АВАТАРИТЕ И ПОДПИСИТЕ НА ФОРУМЦИТЕ - ПРОДЪЛЖЕНИЕ...

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 04 дек 2006, 19:40

paralesa, ти нямаш съвест, бе :lol: :lol: :lol: :lol: не мога да спра да се смея... :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: цитат

Мнениеот Vute » 04 дек 2006, 19:44

Delija написа:
Stinkata написа: Интересно ми е тези радетели за възпитание какво биха написали по повод реакциите на "НАЙ-ГОЛЕМИЯТ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ ХРИСТО СТОИЧКОВ, сега треньор на България", на неудобните въпроси, отправени му от българските журналисти... Този титан на доброто възпитание...


Стинка, питай ги тях, не мен :wink: Аз просто цитирам едно пасажче от един техен материал за един мач от ШЛ. Нищо повече.......
Ти хубаво цитираш, ама и проявяваш интерес относно простаците...А в едно изречение да сложиш "Стоичков" и "кои са простаците" показва непознаване на ситуацията. Не ме разбирай погрешно - не одобрявам обидите по адрес на Ицо. Просто ми се струва неуместно да обвиняваш някой за проявена простащина по отношение на настоящия национален селекционер. Но, ти си знаеш...
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 дек 2006, 00:53

Samp написа:Дели, при положение, че сме трети в света, да си сложиш аватар с играчи на падналите от нас сърби ми се вижда малко тъпо :shock: . Все пак ти си решаваш :wink: :lol:


Сампи, малко разнообразие :wink: Вие всички сте сложили нещичко за бронзовите медалисти, е аз да съм малко по-различен. Не, че не се радвам, естествено.
А и друг път съм споменавал, че Владимир Грбич ми е любимият волейболист(одбоjкаш :wink: ). Но се радвам, че сега не взе медал - и без това има предостатъчно златни, сребърни и бронзови. Време беше и един Пл. Константинов да вземе нещо най-после.

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 05 дек 2006, 01:03

на мен ми е интересно как Дели ще коментира носителят на Златната Топка тази година - Фабио Канаваро.
очаквам мнение в съответната тема :)
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

ЦСКА 1948

Мнениеот Delija » 05 дек 2006, 02:03

Между другото, Стинка, това подчертаното не е случайно :!: То е поредното доказателство, че и в Бразилия(както и навсякъде по света) знаят кой е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ 8) 8) 8)

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 05 дек 2006, 02:18

Питай Краля на футбола за най-успелия български футболист ;)
Пък и незнам какво общо има това след като си имаше класация и Гунди я спечели.
Затова айде със здраве.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 дек 2006, 10:31

me написа:Питай Краля на футбола за най-успелия български футболист ;)
Пък и незнам какво общо има това след като си имаше класация и Гунди я спечели.


Да бе, и какво ще каже Краля на футбола "О, да, Гунди има 3 Златни топки, 6 КЕШ-а ..."и т.н. :lol: :lol: :lol: Той е най-успелият :?: :!: Какво е успял Гунди - та той няма НИЩО, той е никой в световният футбол, това е простата истина. Иначе нямам нищо против него, нямам нищо против и да си го имате за Бог, ваше си право. Но да го сравнявате със Стоичков е смешно просто. Не и на футбол :!:

Колкото до класацийката - тя беше дело на група комплексирани и злобни левскари с цел да се омаловажи постигнатото от Стоичков. Но колкото и да злобеят и да им гори отвътре, те не могат да отнемат успехите на Стоичков :!: Най-много да получат инфаркт :lol: :lol: :lol: А самите гласове си ги спомням много добре. Имаше сума тъпотии от сорта на:

1. Георги Аспарухов
2. Георги Иванов-Гонзо
3. Ал. Александров
4. Павел Панов и .......

Ето така спечели Гунди. Това е - Стоичков има реални и истински успехи, спечелени на терена, а не по разни комплексарски класацийки :wink:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Мнениеот Мичо » 05 дек 2006, 10:51

Дели,докъде ли ще стигнеш в самоунижението си.... :roll:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: ЦСКА 1948

Мнениеот Vute » 05 дек 2006, 13:04

Delija написа:Между другото, Стинка, това подчертаното не е случайно :!: То е поредното доказателство, че и в Бразилия(както и навсякъде по света) знаят кой е НАЙ-ГОЛЕМИЯТ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ 8) 8) 8)
Между другото, Дели, като осъзнаете поредната простотия, която сте написали, веднага се сещате за две неща:" Стоичков е лицето на България пред света" и ".. ама ние бихме настоящия европейски шампион..." . Аз , както и всеки друг, не мога да оспоря футболните качества и трофеите на Стоичков. Но след като приключи кариерата си на футболист, тези неща остават на по-заден план от настоящето му. А настоящето му е на нагъл простак и няма нищо общо с това кой къде и как го знае. Радвам се , че си махнал последната част от подписа си...

Колкото до това дали Пеле познава Стоичков - трябва да го познава, щом го беше поканил на бенефиса си...Това е гордост за всеки, но не прави Стоичков по-възпитан...
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 05 дек 2006, 21:24

Batkoto написа:Стинка говорим за сравнение на футболните качества не на човешките :roll: ...за другото не споря,предполагам не са много хората които са с по дебелашки характери,вашия човек Батков му съперничи само на Ицо в момента :lol:



п.п. впрочем като говорим за подписи,моя говори много 8)

Батко, не знам вие за какво говорите, но ние с Делия говорехме за простащината и точно за човешките качества. Това, което си написал само потвърждава впечатлението ми, че като нещо не ви изнася, започвате да тръбите колко голям футболист е Стоичков ...

Прочети края на първоначалната версия на подписа на Делия и пак ми обяснявай за какво говорите.. :wink:
Delija в подписа си написа:В. "О`Жого"(Бразилия) "... по трибуните можеха да се прочетат и просташки надписи по отношение на НАЙ-ГОЛЕМИЯТ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ ХРИСТО СТОИЧКОВ, сега треньор на България"

Интересно кои ли са простаците - Стоичков или левскарите?
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 06 дек 2006, 10:35

В отговор на ИДОЛОПОКЛОННИЦИТЕ!
Изображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 06 дек 2006, 12:54

Лоли с такива цълвулки ли ви остави бай Ганя да зяпате посмешището :roll: :lol:
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 06 дек 2006, 12:59

Perry написа:Лоли с такива цълвулки ли ви остави бай Ганя да зяпате посмешището :roll: :lol:


Не, такива цървулки са Вашите Идоли...
Поклон, сахиб!
Изображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 06 дек 2006, 13:09

Сахиб не го познавам ама щом му се кланяш...... велик човек ще да е :wink:
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 06 дек 2006, 13:32

Stinkata написа:
Прочети края на първоначалната версия на подписа на Делия и пак ми обяснявай за какво говорите.. :wink:
Delija в подписа си написа:В. "О`Жого"(Бразилия) "... по трибуните можеха да се прочетат и просташки надписи по отношение на НАЙ-ГОЛЕМИЯТ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ ХРИСТО СТОИЧКОВ, сега треньор на България"

Интересно кои ли са простаците - Стоичков или левскарите?


Стинка, въпросът е насочен към смисъла на изречението, т.е. простак е Стоичков или са просташки надписите(т.е. простаци са и авторите им :lol: :lol: ) :?: Но го махнах щом ги виждаш по друг начин нещата. Няма проблеми.

Уоли, не говори за идоли, че като знам как вашите си свалят гащите на публични места(Н. Сираков), размахват средни пръсти наляво и надясно, правят едни добре познати чупки в кръста по адрес на публиката на други отбори(Гонзо), първата им работа след мач Левски - ЦСКА е да отидат да дразнят противниковата публика със средни пръсти, бъркания в ушите и т.н.(Топчо - бати прякора :lol: ).....


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта