НАЦИОНАЛЕН ОТБОР 4

Ще се класира ли България за европейското?

Анкетата завърши на 17 авг 2007, 10:05

Със сигурност ще се класира
17
20%
Със сигурност няма да се класира
10
11%
По-скоро да
28
32%
По-скоро не
32
37%
Не ме интересува
0
Няма гласове
 
Общо гласове: 87

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Re: цитат

Мнениеот paralesa » 10 юни 2007, 13:57

Delija написа:Точно пък смешници като тебе ще определят кой има място в националния :!:

поне не съм му налапал оная работа и да пардирам налява и надясно с това :twisted: тоя къде ли не ви го сложи,отзад отпред,все ви е кеф,важното е да сте в игата май :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 10 юни 2007, 14:00

skorpinoks написа:Чудно ми е дами и господа ако предстояха мачове срещу Холандия и Румъния да речем а не срещу Беларус дали "светилото "--мъри щеше да "помогне" пак :idea: така да се каже :idea:
На всеки поне на 20 % Фен -Реалист му е ясно че все още сме в играта заради соло акциите на Бербо и най-вече на Марто ....
--каква средна линия имаше срещу Беларус в София ?-
- имаше ли поне едно голово подаване на същата средна линия ако махнем заученото положение при непрекия удар .?

Млъкни бре,Мъри си се махна,направи каквото можа,точка,аман от простототията ви,и ако твоя баща бе мъж нямаше да си такова кафяво и миризливо ,което мирише повече от акото :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 10 юни 2007, 15:02

Чудно ми е дами и господа ако предстояха мачове срещу Холандия и Румъния да речем а не срещу Беларус дали "светилото "--мъри щеше да "помогне" пак така да се каже
На всеки поне на 20 % Фен -Реалист му е ясно

на всеки поне 20-22% думи ъъъъ тъкова мноо тъпо съ изразявъш ...начи
Тъпо е и да предполагаме какво би могло да стане ако Мъри бил треньор еди кога си , ако еди какво си....Мъри спечели двата мача.Какво повече можем да искаме от него а?Кажи ми какво?
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: цитат

Мнениеот Vute » 10 юни 2007, 15:03

otto написа:
Stinkata написа:Къде е проблемът???
Бербо е по-добър от Стоичков и Лечков, взети заедно,

ПРОБЛЕМЪТ ТИ Е В ГЛАВАТА !!!!
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: СТИНКА,НЕ СЕ ПОБЪРКВАЙ :idea:
Не четеш между редовете :lol: :lol: :lol:

СкандалО
Предупреден
Мнения: 257
Регистриран на: 29 авг 2006, 13:16

Мнениеот СкандалО » 10 юни 2007, 15:08

Предложен за наказание :idea:
Дори, когато губиш аз пея за теб!!!!!!

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 10 юни 2007, 15:12

Еееее не бъди така груб де.... :)
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 10 юни 2007, 15:34

СкандалО написа:
Real_Madrid_Slavia написа:Какви велики типове има тук сред нас. Толкова са велики, че презират човек като Христо Стоичков. Дерзайте велики!
Real_Madrid_Slavia....еби се :idea:
СКАНДАЛО,НЕ ПРЕДЛАГАЙ НА ДРУГИТЕ ''ПРОФЕСИЯТА'' С КОЯТО СИ ИЗКАРВАШ ХЛЯБА :idea:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 10 юни 2007, 15:37

СкандалО написа:
Real_Madrid_Slavia написа:Какви велики типове има тук сред нас. Толкова са велики, че презират човек като Христо Стоичков. Дерзайте велики!
Real_Madrid_Slavia....еби се :idea:


Правя го редовно и с голямо удоволствие, велики. При това все с красиви, млади дами. Ако имаше понятие, за какво става въпрос, едва ли щеше да ме "плашиш" точно с това :wink:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 10 юни 2007, 15:40

Е тия работи вече нямат нищо общо с футбола , камо ли пък с нац.отбор
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 10 юни 2007, 16:39

Kudravia написа:Е тия работи вече нямат нищо общо с нац.отбор, камо ли пък с футбола


Koй го каза един от най-големите спамери във форума :roll:

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 10 юни 2007, 16:41

Какво искам това казвам :-*
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 10 юни 2007, 18:14

Значи няма нито един, за който да е чест! Така ли? Защо само Мъри се нави да води отбора в тия 2 мача? Не ми казвайте, че това е някакъв слаб Беларус, защото след мача с Албания само Мъри имаше кураж да поеме тима. И вместо да му го признаете го плюете, че не бил останал. Защото Стоичков се изнесе без дори да даде обяснение или поне най-малкото отчет пред нацията какво се случи с този отбор, но той е богопомазан и трябва да му лижем дружно задника. За мен той предаде БЪЛГАРИЯ, а Мъри след 2-3 години ще поеме национал;ния и ще го води дълги години в това съм сигурен!

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 10 юни 2007, 18:36

Мъри отдавна каза, че иска да си свърши работата в Левски и след това ще мисли за други неща. Ако случайно вашия тренер беше толкова добър и се готвехте за атака на ШЛ, нещо в което той е вложил 3 години непрекъснат труд, ти дали щеше да искаш да напусне ЦСКА и да поеме националния?

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 10 юни 2007, 18:40

Batkoto написа:... значи първо не виждам къде съм обидил дори малка част от България,камо ли голяма.. :roll: ..........


Batkoto написа:... изниква следния въпрос,българин ли е Мъри или левскар ..........

Ето къде.
А ако Мъри не помогна, кой помогна за тези два мача? Въпреки това, аз продължавам да мисля, че той не е най-подходящия за тази длъжност. Може пък той да усеща, че ще се превърне в заложник на мениджърските интереси, на които не успя да устои самият Най-велик българин. Преценил е човекът, че на този етап не е подходящ. А и при положение, че наричате Боби Михайлов с какви ли не епитети, как решихте, че защитава българските, а не своите интереси???...А и да твърдиш, че ако е левскар, не е българин, е прекалено чорбарско изказване. :roll: :roll:

Потребителски аватар
Double-D
Мнения: 635
Регистриран на: 14 юни 2006, 16:54
Местоположение: София

Мнениеот Double-D » 10 юни 2007, 18:45

Бе и модерния предпочита Селта, Барса и кой ли не пред България, ама бил голям Българин нали? Батко не се излагай! Защо не говориш така за Балъков например? Той без да има отбор не иска да води национала. Той българин ли е?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта

cron