ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот otto » 11 апр 2008, 14:13

:qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот Shifty » 12 апр 2008, 14:22

Фенчетата на Арсенал много смешни излезнаха... не спряха да плачкат, както и Венгер не спря да опява. Имало или нямало дузпа, това им провалило целият сезон :qipbj:
На кой му пука въобще, нали Ливърпул продължи 8)
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот G8 » 13 апр 2008, 15:25

:qipan: :qipan: :qipan: :qipan: :qipan:
Ултра компетентен коментар се вижда по Диемата на мача с Блекбърн...
Е все пак, Ливърпул биха Арсенал и сега трябва да се "връща" по някакъв начин :qipay:
А иначе тоя съдя незнам какво очаква да се случи, за да свири фал :qipbl:

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот ROO8 » 13 апр 2008, 15:32

Нe искaм дa сe зaяждaм и мисля,чe съм обeктивeн,но зa мeн дузпa нямaшe(всeки имa пpaво нa мнeниe!).По фpeнскaтa тeлeвизия сa също нa товa мнeниe,a по ESPN & Starsports кaзaхa "Gerrard is diving again".
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот G8 » 13 апр 2008, 15:35

За първото положение, определено няма дузпа, макар че не един или два пъти съм виждал такива положения да се отсъждат :idea:
Говоря принципно за второто, когато оня Самба изблъска откровенно Джерард, а съдята си затвори очите :qipbl:
Както и да е, очаквам второто полувреме поне 2 гола :qipaq:

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот L13 » 13 апр 2008, 16:27

За първи път да съм позитивно настроен към играта на Бенаюн.
Накрая при красивия гол на Круз Пуул бяха спряли да играят.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот ROO8 » 13 апр 2008, 16:30

Опpeдeлeно по-добpият отбоp побeди! :qipad: Но e жaлко зa игpaчи от клaсaтa нa Джepapд(х2) и Тоpeс дa симулиpaт тaкa! :shock: Чeстито нa фeновeтe!...голът нa Джepapд e нaистинa кpaсив! :qipab:
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот VILIO » 13 апр 2008, 17:08

Воронин вкара :shock: :qipay:
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот G8 » 14 апр 2008, 13:31

Браво за победата...накрая имаше отпускане при гола на Круз, ама как да няма такова след като дори и Воронин вкара #-o #-o #-o
Иначе гледам днес изказвания на Рафата, че иска яснота около неговото положение от американците.
Тия олигофрени, особенно тоя Хикс, ще направят така, че Бенитес да напусне :?
Недай си да стане така, ще е най-голямата грешка в историята, а тия янки едва ли ще се намери кой да ги спаси от масов побой :idea: :qipaq:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот otto » 15 апр 2008, 09:20

Звездата на Ливърпул Фернандо Торес се надява на финал в Шампионската лига срещу сънародниците си от Барселона. :qipay:

За целта мърсисайдци трябва да преодолеят Челси за трети път в последните 4 години, а испанците да се справят с английския шампион Манчестър Юнайтед.

"Искам финал Барселона - Ливърпул, но първо Блауграна трябва да изиграе страшно тежък 1/2-финал с Манчестър Юнайтед.

Колкото до нас, феновете ни повече искат титлата в Премиършип, отколкото Шампионската лига, защото не е печелена от 18 години, но аз съм сигурен, че ще дойде," заяви Торес.
:qipbp:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Триона
Мнения: 261
Регистриран на: 04 май 2005, 16:19
Местоположение: тук и сега
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот Триона » 15 апр 2008, 10:01

Браво за оптимизма му. Но след всички случващи се простотии ще е истинско чудо да елиминираме Челси,но надеждата умира последна.

SwedeN написа:Вече виждам един чудесен сценарий - Рик Пари,жалкия бизнесмен,който по мое мнение провали доста добри трансфери от Улие насам,бива уволнен и повече не му чуваме гнусното име.След това Хикс не успява да си покрие заемите и дубайците ни изкупуват,с което финансовата част на въпроса е разрешена.Те са доказани бизнесмени,които не щадят средства и ще преценят дали Бенитес да запази поста си,което най-вече ще зависи от представянето ни докрая в Шампионската лига.За мен тук има две опции - или се довежда един изключителен мениджър,който знае как и може да спечели Премиършип,като получи разбира се добра финансова инжекция,или испанецът запазва поста си и започва да печели в Англия,а това може да стане само по един начин - с един постоянен състав,към който да се добавят едно-две имена като Бабел и Торес.Вярвам,че останалото го притежаваме.
Последна промяна от Триона на 15 апр 2008, 15:49, променено общо 1 път.
Хибс- едно,
Хибс- две,
Хибс са царе!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот G8 » 15 апр 2008, 10:32

Кои случващи се простотии?
Ако визираш американците...мисля, че Рафата и отбора одавна свикнаха с тях, т.че не са толкова голям фактор.
Иначе според мен шансовете на Ливърпул срещу Челси са по-големи, отколкото бяха срещу Арсенал...просто са по-удобен съперник, особенно с Грант начело :qipaq:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот otto » 15 апр 2008, 11:43

Мениджърът на Ливърпул Рафа Бенитес е готов да плати 12 милиона паунда за полузащитника на Астън Вила Гарет Бари. Според английските медии звездата на бирмингамци е начело в списъка на футболисти, които испанският спец ще иска през лятото.

Все пак мениджърът на Вила едва ли ще склони лесно да се раздели с 27-годишния си ключов изграч.
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Триона
Мнения: 261
Регистриран на: 04 май 2005, 16:19
Местоположение: тук и сега
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот Триона » 15 апр 2008, 12:11

Като го знам Рафата колко обича англичани да ритат при него... няма да стане сигурно.
Хибс- едно,

Хибс- две,

Хибс са царе!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЛИВЪРПУЛ III-ТА ЧАСТ

Мнениеот drvasko98 » 15 апр 2008, 17:29

И в крайна сметка е прав, защото има само трима от световна класа - Рууни, Джерард и останалото място си го поделят Тери и Рио :lol:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта