Национален Отбор - Част 13

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот чорбарче » 27 мар 2011, 06:16

Слаби сме.
Освен голямото желание с което играха почти всички и много доброта игра на Михайлов,нищо друго не ми хареса.
Рядко вързвахме повече от три паса.Слаби в единоборствата.Хаотични.На моменти имах чувството,че играят на лед.Стилян не беше лидера който всички очакваха да бъде.
Защитата ни е интересна в този си вариант но не бих си правил изводи от един мач в който противника през по-голямата част залагаше на сигурност в собствената си половина.
Нямаме голмайстор.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
svo
Мнения: 8956
Регистриран на: 22 юни 2007, 08:40

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот svo » 27 мар 2011, 07:04

Добър мач срещу не особено силен противник :qipab:
Дори и Иван игра добре, което е показателно :qipag:
Гаджев не е във форма, но определено щеше да се пребори по-добре от Благойчо. А има и силен и доста точен удар :roll:
Струваше ми се, че в течение на мача може Бандата и Манолев да си сменят местата... Манолев очевидно е забравил да играе крило, а Бандата по принцип си е хазартен :qipag:
Определено имаме нужда от централен нападател, но не виждам такъв в момента :qipbl:
Няма защо да плюете Спас. Като за първи мач се представи добре. Опита удари, търсеше топката. Естествено, че има още какво да се желае :qipad:
Ивелин Попов не направи добър мач, но явно се превръща в лидер на отбора. В следващите години като че ли той ще е човека, от чието представяне ще зависят резултатите :roll: Надявам се още лятото да заиграе в по-сериозен отбор :qipay:
И най-странно от всичко беше издъхването на халфовете след 65-тата минута. Някъде там престанаха да пресират, върнаха се назад и дойдоха няколко положения за швейцарците. Странно е, защото уж играят и се подготвят в сериозни първенства, а нямат "въздух" за цял мач :shock:
ПОДПИС :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Обява: Купувам мед от Словакия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Mike Bibby » 27 мар 2011, 10:23

Честно казано, приятно съм изненадан от играта и най-вече от нагласата - да се играе офанзивно, да се опитваш да създадеш нещо. Въпросът е, че нямаме реализатор, това е големият проблем, за мен. Ники Михайлов наистина израства като футболист, въпреки че съм от Левски не го харесвам изобщо, но е факт, че за 22-годишен вратар, се развива много добре. В защита също не бяхме трагични, което е учудващо. Но, според мен, най-важното бе, че доминирахме в средата на терена, най-вече през първото полувреме - това рядко го виждаме от националите. Вчера повече или по-малко се получи, въпросът е, че нямаме читав нападател в момента. Но ако не друго, поне този път играчите се стараха, играха с настроение и търсеха гола. Липсва ни класа и не се получи.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Chelsea_69 » 27 мар 2011, 10:36

Ебати умрялото :!: :shock: Единствените, дето имат някаква свежест са Попето и Стенли.Другото е трагедия.Ние след 70-тата минута не можехме да мръднем, не знам как не ни биха.Нямахме едно 100% положение, като това на Фрай през първото.За пореден мач Бербатов се покрива и от 4 мача сме вкарали само 1 гол :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Да вземе да се стегне малко :!:
Изображение
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот drvasko98 » 27 мар 2011, 10:40

Като цяло съм доволен от тактическата постройката, от мотивацията, от скоростта в атака и най-вече от много по-стабилната игра в защита. Тези неща са изцяло от компетентността на треньора и затова му слагам висока оценка /въпреки, че по принцип съм скептичен за неговите качества/. Това веднага хвърля сериозно топката в градината на треньорите работили в национала в последните 3-4 години, но нека те да си правят изводите.
Потенциалът ни като цяло, е силно ограничен. Това не означава, че не трябва да се гонят цели, обаче.
Единствените двама слаби вчера бяха Благо и Макриев. За останалите не съм съгласен с претенциите. Генков можеше и по-добре да отиграва, но надигра пазачът си и внесе острота в атаката, а спечели и много високи топки.
Напълно съгласен със Светльо, нямаме голаджия, но не се и вижда такъв /моля сега някой да не каже за Бербатов/
А иначе не знам що за хора сме, цесекарите не харесват Делев, левскарите - Перуката. И кво не им харесват, не знам. Единият пропускал много, ми пропуска, все пак е Делев, не е Стоичков. Момчето и вчера игра добре според мен.Само бягал, ами бягането си е част от играта, при това сериозна. На Перуката пък не могат да му простят, че направил една грешка преди 5 години като 18-19 годишен хлапак. Все едно, че щяхме да вземем Шампионската лига без тази грешка.
Проблемът е, че формата на играчите ни е много непостоянна и не виждам големи лидери в този отбор, много смачкани са ни футболистите. Трябва самочувствие и още 1-2 халфове, там отстъпихме в последните 20 минути. На контра сме добри, но при постепенно нападение с разигравания ни няма никак.

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Mike Bibby » 27 мар 2011, 10:49

Аз лично нямам претенции към Делев - нека го пробват момчето, остър играч е, вижда се, че има желание за изява, нека му се даде шанс. А Никито не го харесвам отдавна. Налагаха го, когато още не беше готов за титуляр в Левски, плейбойче, Николетка, сега път Алисийка, утре не знам коя си... почна и той да пише разни блогове и да философства... имам чувството, че се взема твърде насериозно... поне такова впечатление оставя у мен. Просто не го харесвам и това е. Не защото е левскар или цесекар, а заради излъчване, поведение, начин на говорене, такива неща. Хубавото в неговия случай е, че по всичко личи, че всичко това е подплатено и с някакви качества. Най-малкото има супер рефлекс, а с опита би трябвало да стане и по-стабилен.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот drvasko98 » 27 мар 2011, 10:53

Ми, Биби, аз не зная, че пише блогове, не зная с коя спи, не чета подобни неща, а гледам как играе и ми харесва. Направи си изводите :qipad:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Mike Bibby » 27 мар 2011, 11:02

И на мен ми харесва вратарят Ники Михайлов - харесва ми как се развива, как играе в последно време и т.н. Това, което не харесвам у него е свързано по-скоро с личността му, а не с качествата. Не харесвам качествата на Макриев.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Христолов » 27 мар 2011, 11:04

толкова ли сме изтръпнали че тоя ако не изпусне топката докато отива в него - го хвалим за добрия мач :qipan:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Mike Bibby » 27 мар 2011, 11:10

Христолов, ти следиш ли изявите на Михайлов-младши в Твенте? Гледа ли мачовете между Твенте и Зенит, например?

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот drvasko98 » 27 мар 2011, 11:11

Христолов си е хейтър, аз от него добра дума за някого, почти не съм видял

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот Христолов » 27 мар 2011, 11:22

говорим за вчера какво направи? нямаше поводи за критика но чак пък да го хвалите е АБСУРДНО при положение че малкото сериозни топки бяха все в него. така че да го хвалите за такива "спасявания" е много извратено. похвала заслужава вратаря на швейцария.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот drvasko98 » 27 мар 2011, 11:26

А що топките са все в него, специалисте. Онзи удар с глава второто полувреме и той ли беше в него /вярно, че май не влизаше във вратата/, ама ти видя ли добре спасяването. Аз не съм убеден, че има пет вратари в света в момента, които ще стигнат такава топка/

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот marto » 27 мар 2011, 11:49

Добър мач срещу по-силен съперник от нас, все пак Швейцария не са изпускали голям форум от 2004. Просто ни липсва добър реализатор, иначе Матеус трябва да забрави Благо за дефанзивен халф, много по-добре биха се справили Ангелов или Гаждев, просто в този мач ни липсваше лидер като Мартин Петров, който да поведе отбора напред :qipac:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален Отбор - Част 13

Мнениеот 8 » 27 мар 2011, 12:20

svo написа:И най-странно от всичко беше издъхването на халфовете след 65-тата минута.

Значи са готови за трансфери в Примерата :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта