СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот G8 » 05 авг 2008, 16:12

Мичо написа:
G8 написа:Е къв е тоя въпрос, как какво? Пак второто място взеха :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipap:

8) Винаги съм знаел, че сте отборче за местна употреба и по тази причина не ви пука за европа, важно е да сте пред нас.Комплекси, кво да правиш. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

За мен не е важно да сме пред вас, по простата причина, че вече съм свикнал с това.
Ние, като рекордьори, представяли България достойно и в Европа няма от какво да се притесняваме...това е единствената причина :idea:
Виж ваште са 1:19... :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Казуса » 05 авг 2008, 16:16

Мичо написа: 8) Винаги съм знаел, че сте отборче за местна употреба и по тази причина не ви пука за европа, важно е да сте пред нас.Комплекси, кво да правиш. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Защо ми се струва, че си осъществил операцията копи-пейст от мнение, изказано за "Левски"? Ама до думичка е вярно всичко, с изключение може би на това, че не ви пука за ЕКТ. Пука ви, и още как, ама като се има предвид комедиите a la Tampere, по-скоро ви се иска да ги няма тия ЕКТ :qipag: :qipag: :qipag: И затова се преструвате, че не ви пука.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот ludyakon » 05 авг 2008, 17:00

Казуса написа:
Мичо написа: 8) Винаги съм знаел, че сте отборче за местна употреба и по тази причина не ви пука за европа, важно е да сте пред нас.Комплекси, кво да правиш. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Защо ми се струва, че си осъществил операцията копи-пейст от мнение, изказано за "Левски"? Ама до думичка е вярно всичко, с изключение може би на това, че не ви пука за ЕКТ. Пука ви, и още как, ама като се има предвид комедиите a la Tampere, по-скоро ви се иска да ги няма тия ЕКТ :qipag: :qipag: :qipag: И затова се преструвате, че не ви пука.

ОТНОВО ПИШЕШ БЕЗ ДА СИ ПРОЧЕЛ КАКВО Е НАПИСАЛ ОПОНЕНТА ТИ. [-X [-X [-X ВАЖНОТО Е ДА СИ ЧЕШЕШ ПРЪСТИТЕ ПО КЛАВИАТУРАТА :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: ТАКИВА ЛИ СТЕ ВСИЧКИ :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот bluehope » 05 авг 2008, 17:04

Най-точно го е написал Mike Bibby. С допълнение от мен, че ЦСКА спечели заслужено Суперкупата. Учуден съм обаче реално колко много сте се снишили след Лупигейт, имайки предвид еуфорията след този спечелен трофей. Прилича ми на някой американски филм, представящ невероятната победа на някой спортен Давид над Голиат.
Мача определено слаб, но то и какво да се очаква като първи за сезона и за трофей без особена стойност. Литекс - без коментар.
За съжаление пак не най-силният между равни, а най-малко трагичният ще спечели и титлата в първенството.

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот otto » 05 авг 2008, 17:30

КОЛКТО-ТОЛКОВА,НА ТОЗИ ЕТАП И ТОВА Е СУПЕР,ПОБЕДА,КУПА ЗА САМОЧУВСТВИЕ У ИСТЕРЗАНИТЕ ИГРАЧИ,ЛУПИ ГОСПОД ДА ГО СЪДИ,А ВИЕ ОТ ПОДУЯНЕ НЕ СЕ ГРИЖЕТЕ ЗА НАС,ГЛЕДАЙТЕ СИ ТАМ ВЕРДЕР,БАТЕ БОРИСОВ,ЧЕ КАТО НИЩО ОЩЕ АВГУСТ ПАК ЩЕ ПРИКЛЮЧИТЕ ЕВРОПАТА,ЗАЩОТО ВМЕСТО ДА СЕ КОНЦЕНТРИРАТЕ ВЪРХУ ВАС СИ,САМО ЦСКА ВИ Е В УСТАТА,А КАКТО ДОБРЕ ЗНАЕТЕ,СРЕЩУ НАС ДА ТИЧАТЕ НЕ МОЖЕТЕ ДА НИ СТИГНЕТЕ :qipad: :qipbp:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот bluehope » 06 авг 2008, 10:11

Стига с този август, де. В най-лошият случай мача-реванш от 1 кръг за УЕФА е на 2 Октомври, така че ...

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Казуса » 06 авг 2008, 10:16

bluehope написа:Стига с този август, де. В най-лошият случай мача-реванш от 1 кръг за УЕФА е на 2 Октомври, така че ...

Бе ние нали постоянно ви повтаряме, че сте Административните... :qipag: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот bluehope » 06 авг 2008, 11:13

Казуса написа:
bluehope написа:Стига с този август, де. В най-лошият случай мача-реванш от 1 кръг за УЕФА е на 2 Октомври, така че ...

Бе ние нали постоянно ви повтаряме, че сте Административните... :qipag: :qipag:


И никой ви не обръща внимание на глупостите, а? :qipag:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот skorpinoks » 06 авг 2008, 12:58

bluehope - а кое е глупост ,истината ли ..?
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Мичо » 06 авг 2008, 13:21

bluehope написа:Стига с този август, де. В най-лошият случай мача-реванш от 1 кръг за УЕФА е на 2 Октомври, така че ...

:qipag: А най комичното е простата статистика, която показва кой си свършва евроучастията главно септември....И по-добре, че като минат този месец и стават пети. :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот bluehope » 06 авг 2008, 14:06

skorpinoks написа:bluehope - а кое е глупост ,истината ли ..?


коя истина?

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот ludyakon » 06 авг 2008, 19:47

Какъв е цветът на кръвта?----------- :?: :?: :?: :?: :?:
Какъв е цветът на любовта?---------- :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Какъв е цветът на борбата?----------- :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Какъв е цветът на победата?-------- :?: :?: :?: :?: :?: :?:
***
Какъв е цветът на педерастите? ------РОЗОВИ СА БРЕ.Това го знае всяко хлапе. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот dgeorgiew » 06 авг 2008, 19:48

Конка ,кво ти стана бе човек ? :?

Чакаш мача ли да свърши ? :qipag:
Изображение

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот ludyakon » 06 авг 2008, 22:08

То пък един мач :qipag: :qipag: :qipag:
С ....й да го сочиш :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
Изображение

Потребителски аватар
GOOR
Мнения: 961
Регистриран на: 19 май 2005, 10:29
Местоположение: SOFIA
Контакти:

Re: СУПЕРКУПА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот GOOR » 06 авг 2008, 22:50

Колко години вече чакам да видя един истински мач между ЦСКА и Литекс, в който люляците да не си дават гъзеца [-o< Ама няма :qipag:
Вън МИШОЦИТЕ от Левски!!!
СТИГА БАЙГАНЬОВЩИНА!!!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron