TBI А ПРОФЕСИОНАЛНА ГРУПА 2007/2008 - 2 ЧАСТ

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 28 авг 2007, 10:05

Lovech-36 написа:Що стана с план 2007 .... и пак старите кримки на терена! Независимо че след мача с Там-пере Мъри каза ...КРАЙ ДО ТУКА БЕХА НЕКОЙ ! ...то пак същите играят а младоците блеят от скамейката ! Погледнете средната си възраст и тази на Литекс...кой по какъв план върви ще се досетите сами :lol: Май най- възрастния играч в Литекс ..беше бивш левскар :lol: нали :wink:

Ако имаше капка мозък и някаква логика в галвата ти щеше да разбереш че мъри (какот и спомена в последното си интервю) даде нещо акот последен шанс на някой да покажат желание за игра(защото качествата са ги показали).. но явно не се получи... това ще ви остнае и на вас.. не се пиртеснявай падали сте и ще падате.. ТОВА СЕ ОТНАСЯ ДО ВСЕКИ ЕДИН ОТБОР!... само че след гришатанезнам кой ще ви поеме.. а за нас и чорбетата все има кой да дава пари!
И не се изказвай чак толкова неподготвен и не обмислил това което пишеш!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 28 авг 2007, 10:43

Интересна тема! да я кръстим - представянето на Левски в Българското първенство. Освен феновете анти-феновете от Борисовата градина (някой, ако се обиди ще кажа и Панчарево), в разговорите за Левски се включват и феновете от Люляците... :lol: :lol:

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 28 авг 2007, 10:45

Wallace написа:Интересна тема! да я кръстим - представянето на Левски в Българското първенство. Освен феновете анти-феновете от Борисовата градина (някой, ако се обиди ще кажа и Панчарево), в разговорите за Левски се включват и феновете от Люляците... :lol: :lol:
:wink: armataz_01_34

Потребителски аватар
BayIliya
Мнения: 470
Регистриран на: 14 мар 2006, 15:54

Мнениеот BayIliya » 28 авг 2007, 10:46

Wallace написа:Интересна тема! да я кръстим - представянето на Левски в Българското първенство. Освен феновете анти-феновете от Борисовата градина (някой, ако се обиди ще кажа и Панчарево), в разговорите за Левски се включват и феновете от Люляците... :lol: :lol:

Защо да се обиждаме от Панчарево. Много си е хубава базата.

Потребителски аватар
BayIliya
Мнения: 470
Регистриран на: 14 мар 2006, 15:54

Мнениеот BayIliya » 28 авг 2007, 10:48

Взривяват с шашки динамит “Герена”


Терористи???? :roll:
Само не викайте Бакърджиев, че цяла неделя ще ви взривява :D

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 28 авг 2007, 10:49

BayIliya написа:Взривяват с шашки динамит “Герена”


Терористи???? :roll:
Само не викайте Бакърджиев, че цяла неделя ще ви взривява :D

Като сменяхме таблото от първият път стана..
Който го може го може!

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 28 авг 2007, 10:49

Wallace написа:Интересна тема! да я кръстим - представянето на Левски в Българското първенство. Освен феновете анти-феновете от Борисовата градина (някой, ако се обиди ще кажа и Панчарево), в разговорите за Левски се включват и феновете от Люляците...

Подкрепям, вече мачовете на Левски да се коментират в темата "Други първенства" наред с гръцко, шотландско и т.н.!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 28 авг 2007, 10:51

А не, на мен си ми е интересно даже. 5 страници тема - 5 страници за Левски. 100 % успеваемост. :lol: :lol: :lol:
Така ви искам! Все пак за мен е интересно да обсъждам любимия си отбор с всички. Процедурно предложение беше, дали да прекръстя темата? :lol:

Потребителски аватар
BayIliya
Мнения: 470
Регистриран на: 14 мар 2006, 15:54

Мнениеот BayIliya » 28 авг 2007, 10:56

Wallace написа:А не, на мен си ми е интересно даже. 5 страници тема - 5 страници за Левски. 100 % успеваемост. :lol: :lol: :lol:
Така ви искам! Все пак за мен е интересно да обсъждам любимия си отбор с всички. Процедурно предложение беше, дали да прекръстя темата? :lol:

До четвъртък ще е така. После ще коментираме други :D

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 28 авг 2007, 10:58

Да, знам си аз.... :lol: :lol: :lol:
Винаги така става... :lol: :lol:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Мнениеот drvasko98 » 28 авг 2007, 11:07

BayIliya написа:Взривяват с шашки динамит “Герена”


Терористи???? :roll:
Само не викайте Бакърджиев, че цяла неделя ще ви взривява :D


Така е по-бързо и ефективно от рязането на греди :lol: :lol: :lol:

Lovech-36
Мнения: 103
Регистриран на: 15 авг 2007, 10:47

Мнениеот Lovech-36 » 28 авг 2007, 11:19

NIKSANA написа:
Lovech-36 написа:Що стана с план 2007 .... и пак старите кримки на терена! Независимо че след мача с Там-пере Мъри каза ...КРАЙ ДО ТУКА БЕХА НЕКОЙ ! ...то пак същите играят а младоците блеят от скамейката ! Погледнете средната си възраст и тази на Литекс...кой по какъв план върви ще се досетите сами :lol: Май най- възрастния играч в Литекс ..беше бивш левскар :lol: нали :wink:

Ако имаше капка мозък и някаква логика в галвата ти щеше да разбереш че мъри (какот и спомена в последното си интервю) даде нещо акот последен шанс на някой да покажат желание за игра(защото качествата са ги показали).. но явно не се получи... това ще ви остнае и на вас.. не се пиртеснявай падали сте и ще падате.. ТОВА СЕ ОТНАСЯ ДО ВСЕКИ ЕДИН ОТБОР!... само че след гришатанезнам кой ще ви поеме.. а за нас и чорбетата все има кой да дава пари!
И не се изказвай чак толкова неподготвен и не обмислил това което пишеш!


Не че ти до сега си кой знае колко подготвен .... особено граматически ! По това може и да се съди за разликата кой колко капки мозъчно вещество носи .Личи си и по нервния ти тон . Някъде да си прочел за притеснения от моя страна за Вашите отбори :?:

Lovech-36
Мнения: 103
Регистриран на: 15 авг 2007, 10:47

Мнениеот Lovech-36 » 28 авг 2007, 11:21

Ето ти и едно от многото такива мнения от форума на Левски ....
................................................................................





Мъжки Shaquil
Advanced Member
Аватар на Участника


Присъединен: 2007-1-12
Брой: 100
Статус: Offline
Re: Литекс- Левски Отговори на това съобщение
Отговори с Цитат
Много сме слаби!
Никаква игра. Литекс пропусна да ни разгроми. В момента формата на отбора е трагична. И то след 2 месеца тренировки кеф ти в Правец, кеф ти в Австрия. Не знам какво са спортували, какво са трениирали, но сме жалки!
Мъри ми разправя, че сме пропускали отново пред гола?????????????? Какво да кажат Литекс тогава????
За цял мач имахме 1-2 положения. И това е факт!

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 2098
Регистриран на: 23 апр 2006, 17:55
Местоположение: Студентски град

Мнениеот NIKSANA » 28 авг 2007, 11:21

ти не четеш толкова бързо колкото аз пиша :)
а и тези изказвания са въздухарски..няма как да ми отговориш и започваш..пишеш с грешки.. и тн!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Мнениеот G8 » 28 авг 2007, 11:33

А така последен шанс за всички момчета от отбора на Левски...
Сега е време вече да се обиграват младите, начело с Борето :!:
:lol: :lol: :lol:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 69 госта

cron