Съдийство

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 03 окт 2005, 08:29

МИЧО ВИЖДАМ ЧЕ НЕ СИ ВИДЯЛ НИТО ЕДНАТА НИТО ДРУГАТА СИТУАЦИЯ И ВЪПРЕКИ ТОВА КОМЕНТИРАШ :lol: :lol: :lol: :shock: И АКО СИ МИСЛИШ ЧЕ ГЕНОВ НИ Е ПОМОГНАЛ ДА БИЕМЕ МАРЕК ХОДЕЙКИ :lol: :lol: ЗНАЧИ ИМАШ ПРОБЛЕМИ :wink: ИНАЧЕ ЗА ТОВА КОЙ ПРОДЪЛЖАВА ИГРАТА ДО КАТО ИМА ПАДНАЛ ПРОТИВНИК НА ТЕРЕНА ХАЙДЕ ДА НЕ СИ ГОВОРИМЕ ПОНЕ ДО УТРЕ :lol:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
TheChilDofCSKA
Мнения: 960
Регистриран на: 21 сеп 2005, 22:27
Местоположение: Казбек 12
Контакти:

Мнениеот TheChilDofCSKA » 03 окт 2005, 08:38

Искаш да ми кажеш, че ако беше левски, някой щеше да изчисти топката ли...
или, ако не беше видял как футболиста се гърчи и вкара, голът щеше да е отменен?
'Cause nothin' lasts foreva, even cold november rain...
Убий скороста, спаси живот!!!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 03 окт 2005, 08:44

Нищо не искам да кажа......По-силни сте от Марек,нормално е да ги биет и с 5-0.....Въпроса е в липсата на едно нещичко...Нещо нормално за вас...Феърплея.... :wink:
Отка,дузпата я гледах..Опс,грешка........Строполясването на Гийом в стил умиращ лебед го гледах... :wink:
За второто положение какво има да му гледам..Там са ясни факти.....
А дали левски изкарва топката....Илиянче,защо Оксер подадоха контестация? :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
TheChilDofCSKA
Мнения: 960
Регистриран на: 21 сеп 2005, 22:27
Местоположение: Казбек 12
Контакти:

Мнениеот TheChilDofCSKA » 03 окт 2005, 09:02

Е феърплей в България няма..
А по света голям процент от футболистите са артисти. В школите ги учат и да падат.

Кокото до жалбата на Оксер...
Не мисля, че мача трябва да се преиграва... по- скоро да накжат съдията...

Или и ЦСКА трябваше да изчистят в тъч и после пак те да си го изпълняват :wink:
'Cause nothin' lasts foreva, even cold november rain...

Убий скороста, спаси живот!!!

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 03 окт 2005, 19:04

ЦСКА победи Марек в тренировачно темпо ,това едва ли някои може да го отрече да имаше малки съмнения при дузпата но и при гола на Марек също така че ........................
ЦСКА

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 03 окт 2005, 19:17

Никой не го и отрича,никой не се и съмнява.Ние в отличие от вас не твърдим,че всяка победа ви е купена. :wink:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Мнениеот skorpinoks » 03 окт 2005, 19:24

И аз не сам твардял това за вас ,само мача ни с вас все още ми намирисва на уговорка незнам колко съм прав но така мисля .
ЦСКА

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 09 окт 2005, 11:58

вчера ако някой е гледал по ртр мача португалия - лихтещайн щеше да види както мене нещо, което по принцип само бг съдиите могат да го направят. Фиго стреля, топката се тупна с земята, вратаря беше паднал и на голлинията един защитник скочи и като видя че няма как да я удари с глава, и я чукна с ръка и тя мина над гредата. Вратарска намеса на защитник. И какво? съдията без въобще да му пука си свири човека корнер. Само не знам кой беше тоя съдия, ама който ще да е. БАй Гальо с мускалите вече си има другарче. Спете спокойно, български чернодрешковци, вече сте пренесли вашта зараза и в Европа.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 09 окт 2005, 12:14

Мани, мани, потресен съм. Отбор, който не може да бие ЛИХТЕНЩАЙН КАТО ДОМАКИН ще играе на Световно. :shock: :evil:

Потребителски аватар
Каталунец
Мнения: 107
Регистриран на: 18 май 2005, 16:46
Местоположение: София

Мнениеот Каталунец » 10 окт 2005, 16:02

Mike Bibby написа:Мани, мани, потресен съм. Отбор, който не може да бие ЛИХТЕНЩАЙН КАТО ДОМАКИН ще играе на Световно. :shock: :evil:

Ама същия тоя отбор преди 1 година би със 7:1 Русия в Лисабон... така че не се изказвай толкова остро против тях...
Те и хърватите направиха 1:1 с Малта но това не им попречи да бият шведите два пъти с 1:0... просто, колкото и клиширано да звучи, в Европа вече няма слаби отбори.
Приказката продължава!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 10 окт 2005, 16:07

Ами срамно си е! Примерно аз не си спомням ние да сме се мъчили някога срещу така наречените джуджета с изключение на мачовете с Андора (2:1) и Малта като гости (2:0, два гола на Бербатов в последните минути).

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 21 окт 2005, 09:17

168 часа - 20.10.2005 г.

"ЕЛИТЕН РЕФЕР СИ КУПУВА СУВЕНИРИ НА ЦСКА"

РЕФЕРЪТ НА ПОСЛЕДНОТО ДЕРБИ МЕЖДУ ЛЕВСКИ И ЦСКА МОМЧИЛ ВРАЙКОВ СИ НАПАЗАРУВА АРТИКУЛИ С ЕМБЛЕМАТА НА АРМЕЙЦИТЕ В ПОНЕДЕЛНИК СЛЕДОБЕД...
Врайков първо посети купона за откриването на офис на съдийската асоциация, а след това отскочи до магазините за спортни стоки, където се сдоби с конфекция с емблемата на любимия отбор.
Съдията грижливо сгъна покупките си в бяло пликче, преди да стане ясно какво точно си е избрал...

Снимка във вестин "168 часа"...


без коментар....
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 21 окт 2005, 09:20

:x Асене,срам за теб...
Не ти ли е ясно,че Момчил ги купува за да ги запали сигурно,да е** и синята подлога........ :evil:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 26 окт 2005, 10:15

Варна. Футболен съдия припадна, след като отнесе здрав пердах в Каварна на мач от окръжната група, съобщава http://www.ole-bg.com. Страничният рефер на срещата Калиакра 2 - Овчарово Димитър Цанев бе бит от защитника на домакините Йордан Димитров. В края на срещата (при резултат 2:4) нападателят на гостите Веселин Василев е спънат в наказателното поле на каварненци. Главният арбитър Григор Ачикян посочва бялата точка за изпълнение на дузпа, което провокира домакините и започват да го налагат. Защитникът на домакините обаче се насочва към страничния арбитър и го удря 2 пъти с юмрук. Арбитърът припада и се свлича на земята. Футболистът започва да налага с ритници безпомощния рефер. В същото време главният съдия също е налаган от играчите на домакините, но в доклада на делегата това го няма. Ачикян започнал да се оправдава пред футболистите на домакините, че щял да дава картон за симулация на Веселин Василев. "Имаше 100%-ова дузпа срещу мен", каза острието на Овчарово (в 10 мача е отбелязал 8 гола). Съдията прекратява срещата , като към 4-те гола на гостите са присъдени служебни още 3. В същото време бабаитът Йордан Димитров е лишен от състезателни права за срок от 2 години, съобщи председателят на Областния съвет към БФС в Добрич Иван Манолов. "Хората трябва да знаят за какво става въпрос по тези мачове. Футболът не е бойно поле, зрителите отиват за удоволствие, както и играчите трябва да изпитват наслада от играта - не да се бият", коментира той. Битият арбитър ще заведе съдебно дело срещу футболиста на Калиакра 2, тъй като си е изкарал и медицинско свидетелство.
Изображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 26 окт 2005, 10:23

И на смолянския свирач трябваше да му се случи нещо подобно ама.....
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта