НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

bigbonusprize
Мнения: 14
Регистриран на: 25 яну 2009, 01:15

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот bigbonusprize » 01 фев 2009, 20:45

skorpinoks написа:
bigbonusprize написа:
Пиночет написа:.... Валери със сигурност ще стане важна част от националния! ..

ВАЛЕРИ СПОРЕД ТРИДАНТА ИМА 200 МИНУТИ ЗА ЦЕЛИЯ ПОЛУСЕЗОН С 4 ГОЛА [-X
НЕКА ПЪРО СЕ УТВЪРДИ И СТАНЕ ВАЖНА ЧАСТ ОТ ХЕРТА..
[-X


Някои нападатели и с толкова не могат да се похвалят! Дано да стен важна част от Херта! Лично мое мнение е, че и сега може да помогне на националният отбор....зад Бербо е добра позиция за него....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 01 фев 2009, 20:49

Kaizer написа:Мъри потвърди, че за контролата с Швейцария на 11 февруари е извикал 11 "чужденци", като новите в сравнение с последните двубои са Валери Домовчийски, Елин Топузаков, Димитър Телкийски и Илиян Стоянов. Повиквателните бяха пратени преди повече от седмица, когато де факто не е имало селекционер. Станимир Стоилов обясни, че списъкът е бил изготвен от шефа на БФС Борислав Михайлов и е бил одобрен от него.


Мдааа, Мъри ще бъде просто едва подлога. Веднага ги почна, хич не се и бави. Куцо, кьораво, сакато, щом е синьо, веднага в национала. Гнус ме е от тоя. :qipat: :qipat: :qipat: :qipat:
Последна промяна от Delija на 01 фев 2009, 20:51, променено общо 1 път.

bigbonusprize
Мнения: 14
Регистриран на: 25 яну 2009, 01:15

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот bigbonusprize » 01 фев 2009, 20:51

Пиночет написа:Понеже всеки път чакаме (във всичко) все ни правят на маймуни и това световно по ТВ-то


Аз съм иптимист и вярвам, че ще успее. Все още имаме шансове за класиране....

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 20:55

bigbonusprize написа:
Пиночет написа:Понеже всеки път чакаме (във всичко) все ни правят на маймуни и това световно по ТВ-то


Аз съм иптимист и вярвам, че ще успее. Все още имаме шансове за класиране....


Лошото е, че и при провал, пак треньора ще го отнесе, а всъщност проблема е безумната политика на БФС и държавата.
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот vill_1 » 01 фев 2009, 21:00

Delija ,махни червените очила поне веднъж-става ли??? [-o<
Изображение

bigbonusprize
Мнения: 14
Регистриран на: 25 яну 2009, 01:15

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот bigbonusprize » 01 фев 2009, 21:03

Пиночет написа:
bigbonusprize написа:
Пиночет написа:Понеже всеки път чакаме (във всичко) все ни правят на маймуни и това световно по ТВ-то


Аз съм иптимист и вярвам, че ще успее. Все още имаме шансове за класиране....


Лошото е, че и при провал, пак треньора ще го отнесе, а всъщност проблема е безумната политика на БФС и държавата.


Да! Тук съм на 100% съгласен с теб! Дано новите членове на БФС донесат промяната, която всички чакаме...Направо от години едно и също си говорим и нищо не се променя. Ама няма как да е по друг начин като ни управляват такива невестулки....

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 01 фев 2009, 21:04

Браво на Боби. Перфектен избор на играчи. Крайно време беше да се спре с личното отношение към тях.... Само Кривия липсва и ще сме ОК.
П.П. Вън цесекарите от националния!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Казуса » 01 фев 2009, 21:06

А така, Стинка! Изплю ли най-сетне камъчето :qipap: :qipap: :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 01 фев 2009, 21:10

vill_1 написа:Delija ,махни червените очила поне веднъж-става ли??? [-o<


Ти първо махни "сините" и ми обясни как някакъв дъртак от 2-ра японска дивизия може да бъде викнат в националния. Или пък упорит търкач на пейката в Херта Берлин.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот vill_1 » 01 фев 2009, 21:11

Ти кога го гледа и къде- как играе и в каква форма е ,че си против?
Изображение

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 01 фев 2009, 21:12

Казус, не те ли е срам, бре?! :lol: :lol: :lol: :lol: Вие изсипахте един самосвал чакъл върху Мъри... Какво камъче?! :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Delija » 01 фев 2009, 21:12

Не, просто го гледам на колко години е, и къде играе. :qipad:

Потребителски аватар
Mr. Bungle
Мнения: 357
Регистриран на: 01 фев 2009, 13:55
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Mr. Bungle » 01 фев 2009, 21:18

bigbonusprize написа:
Пиночет написа:
bigbonusprize написа:Аз съм иптимист и вярвам, че ще успее. Все още имаме шансове за класиране....


Лошото е, че и при провал, пак треньора ще го отнесе, а всъщност проблема е безумната политика на БФС и държавата.


Да! Тук съм на 100% съгласен с теб! Дано новите членове на БФС донесат промяната, която всички чакаме...Направо от години едно и също си говорим и нищо не се променя. Ама няма как да е по друг начин като ни управляват такива невестулки....


Какви нови членове, събуди се. С риск да прозвуча като Сашо Диков, за мен БФС си е долна фирма която си пере сумати парички. Не случайно един неуспял човек като бизнесмен, какъвто е Борислав Михайлов се намърда на хранилката, с обещания за промяна, за ново силно първенство от 10-12 отбора, със спиране на угоровените мачове и т.н. Оказа се, че или супер некадърник, или просто е дребна душица дошла да припечели на гърба футбола ни. Не може от УЕФА да излизат с изявление за 2 млн. евро дадени на БФС за развиване на ДЮШ, а в доклада на БФС да пише за 800 000 лева.

Каквато ни е държавата такъв ни е и футбола!
tsbalabanov написа:Аристократите имат привилегии дори и когато са на ешафода. Смъртните им присъди не се изпълняват от обикновени палачи. Една коронована глава може да бъде отделена от тялото само от кралски палач. В европейския футбол тази роля изпълнява ЦСКА.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Stinkata » 01 фев 2009, 21:22

Дели, за какво са ни футболисти, които се пестят в националния??? Със "супертреньорите" Бонев, Херо, Стойчо, Марков, Стоичков и повиканите от тях играчи какви успехи постигнахме? Аз също не съм съгласен с избора на Мъри, но не е достойно да го плюете и обиждате, без да е имал възможност да работи... Не червените очила, чорбарщината ви пречи. Нямам спомен в последните 20-25 години, някой да е плюл треньор само защото е бил цесекар. Докато вашият аргумент е, че Мъри е син. Което пък е смешно, защото той получава заплата от Гриша Ганчев, когото не веднъж сте молили да поеме ЦСКА...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: НАЦИОНАЛЕН ОТБОР БЪЛГАРИЯ - 8

Мнениеот Казуса » 01 фев 2009, 21:23

Stinkata написа:Казус, не те ли е срам, бре?! :lol: :lol: :lol: :lol: Вие изсипахте един самосвал чакъл върху Мъри... Какво камъче?! :lol: :lol: :lol:

Изсипахме, я! :qipad:
Нали трябваше да балансираме нещата срещу медиите, които го заляха с мед и мляко и след това го излъскаха с език? :qipag: Така че един самосвал чакъл срещу една каца с мен и бидон мляко - мисля, че нещата са 50:50.
А лично аз, щом са го избрали, му давам първоначалния кредит на доверие. Давам му правото да вика когото си поиска в националния, но си запазвам възможността за критика.
Като например следната: Топузаков е годен за националния, но защо да го викаме, след като вече е на преклонна футболна възраст? Не че Иван Иванов е от ЦСКА, но защо не го налагат него, след като е млад и определено показа голяма класа във важни мачове?
Мисля си, че викането на левскарите от неговия отбор е по-скоро израз на носталгия и самовлюбеност. Защото на няколко пъти го забелязах, как се опива от своето "величие", когато беше в "Левски" и всички журналисти се стелеха ниско над земята пред неговия лик :qipat: :qipat: :qipat:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron