ИНТЕР МИЛАНО

Потребителски аватар
TheChilDofCSKA
Мнения: 960
Регистриран на: 21 сеп 2005, 22:27
Местоположение: Казбек 12
Контакти:

Мнениеот TheChilDofCSKA » 07 дек 2005, 11:35

betina_bambina написа:И аз мисля,че е крайно време ИНТЕР да победят Милан, но не бих обиждала толкова крайно съперника. :D
един резултат Интер:Милан - 3:1 много ще ме зарадва

Бети, това и в сънищата ти не може да стане ;)
Интер няма да победи Милан, поне няма да е този сезон :)
'Cause nothin' lasts foreva, even cold november rain...
Убий скороста, спаси живот!!!

Потребителски аватар
Змей Горянин
Временно отстранен
Мнения: 256
Регистриран на: 14 сеп 2005, 13:43
Местоположение: съселянин на otto

Мнениеот Змей Горянин » 07 дек 2005, 14:42

:lol: Един от най-сигурните мачове в тиража. Победа за Милан, иначе татко Карло си отива.
Изображение

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 07 дек 2005, 14:45

ми да си ходи татко Карло, ще му спретнем голямо и хубаво прощално парти :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

не, само да няма равен резултат..
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Змей Горянин
Временно отстранен
Мнения: 256
Регистриран на: 14 сеп 2005, 13:43
Местоположение: съселянин на otto

Мнениеот Змей Горянин » 07 дек 2005, 14:54

Първо дерби без FDL :( (1968 - 2005)
:!: Ultras no Politica

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
hi6ten
Мнения: 427
Регистриран на: 05 апр 2005, 16:31
Местоположение: сектор Г, стадион Българска армия
Контакти:

Мнениеот hi6ten » 09 дек 2005, 19:23

Що бе, какво е станало с лъвовете?
Относно мача: иска ми се "Интер" да бие, то е ясно. Но ще е трудно... Не съм много оптимистично настроен.
п.п. Уоли, ти не си от "Милан", нали? :lol: Само казваш, че са велики и че трябва да има тема за тях :lol:
КЗЛибия

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 09 дек 2005, 21:17

Аз не мога да те разбера, Асенски?! :shock: Ужким си интерист, а ми разправяш за победа отпреди 10 години. :? И аз си спомням една победа на Рома над Милан с 5:0 преди десетина години, но тя не ме топли особено в момента. :roll:

И за да си дойдем на думата: в миланските дербита винаги съм за Интер. :wink:

Потребителски аватар
vargaloto
Мнения: 574
Регистриран на: 21 авг 2005, 20:58
Контакти:

Мнениеот vargaloto » 10 дек 2005, 22:51

хора мача ще го дават по сателитния канал TV8 ако имате сат. чинии въртете на 42Е

Потребителски аватар
Toru
Мнения: 4961
Регистриран на: 27 сеп 2005, 18:59
Местоположение: София

Мнениеот Toru » 11 дек 2005, 00:00

AZ puk shte go gledam na jivo :D

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 11 дек 2005, 02:26

И аз ще съм за Интер,но мача е Х2. Тея квото и да правят все не могат да бият росонерите.

Змей,аз така и не разбрах защо FDL се разпадна? Доколото знам им взеха главното знаме,ама я разкажи кво е станало точно.
БАН

Потребителски аватар
Змей Горянин
Временно отстранен
Мнения: 256
Регистриран на: 14 сеп 2005, 13:43
Местоположение: съселянин на otto

Мнениеот Змей Горянин » 11 дек 2005, 21:41

17.11.2005
Fossa Dei Leoni се разпадна....


Една от най-старите и известни групировки от фенове на Милан,Fossa Dei Leoni,беше разформирована преди няколко дена.Редица от протести относно сигурност по време на мачовете,громоловното решение беше взето след мача Милан-Юве (3-1) на 29 Октомври и така това тежко решение развали празника на много хора.Това решение ще дойде като гръм от ясно небе за много привърженици на Милан,за които Fossa Dei Leoni беше нещо като религия,но то не може да бъде друго след 37 години вярна подкрепа на клуба и огласяне на целия южен сектор на стадиона.Основана през 1968 год.-годината на спечелването на 9-то скудето в историята на Милан-Fossa Dei Leoni се превърна в една от най-известните групировки в италианския футбол и неизменна част от историята на Росонерите.Но в последно време започнаха да се появяват становища,които упрекваха доста бурно агресивността и зверщината в “Войната на ултрасите” срещу “Викингите” на Юве.Двете групировки имаха доста сериозен сблъсък преди,по време и след мача преди 1 месец.”Проблемите по време на този мач не отговарят на нашите разбирания за футболни привърженици и подкрепа на любимия отбор” заяви Джанкарло Капели,лидер на другата голяма групировка на Милан Brigate Rossoneri.Разформироването на Фоса дойде след все по-често зачестилите негативни ситуации ,в които се забъркват продължи италианецът.”Срамно е,защото те са част от Милан от близо 37 години и не биваше да допускат такива гафове”.
Лидерът на Бригате Росонери успокои всички фенове на Милан и заяви,че Южната трибуна ще бъде винаги така сплотена дори сега още повече от всякога и отборът ще бъде подкрепян силно от всички.

Tъжно !!! Много тъжно!!!

Едно момче което беше вечерта на вторник - 15.11.2005 в залата където се събира "FOSSA DEI LEONI"

"Да запееш химна за последен път беше нещото, което ме накара да почувствам много голяма мъка... Тишината ме убива, но тези думи изречени за последен път с цялата си ярост, която е в мен... Нещо което трудно може да се опише с думи... Останалото между мълчание, сълзи и прегръдки, направи така, че всеки от присъстващите да си спомни какво беше "fossa", на какво ни научи всички нас и най-важното, че ние не сме мъртви дори и да не съществуваме.
Който беше истински "лъв" ще бъде винаги такъв, защото лъв се раждаш, можеш да станеш такъв, но..... като лъв не можеш да умреш!!!

А това са основните мотиви за разпадането:

1- отказът да се подчинят на споразуменията от Манчестър
2- отказ за правителственния проект УЛТРАС
3- песните против карабиниерите "след трагедията в Насирия" при гостуването на Киево
4- протестът срещу Галиани в Каляри
5- протестът в Емполи извън гостуващия сектор, когато останалата част на "curva SUD" остана в Милано
6- паленете на факли дори след фактите от дербито, нещо което струва на клуба доста глоби
7- плакатът против Европейското 2012, непростен от едни от шефовете на другите миланистки групи, които е нает да координира феновете на Италия на европейското.
8- фактът че имат 5000 членове, което означава 5000 билета, шалове, шапки и т.н. нещо което е много завиждано от другите ЧАКАЛИ в "curva SUD"
9- и не на последно място историята със знамената на ВИКИНГ и губенето на най-важното знаме на групата (п.с. впоследствие върнато, а в замяна Викинг получават техните две знамена), но не е това най-важното, това бе просто капката, която преля чашата.

:( :( :( :( :(
Изображение

1914
Отстранен вовеки
Мнения: 1752
Регистриран на: 08 апр 2005, 19:23
Местоположение: Истинската Шампионска Лига

Мнениеот 1914 » 12 дек 2005, 00:42

Змей,мерси.

Впрочем.........ИНТЕР БИ МИЛАН!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Значи Милан наистина са зле :lol:
БАН

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 12 дек 2005, 01:02

Честито на Интер! и на Милан :twisted: :lol:

Потребителски аватар
Perry
Мнения: 1313
Регистриран на: 18 май 2005, 16:15
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Perry » 12 дек 2005, 02:05

Еййййй биха ги най-накрая
Интеристите сигурно ще се радват както левскар на последната титла. Тоест - КАТО ЗА ПОСЛЕДНО :lol:
Service de Documentation Exterieure et de Contre-Espionage - SDECE

Потребителски аватар
PHENTOM
Мнения: 65
Регистриран на: 21 ное 2005, 17:42

Мнениеот PHENTOM » 12 дек 2005, 02:39

Браво на Интер. Крайно време беше :)
B.O.T.H.

Потребителски аватар
Meto_Deyanov
Мнения: 669
Регистриран на: 18 мар 2005, 14:46
Местоположение: София

Мнениеот Meto_Deyanov » 12 дек 2005, 10:10

Браво на Интер, че биха. Все пак го бях играл 1. Но не съм доволен от увеличаващата се преднина на ония от Торино. Дръго щеше да е ако Фиорентина ги беше треснала, но 3 греди... :cry:
Формата е временна, класата - вечна!
Изображение
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта