Първенство 2017/18

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 17 дек 2017, 08:43

Какво съм виновен аз, че констатирам фактите?

Твоето мнение не е "факт".

Аз просто идвам и ти затапвам устата, а на теб не ти остава нищо друго и започваш за кометата, дето космоса й крив.

Ти просто иддаш и се скъса да плюеш ЦСКА в месеца когато съдиите се разпраха да помагат на Спартак. Сигурно не е случайно.

Цитата ти е "син". Няма как човек да коментира официално двубои в който не знае кой играе на терена плюс това виждайки ситуациите само в едната посока и нито една дори и малка в другата. Мен ако питаш педераст. Не знам какво да си мисля за теб щом му се кефиш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 17 дек 2017, 17:49

Осмаче, аз просто ти отговарям с примери, повече на брой при това, на твоето хленчене против Левски :idea: Ако не ми вярваш, върни се назад и провери. Виж също на кой се е помагало повече - това със сигурност не е Левски :idea: Примерите го доказват. Последният мач с ваше участие се превърна в тотален фарс, що касае съдийството. Двата най-подпирани отбора се срещнаха и чернодрешковците оцапаха гащите с авантите за двата отбора #-o

Не се занимавай с Левски и аз няма да се занимавам с Чавдар-Литекс :wink: Докато пишеш за Левски, аз ще те затрупвам с ответни примери за Чавдар-Литекс, както и правя, след като ти започна с тирадите си срещу Левски.

Факти, осмаче, факти!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 18 дек 2017, 06:53

Blue написа:За начало напиши какво трябваше да последва за среден пръст към страничния съдия? За пореден път на този играч му се спестява гонене.....
После ще те питам за още 2 спестени ч.к., единият от които в много важен момент......


И аз написах преди да чуя "после какво си щял да питаш".

8 написа:Жълт картон.

Впоследствие футболната централа може да наложи по-голямо наказание като мачове заради обидно отношение. Поне така правят в Европа. Виж, че на Реал изкарването на жълт картон, за да почива в последния мач в групата и да се изчисти преди елиминациите се прие за обидно и последва наказание от 2 мача. Какво остава за среден пръст.


И чакам "после-то" от следващи въпроси. Следва гневна тирада, оценки и преоценки на отговора ми, всичко друго, но не и въпрос макар и избягващ Левски и касаещ само ЦСКА с което се бях примирил предвид това, че си левскар и няма обективност, а насоченост.

Blue написа:Жълт картон е по правилника на редовия припознавач, нали?! По всички други правилници е директен ч.к. и няколко допълнителни мача след това може за гарнитура да се добавят, ако футболния съюз не е сдружение "Наздраве и ко".

А онзи суплес в 49-а мин. за какво е? Няма нарушение и картон, нали?! Даже получава поздравления и директно класиране за финалите по свободна борба на ОИ в Токио #-o


Аз в такива разговори не участвам. И в живота. Не ми се сърди, но харесвам мъжките отношения с мъжете, не клинчене, хленчене и да не казвам една дума от интимния свят с която оприличаваме такива мъже.
"Пич, имаме проблем и примерно ще ни изключат от училище. Ситуацията не е хубава, но сме мъже и дай да измислим нещо. Какво ме мотаеш, че в съседното училище някакви други двама избягали от час и играли билярд и са пред изключвмане!?". Не го разбирам, не ми допада, извинявай, но не съм с теб.

Blue написа:О, да, ти никога не си видял неудобните неща за теб.


Ти не можеш да водиш разговор. Въпреки, че си силно рогат и държиш на нещо, в случая "кусурите на ЦСКА", реших да ти отговоря както ти харесва, но ти изроди всичко, не питаш любимите си сектантски въпроси, почна да ми правиш оценки и накрая заключи, че ми било "неудобно". Ами наистина е неудобно. Ти нищо не питаш, квалифицираш ми, аз какво да ти отговоря дори и на глупостите. То няма диалог. Има един мърморещ пореден вечно недоволен син фен. Не ебал ли, отбора му никога ли не бил на висота, не знам, но от този сорт мърморещи, вечно им крив света и другите.

А нататък си написал неща, които дават пълна яснота.

Докато пишеш за Левски, аз ще те затрупвам с ответни примери за Чавдар-Литекс, както и правя,

Точно това е. Ти не търсиш принципа. Къде е или къде не е нещо, къде е право и къде не. Ти си се зарекъл, че каквото и да чуеш за Левски ще последва нещо за ЦСКА. Тук няма аргумент дали въобще има такова нещо. Ти си решил, че ще отговоряш и винаги ще има. Ето това искам да кажа за вашата публика, че вие сте СЕКТАНТИ. Твърдо сте решили нещо и каквото да се получи така ще правите. Винаги ЦСКА ще е по-виновен, винаги Левски ще е ощетен. Така сте решили и както ти казваш "така ще правите". Ясно ама с душевно болни не се занимавам. Ти можеш да решиш и че не сме ЦСКА, че сутрин Луната изгрява или че съм педал. Аз какво да правя? Да ти слушам глупостите или да участвам в това което си мислиш, че е разговор ли? Той е само за теб, участвай и се наслаждавай.

И стига си крещял заучени фрази. Много го обичате това левскарите. Репресии, факти, неща които сте си втълпили и ни насилвате да повярваме.

Факти, осмаче, факти!


Ще те разочаровам, но по-малко хващам след такива призиви. Ти сам каза, че си си "решил", че като тръгне разговор за Левски "винаги" ще насочваш към ЦСКА, а аз знам, че за всичко сте така левскарите. Вие сте си "решили", че винаги сте тормозени, че ние сме комунисти, сами срещу всички и т.н. Не говоря с хора които са "решили" предварително, че като развален грамофон ще говорят нещо. Това не е разговор, това е безмислица в която успех единствено бих имал ако вземам наркотици, лепила и припявам за репресии, комунизъм и т.н., познати неща, но не бих го направил, за да получа одобрението на една пропаднала част от обществото. Да се събират там като комуна и говорейки едно и също, защото предварително "така са решили" да се потупват по рамото какви са умници и как разбира нещата без мен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 19 дек 2017, 17:40

Осмаче, пишеш за мъжко отношение :shock:
Кое му е мъжкото на това да се въртиш като....сещаш се и от месец да не отговоряш на елементарни въпроси?
Съжалявам, но в теб няма нищо мъжко :wink: Нещо повече.Никога не е имало :idea:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 20 дек 2017, 13:19

Какви въпроси си задал бе? Има едно въртене под формата на засади, други ситуации и всякакви периферни истории. И то не са въпроси, а когато се дискутира нещо се отива към тези странични глупости.

Пример: В 90-тата минута има дузпа за Локо Пд. Репликата "а ти видя ли в Х минута как еди кой си направил еди какво си" не е въпрос, а синьо бягство от реалността.

Задал бил въпроси!? Каъдето съм видял въпрос съм отговарял, където не съм видял ситуация или гледал мача не съм. По околни паланки не съм ходил разбира се.

Най-смешното е, че сам си редиш истории и сам тъжно клатиш глава как не ти се отговаряло, а всъщност ти нито веднъж не отговаряш по темата. Все ме пращаш в някой мач, в някоя минута, в някоя ситуация. Само дето още не си ме пратил до близкия магазин бира да ти купя.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 20 дек 2017, 15:13

От друг форум след жребия за полуфиналите за купата.

От отбора на Левски искам само едно, даже по-скоро от клуба, не от отбора: Бясна антисъдийска истерия преди, по време и след мачовете с червените.


Имам чувството, че твоите постове са чели :qipag: , но съм наясно, че няма грешка. Всички сте еднакви. Мога да ти кажа мнението на всеки левскар по всеки един въпрос. Достатъчно е да познаваш само един. Останалите са еднакви и повтарят заучените фрази.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 21 дек 2017, 00:26

8 написа:Какви въпроси си задал бе? Има едно въртене под формата на засади, други ситуации и всякакви периферни истории. И то не са въпроси, а когато се дискутира нещо се отива към тези странични глупости.

Пример: В 90-тата минута има дузпа за Локо Пд. Репликата "а ти видя ли в Х минута как еди кой си направил еди какво си" не е въпрос, а синьо бягство от реалността.

Задал бил въпроси!? Каъдето съм видял въпрос съм отговарял, където не съм видял ситуация или гледал мача не съм. По околни паланки не съм ходил разбира се.

Най-смешното е, че сам си редиш истории и сам тъжно клатиш глава как не ти се отговаряло, а всъщност ти нито веднъж не отговаряш по темата. Все ме пращаш в някой мач, в някоя минута, в някоя ситуация. Само дето още не си ме пратил до близкия магазин бира да ти купя.

Ясно си спомням, че за тази "дузпа" ти отговорих, при това няколко пъти!

Когато обаче те попитах за ситуацията на Каранга срещу Славия, която на всичкото отгоре беше станала преди тази на Холмар, така и не получих сериозен отговор. Само отбягване, ехидни подмятания и сменяне на темата за разговор. Обичайното от теб ала-бала в подобни ситуации!
Камо ли пък да ми отговориш, защо не излезна да хленчиш за въпросната ситуация с Каранга и да пишеш тиради, как са ви подарили победата и как е трябвало да ви отнемат 2 точки!? Понеже голям радетел за справедливи отсъждания се пишеш. Ама някак все не ги виждаш, ако са във ваш плюс, а?!

Та не ми пиши за нищо мъжко моля те :qipav:

Злобей си там и както винаги изскачай само ако има кога да плюеш по Левски.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 21 дек 2017, 07:53

ЦСКА-Славия и двата мача не съм гледал. В акцентите не съм видял нещо скандално.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 21 дек 2017, 16:48

Точно! Вече няколко пъти ти го написах - ти виждаш само тези за Левски. Когато касае отбора, който подкрепяш, ти никога нищо не си видял и никога нищо не си гледал. Типично "мъжко" поведение :idea:

И ми е страшно любопитно, как пък точно това положение не си го видял, където дори и в сайта на Гонг го има, в Новспорт и Тъпспорт също, да не говорим, че в Спортал беше във водещото заглавие. На видеото го има след 5:03 минута, като му се отделя доста внимание, както може да видиш, стига да искаш разбира се, а не да се правиш на приятно разсеян :idea:

https://www.youtube.com/watch?v=lL8orJEhgDs

Когато започнеш да роптаеш, след такива положения в полза на твоя отбор, когато започнеш да отнемаш точки от актива му, когато започнеш да виждаш ч.к. в ситуации, като тази с Бодуров срещу Ботев, като тази с Барт срещу Лудогорец за КБ, като тази, при която изгониха Натанаел в същия мач, при положение, че той беше ударен първи от играч на твоя отбор във въпросната ситуация, когато видиш измислените засади, които се вдигнаха на Витоша и Берое в решаващи моменти, когато видиш симулативната игра на играчи на определени отбори срещу вас(някои от тях даже и в "Господари на ефира" попадат) , тогава и само тогава ще приема поведението ти за мъжко :idea: :idea: :idea:

А докато това стане, ти си оставяш един ревльо, който просто плюе и хленчи против Левски, нерядко и без основание за това, да не говорим пък за проява на справедливост, когато има подобни или други ситуации в полза на любимия ти отбор!

пп: Виж в същата ситуация, точно преди топката да се удари в ръката на Каранга, обърни внимание на поведението и намесата на номер 4 от Чавдар-Литекс срещу номер 55 от Славия.
Всичко е точно и в двете ситуации, нали?!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 21 дек 2017, 20:10

Когато касае отбора, който подкрепяш, ти никога нищо не си видял и никога нищо не си гледал.


Забравих да добавя в предния си отговор (хем знаех какво ще напишеш). Независимо, че не съм видял това което трябва да видя съм напълно съгласен с теб. Мислех, че е приемливо да кажа, че не съм гледал нещо когато наистина не съм, но при теб такива отговори не вървят. Съгласен съм с теб, че там е станало каквото е станало (играл с ръка, симулирал, спънал чужд играч-нещото там, просто не знам какво е) и съответно се съгласявам с всички онези ситуации за всякакви картони, засади, побутвания в останалите мачове. В това число на ЦСКА и на Леувски всички презд есента с уточнението, че при червените са прегрешили, а при сините при тези странични ситуации са били ощетени.

Не рева. Вие сте пълни дебили и няма смисъл от това което правите. Само се излагате за нещо от което няма смисъл. Нещо като банков крадец, който разбива празен сейф, ей тъй щото свикнал да е крадец и да разбива. Какво да ме дразни ако съм собственик на банката ако е безмислено?

И още нещо. Няма как да ви обръщам внимание по друг начин, футболен, не защото рева, а просто защото нямате никаква връзка с футбола. То като става дума за Левски непременно трябва и да се говори за съдии, аванти, далавери, мутри, наркотици, прости привърженици. Кво друго да коментирам!? Само не ми казвай футбол :qipbj:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 21 дек 2017, 23:39

Поредният пример за "мъжкото" ти поведение :qipbo: "Мъжки" отговаряш на всичко, независимо дали въпроса е един или са пет :qipag: Добре познатия Осмак :qipaz:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 23 дек 2017, 06:29

Ако са пет не съм ги видял. Виждам един. Каранга, ЦСКа, Славия. Нещо друго питаш ли?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 23 дек 2017, 09:17

Еталон за "мъжко" поведение си =D> =D> =D>
Сигурно за 10-ти път вече "мъжки" (;) отговаряш на поставен въпрос/и :qipbp:

Виж в същата ситуация, точно преди топката да се удари в ръката на Каранга, обърни внимание на поведението и намесата на номер 4 от Чавдар-Литекс срещу номер 55 от Славия.
Всичко е точно и в двете ситуации, нали?!


защо не излезна да хленчиш за въпросната ситуация с Каранга и да пишеш тиради, как са ви подарили победата и как е трябвало да ви отнемат 2 точки!?


И така и не написа нищо за дузпата на Каранга, която не свириха за Славия!Кое е повече дузпа - неговото с умишлената игра с ръка или това на Холмар с не умишлената игра с ръка :?:


На мен ми е най-любопитно, защо не хленчеше за същата ситуация миналата седмица срещу Славия. Гласчето не ти се чу тогава?


Най-естественото от всичко е, че продължаваш да не обелваш и дума за сутуацията от миналия кръг срещу Славия, където си имаше съвсем умишлена игра с ръка.


И пак не написа нищо за дузпата от миналия кръг срещу Славия!?


голям радетел за справедливи отсъждания се пишеш. Ама някак все не ги виждаш, ако са във ваш плюс, а?!


Срещу Витоша отново съдиите ви удариха едно зверско рамо с измислена засада при 0:0! Ти хленчи ли, след мача?


Къде ти е обективността?


И напиши ми моля те, какво общо има съдииската помощ с това, че Берое почти никога не се напрягат да играят срещу вас? Защо брутална съдииска аванта трябва да се подминава? Нали си радетел за спораведливо съдииство?! Защо, когато е за вас си на принципа, че и съдиите са хора и правят грешки, а когато е в полза на Левски трябва да се отнемат точки?


А онзи суплес в 49-а мин. за какво е?


Сега ми е любопитно за ситуацията взадържане в нак. поле от Левски-Пирин - виждаш ли задържането или не?


защо нищо не написа за измислената засада, дето вдигнаха вчера на Витоша при резултат 0:0? Там ще ги махнеш ли тези 3 точки от актива на Чавдар-Литекс?


Защо на Бодуров не му показаха ч.к. в 13-а минута? Първо задържа, а после и изблъсква с ръка откъсващ се сам срещу вратаря играч на Ботев Пд.Срещу Локо Пд, Горанов получи директен ч.к., а Бодуров не?


ма тази идиотия за 14-те уговорени мачове продължаваш ли да я пишеш :shock: Последно ЦСКА тогава е легнал на Левски, така ли?


..........

Има и още, и още, и още примери за "мъжко" поведение от твоя страна :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Delija » 07 яну 2018, 22:22

8 написа:ЦСКА-Славия и двата мача не съм гледал. В акцентите не съм видял нещо скандално.


В мача Литекс - Славия купеният от вас съдия не даде очевадна дузпа в последната минута, с която най-вероятно "белите" щяха да изравнят и да изпуснете трите точки. Каранга спря с ръка удар към вашата врата, и то не от близка дистанция, да речеш, че не е имал време за реакция. Уникално скандална ситуация, но често случваща се на оранжевия урод.

А това с Л-ц направо няма нужда от коментар .......

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 17 яну 2018, 00:51

Много мачове гледаш на "Литекс". Да не си им станал фен? :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron