ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Blue » 10 яну 2013, 19:10

Delija написа:Момче, не аз трябва нещо ново да вадя, а ти. Ти си този, който иска да покаже, че само на нас се помагало много. Само, че нищо ново не можеш да извадиш и го удари на пълни простотии - от типа на това, че заграбването на Червено знаме било голЕм удар за нас, ама Княз Кирил не било нищо особено при вас, нашите помагачи били по-всесилни от вашите и всякакви такива тъпотии и сектантски глупости.

То ми писна да си повтаряме едно и също 600 пъти ....
Аз ти изкарах само 10-на човека, членове на Политбюро, а ти?

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Blue » 10 яну 2013, 19:11

Delija написа:И, моля те, посочи ми кое от написаното от мен е лъжа.
Последните бяха за Бонев и Цанев!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 10 яну 2013, 19:22

Blue написа:Аз ти изкарах само 10-на човека, членове на Политбюро, а ти?


Изкара ми лъжи, пълни лъжи.
Като тази за Пенчо Кубадински, който никога не е бил цесекар. Имаш тотална липса на аргументи и затова прибягваш до манипулации и лъжи.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 10 яну 2013, 19:24

Blue написа:
Delija написа:И, моля те, посочи ми кое от написаното от мен е лъжа.
Последните бяха за Бонев и Цанев!


Няма никаква лъжа в това, нито Бонев заиграва при нас (бързо-бързо е върнат в Пловдив), а Цанев е тотално пренебрегван в националния, нищо, че е един от най-добрите БГ нападатели. Причините са споменати вече и няма да ги коментирам повече.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 10 яну 2013, 19:28

Toru написа:Сега се спотайваш,докато не намериш удобния момент,за да избегнеш неудобството.Иначе би се захванал с най-маловажното,за да избегнеш(тавтология) истината. С осмака подминавате реалността,за да живеете в лъжата,която ви харесва.Глупостта ви приляга,но вече е банална.


Абе тъпанар, точно ти ли пишеш за глупостта ?! :qipbj: :qipbj:

Toru написа:Всичките тези малоумни малоумщини по-горе .....


Toru написа:докато не намериш удобния момент,за да избегнеш неудобството.


Виж се колко си тъп.

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Blue » 11 яну 2013, 22:21

Delija написа:
Blue написа:Аз ти изкарах само 10-на човека, членове на Политбюро, а ти?


Изкара ми лъжи, пълни лъжи.
Като тази за Пенчо Кубадински, който никога не е бил цесекар. Имаш тотална липса на аргументи и затова прибягваш до манипулации и лъжи.
Да, той е бил скрит левскар, нали така?!Скрит левскар, дето тайно и скришно подарява Пенев на....ЦСКА :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
И Боян Българанов не е бил председател на ЦСКА, не е бил директор на Народната милиция, не е бил член на Политбюро, не е бил секретар на ЦК на БКП и т.н. и т.н.
Лъжа е, че Георги Дамянов ви е бил председател(почетен), лъжа е, че е бил член на Политбюро, че е бил министър на отбраната, че е бил председател на Президиума на НС.
Лъжа е, че Здравко Георгиев ви е бил председател, че е бил член на ЦК на БКП, че е бил заместник-министър на отбраната, че е бил заместник-министър на вътрешните работи.
Лъжа е и за останалите от И. Кинов, през Джуров, Филипов, Станко, та до Балев.Лъжа е и, че на вас ви се е помагало най-много, че десетки футболисти сте заграбили от другите отбори, че са ви вкарвали в "А" група, за сметка на други отбори.Всичко е лъжа :qipaq: Всъщност на вас ви се е пречело, нали :qipap:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Blue » 11 яну 2013, 22:33

Delija написа:
Blue написа:
Delija написа:И, моля те, посочи ми кое от написаното от мен е лъжа.
Последните бяха за Бонев и Цанев!


Няма никаква лъжа в това, нито Бонев заиграва при нас (бързо-бързо е върнат в Пловдив), а Цанев е тотално пренебрегван в националния, нищо, че е един от най-добрите БГ нападатели. Причините са споменати вече и няма да ги коментирам повече.
Лъжа е, нали :qipaq: Той в София не е стъпвал, не е играл за ЦСКА, не е вкарвал голове, не е копал за назидание.Всичко е долна и гнусна лъжа :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Истината е, че той в София е бил на екскурзия и да напазарува малко :qipag: :qipag: :qipag:

Цанев направо е бил велик.И до ден днешен по света се спори, той или Пеле е по-велик.Твърди се, че Цанев държи рекорда за най-много голове в света и е единственият такъв с над 2000 гола :qipag: :qipag: :qipag: Но въпреки всичко това той не е изиграл нито един мач за нац. отбор на България.Добре де изиграл е един, не, 3 са, не, 5 са... абе не е играл за сметка на Гунди, Якимов, Бонев, Жеков, Котков, Дерменджиев, а е трябвало :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 11 яну 2013, 23:45

Blue написа:Да, той е бил скрит левскар, нали така?!Скрит левскар, дето тайно и скришно подарява Пенев на....ЦСКА :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Както нагледно показах, Кубадински е направил жест и към Левски, когато е бил потърсен от тях. По тази логика, каквато ти вкарваш, излиза, че той явно е и голям левскар.

Всичките ти доводи са такива, изсмукани от пръстите, Кубадински никога не е бил цесекар и не е имал нищо общо с нас. Тия лъжи някъде другаде.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 12 яну 2013, 00:08

Ето и за Котков:

http://www.blitz.bg/article/6284

“За три дни го направиха партиен член... беше фин човек”
“По едно време той трябваше да замине за “Бешикташ”. Солаков (министър на вътрешните работи по това време) го извикал и му казал: “Минаваш в “Левски” и толкова.И за три дни го направиха партиен член. Дойде и ми каза: “И гаранти ми намериха. Това е... партиен член да стана.
Последна промяна от Delija на 24 яну 2013, 20:47, променено общо 2 пъти.


Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Blue » 14 яну 2013, 19:36

Delija написа:
Blue написа:Да, той е бил скрит левскар, нали така?!Скрит левскар, дето тайно и скришно подарява Пенев на....ЦСКА :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Както нагледно показах, Кубадински е направил жест и към Левски, когато е бил потърсен от тях. По тази логика, каквато ти вкарваш, излиза, че той явно е и голям левскар.

Всичките ти доводи са такива, изсмукани от пръстите, Кубадински никога не е бил цесекар и не е имал нищо общо с нас. Тия лъжи някъде другаде.

Да, бе, да.Спасил ни е направо да се отървем от Спартак, без който сме били пред изпадане :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Blue » 14 яну 2013, 19:40

Delija написа:Ето и Котков как отива в Левски, Катя Коткова - вдовицата:

http://www.blitz.bg/article/6284

“За три дни го направиха партиен член... беше фин човек”
“По едно време той трябваше да замине за “Бешикташ”. Солаков (министър на вътрешните работи по това време) го извикал и му казал: “Минаваш в “Левски” и толкова.” И за три дни го направиха партиен член. Дойде и ми каза: “И гаранти ми намериха. Това е... партиен член да стана.”

Я да видим как са привличали играчите при вас:

..Ведомствено дружество бяхме, подчинено на ЦСКА – този мач трябва да им дадем, онзи наш играч им трябваше…Така замина за София Иван Василев. Бях извикан от зам.-министъра на народната отбрана Здравко Георгиев, беше голям мой приятел, и ми заповяда Божил Колев да тръгва за София. Заста­вам мирно, козирувам…“, разказва още ген. Велико Станков.

Зам. министъра на отбраната З. Георгиев, който ви е и председател в един период, нарежда този и този ги искам в ЦСКА и няма мърдане.Козируват и изпълняват :qipaq:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 14 яну 2013, 21:04

Blue написа:Да, бе, да.Спасил ни е направо да се отървем от Спартак, без който сме били пред изпадане :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Да, и ние без Пенев сигурно щяхме да загинем, направо ни е спасил, като е дал съгласието си да премине при нас. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Delija » 14 яну 2013, 21:06

Blue написа:
Delija написа:Ето и Котков как отива в Левски, Катя Коткова - вдовицата:

http://www.blitz.bg/article/6284

“За три дни го направиха партиен член... беше фин човек”
“По едно време той трябваше да замине за “Бешикташ”. Солаков (министър на вътрешните работи по това време) го извикал и му казал: “Минаваш в “Левски” и толкова.” И за три дни го направиха партиен член. Дойде и ми каза: “И гаранти ми намериха. Това е... партиен член да стана.”

Я да видим как са привличали играчите при вас:

..Ведомствено дружество бяхме, подчинено на ЦСКА – този мач трябва да им дадем, онзи наш играч им трябваше…Така замина за София Иван Василев. Бях извикан от зам.-министъра на народната отбрана Здравко Георгиев, беше голям мой приятел, и ми заповяда Божил Колев да тръгва за София. Заста­вам мирно, козирувам…“, разказва още ген. Велико Станков.

Зам. министъра на отбраната З. Георгиев, който ви е и председател в един период, нарежда този и този ги искам в ЦСКА и няма мърдане.Козируват и изпълняват :qipaq:


Точно, и двата отбора са привличали така играчи - факт. Подчертавам И ДВАТА.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ- IV ЧАСТ

Мнениеот Stinkata » 16 яну 2013, 14:16

http://football.sportal.bg/news.php?news=406447

ЛИТЕСКА
ЦСТЕКС
ЛИСКА
ЦСЕКС

Други предложения???

:qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron