САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

КОЙ Е ПРАВ В СПОРА МЕЖДУ РЪКОВОДСТВОТО НА ЦСКА И ФУТБОЛИСТИТЕ?

ФУТБОЛИСТИТЕ
6
30%
РЪКОВОДСТВОТО
7
35%
НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА/ИСКАМ ДА ВИДЯ ОТГОВОРИТЕ
7
35%
 
Общо гласове: 20

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2008, 09:49

зададох ти конкретен въпрос. Аз назад във времето отпреди 1989 година не се връщам. Минало и вече нямащо аболютно нищо с настоящето минало. А пък ти ако искаш си се връщай с умиление.
Лесно е да коментираш и оборваш другите, а Stinka? Нищо лично, ама искам да ти чуя ясно и тично твоето мнение за случващото се в момента в Левски, съставът, напусналите/изгонените/продадените/отдадените под наем играчи - и на базата на това да направиш някакъв анализ и прогноза. Поне се опитай. Иначе е много лесно да намериш пропуски и да се смееш.
Последна промяна от itsoVIII на 30 яну 2008, 09:57, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот Vute » 30 яну 2008, 09:57

Задаването на конкретни въпроси не премахва отговорността за собствените ти думи. За Левски мисля, че правят нещо, което досега не сме виждали - тотална смяна на играчи. Не знам какво ще се получи и какъв отбор ще е Левски догодина. Аз заставам зад отбора си и ще го подкрепям, дори и когато губи, защото моят отбор е Левски, и е Левски не само когато е шампион...
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2008, 09:58

Никога, ама никога не бягам от отговорност под никакъв предтекст. Да, сигурно съм се объркал за Милко Балев. Не искам да се ровя за отминали неща и още повече, когато всичко вече не е същото и НЯМА ПРЯКА ВРЪЗКА ВЕЧЕ С ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА. Даде ФЕНСКИ отговор. Всеки ще си подкрепя любимия отбор. Аз исках от теб АНАЛИЗ. Опитай се да бъдеш ОБЕКТИВЕН.
Последна промяна от itsoVIII на 30 яну 2008, 10:01, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот Vute » 30 яну 2008, 10:01

Как поемаш отговорността си за опита да заблудиш част от форума, относно Милко Балев?
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2008, 10:03

Stinkata написа:Как поемаш отговорността си за опита да заблудиш част от форума, относно Милко Балев?

Не съм се опитал - видях, сбъркал съм - извинявам се. Имаше други имена, но няма да ровя из нета да ги търся. КАКВА ПОЛЗА БЕ? КАКВА ВРЪЗКА ВЕЧЕ ИМА ЦК НА БКП СЪС СПОРТА В МОМЕНТА?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот Vute » 30 яну 2008, 10:06

itsoVIII написа:
Не съм се опитал - видях, сбъркал съм - извинявам се.

Е това е приказка, ане "Ти какво мислиш за Левски"...
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2008, 10:13

Аз наистина искам да чуя личното ти мнение за моментното състояние на отбора и тоталната подмяна на титулярния състав. Не да правиш сравнения, а личното ти мнение за промените. Съгласен ли си, или не си. И в двата случая се обоснови.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот Vute » 30 яну 2008, 10:18

Не четеш:
Stinkata написа:Задаването на конкретни въпроси не премахва отговорността за собствените ти думи. За Левски мисля, че правят нещо, което досега не сме виждали - тотална смяна на играчи. Не знам какво ще се получи и какъв отбор ще е Левски догодина. Аз заставам зад отбора си и ще го подкрепям, дори и когато губи, защото моят отбор е Левски, и е Левски не само когато е шампион...
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2008, 10:24

то никой не знае какво ще се получи или случи :qipbj: :qipbj: :qipbj: Ами опитай се на базата на предпоставки да прогнозираш. Дори и при вероятността да сбъркаш
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот Vute » 30 яну 2008, 10:31

Прогноза:
В защита няма да имаме проблеми, както и в халфовата линия. Нападението ни ще бъде "атомно" . Светло бъдеще прогнозирам... Освен ако Батков не реши да ни продаде на Митал...
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2008, 10:40

има два проблема:
1. ВРЕМЕ
2. Липса на опит
Като ги вземем в предвид, можем да очакваме следните 3 варианта:
1. Оптимистичен - отборът се сработва и започва да бележи още след края на първия месец. Завършва втори, класира се за групите и през следващият сезон ще се бори за ШТ и за ШЛ.
2. Реалистичен - Отборът ще се обиграва през пролетния полусезон. Ще се бори да влезне в тройката. Младостта и неопитността на играчите да играят в отговорни мачове ще изиграе неприятни шеги в някои от дербитата.
3. Песимистичен - Отборът не може да се сработи и да играе като един отбор. Ще се образуват групички, няма да си подават, кавги и раздори. Отборът ще редува силни и слаби мачове. Ще се класира извън тройката. Няма да може да се класира в групите за УЕФА. Това ще принуди Батков да търси нови играчи през лятото.

Моето лично мнение е по-скоро реалистичният вариант. Имате базата, по всяка вероятност ще се направи и "организация за спечелването на някой възлов мач", което ще е необходимото зло. Но ще бъдете в тройката. Истинският тест за сегашният ви състав ще бъде през лятото. Същото се отнася и за ЦСКА. Имаме претенции, да видим и покритието.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот Vute » 30 яну 2008, 11:10

За защитата време не е нужно - тя не се е променила, Рабех може да ги ръководи добре.... Мисля, че Тасевски ще замести успешно Мечо(дори и в лигавенето), а Сърмов - лека полека ще трябва да се справя със задачите на Боримиров.От бразилците Зе... не го виждам да стане, а малкият бесняк ще овършее де що има защита, както и в ЦСКА, където няма.... :wink:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2008, 11:16

а креативни футболисти? То там е проблема...и в нападението ви...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот Vute » 30 яну 2008, 11:20

Креативни - Ричи - овладява противниковите топки, обработва ги и подава на Сърмов, той сборва двама от врагО и подава на Тасевски, или малкия разбойник.... спирам дотук, да не разкрия цялостната стратегия на победите... :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: САШО ТОМОВАТА ТОРБА И ЗАСУКАНИЯ МУСТАК НА БАТКОВ

Мнениеот itsoVIII » 30 яну 2008, 11:24

ах...ето новият Стоилов :qipay: Ами ако не може да пребори двама, какво става? Има едно основно правило във футбола, а тук нашите футболисти го забравят. Топката е много по-бърза от един футболист. И е далеч по-ефективно с пасове да се стигне до голова позиция, а не играчи тип Бижутера, който лъже един, втори, трети и накрая му вземат топката. Ама такъв футбол не съм гледал от нашите отбори..... :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron