"Иван Асен II" 26 (част 6)

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Казуса » 23 дек 2008, 20:54

През 2007 г. Тодор Батков повдига завесата за плана на БФС за развитие на българския футбол:
"... българският футбол, който процъфтява благодарение на моя отбор."
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот justalamer » 23 дек 2008, 21:05

Черепа, доколкото не търгува с любимия ми клуб, ми е безразличен. Какво се случва в националния отбор не ми дреме, поне докато клубния футбол като цяло не се оправи. Божков, доколкото съм разбрал, държи на името и самочувствието си. Не би се заложил в евтини игри, най-малкото защото обича да се "къпе" в народната любов. Заигравката от 2005/6-а година, ако не я беше гледал само от финансовата и' страна, предполагам, че не би я направил...

А за Перукан - тоа олигофрен, който чакаше Боре Александров и Леков да ги прибере прокуратурата, той ли е направил нещо за футбола?! Тоа, който не разбра, че във футбола с ротация на треньори не се постига нищо, тоа ли е постигнал нещо?! Тоа селяк, дето го бил предал Пенчо, а той чака Пенчо да спре да го предава, той ли има някакво достойнство?! Да си хваща цървулките и към герена! Там дори има по-големи шансове да направи нещо за българския футбол като цяло. Като съсипва, ще съсипва евроидиота на България...

Всъщност.... влязох да из*кам две линкчета, ама разговорът ме провокира... Ето ги:
Спортал - Градев в студиото на Ринг, част1
Спортал - Градев в студиото на Ринг, част2

Миче, кажи нещо за сектата :qipad:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот tridant » 23 дек 2008, 21:15

Не, аз си знам,че него ще подкрепите.

Само ви гледам сеира. :qipag: :qipag: :qipag:
Нали твърдяхте ,че ви е продал титла
Сега това как да го разбирам-че помните колкото маймуните,че
сте фурнаджийски лопати или все пак не я е продал оная титла.
Изображение

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот justalamer » 23 дек 2008, 21:36

Продаде я. В това съм убеден. Дали за пари или за друго - това не знам, но не я загубихме на терена... Това което той направи във вреда на ЦСКА не може да се сравни със сътвореното от Перукан. Не става въобще дума за забравяне. Лучано не е вариант според мен. Човек работил с Леков няма как да е читав. При липса на други спрягани имена, а не се и сещам за други, Божков определено е приемлив вариант. В БФС да продава колкото си иска мачове на националите - боли ме фара. ЦСКА да не закача и всичко е наред. А за 2005/6-а всичко ще си излезе. То и в момента вече е без значение, никой няма да ни върне титлата, но като мине и юридическата давност, най късно, истината ще изпълзи на светло...

Кажи нещо за Градев :)

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот tridant » 23 дек 2008, 21:50

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Продал е грънци.

И сам знаеш,и треньора Йешич и по голямата част от ония ви отбор,не играят в Бг.
Как поне един не се намери да каже:Наредиха ни да играем симулативно.
За мене истината е излязла отдавна по тоя въпрос.

А за Градев,какво да кажа,той си гони интересите,
за това му се плаща все пак.Чакаме 20.01
Изображение

Потребителски аватар
justalamer
Мнения: 529
Регистриран на: 30 авг 2008, 11:41

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот justalamer » 23 дек 2008, 22:03

Рано е още, не бързай... Някой лятото говореше ли, че БФС няма статут да решава трудово-правни въпроси?! Всичко с времето си...

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Казуса » 23 дек 2008, 22:09

Че то БФС си решава трудовоправни въпроси открай време. Не само от лятото насам.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот sas1914 » 23 дек 2008, 22:10

От времето на Михов, нали?

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Казуса » 23 дек 2008, 22:12

Не знам. Някой по-паметлив и запознат да подаде информация...
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
fen4ona
Мнения: 1047
Регистриран на: 23 мар 2007, 10:30
Местоположение: ZARATA // Varna

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот fen4ona » 25 дек 2008, 22:03

Затвор грози член на Изпълкома
25 декември 2008, 20:03

БЛИЦ научи, че човек на Николай Банев може много скоро да се озове зад решетките

Членът на Изпълкома на БФС Красимир Георгиев е сгафил сериозно и много скоро може да се озове зад решетките, научи БЛИЦ. Както е известно, той бе изпълнителен директор на Берое по времето на Николай Банев, който успя да го набута и във футболната ни централа. Любопитното е, че Краси Георгиев е безгласна буква в БФС и на заседанията, на които е присъствал, винаги се е съгласявал с всичко. Със сигурност той е аут от “Иван Асен” на 30 януари, когато е конгреса.

БЛИЦ научи, че старозагорският окръжен съд вече е установил всички дългове, направени от бившето управление на Берое. На бял свят излязоха задължения от близо 5 милиона лева, основно към “Полимери”, която е свързана фирма с Николай Банев.

Съдът настоява да получи документацията на клуба, но тя все още не им е доставена. Причината е, че бившият изпълнителен директор Красимир Георгиев, който е мъж на сестрата на Банев, я е предоставил на трето лице, което не може да бъде открито.

По този начин членът на Изпълкома е възможно да бъде подведен под отговорност. Ако съдът прецени на база на доставената документация, че Георгиев е водил Берое към умишлен фалит е възможно той да се озове зад решетките. Солидна глоба пък го очаква заради предоставянето на клубната документация на трето лице.

Както е известно, през февруари Красимир Георгиев бе “освободен” от предишните собственици, след като лицензът и членството в БФС бе прехвърлено на ново акционерно дружество от синдика Елка Петрова, за да “бъде продължена спортната дейност” на футболния клуб. БФС прие аргументацията и сегашните спорове са чисто финансови между предишните собственици на Берое и свързаните с Банев дружества, които искат да получат парите, с които самоопределилият се за меценат бизнесмен всъщност е издържал отбора 5 години.

Красимир Георгиев не е първият човек от БФС, който може да попадне зад решетките. Както е известно, в калта са още Иван Леков и Борислав Александров, които бяха замесени в съдийския скандал. ПЛАМЕН СЛАВОВ/БЛИЦ


Бог забавя но НЕ забравя :!: един по един всички ще си го получат :qipaq: Александров, Коце Маца сега Лъжемир...перуци, брадатко и вашия ред ще дойде :qipaq:
Vae victis!
http://www.vbox7.com/play:1def8caf
Срещу теб стоя... и 90 минути се чудя... дали съществува нещо, което да обичам повече...

Потребителски аватар
greenway3
Мнения: 856
Регистриран на: 30 мар 2008, 22:22
Местоположение: Варна,България

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот greenway3 » 25 дек 2008, 22:39

Гледайки този човек.вживял се в ролята на ятак на Наско и Борат,вземащ пари от чичкото в Израел,въртящ далаверите на затворника от Германия,с бургаския крадец Христо Порточанов и още куп такива УТАЙКИ......
Изображение

Ще ни е трудно да си спомним за ето този човек :arrow:
Изображение

Вратаря е само спомен,реалността е на мазната Перука :!: .И през ум не ми е минавало някога,че този ще го кълне половин България и ще направи такива поразии :qipaq:
Изображение
С МОРЕТО В СЪРЦЕТО

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот itsoVIII » 29 дек 2008, 12:53

Мани, ужасТ! Оня ден четох ГА и Ефремчо - единия говори положително за Левски, Ефремчо - за ЦСКА....Накъде върви тоя свЕт.... :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот otto » 29 дек 2008, 22:44

Е ТВА Е,ЦЯЛ ЖИВОТ,ДОНОСНИЦИ,ПОДЛЕЦИ И МОШЕНИЦИ :qipat: :qipat: :qipat:


Ръководството на БФС ще направи всичко възможно португалският футболист на ЦСКА Фелипе Да Коще да разтрогне с "червените".

За целта от футболната ни централа насрочиха извънредно заседание на Арбитражната комисия за 6 януари (9 дни преди редовното заседание), на което ще бъде разгледан специално случаят на Да Коща.

Както е известно, португалецът е желан от Левски, а "синьото" лоби в БФС възнамерява да нанесе сериозен удар по вечния съперник в "мирно" време.

От ЦСКА пък са категорични, че няма абсолютно никакво правно основание Да Коща да разтрогне по вина на клуба, като се очаква ден преди Арбитража да му бъдат платени и последните дължими суми.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот Stinkata » 30 дек 2008, 09:01

От ЦСКА пък са категорични, че няма абсолютно никакво правно основание Да Коща да разтрогне по вина на клуба, като се очаква ден преди Арбитража да му бъдат платени и последните дължими суми.

Това е - цял живот лапачи!!! А не ги ли осъдиш, е много трудно да ти платят дължимото. Справки - Марков, Младенов, Лима, Соуса....... Списъкът е дълъг... Еба ти пирамидата. Няма да се учудя, ако за директор ви назначат Майкъл Капустин...
ИзображениеИзображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: "Иван Асен II" 26 (част 6)

Мнениеот tridant » 30 дек 2008, 13:44

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipay:
Изображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron