Трансферите в БГ

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 12 юли 2007, 15:07

Wallace написа:
hannibala_cska написа:За пари,за кво си мислищ че ще е :)!!!

Че гришата малко ли им дава?
От кой град са тия Оцелул?
250 хиляди евро е добре,за това са го продали!!!За отбора знам колкото вас!!(нищо)
САМО АЛИСИЯ!!!

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 12 юли 2007, 15:10

Галац, май..
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
vik_tod
Мнения: 4
Регистриран на: 29 юни 2007, 07:02

Мнениеот vik_tod » 12 юли 2007, 15:15

bravo na LITEXS 4e za poreden put prodavat igra4i na visoka cena . zamen nai dobrite 6koli sa tazi na LEVSKI [v posledno vreme] i tazi na litexs .za6toto batkov vlaga spe4elenite milioni ot 6ampionska liga za stroeneto na nov xotel za iuno6i

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 12 юли 2007, 15:18

Kudravia написа:Леле колко ми е готино че ЦСКАрите се насъскват в момента, пък ние без много шум и гръмки транфери ще направим по-добра селекция и ще ги отвеем.А най-хубавото е , че ще влезем пак в ШЛ и този път ще затапим устите на всички червенковци.


За каква селекция говориш в Левски? :roll:
Вуйчовото, по-поУекинка... :lol: :lol: :lol:
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 12 юли 2007, 15:18

vik_tod написа:bravo na LITEXS 4e za poreden put prodavat igra4i na visoka cena .
Къде я видя тази висока цена???
Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 12 юли 2007, 15:21

Т`ва си е висока цена за БГ
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
Kudravia
Мнения: 1283
Регистриран на: 26 апр 2007, 12:36
Местоположение: София

Мнениеот Kudravia » 12 юли 2007, 15:22

Shifty написа:
Kudravia написа:Леле колко ми е готино че чорбарите се насъскват в момента, пък ние без много шум и гръмки транфери ще направим по-добра селекция и ще ги отвеем.А най-хубавото е , че ще влезем пак в ШЛ и този път ще затапим устите на всички червенковци.


За каква селекция говориш в Левски? :roll:
Вуйчовото, по-поУекинка... :lol: :lol: :lol:

Ами още не сме свършили със селекцията, споко брате има време.Няма нужда да се изхвърляме.Или пък да почерняваме :lol: :lol: каквото ни е нужно ще си го набавим.Отбора ни е доста силен и ни трябват малко , но качествени играчи.Остава да вземем един нападател и може би още един играч на друг пост.Това ще стане.И двамата ще са класни сигурен съм(поне за нивото ни).
Изображение
Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Bogev
Мнения: 624
Регистриран на: 16 фев 2006, 12:09
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Bogev » 12 юли 2007, 15:24

Нито цената му е висока, нито има някаква перспектива в новия си румънски отбор Живко Желев. Всеки случай не е повече от това, което Литекс може да му даде. А и точно в Ловеч са играли доста румънски футболисти и то на добро ниво, така че не вярвам и кой знае каква заплата да му дадат Оцелул (Галац).
Последна промяна от Bogev на 12 юли 2007, 15:53, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 12 юли 2007, 15:26

Shifty написа:За каква селекция говориш в Левски? :roll:


Аз имам един въпрос - колко играча минимум трябва да се вземат, за да се брои за селекция :?: :idea:

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 12 юли 2007, 15:26

Отборът ви е силен дотолкова, че да победи с 1:0 8мия в Италия и да запише 1:17 в Шл.. ако това за теб е сила, лоша работа... 2ма футболисти едва ли ще променят нещо кой знае колко.
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 12 юли 2007, 15:27

Shifty написа:Отборът ви е силен дотолкова, че да победи с 1:0 8мия в Италия и да запише 1:17 в Шл.. ако това за теб е сила, лоша работа... 2ма футболисти едва ли ще променят нещо кой знае колко.

Тук си прав! Знам, че искаш Левски да се бори за нещо много повече!
Изображение

Потребителски аватар
Pepi Petrov
Мнения: 2648
Регистриран на: 08 яну 2007, 17:14
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pepi Petrov » 12 юли 2007, 15:28

Kudravia написа:Ами още не сме свършили със селекцията, споко брате има време.Няма нужда да се изхвърляме.Или пък да почерняваме :lol: :lol: каквото ни е нужно ще си го набавим.Отбора ни е доста силен и ни трябват малко , но качествени играчи.Остава да вземем един нападател и може би още един играч на друг пост.Това ще стане.И двамата ще са класни сигурен съм(поне за нивото ни).


Ти да не си шушукаш с бОРатков?Не сте свършили със селекцията, по-скоро кажи, че не сте я започнали. К`во стана с това нас селекция не ни трябва, имаме си юноши? Мустакера дава пари за Астри, не за играчи, не си ли го разбрал.
Изображение
ЦСКА

Потребителски аватар
hannibala_cska
Предупреден
Мнения: 455
Регистриран на: 05 юли 2007, 13:03
Местоположение: Софеа,18 години,пиша с правописни грешки!!!

Мнениеот hannibala_cska » 12 юли 2007, 15:28

vik_tod написа:bravo na LITEXS 4e za poreden put prodavat igra4i na visoka cena . zamen nai dobrite 6koli sa tazi na LEVSKI [v posledno vreme] i tazi na litexs .za6toto batkov vlaga spe4elenite milioni ot 6ampionska liga za stroeneto na nov xotel za iuno6i

1-ВО НЕ СА "LITEXS",а "LITEX"!!!2-ро за кои път ви казвам верваите му на баи ганио,верваите му!!!3-то школите и на 2-та отбора бяха смазани от ЦСКА- ЦСКА 3-0 ЛИТЕКС,левски беше елиминиран 3 пати от ЦСКА!!!4-то парите са навсякаде но не и там!!!Реис+бензукан+общежитие(което го няма още)=7 млн евро(толкова даже повече е общата печалба)!!!А забравих и астрите и печалбата от гонзо :)
САМО АЛИСИЯ!!!

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 12 юли 2007, 15:31

Wallace написа:
Shifty написа:Отборът ви е силен дотолкова, че да победи с 1:0 8мия в Италия и да запише 1:17 в Шл.. ако това за теб е сила, лоша работа... 2ма футболисти едва ли ще променят нещо кой знае колко.

Тук си прав! Знам, че искаш Левски да се бори за нещо много повече!


Не може ЦСКА да се бори за повече, ако и Левски не се бори за повече.. трябва да има яка конкуренция, така че, ако разгледаме мнението ти по този начин, става. За да върви напред даден отбор, хубаво е да има и кой да се съревновава с него.
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 12 юли 2007, 15:37

Мнението ми е следното - Левски (а и всеки отбор) - трябва да се стреми всяка година да постига повече и повече. Надявам се, левскарите да са си направили изводи от миналата година, както и въпросния нападател, който ще дойде след ден-два да е наистина голаджия.
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron