БАРСЕЛОНА

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 29 сеп 2007, 12:41

Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 30 сеп 2007, 08:19

Барселона победи с категоричното 4:1 последния в класирането Леванте като гост в 6-я кръг от Примера Дивисион.
Хеттрик за каталунците направи дошлият през лятото от Арсенал Тиери Анри. Четвъртото попадение за момчетата на Франк Рийкард бе дело на Лео Меси.
В 17-та минута френският нападател даде преднината за Барса, след като отбеляза първото си попадение в първенството на Испания. След изпълнение на корнер, Меси би към вратата, шутът му бе спасен, но отбитата от Марко Сторари топка бе много удобна за Анри, който само трябваше да я отклони към вратата на домакините.
5 минути по-късно Тиери удвои резултата, след като реферът отмени гол на Меси. Аржентинецът, няколко секунди след това, подаде топката към своя съотборник, който поведе отляво и вкара топката в далечния ъгъл на вратаря на Леванте, което е и запазена марка на нападателя.
Второто полувреме предложи не по-малко емоции на футболните запалянковци. Бившото острие на Арсенал оформи своя хеттрик в 49-та минута. Той направи резултата 3:0, след като вкара отбитата топка след шут на Деко.
Две минути по-късно – в 51-та, Меси направи резултата още по-изразителен за Барса - 4:0.
Почетното попадение за домакините бе дело на Викейра в 72-та минута след изпълнение на дузпа.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 30 сеп 2007, 16:19

Туре Яя аут за месец
Титулярният дефанзивен халф на Барселона Туре Яя ще бъде извън игра през следващите 4 седмици след контузия, получена в снощния двубой от Примера с Леванте (4:1), предаде официалният сайт на каталунците. Котдивоарският полузащитник страда от разкъсване на мускулни влакна в левия крак. От началото на сезона Туре Яя е сред най-стабилните футболисти на Барса и въпреки че бе привлечен едва това лято, веднага си извоюва титулярно място.

Централният защитник Габи Милито има болки в аддуктора и е под въпрос за предстоящия мач с Щутгарт от Шампионската лига. Аржентинският бранител влезе в листата от 19 футболисти за сблъсъка с "швабите", но може да отпадне в последния момент.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 02 окт 2007, 16:56

След отбелязания хеттрик срещу Леванте в събота, нападателят на Барселона Тиери Анри заяви, че се намира в най-добрата си форма, откакто е дошъл на „Камп Ноу” от Арсенал.
„Не е важно кой вкарва, а това, че тимът върви нагоре, постигаме
победи. В някой мач ще се случи така, че няма мога да вкарам – целта е успехът на отбора”, каза бившото острие на „артилеристите” .
„Краката ми си възвърнаха качествата, и сега са пак такива, каквито бяха едно време. След мача със Сарагоса се чувствах добре, сега съм още по-доволен, но мисля, че мога още”, призна още той.
„Все още е рано за нас да мислим за титлата в Шампионската лига. Футболът е непредсказуема игра, а надпреварата в Европа винаги е много специална”, коментира Анри.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 02 окт 2007, 22:32

Пуйол вкарва :lol: :lol: :lol:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 02 окт 2007, 22:45

Меси вкарва дежурния си гол 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 02 окт 2007, 22:47

Вече мача е ясен 8)
Изображение

Потребителски аватар
Arsenalista_93
Мнения: 527
Регистриран на: 09 юни 2007, 10:37
Местоположение: Шумен

Мнениеот Arsenalista_93 » 03 окт 2007, 22:59


КРОЙФ ЗАПЛАШВА РОНАЛДИНЬО
3 октомври 2007 22:30

Легендата на Барселона Роналдиньо заплаши Роналдиньо да свиква с ролята си на резерва през този сезон.

В своята седмична колонка в “El Periodico”, Кройф пише: „Никой не е умрял от това да бъде резерва”.

„Много често играчи, който влиза като резерва е най-опасен. Треньорът може да го използва като жокер. Сезонът е много дълъг и не става въпрос за 11 играчи, а за целия състав”.

„Много играч веднъж ще играят, веднъж не – и това включва Роналдиньо, който този сезон няма да е постоянен титуляр”, допълва Кройф.
There is only one Milan Nikolov!
There is only one Milan Nikolov!
Walking along,singing a song,
Walking into Milan Nikolov wonderland!

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 07 окт 2007, 18:51

Френският нападател на Барселона Тиери Анри призна, че всяка една тренировка с екипа на каталунците е урок за него самия. "Имам възможността да играя с футболисти от голяма класа. Уча се от Меси, Ето'о и Роналдиньо. Определено има какво да ми покажат", заяви 30-годишният голмайстор в интервю за "Билд ам Зонтаг".
"Имаме страхотен отбор, но за да се покажем като голям тим, трябва да спечелим нещо", категоричен бе бившият стрелец на Арсенал. "В Барса има извънземни футболисти, но да изградим голям отбор няма да е лесно", сподели очакванията си Анри. Тиери дойде на "Камп Ноу" това лято и се утвърди в титулярния състав след контузията на Самуел Ето'о.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 07 окт 2007, 19:46

Анри ми харесва как играе в Барса
Анри в Арсенал градеше играта на Арсенал,но в Барса играта се гради от други играчи,смятам,че с Ето ще направят добър тандем
Изображение

Потребителски аватар
Blazer
Мнения: 2828
Регистриран на: 24 апр 2005, 22:16

Мнениеот Blazer » 08 окт 2007, 06:35

Рийкард: Има още какво да подобряваме

http://sportal.bg/news.php?id=68485
Изображение
Take It Easy!

Потребителски аватар
Arsenalista_93
Мнения: 527
Регистриран на: 09 юни 2007, 10:37
Местоположение: Шумен

Мнениеот Arsenalista_93 » 09 окт 2007, 17:07

ТИЕРИ АНРИ: ЛОНДОН МИ ЛИПСВА
9 октомври 2007 16:59

Френският нападател на Барселона Тиери Анри призна, че все още не може да се нагоди напълно към живота в каталунската столица. Бившият голмайстор на Арсенал започна да бележи попадения, но остава в сянката на младата звезда Лионер Меси. Допълнително негативните емоции се допълват от развода на Анри с Клер Мери, която остана в Лондон заедно с двугодишната им дъщеря Теа.

Анри призна: „Лондон ми липсва много и винаги ще е така. Това е страхотен град, там животът ми бе прекрасен. Прекарах осем години там и това не е нещо, което мога да забравя. Трябва да играя повече, за да си върна формата от преди, която позагубих заради контузиите,” коментира той пред „Дейли Мейл”.

„Играх осем пълни сезона без да пропусна почти нищо. Затова бях в шок, когато се наложи да не играя цели шест месеца. Завръщането не е лесно, но вече се чувствам по-добре. Болката отшумява и срещу Сарагоса бях достатъчно остър. Отдавна не се бях чувствал така. Атмосферата в Барселона е добра. Всички сме като семейство и това ми напомня на Арсенал.”

Анри така и не се сбогува подобаващо с феновете на Арсенал, които го обожаваха. Той обаче обмисля да се завърне на „Емирейтс стейдъм”. „Мисля, че ще опитам да го направя през декември, защото тогава има пауза в испанското първенство и ще имам свободно време. Бих предпочел това да стане в извън игрова обстановка, за да му се насладя напълно. Не бих искал да играя срещу Арсенал в Шампионската лига този сезон. Това няма да е добър начин да кажа „сбогом” на феновете. Просто ще отида на стадиона, на трибуните. Не бих искал да излизам на терена или нещо такова,” добави Анри.
There is only one Milan Nikolov!
There is only one Milan Nikolov!
Walking along,singing a song,
Walking into Milan Nikolov wonderland!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 11 окт 2007, 22:39

Меси застрахова краката си за 50 млн евро
Звездата на Барселона Лионел Меси иска да застрахова краката си за умопомрачителната сума от 50 милиона евро, разтръби "Марка". 20-годишният аржентинец обмисля да се подсигури от контузии в 2 италиански компании. Според "Марка" годишната такса на Меси би била 300-400 хиляди евро.

Именно голямата сума засега спира "гаучото" да се обърне към застрахователните компании. Меси се превърна в идол на "Камп Ноу" от началото на сезона, след като отбеляза 6 гола в 7 мача от Примера и възроди играта на каталунците.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Tsonev
Мнения: 4066
Регистриран на: 09 мар 2007, 19:40

Мнениеот Tsonev » 12 окт 2007, 18:56

Ето’о се завръща до два месеца

Нападателят на Барселона Самуел Ето’о може да поднови тренировки в близките две седмици.
Ако зависеше само от него, той вече е щял да започне усилена работа по своето завръщане на терена, но от медицинския щаб на каталунците са го посъветвали да не избързва, за да не получи усложнения, информират медиите в Испания.
Ето’о контузи бедрото си на старта на Шампионската лига.
Сега лекарите информират, че ако той продължи рехабилитацията си с темпото, с което прави това в момента, камерунският национал ще може да се присъедини към тренировачните занимания на своите съотборници след около две седмици.
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Мнениеот G8 » 12 окт 2007, 19:21

Тоя па пропусна 1/2 от сезона... :roll:


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта