ФЕНОВЕ И АГИТКИ - част II

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 09 окт 2007, 18:35

ти му говориш, то ти приказва...

някой може ли да ми обясни смислено какво се надявате да направите с тази декларация?

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 09 окт 2007, 18:38

ДА се изрази позиция пред цялата футболна общественост примерно :evil:
Изображение

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 09 окт 2007, 18:42

събери си малко акъла и престани с шаблоните. дреме и на обществеността за вашата позиция. потупване по рамото ли очакваш? или мили думи (евентуално в някой форум)?

някой от вас въобще замислил ли се е каква цел гоните с това? или си действате заради самото действие?

Потребителски аватар
HRISTEV
Мнения: 297
Регистриран на: 13 авг 2007, 23:01
Местоположение: ПЛОВДИВ
Контакти:

Мнениеот HRISTEV » 09 окт 2007, 18:46

вземи историята и прочети какво е Ботев Пловдив и ще ти стане ясно каква е целта .....и за какво сме недоволни и какво целим . и друго ние не сме онва селско тимче берое да ни сравняваш с тях .
ОРЕЛА: СЪДИЯТА Е ПРЕСТЪПНИК И БАНДИТ

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 09 окт 2007, 18:49

ами не ми е ясно първо: дали някой с акъла си го е мислил това (щото предполага наличие на мозък, а вие само като латерни си дъдрите едно и също тука), и второ: какво очаквате да се случи след тази декларация. щото ако не очаквате нищо да стане - защо я пускате?

досега не съм получил отговор на един не чак толкова труден въпрос:
някой може ли да ми обясни смислено какво се надявате да направите с тази декларация?

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 09 окт 2007, 19:03

Чак почва и да ти личи, че не искаш да възприемеш какво ти се казва.
Като не знаеш и не разбираш, поинтересувай се, а недей да определяш кой какъв е , какво прави, как се държи и какво иска.
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................




.......................а после що пиене ще падне.........


ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 09 окт 2007, 20:00

трудно ми е да възприема нищото като нещо. баси. пуснало декларация. питаш го какво цели с нея - не знае. тропва ти клише "вземи историята". толкова ли сте задръстени бе? поне за вас си не знаете ли с каква цел се тормозите да ги съчинявате тези пасквили?

все още чакам отговор
някой може ли да ми обясни смислено какво се надявате да направите с тази декларация?

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 09 окт 2007, 20:08

Мога, но не искам. Някак си, ми се губи смисъла да обяснявам на дървена глава каквото и да е. Чиста загуба на време. Ако толкова те интерисува, върни се 8 години назад и може дори да разбереш. конкретната декларация е най-вече отговор на вчерашната такава на селяка, с която изопачава фактите, а в същото време използваме момента да си кажем още веднъж исканията. А защо са такива претенциите ни, търси отговора 8 години назад.
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................









.......................а после що пиене ще падне.........





ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 09 окт 2007, 20:12

sorcererals написа:Мога, но не искам...


несъзнателно си разместил думите. искаш, но не можеш. очевидно с един простичък въпрос съборих де що има папагал във форума :lol: :lol:

някой може ли да ми обясни смислено какво се надявате да направите с тази декларация?

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 09 окт 2007, 20:16

onzi написа:
де що има папагал

Внимавай да не те жигоса Мичо само...
Изображение

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 09 окт 2007, 20:18

Много си остроумен. 8)
Само дето тази частна собственост е от обществено значение за града. И докато е така, ще се съобразява с общественото мнение.
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................









.......................а после що пиене ще падне.........





ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 09 окт 2007, 20:21

благодаря за предупреждението. чудя се как да ви жегна, та да се позамислите. очевидно обаче в момента гледам някой от епизодите на "мисията невъзможна". вече почва да ми става смешно :lol: :lol:

това ако не е малоумие, не знам какво е. да хабиш време, нерви и и-нет трафик за нещо, дето не знаеш нито защо го правиш, нито какво ще стане, ако случайно вземе да стане твоята :shock: :shock: немам думи

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 09 окт 2007, 20:22

sorcererals написа:Много си остроумен. 8)
Само дето тази частна собственост е от обществено значение за града. И докато е така, ще се съобразява с общественото мнение.


обществено значение дрън-дрън. частната собственост си е частна собственост. сложно ли се изразих?

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 89
Регистриран на: 25 юли 2007, 21:42

Мнениеот sorcererals » 09 окт 2007, 20:54

onzi написа:
sorcererals написа:Много си остроумен. 8)
Само дето тази частна собственост е от обществено значение за града. И докато е така, ще се съобразява с общественото мнение.


обществено значение дрън-дрън. частната собственост си е частна собственост. сложно ли се изразих?

Вие що недоволствате от баждеков, батков и ко? Нали е частна собственост? Май говорим за едно и също нещо, обаче щом не става дума за нашия си клуб, гледаме с други очила. ;)
Ше пуша, ше пуша, ше пуша, докат белия ми дроб стане черен,.....................









.......................а после що пиене ще падне.........





ВИВА КАНАРИ

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 09 окт 2007, 21:40

ми да. частна собственост е. защо си мислиш, че аз недоволствам?!

и така и никой не ми отговори на въпроса
някой може ли да ми обясни смислено какво се надявате да направите с тази декларация?


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта