Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 11 юли 2016, 11:50

Това сега не е ПРЕЗ. Това е БЕЗ!!! И никой не реве. За какво да ревем?! И ЦСКА щяха да пуснат, ако отговаряха на изискванията. Ако покрият тези за Б група - ОК - да са живи и здрави. Проблемът с Литекс е, че неправомерно се представят за други и мамят противници и играчи, които си мислят, че идват в "Убиеца на шампиони" :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 11 юли 2016, 13:47

Ами ето това е силата на ИМЕТО което даден клуб си създава.Чуждите,пък и наши играчи като чуят че ще идват В ЦСКА,в София,на Армията и ще играят пред червените фенове кво да си мислят освен че идват в ЦСКА-Убиеца на шампиони?Кво да си мислят руските и украински журналисти които предават контролите на ЦСКА СОФИЯ В Австрия,като чуват това име и веднага дават информацията че това е легендарен бг клуб,изброяват успехите,и накрая допълват че в последните години е имал финансови проблеми и се е стигнало до обединение с Литекс.ПРез оная им работа е и на играчи и журналисти за терзанията на делита и подуенци какво пишело в ТР и кой какво АД е преместил. :qipad: И като споменах подуенци и вас това ИМЕ само ви боде очите,независимо автентично ли е,не е ли,и какво е.Затова и ревете сега,а ти ако не си го чул рева,поразрови се из нета послушай и погледай из медиите,и ще разбереш за кво става въпрос. :qipbo: Не било ЦСКА,ми като не е КЪФ ВИ Е ПРОБЛЕМА??Некви шматки там решили да си кръстят отбора ЦСКА,еми голям праз,мълчите си и си играйте,а вие...стига бе,оревахте орталъците. :qipae: :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 11 юли 2016, 14:45

nacho написа: Не било ЦСКА,ми като не е КЪФ ВИ Е ПРОБЛЕМА??Некви шматки там решили да си кръстят отбора ЦСКА,еми голям праз,мълчите си и си играйте,а вие...стига бе,оревахте орталъците. :qipae: :qipap:

Защо да си мълчим, когато ставаме свидетели на явен опит за измама??? Те не само са се кръстили ЦСКА. Те се представят за ЦСКА. А не са.

http://www.sportal.bg/news.php?news=613460

Изображение

Пффффффф... ментета...
ИзображениеИзображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 11 юли 2016, 16:26

Ми РЕВЕТЕ си,не пречите на никой.Ако искате сe оплачете на ФИФА,ФУФА,ФАФА И УАФА,ако искате и на арменския поп. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 11 юли 2016, 16:27

http://www.novsport.com/news2017081_1003.html
"Тези два терена ще бъдат само и единствено за школата на ЦСКА и ще бъдат използвани само и единствено от нашите деца!", пишат от клуба.

Ама това сега, кои го пишат??? Тези, дето "са в Самоков", или тези, дето псуваха юношите на ЦСКА???
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Delija » 11 юли 2016, 19:11

nacho написа:Ха сега де,ми отде да ги знам Рейнджърс що не са прекръстили някой,това е двустранен процес,фенове,това,онова.И този твой толкоз честен и доблестен Рейнджърс едва ли е щял да се откаже от бързо връщане в елита ако гласуването е било в негова полза.Как мислиш ти? :qipae:


И да се бяха върнали бързо, нямаше да е с прекръстен Килмарнък, например, схващаш ли ??! Прекръстен Килмарнък, купен от прекръстен Хибърниън. :qipag: :qipag: :qipag:


nacho написа:А БФС си пусна точно ЦСКА в А група,справка-голямото мучане и реване откъм Подуене. :qipbo:


Стига лъжи, вие не сте ЦСКА, неслучайно няма да играете за Суперкупата, вие сте Литекс със сменено име и адрес.

nacho написа:Даже миналия сезон дейноста на ПФК ЦСКА АД минаваше ПРЕЗ ПФК ЦСКА48,може би неправилно съм се изразил по-нагоре,но това не променя много нещата.


Пак ти повтарям, пишеш неверни неща.

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Samp » 11 юли 2016, 22:16

Писмо от ФИФА до Българския футболен съюз решава съдбата на най-титулувания клуб у нас ЦСКА, научи Sportal.bg. По-рано през деня на "Иван Асен II" е дошло писмо от Цюрих във връзка със ставащите неща на "Българска армия". Документът е с големина 10 страници, копие от който е бил препратен веднага до "Армията".

Нашата медия разбра още, че хора на Гриша Ганчев са се свързали с екипа на Васил Божков и са заявили, че футболистите от ЦСКА-София могат да се присъединят към подготовката на автентичния отбор на "армейците", който в момента е съставен от юноши и се подготвя в Самоков под ръководството на Адалберт Зафиров.

Спортният директор на ЦСКА-София Стойчо Стоилов коментира слуховете, че клубният бос Гриша Ганчев обмисля да се оттегли. Според бившия футболист бизнесменът е много разочарован от случващото се около "червените".

"Знам, че г-н Ганчев е много разочарован от случващото се около ЦСКА. Първо ми се обади, когато беше историята със старта на подготовката на групата юноши на "Армията", която някой употреби за своя изгода. Тогава буквално каза: "Няма смисъл от нищо, щом ще страдат деца на ЦСКА". После доколкото знам е имало нови атаки, защото в петък ми звъняха от ръководството да преговарям каква ще е неустойката, ако си тръгнем по-рано от Австрия. Това е всичко, което мога да кажа", разкри Стоилов пред "7 дни футбол"

Не че им вярвам, ама ако случайно се окаже истина, какво ще прави nacho и останалите припознавачи? Кого ще припознаете тоя път - що не припознаете Реал Мадрид? Има титли, ШЛ, ще се преместите и на голям и хубав стадион :qipbo:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 11 юли 2016, 22:21

малкото човече взе да дава назадна....начи, слабо лапате.......
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 12 юли 2016, 08:48

Samp написа:Не че им вярвам, ама ако случайно се окаже истина, какво ще прави nacho и останалите припознавачи? Кого ще припознаете тоя път - що не припознаете Реал Мадрид? Има титли, ШЛ, ще се преместите и на голям и хубав стадион :qipbo:


Нямат червени фланелки :cry:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 12 юли 2016, 11:41

Еех,тези червени фланелки как ви бодат очите само. :qipbo: Гледам нагоре подуенци и подуенски подлоги пак са се размечтали нещо. Четейки трепетно всякакви глупости,по всякакви сайтчета,само там да пише че ГГ напускал. :qipap: Що ви е страх толкоз от тоз ГГ бе да му се не види?Що не ви прави впечатление че Металик се представя за Ботев,че Велбъжд се представя за Локо ПД,Олимпик Галата за Берое,Витоша-Спартак за Левски,Лудогорец за Антибиотик и т.н? :qipbo:Обаче Ловеч да се представя за ЦСКА,ауу,това е престъплението на века. :qipbo: Ама то не е само името.Ако беше ЦСКА- Ловеч и си играеше в Ловеч пред 1000 човека едва ли щеше да има проблеми.Ноо сега,ПРОБЛЕМА Е ГОЛЯМ И РЕВ ИДВА ОТВСЯКЪДЕ. :qipap:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот drvasko98 » 12 юли 2016, 11:59

Аз гледам, че ренегати си позволяват да дават квалификации за достойни люде, какво падение само. :oops:

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 12 юли 2016, 12:09

Delija написа:
nacho написа:Ха сега де,ми отде да ги знам Рейнджърс що не са прекръстили някой,това е двустранен процес,фенове,това,онова.И този твой толкоз честен и доблестен Рейнджърс едва ли е щял да се откаже от бързо връщане в елита ако гласуването е било в негова полза.Как мислиш ти? :qipae:


И да се бяха върнали бързо, нямаше да е с прекръстен Килмарнък, например, схващаш ли ??! Прекръстен Килмарнък, купен от прекръстен Хибърниън. :qipag: :qipag: :qipag:


nacho написа:А БФС си пусна точно ЦСКА в А група,справка-голямото мучане и реване откъм Подуене. :qipbo:


Стига лъжи, вие не сте ЦСКА, неслучайно няма да играете за Суперкупата, вие сте Литекс със сменено име и адрес.

nacho написа:Даже миналия сезон дейноста на ПФК ЦСКА АД минаваше ПРЕЗ ПФК ЦСКА48,може би неправилно съм се изразил по-нагоре,но това не променя много нещата.


Пак ти повтарям, пишеш неверни неща.
А кои са верни,айде обясни ти,на ПФК ЦСКА АД му се използваше само членството в БФС. :qipad:За каква Суперкупа ше играеш бе човеко,вие нямате нито отбор,нито дружество,нито право на това ако станете ФК ЦСКА ЕАД.Ако ви пуснат ше е само за провокация и пропаганда.Да я взима там вашия любим Домуз тая купа и да си я навира в задника ако ще. :qipad: А значи можело Рейнджърс да се върнат бързо,пък аз си мислих че ми ги хвалиш щото по-собственно желание не се върнали веднага. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот nacho » 12 юли 2016, 13:52

drvasko98 написа:Аз гледам, че ренегати си позволяват да дават квалификации за достойни люде, какво падение само. :oops:
Еех,ама само как се метна...като Матросов на амбразурата. :qipap: Остава само да плеснете с ръчички и да се прегърнете под сините знамена. :qipbo: И без това и на тях и на вас ви се иска ЦСКА да бъде принизен до някакво юношеско отборче с баба треньорка,тъй че ще сте си лика-прилика. :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот bat_jori » 12 юли 2016, 14:19

начи свирката от вашият край се бави,защо така?надпреварата за най -добро лапане тече с пълна сила....
гнома държал много от теб да получи....
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Първа професионална лига 2016-2017 Нека ЛИГАвенето започне.

Мнениеот Stinkata » 12 юли 2016, 14:27

nacho написа:.....И без това и на тях и на вас ви се иска ЦСКА да бъде принизен до някакво юношеско отборче с баба треньорка,тъй че ще сте си лика-прилика. :qipbo:

Не. На мен мечта ми е, да видя на полувремето, Гришата да обикаля феновете и да им раздава банкноти, така, както правеше в Ловеч, докато "Червените кхмери" надуваха свирките...

http://www.vbox7.com/play:39f7a0f5
ИзображениеИзображение


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron