БАРСЕЛОНА

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Mike Bibby » 21 дек 2007, 23:22

Успех утре, ако Ето о играе както срещу Валенсия, Икер го чака тежък мач. 8) :twisted:

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот L13 » 22 дек 2007, 09:09

Икер не го ли изгониха :qipag: ?
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот bogdan34 » 23 дек 2007, 22:06

Рийкард да си търси нов отбор.За Барселона е изчерпан.Жалко че паднаха. :qipan: Щом като го няма Меси,Къркич трябваше да започне от начало.Ето'о се загуби.Може би Анри щеше да свърши нещо.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот blazev1992 » 23 дек 2007, 22:10

Валдес много яка прическа барнал за дербито. :qipbj: :qipag: Шансовете ви за титлата изчезнаха. :qipbp: Айде успех срещу Селтик. :wink:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот VILIO » 23 дек 2007, 22:11

blazev1992 написа:Валдес много яка прическа барнал за дербито. :qipbj: :qipag: Шансовете ви за титлата изчезнаха. :qipbp: Айде успех срещу Селтик. :wink:


А Вие имате Шанс да не играете в Европа :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот bogdan34 » 23 дек 2007, 22:13

Вильо,знам че ти се иска ама Рома неможе да ги тресне.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот VILIO » 23 дек 2007, 22:24

Трудно ще стане даже почти е невъзможно,но всичко зависи в какво форма са двата отбора
Все пак предпочитам Рома да се съдреточи върху Калчото
Мен лично ме радва една титла на 5-6 години играем най-хубавият футбол в Италия
Нямаме играчи като Интер,но можем да сме им конкуренти и да играем красиво(а в Италия това е рядкост)
Изображение

Evangeline
Мнения: 5210
Регистриран на: 26 авг 2006, 20:50
Местоположение: United States of Love

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Evangeline » 24 дек 2007, 00:00

bogdan34 написа:Вильо,знам че ти се иска ама Рома неможе да ги тресне.

:qipaq: а дали ви е гадно?
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Mike Bibby » 24 дек 2007, 01:00

bogdan34 написа:Вильо,знам че ти се иска ама Рома неможе да ги тресне.


Имайте късмета Рома да бие шутО на Реал. :twisted: Няма да изляза от темата за белите балеринки. :twisted: :lol:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот blazev1992 » 24 дек 2007, 22:09

Краят на ерата Рийкард - Роналдиньо

Загубата от Реал Мадрид пред над 100 000 зрители на митичния стадион Ноу Камп сложи край на ерата Рийкард - Роналдиньо. Това е мнението не само на испанската преса, но и на повечето специалисти.

Реал просто унижи Барселона и в това няма никакво съмнение. Едва ли каталунският колос е бил толкова слаб, че да не може да вкара и един гол. А само до преди година нещата бяха коренно различни. Белият балет се намираше в пълен хаос след избора за президент на Рамон Калдерон и бе "господин никой", а Барса бе на върха в блестяща форма. Фабио Капело обаче успя да изправи на крака клуб номер 1 на 20-и век, а по-късно Бернд Шустер му придаде лустро. И само за една година настъпи коренна промяна.

Реал отново изпитва глад за успехи, докато Барса страда от високомерие и надменност, самодоволство и апатия. Каталунците изостават на седем точки от мадридчани и шансовете да ги застигнат са по-скоро илюзорни. Това показва и проведената анкета от каталунския ежедневник Мундо Депортиво.

Едва 38 процента смятат, че Барса може да застигне Реал. Затова не се учудвайте, че Мундо Депортиво излезе със заглавие: "Ужасната година". Точно такава бе 2007-а година за Барселона. Сега двама мъже са в центъра на вниманието. Наставникът Франк Рийкард и звездата Роналдиньо. Интересно е, че само 29 процента от феновете на Барса искат оставката на холандеца, докато 40 процента настояват за продажбата на една от звездите, визирайки Роналдиньо, показва допитване, проведено от Спорт. Рийкард, който обяви, че ще си тръгне след края на сезона, може би вече съжалява, че не направи това още през това лято. Отдавна е видно, че холандецът е твърде мек със своите скъпоплатени звезди и не изисква достатъчно от тях. Най-вече по отношение на Роналдиньо.

През цялата седмица Рийкард умуваше дали да остави на резервната скамейка намиращия се в слаба форма и натрупал повечко килограми Роналдиньо. В крайна сметка наставникът взе решение да пусне бразилеца на терена. Роналдиньо обаче бе по-монотонен, бавен и летаргичен от когато и да е било. Бразилецът така и не успя да преодолее нито веднъж своя пазач Серхио Рамос. Стигна се дотам, че Рони се опита да мами рефера с лъжливо падане. На 27 години бразилската суперзвезда е преситена от футбол и вече няма какво да покаже. Поне с екипа на Барселона. Атаката на каталунците живна едва, когато на терена се появиха тинейджърите Джовани дош Сантош и Боян Кръкич. Преди това дълго време Барселона не приличаше на себе си.

Затова феновете на Барса ще бъдат доволни да видят гърба на Роналдиньо след година на мързел и ленивост, оскъдни тренировки дълги пътувания до Бразилия, както и слухове за див нощен живот. Вече е само въпрос на време, кога ще си заминат Рийкард и Роналдиньо. По-интересното в случая е, кой ще си тръгне първи.

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Tsonev » 29 дек 2007, 11:22

Жоан Лапорта вече не вярва на Франк Рийкард", пише мадридският спортен всекидневник "Ас". Според столичния вестник президентът на Барселона се намира в много деликатно положение и все още не знае какво да предприеме по въпроса с треньорския пост в каталунския гранд.
В същото време шефът на синьо-червените все още очаква реакцията на футболистите на клуба относно съдбата на Франк Рийкард.
Предстоящият двубой на Барса срещу Майорка на стадион "Сон Мойш" на 6 януари може да се окаже решаващ за съдбата на холандския специалист в Барселона. Една евентуална загуба на каталунците вероятно ще доведе до смяната на Рийкард. Лапорта пък ще изисква Барселона не само да победи Майорка, а и да промени изцяло облика и представянето си. Както е известно Марко ван Бастен, Ернесто Валверде и Хосеп Гуардиола са главните кандидати за поста на Франк Рийкард.
Изображение

Потребителски аватар
Samo Nadal2
Временно отстранен
Мнения: 1805
Регистриран на: 28 дек 2007, 19:29
Местоположение: LIVERPOOL YOU'LL NEVER WALK ALONE
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Samo Nadal2 » 29 дек 2007, 16:44

Barcelona Forever!
Хайде сега една загуба .
Нищо не е свършило!
Барселона все още имат шансове!
Според мен пресата само спекулира. :( :qipav:
Последна промяна от Samo Nadal2 на 29 дек 2007, 19:45, променено общо 1 път.

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Tsonev » 29 дек 2007, 16:47

Samo Nadal2 написа:Barselona Forever!
Хайде сега една загуба .
Нищо не е свършило!
Барселона все още имат шансове!
Според мен пресата само спекулира. :( :qipav:


Първо се научи как се пишат имената на любимитети отбори :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Samo Nadal2
Временно отстранен
Мнения: 1805
Регистриран на: 28 дек 2007, 19:29
Местоположение: LIVERPOOL YOU'LL NEVER WALK ALONE
Контакти:

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Samo Nadal2 » 29 дек 2007, 19:31

Ееее Добре де!
Една грешка сега! :qipag:
Поправих я! :qipaz:

Дано Арсенал паднат от Любимите ми Евертън ФК !
ХИ-ХИ!
:mrgreen: :lol: :lol: 8)

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Re: БАРСЕЛОНА

Мнениеот Tsonev » 29 дек 2007, 19:32

Samo Nadal2 написа:Дано Арсенал паднат от Любимите ми Евертън ФК !
ХИ-ХИ!
:mrgreen: :lol: :lol: 8)


[-X [-X [-X
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта