НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 07 май 2017, 14:23

Гледам на 30 юни между 13:00 и 18:00 часа може да се дарява кръв в моето населено място и мисля да се възползвам :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 08 май 2017, 09:42

Весело изкарване :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 08 май 2017, 10:01

Не бързай с пожеланията. Още е доста рано(почти 2 месеца има дотогава), а и точно в този ден може да се окаже да съм болна или с едни други неща, които пречат на кръводаряването. Тогава трябва да чакам до 1 август :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Мичо » 09 май 2017, 11:46

Честит празник, тавариши! :qipaz: :qipap: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 30 юни 2017, 20:00

Речено - сторено :qipaf: Този път нещата се развиха коренно различно и това е в положителния смисъл на думата. Само в началото ме сюрпризираха неприятно, че кръвното ми е 90 на 60 :qipbe:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Al » 01 юли 2017, 14:18

Тук е 39 градуса. Всичко останало в момента ми е безинтересно. :qipag: :qipag: :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Мичо » 04 юли 2017, 09:03

Аз вчера сутринта трябваше да ходя в Лев инс да завеждам щета, ставам през нощта-зверска градушка, викам си-супер, таман накуп ще заведа всичко. :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 05 юли 2017, 19:29

Някой пътувал ли е с Юнион Ивкони и толкова ли са зле, колкото ги представят? Нямам почти никакъв избор да се прибера у дома на същия ден. Вариантите са или този, или с БДЖ. И в двата случая трябва да чакам поне 2 часа, защото няма друг начин. Някакви насоки? Нямам никакво намерение да нощувам в София, времето ми е ценно.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот 8 » 06 юли 2017, 10:24

Намери си някоя кака, която ще ти запълни свободното време, а и ще те научи на това-онова. Аз така правя.

Да, да. Знам, че си момиче, но съвета ми е същия. Ще си поиграете малко, няма да висиш и да чакаш по спирки, а и ще се прибереш по-щастлива.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 06 юли 2017, 15:27

Търсех съвет с кое от двете превозни средства да се прибера у дома :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот 8 » 07 юли 2017, 05:00

Превозно средство, превозно средство :qipaq: Ама много сте припряни младите! :qipbl:
Като толкова искаш превозно средство можеш с каката докато те вози в таксито към тях да го направиш, но си много нетърпелива. Нищо не ти пречи да изчакаш да влезеш в хола й, да ти сипе едно питие, да приглади нежно косицата ти, да те целуне грижовно по челцето и да те погледне с онзи поглед "хайде сега мила, голямо момиче си вече, няма какво да се срамуваш пред кака".
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 07 юли 2017, 09:17

Компания си намерих вече :qipae: А и "благодарение" на "помощта" ти, си избрах Юнион Ивкони.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот 8 » 07 юли 2017, 12:53

Ich_Will_ написа:Компания си намерих вече :qipae:


Чудесно :qipay: Красива ли е? :roll:
Владее ли доста техники? :qipbt:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот Ich_Will_ » 19 юли 2017, 13:22

Някой да си е купувал хартиени книги и да е забелязал значително влошаване на качеството им или съм само аз? Имам чувството, че направо са се изгаврили с книгата на Дийн Кунц "Градът": меко казано ужасна и тънка корица, тънка хартия, незасъхнало и размазващо се мастило(оставя петна и се получават отпечатъци от пръсти) и употреба на безумни думи(по едно време героите се бяха "нацоцали"). Все пак си прочетох книгата докрай, защото ми беше доста интересна, но тези неща ми бодяха очите и ме дразнеха. За протокола, издателството е Колибри.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НЕ МИ СЕ МОТКАЙ, СПОДЕЛИ

Мнениеот 8 » 21 юли 2017, 16:54

Някой да си е купувал хартиени книги и да е забелязал значително влошаване на качеството им или съм само аз?


Аз нямам време за такива неща, защото съм зает да оглеждам продавачката. Ти не гледаш ли крадешком под полата й? :roll: Останах с впечатлението, че си губиш времето да гледаш съдържанието на книгата, качеството на хартията и на мастилото......изпускаш :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron