Българската футболна журналистика III

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот itsoVIII » 17 апр 2008, 21:14

Аз гледам на нещата от друг аспект. Не знам дали стои темата за "мнения и препоръки за изменения на наредбите на БФС" - там достатъчно ясно и категорично съм се изказал за БФС. Те си управляват нещата, водени единствено и само от собствените интереси.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот Delija » 17 апр 2008, 21:17

onzi написа:
дели, пак те моля да не ми приписваш чертите, които би искал да премахнеш от собствената си персона :qipbj:


Виж смешнико, ти си ми ясен още от онзи момент, в който прочетох уникалните ти глупости преди изиграването на мачовете между ЦСКА и Тулуза. Естествено, въпросните двубои опровергаха тотално дебилните ти глупости и се оказа, че ЦСКА имаше напълно реалните възможности да елиминира французите.... но как да е, това е минало. Мисълта ми е, че още оттогава пролича какъв клоун си и точно ти да ми говориш за пилешки мозъци е смешно... та ти и толкова нямаш. Ти си пълна амеба. :idea:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот Wallace » 18 апр 2008, 08:36

run1973 написа:ГА, ряпа да яде пред тебе Уолъсе.Колко жалко е да си левкар. :qipan: :qipan: :qipan:


Аз ли, бе? Аз? Всяко мнение ти е против Левски на тебе? И си ми закчил емблема на отбора на ЦСКА за аватар! Смех голям. Ти нямаш нищо общо с ЦСКА или поне не си го доказал. на теб Левски и всичко свързано с Левски ти е бръкнало в дупето и е заседнало там!
Като започнеш да пишеш за отбора, на който твърдиш, че си привърженик, тогава ще спра да се заяждам.
И последното ти мнение пак свързано с това, че било жалко да си от Левски? Е, ако аз съм жалък ти какъв си? :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот Wallace » 18 апр 2008, 08:52

otto написа:АСЕН КВОТО И ДА НАПИШЕ,ВСИЧКО Е...


Що така, бе, Оте? Защо? :? :?
Защо, хем пускаш статии, хем не четеш аккво пише в тях! И се излагаш. Вярно няма кой да те затапи тука, 'щото ти сам се затапваш...

Виж:

Предварително знаехме, че ще бием.

Стойне Минев: “Посрещнахме обединението с голямо задоволство.... Чавдар беше вече клуб към Министерството на отбраната, със стабилна и здрава организация.”

На този фон, на фона на факта, че Спортен клуб Чавдар на служителите при Министерството на войната предлага обединение на кварталния клуб Спортист....
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот Wallace » 18 апр 2008, 09:06

sasho_1989 написа:Чети между редовете малко...ако БФС са пичове и мислят малко за развитието на футбола,мачът ще е с публика.Истински празник ще бъде...та нали Футболът се прави за Феновете :wink:


Саше, не мислиш ли,че малко нагло от твоя страна, а?
Ми по тая логика, що не наказаха Берое (Стара Загора) за злополучния финал на Левски и Литекс? А? Пък и аз от къде да съм сигурен, че тези, които се биха с полицаите в Стара загора са фенове на Левски. Ми я си представи, че са фенове на Ботев облекли сини фанелки? Ъм?
Изобщо, цялата тази статия е абсурдна, защото и аз можех да напиша една статия, след онези мачове, как "заради футбола и спорта и светлото бъдеще на България не трябва да наказват Левски" и "че, ако уважаваме футбола мачовете Левски-Берое и Левси - Локомотив Пловдив трябва да се играят с публика".
Саше, аз твърдях, че Левски трябва да бъде наказан сурово. Ако някой е чел тогава писанията ми, ще се сети. И искам ти, като мъж да застанеш тук и да кажеш, че правилата на БФС - трябва да важат за всички! не само за Левски и Локомотив Пловдив. Защото прецедентите с привърженици на Ботев Пловдив станаха безброй много! И избобщо не ми се оправдавай, че можели да бъдат от друга агитка облечени с екипи на Ботев, щото в друга тема се гордееш с тези хора, че били 2000.
Ми саше, аз пък мога да твърдя, че сте били 500, а другите 500 са били фенове на Левски и ЦСКА, облечени с цветовете на Ботев. По тези безумни логики.
Ако искаме да има някакви правила, които се спазват - БОТЕВ ПЛОВДИВ ТРЯБВА ДА БЪДЕ НАКАЗАН! ТАКА КАКТО БЕШЕ С ЛЕВСКИ, ЦСКА, ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ, БЕРОЕ, СПАРТАК ВАРНА....
Другото е един безпомощен рев.
А вие както сметнете за добре си се справяйте с лумпентите, заради, които ви наказват!
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот sasho_1989 » 18 апр 2008, 09:12

Уоли, никъде не съм казвал, че провокатори са нахлули на терена.Това е просто част от статията,която съм постнал...аз нищо такова не твърдя :wink:

Едно е да трошиш седалко и да влизаш в сбълъск с орагинет на реда,друго е да изразиш по-бурно радостта си,минавайки през терена при спряла игра нали?

Не забравяй че миналият мач с Марек беше именно пред закрити врати...преди 2 години пък бяхме лишени от домакинство.Така че не ни наказват!

Въпросът е принципен...защо БФС не ни накажат след домакинствата на Левски и ЦСКА...вас как ви оставиха да си празнувате титлата.Да стане тържество на футбола :qipay:
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот tridant » 18 апр 2008, 09:18

Ние си изтърпяхме наказанието тая година,
което ни се отрази негативно.Някои си цакат по 1000 лв. и не ги закачат.
Колкото до това ,тоя мач да се играе без публика,аз съм против,
но нещата не зависят от мен.
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот Wallace » 18 апр 2008, 10:09

Разбира се, че е по-хубаво да има публика на Дербито, но искам да се спазват правилниците на БФС. Нас откакто ни наказаха нямаме една хвърлена бутилка на пистата.
Евалата, за което! =D> =D> =D>
Изображение

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот sasho_1989 » 19 апр 2008, 13:02

БФС прати футбола в Дома на покойника



Съюзът се оля окончателно, изпразва стадионите и убива играта


Усилията на БФС да съсипе каквото е останало от футбола ни са напът да се увенчаят с небивал успех. Пловдивският Ботев е поредният отбор, пострадал от тъпотията на началниците от централата на "Иван-Асен II". Дисциплинарната комисия на съюза наказа пловдивския клуб да играе следващите си два мача без публика и глоба от 5000 лв. Така двубоите Ботев - Левски и Ботев - ЦСКА на 20 и 30 април ще се играят не на пълни трибуни, а в Дома на покойника, както заяви пред "7 дни спорт" пловдивската футболна легенда Христо Бонев.
От началото на сезона по този начин бяха съсипани общо десет мача. Това го няма никъде в Европа! Рекордьор е Локомотив (Пд), който игра шест пъти без публика - четири мача на Лаута и още два като гост в София и Бургас. Три двубоя на Левски, от които два на Герена и един в Пловдив, също минаха пред празни трибуни. Три пъти без публика игра и Берое - веднъж в Стара Загора и още два пъти в София и Пловдив. Изгонени от стадионите за по един домакински мач бяха още хората, които симпатизират на ЦСКА, Черноморец и Ботев. Сега върху жълто-черните се стовари поредната порция глупост да играят в затворен стадион срещу Левски и ЦСКА. Що за простотия е това всъщност?
Освен че гонят хората, чиновниците от БФС вкарват клубовете в загуби. Според изпълнителния директор на Ботев Марин Бакалов - бивш футболист на Ботев и ЦСКА, финансовите поражения от предстоящите два мача без публика ще бъдат около 50 000 лв. от билети. Съгpажданите им от Локомотив (Пд), чиято средна посещаемост е 5300 души, могат да претендират за повече от 30 000 непродадени пропуска, тъй като на Лаута нямаше зрители и на дербито с Левски, спечелено с 1:0.
- Подобни наказания само убиват футбола и не водят до никакъв резултат - каза Марин Бакалов.
Сметките показват, че БФС на практика е лишил "А" група от още поне 50 000 зрители, каквато беше вероятната посещаемост на десетте мача, проведени досега без зрители. Това е 10% от общата посещаемост в първенството, която досега е общо 568 350 зрители. Още около 30 000 са тези, които вече са изгонени от стадион "Христо Ботев" за мачовете с Левски и ЦСКА. А точно на този стадион се игра най-посетеният мач за сезона в "А" група, когато Ботев и Локомотив събраха 22 000 души.
Очевидно БФС е решил да вкара футбола ни в Дома на покойника точно когато публиката започна да се връща по трибуните. Тъкмо стадионите в София, Пловдив, Варна и Стара Загора започнаха да се пълнят, и от "Иван-Асен II" решиха да им заключат вратите. Време е това безумие да бъде прекратено, преди футболът ни да бъде убит окончателно.

Станил Йотов
Изображение

Потребителски аватар
run1973
Мнения: 782
Регистриран на: 18 юни 2007, 17:34

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот run1973 » 19 апр 2008, 13:22

Wallace написа:Разбира се, че е по-хубаво да има публика на Дербито, но искам да се спазват правилниците на БФС. Нас откакто ни наказаха нямаме една хвърлена бутилка на пистата.
Евалата, за което! =D> =D> =D>

Левскар и правилници,айде моля те .То ако се спазваха правилниците Левски трябваше да са сред борещите се за оцеляване тази година,а поне 5-6 титли трябваше да са ви отнети за доказано пазаруване на мачове в ерата на ВИС И Чорни. :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот Delija » 19 апр 2008, 14:39

tridant написа:Ние си изтърпяхме наказанието тая година,
което ни се отрази негативно.Някои си цакат по 1000 лв. и не ги закачат.
Колкото до това ,тоя мач да се играе без публика,аз съм против,
но нещата не зависят от мен.


Тц, тц, тц... ама сте и нагли и безочливи!! #-o Наказаха ви веднъж за сигурно повече от 15 години, и сега ще опищявате света с години наред. Ние също играхме този сезон веднъж при закрити врати, да си видял да пищим толкова, колкото го правите вие :?: :?:

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот onzi » 19 апр 2008, 20:12

що бе, дели, вас колко пъти ви наказаха? и как стана така, че вашето наказание стана наполовина? ти онзи библейски лаф за сламката, гредата и комбалите чувал ли си го?
титаниииииииииии :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот Бай Иван » 20 апр 2008, 18:04

Искам да изкажа дълбоката си преклонност към футболната неграмотност на коментаторите на кАнал 1. Петела и Ивчо за пореден път доказаха, за единият е специалист по бокса, а другият не знам точно кой му е силният спорт, но определено не е футбола. Да изказваш субективни оценки, които напират от запалянковското сърце - разбирам го, но да правиш коментари, които обиждат и принизяват нечий труд на момчета, които не са в любимия ти клуб...това не го разбирам. Дерзайте, уважаеми спортни журналисти от кАнал 1, дано някой ден се научите.
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот Бай Иван » 20 апр 2008, 20:57

Петела: Отборът на Черно море действа балансирано и сигурно/това при положение, че падаме с 2:0, а половината играчи не знаят къде се намират/
Ивчо: Отборът на Левски за пореден път доказва, че няма нищо случайно във второто място, което те заслужиха с лекота с играта си като тази, която показват срещу Ботев!
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: Българската футболна журналистика III

Мнениеот sasho_1989 » 20 апр 2008, 20:58

Петела отдавна е изпушил и трябва незабавно да се преориентира към БОКСА!Там е класа наистина...

Стига ни е тровил нервите и по световни и европейски форуми с тъпотии :qipaq:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта