ЕВРОБОЙЦИТЕ НА БЪЛГАРИЯ

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 05 окт 2007, 00:03

прав си!! аз пиша само, когато има за какво... ;) (когато Левски се орезили, нямаше какво да кажа - фактът си е факт) няма да се правя на маймуна и да "смуча от пръстите" доводи за класата на Левски, когато очевидно са слаби.... ;)

П.П. трудно ми бе, но принципите са на първо място... ;) а за мен важното е да не приказвам глупости... ;)
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 окт 2007, 00:10

Добре, аз ще си лягам, че утре ме чака поредният тежък ден... :? :? Лека нощ. А и честита ви радост, нарадвайте се хубаво за успеха на Тулуза. :idea: :wink:

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 05 окт 2007, 00:13

Тц... не се радваме (аз поне) на успеха на Тулуза - радвам се, че "позатворихте" устите... ;) :D :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Мнениеот emevev » 05 окт 2007, 00:14

Батко, ти на 12-ия във Франция ли се кефиш... ;) :D :D :D :D
ИзображениеИзображение
1837-1873

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Мнениеот tridant » 05 окт 2007, 00:14

Batkoto написа:едно е аматьорски отбор като Тампере,друго е бронзовия медалист от Франция..място за сравнение няма,а и отпадането от едните и другите също не може да се сравнява :idea:


Да ви имам радостите на вас :lol: :lol: :lol:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 окт 2007, 00:16

emevev написа:...радвам се, че "позатворихте" устите... ;) :D :D :D :D


Такова нещо няма, ще ви се подиграваме със същата стръв и занапред. Единственият начин, да ни се "затворят устите", е ЦСКА да почне да отпада редовно от разни като Люцерн(2-ра швейц. дивизия), Тампере, Аалст, Беверен, ОФИ и сие. Нещо, което е абсурдно. Тъй че.... какво ви чака още. :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 05 окт 2007, 00:18

цска с кой ще играе в групите :?:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 05 окт 2007, 00:20

Емевев....

me написа:цска с кой ще играе в групите :?:


А Тампере с кой ще играе в групите?? :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Потребителски аватар
MTerziev
Мнения: 158
Регистриран на: 14 юли 2005, 20:11

Мнениеот MTerziev » 05 окт 2007, 01:21

Лека нощ, евробойци...

Потребителски аватар
SINITE
Мнения: 38
Регистриран на: 12 сеп 2007, 00:49
Местоположение: София

Re: цитат

Мнениеот SINITE » 05 окт 2007, 01:22

Delija написа:Ето го и моят любимец :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Неве и аз даси кажа мнението като човек който не разбира от футбол все пак :wink: .

Младенов сбърка тактически спор няма - Та пусни Чили бе Г-н Младенов,какъв е тоя Одожи има 2 мача трябва опит в такива мачове изостави отбора в най-тежкия момент,и все пак Иво човека спаси каквото можа спор няма,Валката се раздаде и той,къде беше Данчо бе момчета един пробив не направи цял мач,много плах и оплашен ми изглеждаше цял мач,Ами Тошко Янчев много слаб тоя мач,Амунике и Вуядинович ги оставям просто без Коментар мисля че думите са излишни са тях 2-мата.Обаче едно си личи ВИЛИ просто милее за тоя отбор личи си,просто беше моторетка цял мач.Според мене липсвави изиявения лидер в центара на терена като Мурадчо нямаги тия пробиви от лево на Тиаго Силва а и дане забравяме и липсата на Сашо Тунчев се пролича в центъра на отбраната :wink: !
И все пак за накрая ГОРЕ ГЛАВИТЕ,точно в такива моменти се проличават кой са истинските Цесекари :wink: ! Аз съм го изживявал през годинките и знам какво е знам боли тека е ама съдба просто нали за това е футболът най-великата игра."Днеска биеш,утре падаш" !

Просто нямахте късмет инече играхте по-добре,дане забравяме че и съдията ощети гостите чиста дузпа нейм даде.Колкото до вашата Вили падна Стадиона ревна и съдията посочи бялата точка.

И много поздрави на Ники Александров дано ме разбере в какъв смисъл му го казвам той ще се сети :wink: !

Потребителски аватар
fastuka
Мнения: 3
Регистриран на: 05 окт 2007, 02:15

Мнениеот fastuka » 05 окт 2007, 02:40

Абе докога тройчо ще продължава да е тренер???? Тоя малоумник измисли нова тактика с 3-ма централни защитници :shock: Всеки лаик знае, че при турнирен мач, при това положение те ще се юрнат ва банк напред. Пускаш някой бързак и на контра им вкарваш втори и ги убиваш. Само, че тоя тройчо е дребна страхлива душица. :D

Потребителски аватар
чорбарче
Мнения: 837
Регистриран на: 13 юни 2007, 16:41

Мнениеот чорбарче » 05 окт 2007, 08:02

Жалко.Отпаднахме от отбор който с нищо не ни превъзхождаше. Може би е по-добре,защото в групите щеше да бъде още по-трудно а никак не ми се иска да инкасираме резултати от рода на Левски в ШЛ. Трябват ни мачове за да се обиграе отбора,за три месеца отбор не се прави.
Браво на Локо.Браво и на Литекс,макар,че не спечелиха и точка смятам(от това което гледах),че играха много добре.
Ако запазим отбора,догодина ще бъдем много по-силни,и тогава такива отбори като Тулуза няма да бъдат препятствие.


САМО ЦСКА

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 05 окт 2007, 08:10

тройчо се е поучил - сега, наблягайки на защитата, замалко да успее. все пак гол 15 секунди преди края си е откровен малшанс.

това, че ще играе по този начин, беше лесно предвидимо - нали срещу славия беше същото.

а ти си си избрал баси и ника - фас тук, угарка там :lol: :lol:

Потребителски аватар
BayIliya
Мнения: 470
Регистриран на: 14 мар 2006, 15:54

Мнениеот BayIliya » 05 окт 2007, 08:15

Добро утро пичове и .... :D
Кофти загубиха армейците. Кеф ни беше 93-та. Сега разбрахме какво им е било на франсетата. Поне доставихме удоволствие на една трета от България. Все пак е нещо. Жалко за Локо.
Лек и ползотворен ден на всички.

Потребителски аватар
onzi
Мнения: 4967
Регистриран на: 16 авг 2006, 17:49

Мнениеот onzi » 05 окт 2007, 08:15

чорбарче,

който го е страх от мечки, не ходи в гората. ако смяташ, че нивото на цска в маргиналния турнир на аутсайдерите е такова, че да копира разултатите на левски срещу три от най-силните европейски отбори в елитния турнир на стария континент, то толкова по-зле за цска. отделно, че тогава всички празнословия как ако цска били на мястото на левски са щели да направят нещо по-така директно падат в киреча.


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron