8 is back

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: 8 is back

Мнениеот Христолов » 23 юли 2017, 16:54

Ужасно много пари взеха да превъртат в Западна Европа, те вече Формула 1 гонят по мащаби на прането.

Тука на изток само дребни далаверки им дай, ограничени хора. Включително Домуса, начеса си егото с лекото подобряване на евроуспехите на Левски и амбициите му свършиха.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 26 юли 2017, 10:17

http://www.gol.bg/manunited/2017-07-24/ ... i-galeriya

Палавникът Фелайни омайва мацки с... члена си


"С него се запознахме през месец май. Всичко започна от снимка на отбора, която публикувах в Инстаграм. В първия момент не вярвах, че е той." "За да докаже, че не е някой друг, Фелайни започна да праща снимки от колата си, от дома си и от други места. След известно време снимките станаха доста интимни. И искаше да правя същото. Казваше, че много ме желае и искаше да му отида на гости. Но аз не съм такава."
"През лятото той ми пращаше снимки на половия си орган от Испания, Мароко, Япония. Имам снимки на неговия член, изпратени от различни държави", добавя фенката.


Мичо, ти от кои държави имаш снимки на члена на Фелайни? :roll:
Пишеш ли си в Инстаграм с Маруан? :qipaz:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 27 юли 2017, 16:26

Президент Испанската футболна федерация (RFEF) Анхел Мария Вияр, който бе арестуван по обвинения в корупция, подаде оставка и като вицепрезидент на УЕФА...............Щетите възлизат на 45 милиона евро.


И този е едно от лицата на УЕФА. От дете го помня (следя футбола от първата половина на 80-те). След като такава е фасадата/витрината на лъскавата Западна Европа какви ли ги е натворил Бобито? Той бая се разцъка и наигра по комисиите в УЕФА (и май също бе вицепрезидент), а тук направо оглавява местната организация за кражбите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 27 юли 2017, 16:34

https://gong.bg/football-sviat/mondial- ... ski-442492

"Ако успеем да научим и основното на руски език, ще покажем уважението си към народа на Русия. Въпрос на подход," допълни старши треньорът Тите.


Шапка им свалям. Не е нужно да си в Западна Европа и да си слагач на алианса и демокрацията, за да си цивилизован. Бразилия и за други неща буди възхищение, въпреки че сигурно мнозина си мислят, че са диваци в Латинска Америка. Да не забравяме, че неслучайно са част от БРИК.
В Бразилия например отдавна е осъзнато, че с пари не се замества съня, който еволюционно не е пригоден за човечеството извън нощта в продължение на милиони години. Като следствие по закон там нощен труд задължително е с +50% спрямо същия дневен.

Доскоро не знаех, но и 1958 правят нещо подобно като това сега за Русия. Не просто отиват там за някаква надпревара, а правят много сериозна подготовка като за посещение на чужда държава. Отделно е футбола им какъв бил.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 31 авг 2017, 00:00

https://gong.bg/football-sviat/ispania/ ... mar-447374

Дели на това му вика честно. Вероятни аргументи: на който са парите негова работа си е за ккаво ще ги дава, търсенето и предлагането, в БГ толкова си можем и така ни се пада и т.н.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: 8 is back

Мнениеот Христолов » 31 авг 2017, 17:56

Осмак, дай за национала и предстоящия крах срещу шведите. И защо те са все така стабилни през годините, а норвежците са пълен ташак.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 01 сеп 2017, 06:54

Националите ми напълниха вчера очите. Не защото са някаква голяма класа и не защото този шведски отбор е толкова силен колкото онзи през 90-те, но за пръв път от много време виждам наш отбор да играе на върха на възможностите си, на максимума и повече от себе си. И да не бяха победили нямаше да им се сърдя и щях да остана доволен след такава игра до дупка. Страхотен мач направиха.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: 8 is back

Мнениеот VILIO » 02 сеп 2017, 13:09

8 написа:https://gong.bg/football-sviat/ispania/multimedia/video/yellow/bylgarinyt-shte-bachka-3230-g.-za-da-vzeme-parite-na-nejmar-447374

Дели на това му вика честно. Вероятни аргументи: на който са парите негова работа си е за ккаво ще ги дава, търсенето и предлагането, в БГ толкова си можем и така ни се пада и т.н.


Така е при капитализма.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 03 сеп 2017, 01:13

На това икономически му се вика "трансфер на пари от едни членове на обществото в други", а всеки знае какво е да се трансферира. Подчертавам. ТРАНСФЕР, не ПРЕРАЗПРЕДЕЛЕНИЕ. Второто е възможно да е честно заради повече умения. В такъв случай парите се преразпределят към по-можещите. Тук не е такъв случай. Тук просто се трансферират пари. Прехвърлят се от едно място на друго. От нашия труд в джоба на Неймар. Обяснявам и защо. Шефовете на ПСЖ, петролните босове от Катар, дават 220 милиона евро, а заявиха и небрежно, че парите не са проблем, а някаква цифра (все тая дали е 220 милиона, 330 милиона, 550 милиона или ако щеш и 6.6 милиарда). Те е ясно от какво печелят и имат пари. Въпросчето което обаче възниква е доколко цената на петрола на световните пазари е справедлива. Да не говорим, че те дори са нагли и реват, че бил под релната си цена и правят сбирки (срещи трудно мога да го нарека) на ОПЕК за регламентиране на квотите да не пада повече цената.

Да не говорим, че въобще дали трябва да получават и 1 цент за природен ресурс е справедливо. Това не е нито физически, нито интелектуален труд. Все едно по анимал планет някой лъв да попадне на поляна с газели и да каже това е мое и никой друг да няма право да нахълтва там и да яде от дивеча. (1) Не е тяхно, (2) няма положен труд или усилия и на всичко отгоре (3) се продава срещу труда на другите и то така че после можеш да правиш баснословни покупки, например да си купиш и сладолед за 1 милион евро ако се налага.

В резюме. Не твой продукт, притежаващ го без усилия/труд продаваш на несправедливо висока цена. Справедливоста изисква след покупката на Неймар да влезеш в затвора. Аз не знам как обществото ще ме изтърпи ако не работя, продавам нещо на цялото земно население (примерно въздуха на Варна на жителите на Варна, мой е и трябва да ми плащат) и то на прекалено висока цена при която след това мога да си позволя всякаква стока в света на абсурдно и нереално висока цена.
Аз не мисля, че им е проблем да изкарат и 1 милиард за Неймар или външния дълг на някоя държава. Цената на петрола обяснява всичко.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 04 сеп 2017, 21:27

Реднап: Не гледам националния, никога нищо не печелим

:qipay:

И аз не ги гледам. То остана някой да ги гледа освен една група ненормални, която откакто съм се родил си ги е заплюла като някакъв фаворит по незнайно какви причини при положение, че със същия успех могат да си изберат Полша, Северна Ирландия или Турция. Все отбори нямащи нищо общо с Германия, Италия, Холандия, Испания, Франция и другите европейски сили.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 05 сеп 2017, 23:13

Момчетата на Антони Здравков стартираха кампанията си в Стара Загора на стадион "Трейс Арена" срещу тима на Люксембург и допуснаха поражение с 0:1.


Ебаха мамата на българския футбол. Да си го вземат тоя льохман и да си джиткат там смешните евротурнета с джуджетата, за което нямам нищо против, клоуни са и са решили, че ги кефи да са такива, ОК, но да оставят останалите българи, а не да ги занимават с резили.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 8 is back

Мнениеот Delija » 06 сеп 2017, 15:39

Защо, Осмак, вие, оранжевите, какво направихте за българския футбол ?? :lol: :lol: :lol: И вие сте същите папуняци. :mrgreen:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 06 сеп 2017, 21:42

Не съм оранжев. Червен съм. Позволи ми аз да се определям какъв съм, така както и ти се определяш.

Мисля, че сме направили най-много за България. Ако не си кьорав би трябвало да виждаш Димитър Пенев и Христо Стоичков в ръководството и собствеността на ЦСКА. На мен не ми бият на оранжеви. Може пък обаче и ти да си прав, а позициите на най-добрия треньор и най-добрия футболист в българския футбол да имат по-малко значение от твоята версия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: 8 is back

Мнениеот Delija » 09 сеп 2017, 23:36

Ами ти сам избра да си оранжев, Осмак, не те определям аз. Дойде Литекс в София и ти му стана фен, аз какво общо имам ??! :lol: :lol: :lol: :lol:

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: 8 is back

Мнениеот 8 » 11 сеп 2017, 09:54

От линка виждам лиценз. Лиценз на Литекс.

Това го знам. Ти сега ли го разбра? Божеееееееееееееееее #-o
Чакай да те светна, че може през последните години да си бил в чужбина. Знаеш ли колко неща станаха? Големи промени ей! Имахме огромни дългове обаче ги заобиколихме като използвахме лиценза на други отбори :wink:

Не знаех за този линк, но сега виждам, че добре сме го избарали. При Литекс всичко беше чисто. Значи никой не може да ни барне :qipam:
Освен всичко друго левскарите се оказаха по-тъпи (не че очакванията са били големи към тях ама чак пък толкова наивни....) и ни обявиха за умрели. Сега никой не ни търси за стотинка. Нас ни "няма", на онзи свят сме :qipbj: Евала на Гришата. Добре го е измислил. Не очаквах да бъде чак толкова лесно. Явно много е затъпял народа.

Ако беше обратната ситуация щях да ги подпукам да не се правят на умрели ами да си плащат мафиотските дългове и реплики от рода на "то така и баба знае, умрели били", но при тях се оказва, че не е нужно да ги заблуждаваш. Те го правят толкова чудесно. Евала на такива самоконтролирани глупаци. Не се налага да влагаш никакъв ресурс, за да ги убеждаваш. Те сами, при това без молби от твоя страна, са заели позицията, която ни е нужна. Като искат да се утешават, че сега ще падат от Етрополе. Дреме ми на оная работа какви ги дърдорят. В ЦСКА вече се плащат редовно заплати, поддържат се терени, стана както трябваше да стане много отдавна, а не като преди.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron