Национален отбор - част 12

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Delija » 13 май 2010, 20:09

Бербатов окончателно доказа колко е безхарактерен и мекушав. Всеки един, който има характер, би останал да се бори докрай, за да затвори устата на критиците си. А той тотално абдикира пред тях, доказвайки само, че те са били напълно прави. През цялото време.

Другото, с което само затвърди всичко това - хубаво, тръгва си, негова си работа, ама поне накрая да беше демонстрирал някакви зачатъци на характер и да беше казал точно и ясно - тръгвам си заради това и това. А той един час въртя и сука локуми и накрая нищо не каза. То не, че и не знаем причините де.

И накрая, нека знае, че това, от което бяга тук, го чака с още по-страшна сила в Англия. Защото вече с всеки изминал мач, недоволството към него расте и расте. Така, че кошмарите му са реалност, без значение колко дълго ще бяга от тях.

п.п. а това, че спомена на няколко пъти за българския футбол на вие, просто го оставям без коментар....

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот VILIO » 13 май 2010, 20:13

Delija написа:Бербатов окончателно доказа колко е безхарактерен и мекушав. Всеки един, който има характер, би останал да се бори докрай, за да затвори устата на критиците си. А той тотално абдикира пред тях, доказвайки само, че те са били напълно прави. През цялото време.


Не вярвам основната причина да са критиките.
Човекът иска да е със семейството си.Навремето Поул Скоулс се отказа от Англия заради семейството си.
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Chelsea_69 » 13 май 2010, 20:16

Много добре.Сега да видим кой ще е виновен, като не се класираме...а сетих се.Бербатов ще е виновен, защото се отказа :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Delija » 13 май 2010, 20:17

Вильо, не бъди наивник бе. Още от оная статия в сайта му, стана ясно, че готви нещо. И проблемът е точно в критиките. Той винаги е бил свръхчувствителен, безхарактерен и мекушав. И критиките го досриват тотално. Виж, че и в Юнайтед избуши тотално, на празна врата не може да вкара вече. На слабак. Сринат е психически тотално. И бяга.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот ludyakon » 13 май 2010, 20:19

НЯМА НЕЗАМЕНИМИ ХОРА.
А И ТОЙ НЕ БЕШЕ ИГРАЧЪТ ЗА КОГОТО ДА СИ СПОМНЯШ.
ЖИВ И ЗДРАВ ДА Е , ДАНО ОПРАВИ БРАТ СИ.
А ФУТБОЛА-ИМА ДА ХОРА ДЕТО ГО РАЗБИРАТ ,ПОВЕЧЕ ОТ НЕГО.
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Христолов » 13 май 2010, 20:23

Delija написа:И накрая, нека знае, че това, от което бяга тук, го чака с още по-страшна сила в Англия. Защото вече с всеки изминал мач, недоволството към него расте и расте. Така, че кошмарите му са реалност, без значение колко дълго ще бяга от тях.

те като разберат че абдикира от националния си отбор, съвсем ще се сгомняса отношението към него, щото са ЛЕКО по-големи патриоти от нас, имам предвид че като ценности и принципност са доста над нас, а ние тука сме свикнали разни лигли днес да се цупят утре да се връщат, и все едно нищо не е станало, сигурен съм че барби ще се върне до максимум една година, понеже е просто селянче и избра да бъде едноокия сред виждащите вместо едноокия сред слепците

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Delija » 13 май 2010, 20:25

Относно националния - той е толкова жалък, и с Бербатов, и без него, тъй, че напускането му не променя нищо. Чакат си ни бая резили още.

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот ludyakon » 13 май 2010, 20:32

Delija написа:Относно националния - той е толкова жалък, и с Бербатов, и без него, тъй, че напускането му не променя нищо. Чакат си ни бая резили още.

:qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот VILIO » 13 май 2010, 20:41

Мисълта ми беше,че той не е единствения отказал се на 29-30 години от нац. отбор.Един Ибра го направи наскоро.Скоулс направи същото след ЕВропа 2004.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот PyyHu » 13 май 2010, 20:46

Колкото и да си чешат езиците повечето "капацитети" тук, Бербатов е най-доброто с което разполага България в момента.Ще видим след време дали напускането му дали ще повличе на националния или не, сега само може да се гадае и нищо повече :wink:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот nacho » 13 май 2010, 20:51

Delija написа:Относно националния - той е толкова жалък, и с Бербатов, и без него, тъй, че напускането му не променя нищо. Чакат си ни бая резили още.
точно така е,и без него ще сме поне трети в квалификацийте както беше и с него :qipad: жалко за най-добрия ни футболист в момента,неслучайно стигна до един от великите отбори в света но няма характера да бъде наистина ГОЛЯМ,като Ицо например :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот 8 » 13 май 2010, 22:07

Stinkata написа:
Най-вероятно като повод за оттеглянето си Митко ще посочи непрестанните критики, които се изсипват върху него в българските медии за играта му с екипа на „трикольорите”.


А.... Защо не се откаже от Ман Юнайтед?! Там критиките са още по безжалостни и непрестанни....


И аз бих попитал същото.

Сега ми стана ясна работата с множеството безмислени контроли миналата година. Били "за последно десет" (да подобрим великия голмайсторски рекорд) преди да се откажем.

В края на крайщата нищо не мога да кажа. И аз да съм и аз така щях да направя. Получавам си 1 милион лева на месец в Манчестър, играя в някакъв безмислен национален отбор, който е пълна скръб (аз не по-малко) и в края на крайщата за какво да си губя времето, нервите, а и авторитета на класен играч с глупости!? Чисто прагматично ама си е така. Знам, че хиляди ще писнат сега "за честта да носиш националната фланелка" ама няма никакъв смисъл още повече, че това е фланелката на Наско и Боби. Бербо пък си е един среден европейски футболист, който нормално си пази хляба (парите), а вече иска и да е повече време с детето си и жена си. Нищо ненормално. Не всички могат да бъдат Стоичков и да изглеждат като митологични герои. С времето Стоичков все по-голям става в моите очи независимо от зарязвания на националния и хвърляния на фланелки (между другото неща провокирани от левскари). И сега го плюят какъв родоотстъпник бил, а на на мен все ми е в главата онова американско лято и головете в абсолютно всички мачове (дори и при нулевия срещу Нигерия отбеляза редовен гол, който не зачетоха). Голям играч във всеки мач на най-големия спортен форум, а ние мечтаехме и мечтаехме и тайно се надявахме дори и на световна титла. Нещо което никога повече няма да е реалност.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот чорбарче » 14 май 2010, 05:43

Точно и навреме Бербатов слага край на участието си в националния отбор.Повече от това да стане голмайстор за всички времена той нямаше да постигне.
Сега би трябвало да се върне баланса в националния отбор.Би трябвало всеки да понесе своята отговорност и да даде своя принос за успехите му.
Вече го няма "милионера","най-добрия","голмайстора","манекена","мъжът на годината","най-добрият футболист на България","играчът на МЮ" от когото всички очакваха да дойде и да бъде няколко класи над останалите,да ритне 5 пъти топката във вратата и да вкара 3 гола.


Две неща не харесвам в Бербатов:
1.Той е свръх чувствителен а това е страшно НЕ подходящо за човек с неговата професия.
2.Липсва му тотално спортна злоба.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот Samp » 14 май 2010, 10:08

Delija написа: А той един час въртя и сука локуми и накрая нищо не каза

Е как да не каза бе ? Каза, че ще се върне и ще ни оправи :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Национален отбор - част 12

Мнениеот itsoVIII » 14 май 2010, 15:05

И Сърмов национал, але алеееееееее :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Аз си мисля, че истинската причина Бербатов да се откаже е злобата и ненавистта на съотборниците му в националния, които въобще и не искат, и не могат да играят никакъв футбол. Това е главният проблем, все се викат "наши" хора, като крайният резултат е предварително ясен - поредна загуба. Еми сега като го няма, няма да има на кого да завиждат, да плюят, сега ще им лъсне голият задник и ще се види още по-добре колко ни е некадърна защитата и халфовата линия. А за нападението - ако Божинката вкара по някакъв начин, добре ще е.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 63 госта

cron