Програмата по кръгове на Западната "Б" група
Програма на Западната "Б" група за есенния дял на сезон 2006/2007 година, публикувана в официалния сайт на ПФЛ:
І КРЪГ
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)
Етър (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)
Видима - Раковски (Севлиево) - Чавдар (Бяла Слатина)
Белите орли (Плевен) - Пирин (Благоевград)
Монтана (Монтана) - Спартак Плевен
Миньор (Бобов дол) - Локомотив (Мездра)
Вихър (Горубляне) - Миньор (Перник)
ІІ КРЪГ
Хебър - Миньор Пк
Локомотив Мз - Вихър
Спартак Пл - Миньор Бд
Пирин Бл - Монтана
Чавдар - Белите орли
Пирин ГД - Вид. Раковски
Велбъжд - Етър
ІІІ КРЪГ
Етър - Хебър
Вид. Раковски - Велбъжд
Белите орли - Пирин ГД
Монтана - Чавдар
Миньор Бд - Пирин Бл
Вихър - Спартак Пл
Миньор Пк - Локомотив Мз
ІV КРЪГ
Хебър - Локомотив Мз
Спартак Пл - Миньор Пк
Пирин Бл - Вихър
Чавдар - Миньор Бд
Пирин ГД - Монтана
Велбъжд - Бели орли
Етър - Вид. Раковски
V КРЪГ
Вид. Раковски- Хебър
Бели орли- Етър
Монтана- Велбъжд
Миньор Бд- Пирин ГД
Вихър- Чавдар
Миньор Пк- Пирин Бл
Локомотив Мз- Спартак Пл
VІ КРЪГ
Хебър- Спартак Пл
Пирин Бл- Локомотив Мз
Чавдар- Миньор Пк
Пирин ГД- Вихър
Велбъжд- Миньор Бд
Етър- Монтана
Вид. Раковски- Бели орли
VІІ КРЪГ
Бели орли- Хебър
Монтана- Вид. Раковски
Миньор Бд- Етър
Вихър- Велбъжд
Миньор Пк- Пирин Гд
Локомотив Мз- Чавдар
Спартак Пл- Пирин Бл
VІІІ КРЪГ
Хебър- Пирин Бл
Чавдар- Спартак Пл
Пирин ГД- Локомотив Мз
Велбъжд- Миньор Пк
Етър- Вихър
Вид. Раковски- Миньор Бд
Бели орли- Монтана
ІХ КРЪГ
Монтана- Хебър
Миньор Бд- Бели орли
Вихър- Вид. Раковски
Миньор Пк- Етър
Локомотив Мз- Велбъжд
Спартак Пл- Пирин ГД
Пирин Бл- Чавдар
Х КРЪГ
Хебър- Чавдар
Пирин ГД- Пирин Бл
Велбъжд- Спартак Пл
Етър- Локомотив Мз
Вид. Раковски- Миньор Пк
Бели орли- Вихър
Монтана- Миньор Бд
ХІ КРЪГ
Миньор Бд- Хебър
Вихър- Монтана
Миньор Пк- Бели орли
Локомотив Мз- Вид. Раковски
Спартак Пл- Етър
Пирин Бл- Велбъжд
Чавдар - Пирин ГД
ХІІ КРЪГ
Хебър- Пирин ГД
Велбъжд- Чавдар
Етър- Пирин Бл
Вид. Раковски- Спартак Пл
Бели орли- Локомотив Мз
Монтана- Миньор Пк
Миньор Бд- Вихър
ХІІІ КРЪГ
Вихър- Хебър
Миньор ПК- Миньор Бд
Локомотив Мз- Монтана
Спартак Пл- Бели орли
Пирин Бл- Вид. Раковски
Чавдар- Етър
Пирин ГД- Велбъжд