"А" Футболна група - честна игра истински футбол

Потребителски аватар
gonzo
Мнения: 1904
Регистриран на: 14 апр 2005, 18:28
Местоположение: синя софия

Мнениеот gonzo » 12 дек 2005, 19:16

абе имат шансове да се класират.....за шампионатният мач никакви обаче 8)

Потребителски аватар
tonick
Предупреден
Мнения: 868
Регистриран на: 12 дек 2005, 18:40
Местоположение: VARNA

Мнениеот tonick » 12 дек 2005, 19:17

Определено титла без победа над Левски няма да ми е сладка.
1982

Всяка далавера завършва с фиаско...

Потребителски аватар
Ralka
Мнения: 24
Регистриран на: 16 апр 2005, 17:31
Местоположение: Veliko Tyrnovo-Dimitrovgrad
Контакти:

Мнениеот Ralka » 13 дек 2005, 21:31

еййй колко извънземни са сините мечти
:roll:
КОЙ СЕГА Е НОМЕР ЕДНО:))))
ЦСКА Е НОМЕР ЕДНО!!!

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 13 дек 2005, 22:36

А титла и купа след победа на финала над "Левски" ще ми е най - сладка. Не че имам нещо против и да отпаднат от някой слабак дотогава...
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
gizo
Мнения: 653
Регистриран на: 18 мар 2005, 13:15
Местоположение: Под масата на тревата до Русе

Мнениеот gizo » 14 дек 2005, 00:49

Ето нещо интересно за което бяхме говорили тук във форума



Фокус"

Москва. Клубове от девет страни в Южна и Източна Европа възнамеряват да създадат Източноевропейска футболна лига, в която да участват отбори от региона, съобщава вестник "Советски спорт". Идеята принадлежи на гръцкия Олимпиакос и румънския Динамо (Букурещ), а сред евентуалните участници в лигата са българските грандове ЦСКА и Левски.
Принципно съгласие за включване в проекта са дали още 12 клуба, сред които румънските Стяуа и Рапид, сръбските Цървена звезда и Партизан, словенският Марибор, турските Галатасарай и Бешикташ, хърватският Хайдук и други.
Според организаторите, стартирането на източноевропейски шампионат ще помогне на клубовете от региона да разрешат финансовите си проблеми, но за осъществяването на тази идея е нужно съгласието на ФИФА и УЕФА.
ИзображениеИзображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 14 дек 2005, 01:13

Meto_Deyanov написа:А титла и купа след победа на финала над "Левски" ще ми е най - сладка. Не че имам нещо против и да отпаднат от някой слабак дотогава...

Вие вече щеше да го сторите срещу Беласица,ама съдията ви спаси от поредния резил. :lol:
А иначе си прав,единиствения шанс да вземете Купата е Левски да отпадне от някой друг отбор :lol:
БАН

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 14 дек 2005, 03:28

Ех тея съдии, ех тея мафии край нямат..... Абе болен. Ние от 45-50 мача за шампионата имаме една единствена загуба и тя е 4-3 от Локо Пд в протоколен мач. Всички тия мачове са уредени ли или кво? В Петрич пък сега какво видя, че взе да говориш и за там? Това батко ти се е превърнало в такъв комплекс, че няма накъде повече. Имам чувството, че дори и слудайно да паднем някъде (защото е ясно, че с футболни качества няма отбор способен да ни победи) на теб пащ съдията ще ти е в устенцата. Съдията та съдията. Баща ти да не е някой нереализиран футболен съдия и за това да си с такива комплекси ли или......... прост незнам.... по никакъв друг начин не си го обяснявам. :roll: :roll: :roll:


Гизо: Това е страхотна идея и много се надявам да се реализира някой ден. Аз съм ЗА от всякъде. Представям си само какви гостувания ще бъдат в Румъния, Сърбия, Гърция, Турция...... лудо, лудо ще е
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 14 дек 2005, 05:28

Не бе,пери,просто ви подпират. Като спрат да ви подпират ще спра да го коментирам. Но както всички знаем,това няма да стане никога :lol:
Точно това,че в последните 50 мача имате една загуба говори красноречиво колко изкуствено е постигнато това. Като 8-те поредни титли и като 99,9-те % за БКП на изборите по бай тошово време :lol:
БАН

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 14 дек 2005, 10:27

Perry написа:Гизо: Това е страхотна идея и много се надявам да се реализира някой ден. Аз съм ЗА от всякъде. Представям си само какви гостувания ще бъдат в Румъния, Сърбия, Гърция, Турция...... лудо, лудо ще е

Лудо не , ами ЛУДО...Само не знам кой ще охранява тези дербита...Май армията ще трябва да е - в тези размирни Балкани...
Изображение

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 14 дек 2005, 14:49

1914 написа:Не бе,пери,просто ви подпират. Като спрат да ви подпират ще спра да го коментирам. Но както всички знаем,това няма да стане никога :lol:
Точно това,че в последните 50 мача имате една загуба говори красноречиво колко изкуствено е постигнато това. Като 8-те поредни титли и като 99,9-те % за БКП на изборите по бай тошово време :lol:

Ебах тва подпиране, ебах тва нещо. Ате ти чуваш ли се изобщо бе човек? Малееееееееее направо не мога да повярвам, че си толкова наивен та да си вярваш на глупостите. Просто акъла ми не го побира. Е ти кво искаш? от 10 мача 5 да падаме 3 да завършиме на равно и 2 да бием? И сигурно и тогава пак съдията ще ни е подпрял с нещо нали???? леле, леле що заблудени хора има на тоя свят...
Стягай се довечера за мача, че след тая петица дето ви я мислят холандчетата не знам кво ще обяснявате след мача...
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 14 дек 2005, 18:05

Ама дори да изключим бройката на мачовете,а да ти ги дам като имена направо:
С Литекс миналата и тая година (и двата мача на армията)
С Локо Пд
С Локо Сф
Със Славия
с Левски миналата година първия полусезон
С Марек миналия сезон
И други
Това са достатъчно загубени точки за да не сте първи,нали се сещаш?
:wink:

А за мача довечера,ти нас не ни мисли. Ние си свършихме работата и се класирахме още на 1-ви декември. Вие да му мислите утре в Княжеството,защото май ще е по-тежко и от мача в Прага :lol:
БАН

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 14 дек 2005, 18:20

Цифроманчето, тия твои писания Изображение отново ме карат да се питам "Абе ти вярваш ли си?". И на теб никак не ти е лесно, ама никак.
ИзображениеИзображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 14 дек 2005, 18:26

Еми то трябва да сте много болни,ако вярвате,че отбора ви е непибедим в 50 мача :lol: Не знам на кой не му е лесно.
И ако това беше така защо в мачове за дургите турнири падате. Може би щото не сте уредили нещата там?
БАН

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 14 дек 2005, 18:28

Честно ви казвам аз толкова време и на кучето си ако бях обяснявал и то щеше да ме разбере. тоя завалията батко не само, че не разбира ами и на по глупав от колкото е се прави.
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 14 дек 2005, 18:28

Леле,леле,леле. Ама аз не разбрах уреждаме ли ги тук мачовете, или ни помагат съдиите и прокурорите?!
ИзображениеИзображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта

cron