ГРУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА ЕВРО 2008

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 14 фев 2006, 13:45

Няма да ти отговарям. Смени обръщението и може и да се получи.
За Стилиян викаш........абе карай да върви-важното е всеки да си ръси каквото му скимне :)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 14 фев 2006, 13:48

Сега имаме по-голям избор от качествени играчи. Например в ЦСКА дойдоха 3-ма национали: Илиев, Тунчев, Котев. Тук имат поле за развитие, което ще е полезно за Национала. Дани Георгиев също има качества и ако играе редовно, може пък да "хване окото" на Стоичков. Велизар се оправи. Светльо Тодоров се оправи, дано да почне и да играе по-редовно. Благойчо излезе в мечтаната от него чужбина, дано не оправдае моите песимистични очаквания и да покаже развитие. Божинов след мини-кризата около него се стегна и започна да печели доверието на Прандели. Кишишев е на висота в Англия. Чавдар в момента е обект на хвалби в Немция, надявам се да не е за кратко. Като цяло, положението откъм играчи е подобрено! Освен това, Стоичков все пак е натрупал някакъв опит, научил е някои неща в последните 2 години.
КЗЛибия

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 14 фев 2006, 22:17

8 написа:Няма да ти отговарям. Смени обръщението и може и да се получи.
За Стилиян викаш........абе карай да върви-важното е всеки да си ръси каквото му скимне :)

Нито съм целял да те обиждам,както се е получило(извинявай),нито пък съм искал полемика с теб...Важно е само нац.отбор да върви само напред мачкайки,смятам,че 99 процента тук това искат!
Колкото до Стилян,дал е много за отбора,но честно казано откак получи тая капитанска лента се иска много повече от него,а той някак се крие по терена в последните срещи!

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 16 фев 2006, 23:51

Програмата:




2 септември 2006 година:

Румъния - България
Беларус - Албания
Люксембург - Холандия

6 септември 2006:

Холандия - Беларус
Албания - Румъния
България - Словения

7 октомври 2006:

Румъния - Беларус
България - Холандия
Словения - Люксембург

11 октомври 2006:

Беларус - Словения
Люксембург - България
Холандия - Албания

24 март 2007 година:

Холандия - Румъния
Люксембург - Беларус
Албания - Словения

28 март 2007:

Румъния - Люксембург
Словения - Холандия
България - Албания

2 юни 2007:

Албания - Люксембург
Беларус - България
Словения - Румъния

6 юни 2007:

Люксембург - Албания
България - Беларус
Румъния - Словения

8 септември 2007:
Беларус - Румъния
Холандия - България
Люксембург - Словения

12 септември 2007:

Словения - Беларус
България - Люксембург
Албания - Холандия

13 октомври 2007:

Румъния - Холандия
Беларус - Люксембург
Словения - Албания

17 октомври 2007:

Люксембург - Румъния
Холандия - Словения
Албания - България

17 ноември 2007:

България - Румъния
Албания - Беларус
Холандия - Люксембург

21 ноември 2007:

Беларус - Холандия
Румъния - Албания
Словения - България



Ще има със сигурност екскурзии за гостуванията на Румъния, Люксембург, Холандия и Словения. Който се интересува може да ми се обади, за да разбере подробности.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 17 фев 2006, 00:01

Ще има нов 17ти ноември, този път в София!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 17 фев 2006, 09:15

Една победа в първия мач срещу Румъния и сме фаворит в групата.
Изображение

Потребителски аватар
veteran
Мнения: 190
Регистриран на: 19 мар 2005, 08:52
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот veteran » 17 фев 2006, 09:19

Аз викам да се мобилизираме и да направиме една мощна агитка в Румъния не е далеч и е евтино и да хванеме поне хикс там защото не са слаби и след това да биеме Словения и Холандия и Люксембург или хикс с Холандия и ще се бориме за първите места !11
Да направиме инвазия в Белград !!!
Идемо у Белградо на МАРАКАНУ !!!

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 17 фев 2006, 12:52

veteran написа:Аз викам да се мобилизираме и да направиме една мощна агитка в Румъния не е далеч и е евтино и да хванеме поне хикс там защото не са слаби и след това да биеме Словения и Холандия и Люксембург или хикс с Холандия и ще се бориме за първите места !11


Ехоооо!!!
Мачът с Холандия е в София!!! Какви хиксове? В София България играе винаги за победа. Двете изключения ги оставяме далече в миналото.
Не се притеснявай за Букурещ, само аз ще закарам два автобуса.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
karzer
Мнения: 60
Регистриран на: 28 юли 2005, 19:12
Местоположение: "Армията"

Мнениеот karzer » 17 фев 2006, 20:17

Страшно хубаво според мен е 4е запо4ваме с ма4 в румъния.Така де.....Мисля,4е имаме шанс де се преборим за победа,а пък и съм сигурен 4е на ма4а ще се изсипят бая фенове!!!!! Както се казва -ще доживеем и ще видим!!! :roll: :roll: :roll:

Потребителски аватар
Bilbo
Мнения: 789
Регистриран на: 17 мар 2005, 13:50
Местоположение: стадион "Васил Левски"-сектор Б - Шампионската лига

Мнениеот Bilbo » 17 фев 2006, 21:34

Едва ли ще имаме сили за нещо повече от точица в Букурещ, като слушам Ицо какви ги говори -"България ще победи в Букурещ".За последно така говореше преди един мач много на север.Единствения ни шанс за мача в София срещу Холандия е те още да са изморени от световното.Ако късмета не е с нас реалния резултат срещу Холандия е 0:3.Доста песимистично звуча обаче в момента такава е работата в националния отбор.В тая група ще ни трябва много много шанс и някакви точки от Румъния за да се класираме.
Изображение

Д-р.Мориарти
Мнения: 1
Регистриран на: 19 фев 2006, 13:18

Мнениеот Д-р.Мориарти » 19 фев 2006, 13:25

нека си пожелаем старт аналоги4ен с този от последните евро квалификации пък натам 6е му мислим :)

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 19 фев 2006, 17:14

Real_Madrid_Slavia написа:
veteran написа:Аз викам да се мобилизираме и да направиме една мощна агитка в Румъния не е далеч и е евтино и да хванеме поне хикс там защото не са слаби и след това да биеме Словения и Холандия и Люксембург или хикс с Холандия и ще се бориме за първите места !11


Ехоооо!!!
Мачът с Холандия е в София!!! Какви хиксове? В София България играе винаги за победа. Двете изключения ги оставяме далече в миналото.
Не се притеснявай за Букурещ, само аз ще закарам два автобуса.


Ще биеме Холандия?! На какво? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
БАН

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 фев 2006, 14:37

paralesa написа:Нито съм целял да те обиждам,както се е получило(извинявай),нито пък съм искал полемика с теб...Важно е само нац.отбор да върви само напред мачкайки,смятам,че 99 процента тук това искат!
Колкото до Стилян,дал е много за отбора,но честно казано откак получи тая капитанска лента се иска много повече от него,а той някак се крие по терена в последните срещи!


При Стилиян има една основна грешка. Всички очакваха и още очакват да замести Балъков. Грандиозна глупост, тъй като Стилиян е дефанзивен играч и силата му е да посреща противника, а не обратно.
Това пролича още на първия мач без Балъков (срещу Белгия), където се видя че той не може да играе на мястото на Краси. Да, доста пъти успява, но това не са неговите функции и направо "насила" го прави. Гледаш играч, който дава повече от 100% от себе си, за да направи нещо добро, а в същото време има друг вариант, където с лекота при по-малко напрягане е много по-полезен.
Стилиян и други не негови (не на Стилиян) функции иззе. На мача с Унгария какъв беше този летеж :shock: , но направи там гол. Защо? Ами защото в него мач нямахме нападатели (в смисъл гола вода бяха). Успя ли в него момент Стилиян? Успя. Това неговото амплоа ли е? Категорично не. Свръхусилия и напрягане от отговорността, че си капитан и ако няма кой, то ти трябва да направиш нещо за отбора си в този труден момент (на нулево равенство, а гониш само победа). Не го използваме ефективно, но е така, когато има дупки. Виж в Селтик как му върви играта (говорим само за него и без значение какво прави отборът му). Аз като съм го гледал в Шотландия винаги с лекота му върви мача.

Същата грешка се прави в ЦСКА с Мурад. Това е дефанзивен играч. Вижте къде беше силен. Там където примерно Байер атакуваше и Мурад пресичаше или избиваше пасовете им и просто на онези не им вървеше играта заради него.
По някаква странна причина и сигурно обезверени след мача в Прага, червените привърженици ревнаха преди мача с Монако "Мурад се връща" и едва ли не ще ги разкатае като Балъков в центъра сам(а да не говорим, че е бил контузен и не е във форма). Е и кво като се връща? Мурад не е такъв тип.

А това, че са дефанзивни играчи още по-силно личи от головете им (примерно срещу Байер на Мурад). Те стават, защото като дефанзивни играчи и когато нашия отбор контролира играта те са свободни и някой и могат и друг гол да отбележат и го и правят. Ако бяха плеймейкърите (човека диригент в средата на терена) щяха да раздават головите пасове.

Това е причината за Стилиян ако понякога не ти харесва. Не се използва по предназначение. Когато Балъков беше все още в отбора Стилиян цъфтеше покрай него. Сега Балъков го няма и трябва някой друг да го замести, но това не трябва да е Стилиян. Не е там силата на Стенли. Да разбира се, че може и да води играта на отбора си или да прави голове, но това става със свръхусилия и в крайна сметка не използваме ефективно силните страни на този играч.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 20 фев 2006, 15:14

Така е,но не е ли преценка на треньора къда да играе и какви функции да изпълнява! Колкото до играч тип плеймейкър мисля,че дори и да не е голям избора все пак Стоичков има такъв! Не мислиш ли,че със Сашо Александров или Гъргоров,не би се получило! Но в отговорни мачове никога не се залага на тях!
Споменах Стилян,защото от него се очаква много(дори прекалено много)!Но инъче има куп нещастници в този отбор,начело с този измисления...Бл.Георгиев!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Мнениеот 8 » 20 фев 2006, 15:32

Те (Кривия и Гъргоров) са наистина такъв тип, но не мисля, че ще се справят. Ние май нямаме такъв тип наистина силен и класен играч.
.....А може и аз живейки в спомените за Балъков да омаловажавам всичко след него просто защото Краси беше невероятен.

За Гъргоров мога да кажа, че има огромно желание в ЦСКА, но трудно се справя. В смисъл не го обвинявам за нищо, дава 100% от себе си, но ефективността и по-точно резултатите не са това което искам. Справка играта на ЦСКА в края на есента (разбира се и с големия принос на нападението).
За Кривия нямам идея, но той за мен загина за големия футбол отдавна. Беше кадърен юноша в Марица, после в началото в Левски все още не беше загубен като футболист и..........толкова.

Че такъв играч трябва на националния отбор трябва, ама не мисля, че някой от тези двамата ще се справи. Това е личното ми неангажиращо мнение.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта

cron