ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 07 фев 2016, 22:24

Delija написа:
Blue написа:За Локо Сф защо не му наредиха да напусне?


Може и да са му наредили, нищо чудно. Че и там се кле във вечна любов на Локото, скоро пусках и цитати тук, па накрая излезе голям левскар. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Тоя гнусен ГЕРБ-аджия очевидно просто е една евтина курва, която е вярна само на паричките и господаря си.

Нещо не си спомням да е напускал Локо през 2007-а или 2008-а, а?Ама може и да съм пропуснал...

Delija написа:
Blue написа:И пак да попитам за Ю. Инджов - нещо да кажеш да връзките му с Доган и Пеевски?Или си трайкаш, защото хич не ти изнася :oops:


Инджов еба мамата на ЦСКА, какво да кажа за него, благодаря му, че сме във В група, нищо чудно, че е човек на Пеевски. Добре си върши работата, точно толкова добре, колкото и ТИТАН, други видни приятели на Бойко Борисов.

Стига бе.Аз си мислех, че Томов разката фамилията на ЦСКА, ама всъщност забравих - вие него много си го обичате.Нищо, че 2 пъти останахте без лиценз.А, вярно - той не е виновен!Все някой друг е виновен :qipbj: Томов никога не е виновен.Той така лееееекинко абдикира, като дойде време за лицензирането :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 08 фев 2016, 02:07

Първо, не знам защо за Иво Тонев намесваш годината 2007 или 2008, какво си мислиш, че доказваш с това кога е напуснал Локо Сф ??!

Второ, Томов е един голтак, докато Инджов е бъкан с пари. Томов дойде през 2013-а и хвана един почти фалирал клуб, просто го поддържаше жив, докато успее, или ако успее да изкопа пари отнякъде ...... Инджов можеше да ни спаси, още може, той и Ганчев имат финансите да го сторят, но очевадно не желаят нито да ни спасяват, нито да сме в А група ..... тъй че направи си сам сметката чий интереси всъщност обслужват тези двамцата ?!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Stinkata » 09 фев 2016, 12:05

http://gong.bg/bg-football/a-grupa/hris ... iva-363934

Христо Бонев: Футболът ни загива


Добре, де. Защо хора, които от 20 години управляват футбола в България, продължават да реват, че той загивал?!?! Или това е някаква форма на самопризнание?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 10 фев 2016, 02:32

Delija написа:Първо, не знам защо за Иво Тонев намесваш годината 2007 или 2008, какво си мислиш, че доказваш с това кога е напуснал Локо Сф ??!

Второ, Томов е един голтак, докато Инджов е бъкан с пари. Томов дойде през 2013-а и хвана един почти фалирал клуб, просто го поддържаше жив, докато успее, или ако успее да изкопа пари отнякъде ...... Инджов можеше да ни спаси, още може, той и Ганчев имат финансите да го сторят, но очевадно не желаят нито да ни спасяват, нито да сме в А група ..... тъй че направи си сам сметката чий интереси всъщност обслужват тези двамцата ?!

Ами за Локо питам, т.к. така и не изясни по твоята логика помагало ли им се от герб?Отделно не стана ясно, защо не му е наредено на Тонев да напусне поста си на общински съветник през 2008-а?

Колкото до Томов, този спасител така да се каже, той все си мисля, че натрупа една доста сериозна част от дълговете на ЦСКА.Отделно клуба на 2 пъти си загуби лиценза точно след като той беше в клуба!Според мен, точно Томов има най-голямата вина ЦСКА да е в това си състояние.

И така и не написа Инджов свързан ли е с ДПС, Доган и Пеевски?

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот nacho » 10 фев 2016, 19:33

Stinkata написа:http://gong.bg/bg-football/a-grupa/hristo-bonev-futbolyt-ni-zagiva-363934

Христо Бонев: Футболът ни загива


Добре, де. Защо хора, които от 20 години управляват футбола в България, продължават да реват, че той загивал?!?! Или това е някаква форма на самопризнание?
Мани Бонбонев ами върнаха ли ви 7те точки :?: Литекс завърши ли сезона :?: :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Stinkata » 10 фев 2016, 22:13

1 не
2 да
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 11 фев 2016, 18:56

Blue написа:Според мен, точно Томов има най-голямата вина ЦСКА да е в това си състояние.


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Затова лятото на 2013-а, когато дойде Томов, ЦСКА беше на дни от закриване, с огромни дългове, след 4-годишното управление на ТИТАН. Точно Томов е най-големият виновник, да.

Blue написа:И така и не написа Инджов свързан ли е с ДПС, Доган и Пеевски?


Няма нищо общо, щом ти ще ми отричаш за Пеевски и ГЕРБ, айде и аз ще отричам до дупка за Инджов и ДПС.

Макар че не разбирам защо точно тоя гробокопач на ЦСКА го развяваш, добре ни "помага", от зимен шампион на България, няколко месеца по-късно ..... В група. Разбирам да ни помагаше нещо, да, ама сега ....

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Stinkata » 12 фев 2016, 10:53

http://www.novsport.com/news1829121_1003.html

Дали му нареждат какво да говори, или просто си е тъп?
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 12 фев 2016, 12:33

Според мен, и двете.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 12 фев 2016, 18:07

Delija написа:
Blue написа:Според мен, точно Томов има най-голямата вина ЦСКА да е в това си състояние.


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Затова лятото на 2013-а, когато дойде Томов, ЦСКА беше на дни от закриване, с огромни дългове, след 4-годишното управление на ТИТАН. Точно Томов е най-големият виновник, да.


Ами гледам, че се задава нов епизод от сериалчето Томов-Титаничните.Сега А. Тодоров щял да показва документи, че Живков лъжел за дълговете при Томов (доста над 30 млн. лв, уж). Мерна ми се тези дни из интернет, че Титаничните са наследили клуба от Томов с над 6 млн. лева дълг към НАП.Кой крив, кой прав...чакаме с пуканките :qipap:

Delija написа:
Blue написа:И така и не написа Инджов свързан ли е с ДПС, Доган и Пеевски?


Няма нищо общо, щом ти ще ми отричаш за Пеевски и ГЕРБ, айде и аз ще отричам до дупка за Инджов и ДПС.

Макар че не разбирам защо точно тоя гробокопач на ЦСКА го развяваш, добре ни "помага", от зимен шампион на България, няколко месеца по-късно ..... В група. Разбирам да ни помагаше нещо, да, ама сега ....
Виж сега, аз и ред не съм написал за помощ от негова страна, ако не си забелязал :idea:

Аз питам само дали има общо с ДПС лицето Юлиан Седефов Инджов?Неговата фирма "Иса-2000" не е ли от обръча фирми гравитиращи около ДПС?Същата фирма е спечелила доста поръчки в общини на ДПС.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 14 фев 2016, 17:47

Ама какво ни вълнува нас, феновете, какво общо имал гробокопачът на ЦСКА с ДПС ??! Какво сме видяли ние, като е спечелил тези поръчки ??! Един хуй. :qipag: :qipag:

Разбирам да ни помага тоя с нещо, да имаме бюджет от над 6.4 млн. за половин година, да се червя откъде са тия пари .... ама ние умираме до няколко месеца, тоя педал само чака да ни пусне капака на ковчега, какво ми пука какъв е тоя, ега пукне час по-скоро.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 16 фев 2016, 19:15

Delija написа:Ама какво ни вълнува нас, феновете, какво общо имал гробокопачът на ЦСКА с ДПС ??! Какво сме видяли ние, като е спечелил тези поръчки ??! Един хуй. :qipag: :qipag:

Разбирам да ни помага тоя с нещо, да имаме бюджет от над 6.4 млн. за половин година, да се червя откъде са тия пари .... ама ние умираме до няколко месеца, тоя педал само чака да ни пусне капака на ковчега, какво ми пука какъв е тоя, ега пукне час по-скоро.
Ами нас какво ни вълнува адвокатчето Ангелов, какво общо имало с ДПС.Ние какво сме видяли от него?

И като спомена да се червиш, как мътните да го вземат не се червиш от 26-те титли спечелени по времето на комунизма?
Как не се червиш, че шеф на Кинтекс ви беше шеф?
Как не се черви, когато един от най-големите мафиоти на България ви беше шеф и на фланелките ви грееше мултигруп?
Как не се червеше, когато друг от най-големите мафиоти - Черепа ви беше шеф?Некои играчи по негово време финали за купата на УЕФА сънуваха тогава :qipap:
Как не се червеше, когато Сашо Апашо ви беше шеф, на два пъти?
Как не не червиш сега, когато пореден мафиот ви е шеф?
Червеше ли се на няколко пъти от "Г-н Ганчев, моля ви спасете ни"?
Червеше ли се миналото лято, че молихте този и онзи да ви спасяват?
Червече ли се, когато на разкритият като левскар Божков му правехте пълна програма от Кама сутра само и само да се върне?
Червеше ли се от пленума на стадион "Българска Армия", който си организираха "Г-н Ганчев, моля ви спасете ни" и Ко?

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот bat_jori » 16 фев 2016, 20:07

смени дилъра на секундата.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Delija » 16 фев 2016, 21:10

Blue написа:Ами нас какво ни вълнува адвокатчето Ангелов, какво общо имало с ДПС.Ние какво сме видяли от него?


Нищо не сте видяли, тоя бюджет от над 6.4 млн. лева само за 6 месеца, е паднал от Марс, нали ?! :qipag: :qipag:

Blue написа:И като спомена да се червиш, как мътните да го вземат не се червиш от 26-те титли спечелени по времето на комунизма?


Ти червиш ли се от 32-та трофея (14 шампионски титли, 15 национални купи, 3 купи на съветската армия), спечелени от Левски по времето на комунизма ??

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНАТА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ - ЧАСТ ПЕТА

Мнениеот Blue » 17 фев 2016, 00:24

Delija написа:
Blue написа:Ами нас какво ни вълнува адвокатчето Ангелов, какво общо имало с ДПС.Ние какво сме видяли от него?


Нищо не сте видяли, тоя бюджет от над 6.4 млн. лева само за 6 месеца, е паднал от Марс, нали ?! :qipag: :qipag:
И този бюджет идва от адвокатчето ли?

Delija написа:
Blue написа:И като спомена да се червиш, как мътните да го вземат не се червиш от 26-те титли спечелени по времето на комунизма?


Ти червиш ли се от 32-та трофея (14 шампионски титли, 15 национални купи, 3 купи на съветската армия), спечелени от Левски по времето на комунизма ??

Нещо пак пропусна да отговориш да отговориш на неудобните въпросчета :qipag:


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта