СЕЛЕКЦИЯ

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 24 ное 2006, 22:54

Курвенското чорбарче ДИмитров ги пише тия простотии..НИкой от наште не е за Серия Б след като мачкаме отбори от А. Байерн и Вердер не звучат зле, но не трябва да продаваме повече от двама- максимум трима...
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 24 ное 2006, 23:16

продадени със сигурност ще има,но чак разпродажба не :-k
не смятам,че в този отбор има играчи за Турция :idea: Най-много Емо Ангелов да отиде натам,останалите са млади и перспективни,не са за отбори,далеч по-слаби от ЛЕВСКИ :!:

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 08 дек 2006, 14:18

НОВИНА

Диану мина прегледи на “Герена“ и се прибра в Бразилия

08 Декември 12:45
Източник: Sportal.Bg


Диану мина прегледи на “Герена“ и се прибра в Бразилия
Sportal.bg
Сигурното ново попълнение на Левски Диану (в бяло) премина пълни медицински прегледи на «Герена” тези дни и си замина за Бразилия.
Там бранителят на Беласица ще си почива след края на есенния дял на първенството в «А” група и се очаква в началото на януари да се завърне за старта на подготовката на «сините”. Засега трансферът на Диану не е официално обявен от ръководството на Левски. Това най-вероятно ще стане днес, когато собственикът на клуба Тодор Батков трябва да се завърне в България. ГЕОРГИ ВЪЛЧЕВ снимка: sportni.bg
Изображение

Потребителски аватар
Vute
Мнения: 7227
Регистриран на: 28 юли 2005, 12:48
Местоположение: София

Мнениеот Vute » 08 дек 2006, 14:25

Казаха, че не е заминал, а е на Герена и е подписал...
Sportal.bg написа:Левски подписа с Диану от Беласица
08 декември 2006 | 12:45

Бразилският защитник Диану (в бяло) вече официално е собственост на Левски, съобщиха от клуба. 26-годишният футболист идва от Беласица, където игра през изминалите два сезона. Днес от 14,30 часа той ще направи първата си тренировка на "Герена", след като мина и медицинските прегледи. Диану става първото ново попълнение на шампионите. Бразилецът, чието пълно име е Клаудиану Алвес Дос Сантош, е роден е на 7 октомри 1981 година, висок е 183 см и тежи 77 кг. Беласица го привлече през лятото на 2005 година от тима на Сиера Негра от втора бразилска дивизия. Очаква се днес при завръщането си в страната президентът на Левски Тодор Батков да разкрие поне още един трансфер в клуба.
:lol: :lol: :lol:

Очакваме и информацията на "Работническо дело".... :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
ner0n
Мнения: 658
Регистриран на: 26 мар 2006, 13:32

Мнениеот ner0n » 08 дек 2006, 23:59

Перфектно,сега може да се отърват и от Топчо и сме перфектни :)
Pain is nothing!Power is everything!Give nothing - take everything!

"Величието на един човек не се измерва по броят на неговите приятели, а по броят на неговите врагове" - Ал Пачино

Потребителски аватар
Делян
Мнения: 45
Регистриран на: 29 мар 2006, 15:51
Местоположение: Je ne sais pas

Мнениеот Делян » 09 дек 2006, 00:00

Незнам дали е добър този,но знам,че БАтков може да не разбира от футбол,но пък затова е късметлия.Пак ще уцелим някой добър футболист както стана с Лусио и Бардон :wink:
РАДИО ГОНГ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 09 дек 2006, 00:04

айде почнахме с дивотията :oops: поредния чужденец,това не е на добре,особено ако вземем и оня Македонец :?
Опасявам се да не напълним отбора с такива недоказани ритнитопковци и да провалим всичко съградено досега :oops:

Потребителски аватар
pe3ucTop
Мнения: 593
Регистриран на: 28 юли 2005, 15:14
Контакти:

Мнениеот pe3ucTop » 09 дек 2006, 01:03

мдам, и аз на пръв поглед не съм много обнадежден, но нека да му дадем шанс на човека, а после да го коментираме. Имам мача с Бела на запис, ще го изгледам по-късно днес и ще го видя какво представлява...
The messenger there arous’d—the fire, the sweet hell within,
The unknown want, the destiny of me.

Потребителски аватар
Vladislav Tonev
Мнения: 149
Регистриран на: 25 окт 2006, 15:07
Местоположение: Sofia

Мнениеот Vladislav Tonev » 09 дек 2006, 13:07

Според мен Диану ще ни свърши работа и можем да бъдем доволни от привличането му. За мен щеше да е по-добре да вземем Маркиньос например, ама и Диану е добър по мои наблюдения. За стандартите на българската Висша Лига е над средното ниво. Разчитам че при нас ще доразвие и качествата си.
Иначе се надявам най-накрая да вземем един свестен разиграващ халф от типа на Кривия, Саша Симонович или Кабат, щото дедо Боре вече започва да издъхва и е време да става треньор. Затова си мислех че Маркиньос щеше да свърши работа, ама явно ще почакаме за халф още.
Тасевски пък мисля че го вземаме за заместник на Мечо отдясно, щото той май си тръгва.
Абе който и да си тръгне пак сме ШАМПИОНИ. А както каза Наско Парамод и компания да ходят да играят крикет и хокей на трева!!!!!

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 09 дек 2006, 14:57

Щом са го взели значи не е случаен . Все пак да не забравяме , че първо сме го взели под наем , пък ако не стане ще го вЪрнеме на Бела .
Затова няма място за притесняния за мен .
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 09 дек 2006, 16:39

Да тук си прав,аз после разбрах,че отначало е до края сезона с опция за закупуване :)
Току виж успял да даде стабилност на защитата...макар,че думите бразилец и стабилен защитник,малко не си пасват :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
MonkaTa
Мнения: 106
Регистриран на: 01 апр 2006, 08:43
Местоположение: Някъде там
Контакти:

Мнениеот MonkaTa » 09 дек 2006, 19:15

А бе, според мен ни трябва голмайстор, който да не изпуска толкова често. При мачовете в ШЛ (според мен) нямахме "истински" голаджия. Имахме малко възможности и точно тях трябваше да реализираме, защото никой не гледа колко пропоски има даден отбор, а гледа колко гола има. Виште Барселона. Примерно от нищо правят нещо. "Пропоските са забранени."

SkyBlue
Мнения: 870
Регистриран на: 21 авг 2006, 15:18
Контакти:

Мнениеот SkyBlue » 10 дек 2006, 21:10

Вчера гост на трето полувреме беше Цанко Цветанов.Той каза че взимат (засега) бразилеца от Беласица и 3-ма юноши.. :D

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Мнениеот paralesa » 10 дек 2006, 22:02

toj човека си е казал,каквото е сигурно досега,това не значи,че няма да има и други,зимата е дъълга

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 11 дек 2006, 14:19

и аз мисля,че ни трябват класни нападатели...защото се видя какво стана тази година,не може от 47 удара към вратата да вкараш един гол срещу който и да играеш.вчера Лъчезар Танев каза,че почти сигурно Станислав Ангелов отива в едно от 5-те най-добри първенства.имало оферти и за Мечо и за Гонзо,ама за Гонзо не са от западна европа...


Върни се в “Архив”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта