ИНТЕРТОТО

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 юни 2006, 12:11

Оксер замества Палермо.
Италия явно е била към региона ни. Съдя от това и заради възможността ЦСКА да срещне (вече в УЕФА, но пак на регионалния принцип) вкусния отбор на Мурата от Сан Марино.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 07 юни 2006, 12:21

8 написа:Оксер замества Палермо.
Италия явно е била към региона ни. Съдя от това и заради възможността ЦСКА да срещне (вече в УЕФА, но пак на регионалния принцип) вкусния отбор на Мурата от Сан Марино.


Именно де. Италия си е в нашия регион, а Франция НЕ Е! После в жребия за купа УЕФА тяхния регион ше има повече представители за сметка на нашия и ше стане мазало... А е да си блъскат главите там. За нас ше си е успех да преминем македонците/румънците, щото моментното състояние не ни позволява друго.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 юни 2006, 12:27

Хиподил написа:Именно де. Италия си е в нашия регион, а Франция НЕ Е!

Оксер играе на мястото на Палермо :arrow: Оксер играе от регион Италия :arrow: съвсем на място са си за възможен съперник тук регионално.

Това е само при един отбор в цяла Европа за Интертото, който малко ще се разходи. При това е инцидентно заради италианските истории сега.

Ако Оксер попътува малко повече до Пловдив няма да настъпи никаква драма в регионите :wink:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Хиподил
Мнения: 720
Регистриран на: 30 апр 2005, 14:03
Местоположение: ЧЕРНО-БЯЛ ПЛОВДИВ

Мнениеот Хиподил » 07 юни 2006, 12:34

Ама не е въпроса за разходите бе човек :D Въпроса е че региона на Франция(в който има и други държави + още един френски отбор) накрая ше излъчи 2 представителя, а нашия нито един. Така на жребия за купата на УЕФА ше пълна бъкотия. Да не говорим, че срока за завки за Интертото изтече в 00:00 ч. на 5-ти Юни :roll:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 07 юни 2006, 12:41

Сега те разбрах.

Ами явно за мозъците от УЕФА, ако стане така да бият французите, единия френски отбор ще е френски (оригинал 8) , а другия френски ще е италиански под прикритие :)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 07 юни 2006, 12:42

8 написа:Сега те разбрах.

Ами явно за мозъците от УЕФА, ако стане така да бият французите, единия френски отбор ще е френски (оригинал 8) , а другия френски ще е италиански под прикритие :)



:lol: :lol: :lol: :lol:
Аз знам за един Английски, който е френски под прикритие
:lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 07 юни 2006, 12:53

Интересът ни е българският участник да НЕ стигне до редовен кръг на УЕФА. Тоест септември месец...
Защото точките може да се окаже,че ще делят на 5...
Което ще ни дръпне доста бързо назад...
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
cene
Мнения: 469
Регистриран на: 19 яну 2006, 13:49
Местоположение: Дружбето

Мнениеот cene » 07 юни 2006, 13:04

tonick написа:Интересът ни е българският участник да НЕ стигне до редовен кръг на УЕФА. Тоест септември месец...
Защото точките може да се окаже,че ще делят на 5...
Което ще ни дръпне доста бързо назад...


Аз съм на същото мнение.Даже и Локомотив София въобще да не участва в УЕФА, защото със сигурност ще се издънят яко. :evil:
Изображение

Потребителски аватар
levskar87
Мнения: 20
Регистриран на: 09 юни 2006, 08:27
Местоположение: Burgas

Мнениеот levskar87 » 09 юни 2006, 10:57

cene написа:
tonick написа:Интересът ни е българският участник да НЕ стигне до редовен кръг на УЕФА. Тоест септември месец...
Защото точките може да се окаже,че ще делят на 5...
Което ще ни дръпне доста бързо назад...


Аз съм на същото мнение.Даже и Локомотив София въобще да не участва в УЕФА, защото със сигурност ще се издънят яко. :evil:


Колкото и да е гадно,е така,макар че според мен пловдивските железничари повече заслужават място в Европа.Дано бъда опроверган.Така или иначе няма да ни пуснат току-така с още един тим в УЕФА.
Учи се от малки и големи!

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 09 юни 2006, 11:02

така е. Двете Локото едва ли ще могат да печелят много победи и няма да носят коефициент. Цска и Литекс ще печелят повече, надявам се. За левски не говоря, защото ако влезем в Лигата, ще ни е много много трудно да печелим точки.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 09 юни 2006, 11:06

Сметките ви нещо не са много точни.

Локо СФ нека да прави колкото може повече. Този отбор си е редовно в ЕКТ и дали с 0 или 10 точки ще излезе накрая ще делим и на него, тоест на 4 отбора.

За Локо Пд въпроса е дали ще влезе или не от Интертото в УЕФА. Ако влезе вече ще се делят точките на 5, а това значи че и Локо Пд ще тежи, защото вероятно нищо няма да донесе от УЕФА. Дори и така обаче това не засяга чак толкова много грандовете (трите), защото те са си абонати, а конкретно за националния коефициент за 2 отбора в ШЛ, то не би трябвало толкова да попречи след миналия сезон. Отделно пък и някой (един, два или три отбора) може и този сезон да допълни малкото още необходими точки за два отбора в ШЛ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 09 юни 2006, 11:12

Как почнахте още от сега да ги отписвате двата отбора. Някой от вас мислил ли си е, че миналата година 3 отбора ще влязат в групите, четвъртия за малко ще остане извън тях, че два отбора ще излязат от групите, а единия ще стигне до 1/4 финал? Не, нали? Така, че нищо не се знае. Да не говорим, че доскоро се борехме за още един отбор за УЕФА, а сега викате по-добре да не играят. Няма угодия :wink: :lol:

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 юни 2006, 11:28

Усещам , че нещата се гледат малко наивно...Влизането на 3 отбора в групите миналата година не означава абонамент за тях. Да не казваме предварително кой какво ще направи , кой на кого ще тежи и т.н. За мен лично колкото повече наши отбори участват в Европа , толкова по-добре за футбола ни... нека трупат опит и останалите. Може коефициентът да падне в следващите две - три години , но опитът на отборите ще помогне в бъдеще...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 09 юни 2006, 12:35

Stinkata написа:Влизането на 3 отбора в групите миналата година не означава абонамент за тях.


Аз пак си мисля точно за абонамент. Ако ЦСКА, Левски и Литекс, от позицията на само поставени, не влязат в групите ще си е направо провал. Миналата година може и да е било мечта за един ама тази, и то не заради апетита идвал с яденето, минимум три трябва да влязат.

Виж възможните съперници в кръга преди групите и ще разбереш, че отпадане от тях си е провал.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 09 юни 2006, 12:42

Така е , но не го изключвам като вариант...
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта