ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 12 окт 2008, 20:58

Мичо написа:Недоказани глупости.


Нищо подобно. То си се знае, стига да познаваш хора от тези среди, питай ги, ще ти кажат. :qipad:
А и по принцип си е публична тайна култът, който някои от вас са развили към италианците, по-конкретно Лацио, чийто представители е имало и вчера. :qipad:

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 12 окт 2008, 20:59

Казуса написа:
Мичо написа:Недоказани глупости.

На мен сигурно няма да ми повярвате, ама си имам аз един колега от "София-Запад", дето разправяше, как имал билет от един италианец и щял да ходи в агитката на... "сините"... ама онези от другия полуостров.

Само не знам защо мълчите като п***ки не коментирате сърбофашизираните армейци, запечатани от фотоарапатите.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 12 окт 2008, 21:01

Така или иначе не може да се пренебрегне фактът, че в много от случаите изборът на любим чуждестранен отбор става според цветовете на екипите на родния любим отбор.
Факт.
А що се отнася до "Лацио", те винаги си събирали основната измет.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот otto » 12 окт 2008, 21:02

Мичо написа:Недоказани глупости.
Виж друго си е това-
http://prikachi.com/files/397299g.jpg

Цесекар с фланелка с емблемата на Сърбия.И другия фашагата.Снимков материал-кратко и ясно.

ТОВА СА ФЕНОВЕ НА ПАРТИЗАН ,ЛЬОЛЬО :qipad:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 12 окт 2008, 21:02

В нашия сектор също има духачи, подобно на тези във вашия. Някои са италопоклонници, други сърбопоклонници.... нищо ново не се е случило.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 12 окт 2008, 21:04

Льольо, във форума на ЦСКА ги обсъждат като цесекари, даже спорят дали има право да носи подобна фланелка.
:qipad:
А че вие всякаква измет подслонявате, дори и на мачове на националния, никой не учудва.

И нищо не казвате за отразената от Фенсито жълто-червена гейпроява. :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 12 окт 2008, 21:05

Вчера игра и Сърбия. Надали фенове на Партизан ще пренебрегнат техния мач, за да дойдат да гледат България. :qipad:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Delija » 12 окт 2008, 21:07

Но факт е, че левскарите са скочили редом с италианците на други българи. Това преди мача :!: :!: :!: Гнусна и антибългарска работа :!:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот otto » 12 окт 2008, 21:08

Delija написа: Това преди мача :!: :!: :!: Гнусна и антибългарска работа :!:

ТОВА МУ ГО НАПИШИ НА ОНЗИ ЛЬОЛЬО,ЛИНЕКЕРА :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

oxy-cotton
Мнения: 369
Регистриран на: 16 апр 2007, 18:21

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот oxy-cotton » 12 окт 2008, 21:09

Вчера бях на мача и понеже бях поръчал билетите на един приятел,които не е много на ясно със сектори и тн. ни беше взел места точно за сектор 'Б" непосредствено до хората от София Запад.Няма такава пародия на фенове.Цял мач да пееш "Кюрда Стоичков" и да се биеш с хора ,които са отишли да подкрепят България е доста жалко.И най-смешното ми стана,че повечето са лапенца водени от някой по-стар тартор,които вероятно в реалния живот е пълна дупка.И скачат заедно,а ако ги хванеш едно по едно едва ли ще са същите бабаити.И този пуст интернет бая им е промил мозъците.-маратонки "Фред Пери" и якенца "Стоун Аиланд",преличат ми на нашите черно-бели приятелки.
ПС:Бая са се поуплашили от Ботев обаче,като започнаха да горят факлите и да пеят в долния ъгъл на сектор "Г" ,само сочеха с пръст и викаха тея жълтите пак полудяха :qipbp: .
gerasim написа:а тия мангали дето ги пускате по снимките 90% са жълтури които нямат кво да правят и идват на нашите мачове, когато двата отбора играят едновременно няма кьорав циганин на Лаута.

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 12 окт 2008, 21:09

Мичо написа:Само не знам защо мълчите като п***ки не коментирате сърбофашизираните армейци, запечатани от фотоарапатите.

Веднага отговарям.
Въпреки че аз лично не споделям симпатиите към Сърбия, не може да отречете, че сред българите има много топли настроения към западните съседи. Не само заради културата им, която мощно попиваме, а и заради близостта на двата народа.
Неслучайно по време на войната на НАТО срещу Югославия по-голямата част от българите бяха против САЩ & подлоги и за сърбите.
Така че не виждам нищо лошо в това да се демонстрират чужди национални символи, като израз на подкрепя или топли чувства.
Що се отнася до организираните фашизоидни елементи, тях ги има навсякъде. И в ЦСКА, и в "Левски", и в "Ботев", и в "Локомотив", и в други отбори, с достатъчно големи агитки, за да се обособят фракции.
Но пък и тези пишлемета са едни фашисти... майко мила :qipap:
Веднъж някакъв негър (в компанията на българин) седна в сектор "Г" на някакъв мач срещу средняк от вътрешното първенство. Тия "фашисти" само обградиха в полукръг негъра и тихичко си коментираха. Така може би 10-тина минути, преди полицята да се усети и демонстрира по-плътно присъствие. Големи мъже са :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 12 окт 2008, 21:10

Delija написа:Но факт е, че левскарите са скочили редом с италианците на други българи. Това преди мача :!: :!: :!: Гнусна и антибългарска работа :!:

:qipbj: И откъде е факта?

Единствения факт е, че сръбска емблема, е запечатана в Български сектор :!: Колкото и условно да е това с оглед на това, че това е сектора на феновете на ЦСКА.

И това на мач на националния отбор :!:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот otto » 12 окт 2008, 21:12

АЗ ТИ КАЗВАМ,ЧЕ ТОВА СА ФЕНОВЕ НА ПАРТИЗАН :qipad: А ТИ СИ ПИШИ ГЛУПОСТИ И ПРОДЪЛЖВАЙ ДА СЕ ИНФОРМИРАШ, ОТ ФОРУМА НА ЦСКА :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Мичо » 12 окт 2008, 21:13

Delija написа:Вчера игра и Сърбия. Надали фенове на Партизан ще пренебрегнат техния мач, за да дойдат да гледат България. :qipad:




:qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ФЕНОВЕ, АГИТКИ... 5-ТА ЧАСТ НА РАЗДУМКАТА

Мнениеот Казуса » 12 окт 2008, 21:15

Delija написа:Но факт е, че левскарите са скочили редом с италианците на други българи. Това преди мача :!: :!: :!: Гнусна и антибългарска работа :!:

Мисля, че това е дело на хора, за които футболът е начин да изявяват бабаитлъка и хулиганщшина си, без да се интересуват много-много, какво става на терена.
Така че макар и поразителен фактът, че са скочили да се бият с българи преди мач на националния отбор, заедно с фенове на противника, би могъл да се обясни. Но не би могъл да се приеме :!:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron