А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот ludyakon » 04 ное 2009, 23:35

Delija написа: Любо е много над нивото на организация в клуба, т.е. май не сме дорасли още за човек като него.

:qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay: :qipay:
И АЗ СЪМ НА МНЕНИЕ,ЧЕ ЛЮБО Е МНОГО ДОБЪР ТРЕНЬОР, НО В БЪЛГАРИЯ НЕ СЕ ПОЗВОЛЯВА ДА СЕ РАБОТИ КАКТО ТРЯБВА,КАКТО ГО РАЗБИРА ЧОВЕКА ОТГОВАРЯЩ ЗА РАБОТАТА А ВИНАГИ ТРЯБВА ДА СЕ НАМЕСИ НЯКОЙ ОТГОВОРЕН ФАКТОР,НИЩО ЧЕ ОТ НЕГО ЧЕП ЗА ЗЕЛЕ НЕ СТАВА.ЩОМ Е ПО-ГОРЕ В ЕРАРХИЯТА СИ МИСЛИ ЧЕ ВСИЧКО ЗНАЕ.
ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТОВА Е ВЪВ ВСИЧКИ СФЕРИ,НЕ САМО ВЪВ ФУТБОЛА. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Blue » 04 ное 2009, 23:38

Осмаче,
Blue написа:
8 написа:Първият случай нищо не сте стопили, а наложихте по най-престъпния начин мафиотска диктатура.
Вторият път ги стопихте. Взехте си прекия двубой, а ЦСКА имаше и тежка програма и не е сензация, че поне още веднъж е паднал.
За третия случай сега остава да видим.
Ае сти'а бе :shock: Да не би да твърдиш, че Левски е станал шампион по нормален път :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: Осмак, това не си ти [-X Някой ти хакнал ника и сега пише от твое име :qipag:


8 написа:Че аз още тогава си го казах (като станаха мачовете). Бихте си ни 2:0 честно и заслужено. Да сме си взели мача, никой не ни е виновен.

Викаш още тогава си го казал,...като станали мачовете :shock:
Не, че нещо, ама ти след мача ви с Черно Море не се появи до 26-ти....Август :idea:
Последното ти мнение(преди мача ви с Черно Море) е от 16 Май 2009:

viewtopic.php?f=10&t=6776&p=669695#p669695

иии.. първото ти след него от 26 Август 2009:

viewtopic.php?f=12&t=6955&p=721665#p721665

Никъде не виждам да ни честитиш титлата, никъде не виждам да коментираш мача ви с морето(въпреки смелите прогнози за гросмайсторско 0:2), никъде не се виждаш над 3 месеца :qipap: Ама то си е типично за теб де :qipad:

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот ludyakon » 04 ное 2009, 23:47

Blue написа:Осмаче,
Blue написа:
8 написа:Първият случай нищо не сте стопили, а наложихте по най-престъпния начин мафиотска диктатура.
Вторият път ги стопихте. Взехте си прекия двубой, а ЦСКА имаше и тежка програма и не е сензация, че поне още веднъж е паднал.
За третия случай сега остава да видим.
Ае сти'а бе :shock: Да не би да твърдиш, че Левски е станал шампион по нормален път :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: Осмак, това не си ти [-X Някой ти хакнал ника и сега пише от твое име :qipag:


8 написа:Че аз още тогава си го казах (като станаха мачовете). Бихте си ни 2:0 честно и заслужено. Да сме си взели мача, никой не ни е виновен.

Викаш още тогава си го казал,...като станали мачовете :shock:
Не, че нещо, ама ти след мача ви с Черно Море не се появи до 26-ти....Август :idea:
Последното ти мнение(преди мача ви с Черно Море) е от 16 Май 2009:

viewtopic.php?f=10&t=6776&p=669695#p669695

иии.. първото ти след него от 26 Август 2009:

viewtopic.php?f=12&t=6955&p=721665#p721665

Никъде не виждам да ни честитиш титлата, никъде не виждам да коментираш мача ви с морето(въпреки смелите прогнози за гросмайсторско 0:2), никъде не се виждаш над 3 месеца :qipap: Ама то си е типично за теб де :qipad:

ЯВНО НЕ СИ ИМАЛ РАБОТА С ТОТАЛНО ИЗПЕРКАЛ ЧОВЕК. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Blue » 04 ное 2009, 23:53

ludyakon написа:ЯВНО НЕ СИ ИМАЛ РАБОТА С ТОТАЛНО ИЗПЕРКАЛ ЧОВЕК. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Нямаш си на представа, колко бъркаш :qipag: Осмака още в края на 2005 година загатна за скритите си заложби и невероятен талант :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 05 ное 2009, 02:25

Е мързи ме да търся къде съм писал. Никъде не съм казвал, че е в последното ми мнение преди липсата ми или в първото след появата. Ако на Самп му се занимава да търси, него го бива по тия работи.
Знам, че бях писал един дълъг пост, който Уоли се постара да го прочете. Пост за шампионата от миналата година, а му отговорих, защото той ме попита какво ми било мнението. Мисля, че и не само там си написах мнението, а и другаде съм го споменавал.

И не виждам какво се чудиш. Аз не съм въртиопашка като вас. Миналата година Наско вече го нямаше. Ти да не мислиш, че това с Наско е защото си търся някаква каква да е причина, за да ви плюя? Не, аз наистина считам, че тоя калпазанин редеше нещата и след като го няма е логично да е намаляла и организацията. Всъщност със смяната на съдийското ръководство след първите кръгове на миналата година тя тотално изчезна. Единствено в миналия шампионат демонстративни прояви на сила имаше в три двубоя в началото. Сливен-ЦСКА, Локо Пд-Левски, Левски-Черно Море. От там нататък се игра футбол с изключение на договорката ви с Ловеч през пролетта на която обаче не отдавам значение. Така ви беше угодно и на двата отбора. Ако се вгледаме в тия първите мачове, където арогантно съдиите ги решиха, точките от тях във ваша полза и наша вреда се оказаха фатални за титлата. Така, че абсолютно чисти не сте. Истина е обаче, че след 4-5 кръг се заигра както трябва и от там нататък всичко си е честно (ако е имало грешки, без значение във вреда или полза на ЦСКА или Левски са били нормални, част от футбола, но не и тенденциозни), в това число си взехте на терена победата с 2:0 пролетта над нас.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 05 ное 2009, 09:37

Днес защо още никой не е писал във форума? :qipam:

В края на крайщата вечерта предстои поредния празник на честността над корупцията и деня се очертава като поредния весел, каквито винаги са били европейските вечери с участието на емблематичните крадци от Подуене :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот 8 » 05 ное 2009, 09:41

Мичо аз имам много работа и ще излизам, а и напоследък съм претрупан от неща. Демек изчезвам по принуда и не знам кога ще се поява (може след ден, а може и повече...като гледам трябва да се уточняват излизанията, че после те обвиняват за бягство :qipag: ). Само господ знае дали това е онова което каза, че "осмака поне ги предусеща моментите, когато трябва да изчезне и го прави преди провалите". Независимо дали е или не е такъв случая ако вечерта стане нещо синьо положително или червено отрицателно сортирай моля те сините мнения в частта им "ето, осмака изчезна, къде е оня тъпанар дето много говореше" и т.н. та като се върна да си ги чета. Примерно в някоя нова тема "самър хитс", пардон "есенна колекция 2009 с най-доброто за осем".....обичам да си ги чета тия щури мнения :oops: и всъщност много ще ми липсва синята секта :cry: , много сте ми милички :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот sasho_1989 » 05 ное 2009, 10:28

Delija написа:Аз, ако бях на мястото на Любо, си тръгвах на момента :!: :!:

Това е позор. Оня ден го подкрепиха твърдо в решението му да накаже сурово пиченцата, а няма и 2 дена по-късно, взимат решение да ги върнат в отбора. Явно ЦСКА има поредното си некадърно ръководство, а Любо е много над нивото на организация в клуба, т.е. май не сме дорасли още за човек като него.

Не ги ли е върнал Любо-то, след като уж са осъзнали постъпката си? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2009, 10:31

Не.
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=100849
Живков: Показахме на някои футболистчета, че не могат да ни се подиграват, мислят само за пари

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=100837
Борисов: Утре връщам всички наказани




Всички връщаме. Не, те няма да пътуват за Базел, просто бяха отстранени временно от тренировки, а сега ги връщам в отбора. Надзорния съвет взе решението”, каза Борисов.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот sasho_1989 » 05 ное 2009, 10:55

Болшой театър отвсякъде :qipbj: :qipbj: :qipbj: тия са по-безпринципни от Лупи-то бе #-o #-o #-o
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Delija » 05 ное 2009, 19:18

http://www.sportal.bg/news.php?id=203931

Мръсно, долно и измамно клубче. :qipat: :qipat: :qipat: :qipat:

п.п. в Левски взимали над два пъти по-малко отколкото в Сливен. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: Ебахти комедията.....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Delija » 05 ное 2009, 19:34

„Издържането на клуб е някакво апостолство, което граничи с мазохизъм. Искам законът да бъде прилаган по един и същ начин за всички клубове. Не може ЦСКА да дължи 6 милиона, а аз нищо! Те с какво са повече от Левски? Смешно е да се оправдават с думите, че са от вчера начело на клуба и друг е виновен”, допълни собственикът на Левски София.


И пак ЦСКА му е в устата на тоя смешник. Въпреки скандално ниските официални заплати в Левски, с които здраво пържи държавата.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Stinkata » 05 ное 2009, 20:40

ЦСКА имаха няколко тарикати с огромни заплати и това беше известно... Неи, Меи, Пистолеро... Те ви вдигат сумата...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Delija » 05 ное 2009, 20:54

ЦСКА няма общо тук.

Само не ми казвай, че отбор, чиято средна заплата е 800 лв, може да има подобен автопарк.

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-10-18&article=298169

БМВ Х6, Ауди А8.....

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: А ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ГРУПА - ЧАСТ 14

Мнениеот Казуса » 05 ное 2009, 21:04

Stinkata написа:ЦСКА имаха няколко тарикати с огромни заплати и това беше известно... Неи, Меи, Пистолеро... Те ви вдигат сумата...

Ти кажи по-скоро, как винаги изрядният "Левски" крие пари от държавата. Типично по тоталиратно-административно-комунистическо-доносническо-левскарски начин :qipat:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта