Първенство 2017/18

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Delija » 25 юли 2017, 23:59

Наричат ви ЦСКА, просто защото Литекс си е сменил името на ЦСКА-София ....... иначе, хубаво е, че си цитирал сайта им, но там пише и ето това. Изображение Изображение

http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=2608297/profile/index.html

CLUB RECORD IN UEFA COMPETITIONS

No record in UEFA competition


Как така нямате история в техните турнири, щом ви броят за ЦСКА ??! Изображение

Ето ти пример с Левски, те имат история.

http://www.uefa.com/teamsandplayers/teams/club=50044/profile/index.html
Последна промяна от Delija на 26 юли 2017, 00:04, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Delija » 26 юли 2017, 00:02

8 написа:Сега очаквам следващата ти реплика "да ама не броят успехите ни от преди". Да ти давам ли отговора преди да си задал въпроса?


И как хем ви броят за ЦСКА, хем и не ви признават за ..... ЦСКА ??! Изображение Изображение Обясни ми, наистина ще е интересно. Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 26 юли 2017, 09:53

Правилно предвидих следващия ти въпрос. Историята.

Имам един простичък въпрос към теб, защото иначе няма смисъл и си ми ясен. Ти ВИНАГИ ще се извъртиш каквото и събитие да настане в света, че и във вселената. Затова е и безмислен дебата. Все ще залитнеш в нещо настрани. Питането ми е. Ако в историята и клуб рекърдс в сайта на УЕФА светнат 32-те титли и всичко останало то ЦСКА става ли ЦСКА за теб? Питам защото не съм убеден, че си принципен и ще припознаеш нещо което днес ти отърва, а утре не. Тогава вероятно УЕФА няма да е меродавна, а подведена.

Но на първо време не е зле. Започвай да наричаш отбора ни ЦСКА. Не аз, УЕФА прави така. Не изпадай в невежество и да се различаваш от официални юридически наименования. Ние сме ЦСКА. Какво ЦСКА си го определяй както ти харесва...но е ЦСКА. Официално. На страницата на припознатата от теб като сериозна УЕФА.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 26 юли 2017, 11:38

Мичо, кви са коефициентите за двойка на Ботев-ЦСКА? Ще го играеш ли? Мача е сигурен. Стойчо Стоилов каза, че няма точки. Ако ще Ботев през седмицата и с 10:0 да бие Маритимо (и Барса да бият същата работа) в А група не останаха точки и няма какво да вземат :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 26 юли 2017, 11:40

Дано само не се издъните с филиала си Витоша 2, че Никито много рано ще изчезне :qipbl:

Значи тази седмица победи за ЦСКА и Левски. За първите заради дефицита от точки (останаха само за армейците :qipae: ), а за вторите е силно пожелателно, защото наполовина първенството губи за мен смисъла си ако ги няма цирковете на Митов :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Delija » 28 юли 2017, 14:23

8 написа:Правилно предвидих следващия ти въпрос. Историята.

Имам един простичък въпрос към теб, защото иначе няма смисъл и си ми ясен. Ти ВИНАГИ ще се извъртиш каквото и събитие да настане в света, че и във вселената. Затова е и безмислен дебата. Все ще залитнеш в нещо настрани. Питането ми е. Ако в историята и клуб рекърдс в сайта на УЕФА светнат 32-те титли и всичко останало то ЦСКА става ли ЦСКА за теб? Питам защото не съм убеден, че си принципен и ще припознаеш нещо което днес ти отърва, а утре не. Тогава вероятно УЕФА няма да е меродавна, а подведена.

Но на първо време не е зле. Започвай да наричаш отбора ни ЦСКА. Не аз, УЕФА прави така. Не изпадай в невежество и да се различаваш от официални юридически наименования. Ние сме ЦСКА. Какво ЦСКА си го определяй както ти харесва...но е ЦСКА. Официално. На страницата на припознатата от теб като сериозна УЕФА.


Аз нищо не определям, 8, имате си юридическа регистрация и там си пише всичко, това са фактите. Иначе ви наричат ЦСКА София, просто защото това е новото име на Литекс. Нищо ненормално. Ако се прекръстите на Левски Чукурово, ще ви наричат и така. Изображение Изображение

http://bfunion.bg/uploads/%20%D0%A6%D0%A1%D0%9A%D0%90%20-%20%D0%A1%D0%9E%D0%A4%D0%98%D0%AF%202016-2017.pdf

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Мичо » 30 юли 2017, 10:54

8 написа:Мичо, кви са коефициентите за двойка на Ботев-ЦСКА? Ще го играеш ли? Мача е сигурен. Стойчо Стоилов каза, че няма точки. Ако ще Ботев през седмицата и с 10:0 да бие Маритимо (и Барса да бият същата работа) в А група не останаха точки и няма какво да вземат :qipac:

1.45 е 2.
Слагай 1000 лв, 450 чисти. Кой ти ги дава за 90 минути
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Blue
Мнения: 4185
Регистриран на: 14 сеп 2005, 16:43

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Blue » 04 авг 2017, 16:17

Най-после разкараха Митов :qipbp:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 11 авг 2017, 22:59

Жалко, но няма да успеете с този треньор. Не защото е некадърен. не твърдя и обратното (че е някой спец). Просто няма смисъл.
Ако само ще оценяваме аргументите "чужденец" и "качествен" вече имаше такъв. Оня сърбин, който Наско ви докара и във Висшата лига успя, но виж Левски се оказа по-голяма хапка от Английската лига и невъзможен за изкачване.

Да не давам още хиляда примера. Най-добрия вариант, който може да ви се случи е "Енрико Катуци". Без да ставате шампиони, но да заиграете един доста грамотен тактически футбол неприсъщ за тези ширини и напълно нормален за всеки средно европейски доста грамотен отбор. С две думи игра с мисъл.

Но това е най-доброто. Възможни са и доста циркови варианти. Тип Луиджи Симони например.

Иначе жалко за Митов. Първенството загуби от чара си и изчезнаха много бъдещи весели ситуации.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот VILIO » 12 авг 2017, 10:43

Мисля скоро да си променя името на Джон Сноу.Дали ще ми признаят титлите му?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 12 авг 2017, 21:21

Поне малко акъл имате ли? Щото това вече не е оригинално. Не сте от ЦСКА и готово. Кво се натрапвате? Разбирам да ви насилваха да сте, че да ви слушам как се дърпате, а то никой не ви брои, но вие не спряхте да обяснявате, че не сте.

Като някоя женски сте. Хич и не бих си помислил да легна с нея тя се дърпа ако я питаш нещо нормално сякаш това е част от някакъв много хитро планиран сценарий. Примерно "скоро автобуса минавал ли е", а отсреща започва едно умуване и оглеждане настрани и по погледа й четеш как е уловила хитрите ти намерения да се пробваш започвайки с безобиден въпрос. Хамава работа.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 14 авг 2017, 10:26

Херо-поредното дребно левскарче.

Българският Пеп. Хайде на готовото в Лудогорец. Многократен шампион и все още със статут на най-силен. В турнирите по-слаб съперник от вече преодолян от същото първенство, тоест директно влизане в групите на ЛЕ. Чудесно подложено. Селски тарикат вземащ наготово неща. Първият случай в който видях даунгрейд. Заряза националния отбор, за да отиде пак наготово в Левски. Сираков дирижира нещата, М-тел и Чорни наливат пари, политиците сложили крило над любимия си отбор, а той действащ шампион. Нищо не се иска от теб. Обаче ми хареса как хубаво го употребиха като курвичка. Накрая на шампионата и нищо че пак бяха шампиони го изхвърлиха. Ама вече не можеше да се върне в националния.
Обратното съм виждал, ъпгрейд, някой да търси освобождаване от клуб, защото го повикали в националния, но Херовото беше невиждано. Едва ли не щеше да се разплаче в студиото на Гонг как от малък обичал Левски и сега като го поканели нямало как да не зареже националния. Боклук.

И как все цесекарите са нависоко от нещата и Литекс и Лудогорец нямат сантименти и бухат ЦСКА както им падне. Обратно, левскарите все долни ниски душички и гледат откъдето могат да полегнат като курвички. Било то от Кюстендил, било то Херовите изпълнения.

Да го видим тоя помияр ама ще пострада. Нищо чудно тази година Лудогорец да не е шампион, а върха ще е ако стане по-трудното. Сега в плейофа да не влязат в ЛЕ. Накрая на годината го изхвърлят като употребена мургава проститука. Жалка и мръсна. Не зависило от него да остане в Казахстан. Много искал ама....
Херо много мисли дали да приеме предложението, тъй като в Павлодар нямаше човек, който да не го обича. Той там намери своето място, но все пак реши да поеме към ново предизвикателство.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот Мичо » 24 авг 2017, 18:36

С Дуче Делио походът към 27 мата е започнат 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 28 авг 2017, 10:23

Никито голяма работа. За 10 дни не се прави отбор. Явно Митов е направил нещо голямо. Просто сега се отпуши. В същото време прави повторен дебют с победа над лидера на негов терен с гръмкото 4:1. Абе класа!

Сега сериозно. Мичо не се залъгвай. И Моуриньо не може да направи нещо за толкова кратко време. При това е хванато в движение (не с привлечени от него играчи, а от друг-тоест не само работата, а и материала е на друг). Разбира се далеч съм от мисълта, че Митов е създал някаква машина. Просто съперниците бяха слаби (Дунав няма победа от сума ти и време, Пирин не е нещо особено, при Славия и съдии имаше). Не се залъгвай. Напрежението спадна, отсреща не бяха силни отбори, получи се играта (някой път става, друг път не), сбор от неща.

За един треньор се съди НАЙ-РАНО СЛЕД 6 МЕСЕЦА. По-малко е абсурдно нещо да е негово творение. Шест месеца е и минимума. Може и повече да е необходимо.
Не случайно Хайнкес като спечели с Реал ШЛ 98-ма каза "това е отбора създаден от Капело" (97-ма шампион на Испания). Както винаги скромен и голям, но е истина. Той просто използва създаденото и да кажем е добавил и още към него.

Не подценявам вашия италианец. Сигурно едобър треньор, но в по-друг аспект. Ще заиграете умно и грамотно, най-вече по европейските терени. Не в смисъл на шампион да ставате както си си помислил. В България не става така. Вече казах. Подобно на ЦСКА при Катуци. Наистина имаше футбол в играта.........но не сме били на върха над емтелския политически отбор.
Сега нали знаеш как е? Точки няма. Свърхиша. Така каза Стойчо и ЦСКА само побеждава. Не са останали точки за другите [-X . А и Велизар каза, че ако първенството е "честно" ние трябва да сме шампиони. Предполага се, че като чиста държава държим на честността, тоест ЦСКА ще трябва да става шампион заради морала 8)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Първенство 2017/18

Мнениеот 8 » 28 авг 2017, 10:28

И още нещо. Към днешна дата вече можете да мислите за елиминиране на Хайдук. Само месец и малко след срещата. Въпросът е защо се изтърва заради един месец цял сезон със забавянето на треньора и двамата играчи от Висшата лига и Ла Лига. Нищо не костваше това същото да се направи вместо в края на август в края на юни. Загубена работа. Несериозно отношение. С право можете да се сърдите (феновете на Левски).
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта