ИНТЕР МИЛАНО

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 16 ное 2005, 22:50

Ааа сбъркала си, Бети, аз си имам Илари Блази и тя ме задоволява напълно. :twisted:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 29 ное 2005, 12:49

Милано. Италианската футболна федерация може да накаже гранда Интер (Милано) с мачове на закрити врати за расистките скандирания по адрес на тъмнокожия играч на Месина Марко Андре Зоро по време на мача между двата отбора през уикенда. Зоро не подмина виковете и маймунските звуци идващи от сектора на гостите, взе топката и тръгна да напуска терена. Той обаче бе възпрян от други цветнокожи играчи – Мартинс и Адриано от тима на съперниците. В момента тече разследването на случая от страна на Федерацията, но се очаква тя да бъде подложена на силен натиск от страна на ФИФА да накаже сурово “нерадзурите”. Най-вероятно ще бъде използван опита от прегрешенията на тифозите на Интер в европейските клубни турнири, когато те прекратиха полуфинала-реванш от Шампионската лига срещу Милан, хвърляйки факли и бутилки по терена. Тогава Интер получи наказание от 4 мача пред празни трибуни.
Изображение

Потребителски аватар
INTERFEN
Мнения: 3
Регистриран на: 29 ное 2005, 22:34
Местоположение: Sofia - Milano
Контакти:

FC Inter Milano - BG Fan Site

Мнениеот INTERFEN » 30 ное 2005, 12:22

Посетете Българският Фен сайт на Интер !!!
http://fcinter.atspace.com

В него ще намерите информация за историята на клуба, легендарни играчи, трениори, президенти !... Песни (mp3) и видеоклипчета (mpeg) !!! И много снимки на БЪЛГАРСКИ ФЕНОВЕ И ФЕНКИ на Интер !!!

http://fcinter.atspace.com
Българският Фен Сайт на Интер => http://fcinter.atspace.com/ !!!

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 01 дек 2005, 13:45

Ръководството на Интер възнамерява да предложи размяна на Фиорентина за българския нападател Валери Божинов още през зимата, съобщава "Канал 4".

"Черно-сините" са готови да дадат Никола Бурдисо за Божинов, който напоследък загуби титулярното си място на "Артемио Франки".

Президентът на "виолетовите" Андреа Дела Вале е в отлични взаимоотношения със собственика на Интер Масимо Морати. Тимът от Милано не крие, че търси заместник на нигерийския нападател Обафеми Мартинс, който ще бъде зает в турнира за купата на Африканските нации през януари и февруари. Именно Божинов, който бе привлечен във Фиорентина за 13 милиона евро от Лече през януари, е един от вариантите.

Наставникът на "виолетовите" Чезаре Прандели не желае да се разделя с 19-годишния български нападател в битката за място в Шампионската лига догодина.

Прандели обаче иска да засили конкуренцията в отбрана и 24-годишния Бурдисо, който рядко играе за Интер изглежда добра опция.

Според информациите спецът иска да вземе аржентинеца под наем до края на сезона, но сделката да не включва размяната на Божинов.
Изображение
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 дек 2005, 13:48

Хахахаха, що не предложат размяна Синиша за Божинов с доплащане от страна на Фиорентина? :lol:

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 01 дек 2005, 13:55

ако нямаш смислен коментар, си спести плоската закачка..... :?
Михайлович най-вероятно ще приключи с кариерата си в края на този сезон в Интер.....
Изображение
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 дек 2005, 14:03

Много си е смислен даже коментарът ми. Къде са тръгнали да разменят анонимник за бъдеща голяма звезда? Виж Рекоба за Божинов бих го приел, дори Хулио Крус, обаче точно пък Бурдисо. :roll: :wink:

Потребителски аватар
vargaloto
Мнения: 574
Регистриран на: 21 авг 2005, 20:58
Контакти:

Мнениеот vargaloto » 01 дек 2005, 15:08

BIBBYYYYYYY НЕ МИСЛИ ЛОШО ЗА МОЯ ОТБОР! :wink:

А ОТНОСНО БОЖИНОВ, АМИ РАДВАМ СЕ АКО СТАНЕ ТАКА ЧЕ ДА ДОЙДЕ ПРИ НАС, НО НЕ МОЖЕ ДА СТЪПИ И НА МАЛКОТО ПРЪСЧЕ НА РЕКОБА И КРУС ОЩЕ МНОГОООО МНОГООО ИМА ДА УЧИ!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 01 дек 2005, 15:14

Нищо лошо не мисля за Интер - един от любимите ми отбори в Италия.

Въпросът е, че ако сериозно са решили да правят такава оферта е смешно. На Божинов не му потръгна във Фио, но е изключителен талант. А Рекоба така или иначе не го използват, а и вече понатрупа годинки. Не се съмнявам в качествата му, но просто би било редно да предложите примерно него, отколкото някакъв смешен защитник.

Потребителски аватар
vargaloto
Мнения: 574
Регистриран на: 21 авг 2005, 20:58
Контакти:

Мнениеот vargaloto » 05 дек 2005, 23:41

В НЕДЕЛЯ БРАТЯ В НЕДЕЛЯ ЩЕ ИМ РАЗКАЖЕМ ИГРАТА НА ОНИЯ БОКЛУЦИ! ЩЕ НАУЧАТ ТЕ КОЙ Е АДИ-ИМПЕРАТОРА


ЩЕ УСЕТЯТ МОЩА НА F.C. Internazionale

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 06 дек 2005, 10:51

Кои са ония боклуци, на които интер ще разкаже играта?
Изображение

Потребителски аватар
vargaloto
Мнения: 574
Регистриран на: 21 авг 2005, 20:58
Контакти:

Мнениеот vargaloto » 06 дек 2005, 13:55

Wallace написа:Кои са ония боклуци, на които интер ще разкаже играта?


Е КАК КОИ милан

Потребителски аватар
PHENTOM
Мнения: 65
Регистриран на: 21 ное 2005, 17:42

Мнениеот PHENTOM » 06 дек 2005, 21:31

vargaloto написа: В НЕДЕЛЯ БРАТЯ В НЕДЕЛЯ ЩЕ ИМ РАЗКАЖЕМ ИГРАТА НА ОНИЯ БОКЛУЦИ! ЩЕ НАУЧАТ ТЕ КОЙ Е АДИ-ИМПЕРАТОРА


ЩЕ УСЕТЯТ МОЩА НА F.C. Internazionale


Амиии крайно време е :idea: :wink: :)
B.O.T.H.

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 07 дек 2005, 10:22

Пак ще падне смях, като Милан бият Интер...
само дано да не е с 1:6 този път...
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 07 дек 2005, 11:01

И аз мисля,че е крайно време ИНТЕР да победят Милан, но не бих обиждала толкова крайно съперника. :D
един резултат Интер:Милан - 3:1 много ще ме зарадва
Изображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта

cron