделката трябва да стане факт до петък. Филипов разкри, че за 2 години е на­лял в клуба почти 3 млн. лв. Договорите на болшинството от футболистите на Нефтохимик изтичат на 30 юни.


Това е някакъв нереален цирк... #-o #-o

ей затова казвам, че и 10 отбора са много за А група. напъвали се цяла година да влязат, а сега дори не могат да започнат, камо ли да засилват отбора и да гонят някакви цели.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Мичо » 26 юни 2013, 13:30

Цирка продължава.

"Засега Христо Стоичков остава треньор. Гриша Ганчев никога не е бил истински ангажиран към ЦСКА. Някои хора си правят имидж на гърба на ЦСКА. Подведоха Стоичков, а той е икона на клуба. До петък ще решим дали ще играем в окръжните групи или ще вземем лиценза на друг клуб", каза Майкъла.

:qipag: :qipag: :qipag: #-o #-o #-o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Al » 26 юни 2013, 13:39

#-o #-o #-o
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот sasho_1989 » 26 юни 2013, 13:59

„Другата седмица Христо Стоичков получава акциите на ЦСКА с нулево задължение и той става собственик на клуба. И аз не мога да го обясня точно как ще стане. Другата седмица, като получи нулеви задължения, ние ще се оттеглим. Тук вече Христо Стоичков ще решава кой ще влезе в клуба“, заяви Димитър Борисов.

:qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Delija » 26 юни 2013, 14:41

Тоя пак е пил шотландска ракия, още от обед е на градус.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот rafaelis » 26 юни 2013, 15:27

Мичо написа:
Почетният президент на Литекс Гриша Ганчев изрази своята позиция относно актуалните събития, свързани с ЦСКА. Бизнесменът публикува специална декларация в сайта на „оранжевите“. Gong.bg публикува съобщението без редакторска намеса:

Червената общественост трябва да е наясно, че моето условие беше единствено и само да се започне "на чисто" в ЦСКА. Повтарям - "на чисто"! И аз го заявих публично пред в-к Тема Спорт и Дарик Радио, както и при многобройните си срещи и разговори с различните фракции на феновете, футболните деятели и отговорните фактори в клуба.

Държа да подчертая, че става изцяло въпрос за един бизнес проект. Милиони сделки се правят и развалят ежедневно по целия свят, аз никога не съм бил авантюрист, не бих си позволил по никакъв начин да поема ангажимент, ако има дори 1% съмнение от моя страна за настоящата ситуация, перспективата и успеха на това начинание. Защото както казах и преди, ЦСКА е национална кауза.

При така стеклите се обстоятелства, аз не мога да поема тази авантюра.

Желая успех на феновете, ръководството, треньорите и играчите на отбора!

С уважение: Гриша Ганчев

Последно, кое от двете? #-o
Или бизнес проект, който е национална кауза / национална кауза, която е бизнес проект? :qipag:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот Samp » 26 юни 2013, 16:49

Що стана, засада немаше ли :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот stankovich » 26 юни 2013, 16:55

Аре бе деееба нема ли вече да ги Закриват...досра ми се зверски :qipag:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: "А" група - сезон 2013-2014

Мнениеот ludyakon » 26 юни 2013, 21:02

Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи.

Значи яко те клати.Голям зор си видял,щом Богу се молиш да му спадне. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта

cron