ЛИВЪРПУЛ-II част

Потребителски аватар
Lucas
Предупреден
Мнения: 122
Регистриран на: 15 окт 2007, 13:47

Мнениеот Lucas » 10 ное 2007, 22:12

Защо Кюел ви го няма дори и в групата за мача :?
Той е с пъти по-добър от повечето в отбора, но дори не му дават шанс да навлезе във форма ...
Изображение

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Мнениеот L13 » 10 ное 2007, 22:35

Точно се възстанови от контузия и явно са предпочели да не рискуват.

Иначе малко късна победа, но 3-те точки са си 3 точки.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
Shifty
Мнения: 732
Регистриран на: 23 авг 2006, 10:24
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Shifty » 11 ное 2007, 00:52

Да, добре, че е Фернандо. Аз този Воронин не мога, а и не искам да го възприема в Ливъпрул :evil: ... Краучи е симпатяга, а и е показал, че има качества - спънаха го отвън, ама добре че е 2 метра и падна на дузпата :lol:
Изображение
АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ!!!
Изображение

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 11 ное 2007, 01:43

Shifty написа:Да, добре, че е Фернандо. Аз този Воронин не мога, а и не искам да го възприема в Ливъпрул :evil: ... Краучи е симпатяга, а и е показал, че има качества - спънаха го отвън, ама добре че е 2 метра и падна на дузпата :lol:

Воронин сам не може да се възприеме в Ливърпул :lol:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Мнениеот G8 » 11 ное 2007, 12:45

Добре, че биха вчера макар и трудно в края 8)
Вижда се, че Торес е от голямо значение за отбора, но за пореден път е факт и безидейността в атака срещу затворен в своята половина противник :?
Да се надяваме, че след завръщането на Алонсо, Пенант и Агер нещата ще потръгнат в това отношение :roll:
Иначе браво на Робота за старанието. И аз съм на мнение, че трябва да остане в Ливърпул.
А за Воронин, какво да кажа...не е типичен нападател, който да вкарва...просто играта му наподобява тази на Каут - създаване на положения за партньора му в атака. Засега горе-долу се справя имайки предвид статута му на резерва (май :roll: )

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 11 ное 2007, 12:54

gong.bg написа: ДЖЕРАРД: АРСЕНАЛ ТЕПЪРВА ЩЕ ЗАПОЧНЕ ДА ГУБИ ТОЧКИ

Капитанът на Ливърпул Стивън Джерард вярва, че отбора на Арсенал ще има доста проблеми, тъй като вече някой от основните футболисти на лондонския отбор са контузени и Арсен Венгер вече може да използва по-малко футболисти.



Халфът сравни лошия старт на сезона за „мърсисайдци” с отличното начало на сеозна за Арсенал. Джерард каза, че през месец май таблицата в Премиърлийг ще изглежда съвсем различно.


„Ние се опитваме да се държим близко до върха и все още не играем най-добрия си футбол, но някой би казал, че Арсенал играят с пълния си потенциал в момента. Те са в отлична форма и играят за победа във всеки мач. Но те нямаха нашите проблеми, а Челси и Манчестър Юнайтед също имаха големи проблеми с контузии на свои основни играчи. Ще бъде интересно да видим как ще играят, когато загубят няколко основни футболисти и играят срещу коварни противници”, коментира Джерард.


Веднъж и аз да съм съгласен с Джерард :P

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 11 ное 2007, 13:00

hakunecA написа:
Shifty написа:Да, добре, че е Фернандо. Аз този Воронин не мога, а и не искам да го възприема в Ливъпрул :evil: ... Краучи е симпатяга, а и е показал, че има качества - спънаха го отвън, ама добре че е 2 метра и падна на дузпата :lol:

Воронин сам не може да се възприеме в Ливърпул :lol:

оф този Воронин не мога да го понасям :x :x :x :x :x според мен изобщо не е за Ливърпул :wink:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Мнениеот G8 » 11 ное 2007, 20:51

Май само според Рафата е за отбора :lol: :?

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Мнениеот sasho_1989 » 11 ное 2007, 21:21

valka написа:
hakunecA написа:
Shifty написа:Да, добре, че е Фернандо. Аз този Воронин не мога, а и не искам да го възприема в Ливъпрул :evil: ... Краучи е симпатяга, а и е показал, че има качества - спънаха го отвън, ама добре че е 2 метра и падна на дузпата :lol:

Воронин сам не може да се възприеме в Ливърпул :lol:

оф този Воронин не мога да го понасям :x :x :x :x :x според мен изобщо не е за Ливърпул :wink:

:shock: :shock: E ти нали си за Арсенал,защо се нервиш :roll: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Мнениеот L13 » 11 ное 2007, 22:31

"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 11 ное 2007, 22:43

sasho_1989 написа:
valka написа:
hakunecA написа:
Shifty написа:Да, добре, че е Фернандо. Аз този Воронин не мога, а и не искам да го възприема в Ливъпрул :evil: ... Краучи е симпатяга, а и е показал, че има качества - спънаха го отвън, ама добре че е 2 метра и падна на дузпата :lol:

Воронин сам не може да се възприеме в Ливърпул :lol:

оф този Воронин не мога да го понасям :x :x :x :x :x според мен изобщо не е за Ливърпул :wink:

:shock: :shock: E ти нали си за Арсенал,защо се нервиш :roll: :lol: :lol:

:shock: :shock: :shock: аз не се нервя,просто Воронин ми е адски антипатичен,а и по някакъв начин правя връзка с Берба :? :? затова :wink: и като сравня кой къде играе... :x :x :?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

[rjdj

Мнениеот Delija » 11 ное 2007, 22:51

Ами кой как се уреди бе, с какво е виновен Воро, че Берба( :lol: :lol: ) играе в посредствен отбор?? :shock:

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 11 ное 2007, 23:02

незнам какво е виновен :lol: ,просто адски много ме дразни :x

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 11 ное 2007, 23:08

Това е, и да ви харесва, и да не ви харесва - Воро в Л`пуул(един от добрите английски отбори), а Берба( :lol: :lol: ) в слабака Тотнъм. :?

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 11 ное 2007, 23:13

Воронин е черно работник той е нещо като втори нападател :wink:
Изображение


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта