Григор Димитров част 4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот bat_jori » 21 авг 2015, 06:51

Какво се случи с мърлата?5-2 и пак отзад за дришко.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Samp » 21 авг 2015, 07:39

Това вече е скандално :qipaq: :qipaq: :qipaq:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Al » 21 авг 2015, 07:55

А сега какво му попречи... #-o

Сарета? :roll:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот drvasko98 » 21 авг 2015, 08:02

Творец, два пробива и юноша ще ги удържи :qipbj:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Stinkata » 21 авг 2015, 08:23

E нЕма такъв смотльо. И играта му вървеше, и ударите му се получаваха, а Мъри беше много зле... Обаче, синдромът "5-2"...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Ich_Will_ » 21 авг 2015, 17:24

Al написа:Сарета? :roll:


Той заяви, че G-Force ще е новият шампион на US Open и ще го повтори отново :qipag: :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Saretta the Great » 21 авг 2015, 18:13

Да ви *** в хейтърите смачкани. Говоря за Бат Йори и Бич Вил . :wink:



Почти беше разгромил номер 2 в света. Преди три дни Мъри победи непобедимият Джокович. И има недоволни? При този колеблив сезон, такъв мач е невероятен дар за всички ценители на играта, за феновете на Григор въобще не споменавам. Да, тази загуба ще ми тежи поне още 10 дни, цял ден ми е криво, но и нея ще я преодолея. Най-важното е, че е здрав, след това е мн важно, че си връща формата и увереността(бавно, но сигурно) и трето - отново ни кара да мечтаем. На този етап това са най-важните неща. ;)

пп Пак да поздравя хейтърите и хейтърчетата - Sad cete *urac da mУ lizete''. ;)

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Ich_Will_ » 21 авг 2015, 19:22

Ама разбира се, че всички, които сме здраво стъпили на земята, а не литнали в облаците, сме хейтъри :qipag: :qipag: Колкото и голям фен на Григор да си, трябва да притежаваш жълта книжка, за да му приписваш финал на Уимбълдън и титла на US Open в сегашната му форма. За топ 8 да не говорим. Миналата година направи страхотен сезон и класирането на финалния Мастърс беше достижима цел. Този сезон обаче ситуацията е коренно различна и то не в добрия смисъл. Трябва да си заслепен, за да не забелязваш това. Напълно съзнавам, че Йохан Ортегрен е само от месец с него начело, че им трябва още време заедно, за се потръгнат работите(макар че след няма и месец, откакто започна да работи с Рашийд, спечели първата си титла), че му се насъбра много в последните месеци, но е налудничаво още в началото да се очакват титли от сериите Мастърс, че и такава от шлема(US Open). Това е и разликата между нас и теб: ние не очакваме чудеса от него, не и в тази му форма, не и толкова скоро след като назначи треньор(макар и временен), докато ти постоянно го пращаш на финали и му тикаш титли в ръцете. Защо веднъж след негова загуба не ни игнорира и не анализа какво не е наред и какво трябва да се предприеме като действие, ами веднага при всяко наше негативно включване избухваш, наричаш ни хейтъри и ни се заканваш? Да си ме видял да го наричам Дришо, да го псувам или да го принизявам до нивото на посредствен играч? Аз просто ти се присмях на поредната прогноза. Знам в каква ситуация се намира Григор и как върви сезонът за него до момента, затова и не правя такива прогнози. За него се надявам само да преодолее тези проблеми, които му се насъбраха напоследък, да играе с по-малко напрежение, отколкото в първата половина на сезона(има по-малко точки за защитаване) и да не обръща голямо внимание на клюките, които заливат интернет пространството, а и жълтите вестници. Не очаквам разбиране от твоя страна, по-скоро присмех, подигравка или злобно мнение, както винаги :qipag: :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Saretta the Great » 21 авг 2015, 19:49

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Saretta the Great
Мнения: 299
Регистриран на: 16 юни 2015, 20:35

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Saretta the Great » 21 авг 2015, 19:51

Аз съм добър човек. Днес спасих няколко охлюва от сгазване. 8) Ти ми говориш колко съм лош.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Delija » 21 авг 2015, 22:40

Saretta the Great написа:G-FORCE!!!!!!!!!!!!!!!!! Ще ви унищожи! 8) Особено любителят на сърби. :qipag:


G-SPOT гледам яко ти пече аватарчето на любимия ти Рафа и обяснението в любов. :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Delija » 21 авг 2015, 22:48

drvasko98 написа:Творец, два пробива и юноша ще ги удържи :qipbj:


И то колко пъти му се случват тея малоумни обрати, само Мъри май 3-4 пъти го обръщаше от нарисувани сетове за Дриши. :qipag: :qipag: Джокович, ако не се лъжа, преди 2-3 години също го ебна така на един Мастърс, и още, и още примери .....

Ето, точно затова аз и Блажев тук го наричаме Дришко години наред. Момчето има уникално дрислива психика. :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Delija » 21 авг 2015, 22:58

Saretta the Great написа:Да ви *** в хейтърите смачкани. Говоря за Бат Йори и Бич Вил . :wink:



Почти беше разгромил номер 2 в света. Преди три дни Мъри победи непобедимият Джокович. И има недоволни? При този колеблив сезон, такъв мач е невероятен дар за всички ценители на играта, за феновете на Григор въобще не споменавам. Да, тази загуба ще ми тежи поне още 10 дни, цял ден ми е криво, но и нея ще я преодолея. Най-важното е, че е здрав, след това е мн важно, че си връща формата и увереността(бавно, но сигурно) и трето - отново ни кара да мечтаем. На този етап това са най-важните неща. ;)

пп Пак да поздравя хейтърите и хейтърчетата - Sad cete *urac da mУ lizete''. ;)


Хайде, хайде .... Теймураз Габашвили би съвсем наскоро същия този Мъри. :qipag: :qipag: Това е разликата, Габашвили набара Мъри в кофти момент и го наеба, докато Дриши си е Дриши. :qipag: :qipag:

А "непобедимият" Джокович без малко да падне от намиращия се в предсмъртно тенис състояние Ернестс Гулбис.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот bat_jori » 21 авг 2015, 23:06

И мария не сака да му ли... е,като го е видяла колко е мек и нежен.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Григор Димитров част 4

Мнениеот Ich_Will_ » 23 авг 2015, 11:52

Непобедимият Джокович? :qipbj: :qipbj: :qipbj: Същият този "непобедим" Джокович щеше да го отнесе от Давид Гофен още в третия кръг и се налагаше да обръща от 0:1 сета Александър Долгополов.
Да сме недоволни? Та нали ти си този, който му вдигаш летвата до небесата и очакваш да маже най-големите при този колеблив сезон? :qipag: :qipag: :qipag: Всичко дойде от това, че още през 2008 година го обявиха за бейби Федерер, че го чака страхотно бъдеще, че ще бъде номер 1 в света, ще печели титли от шлема и т.н. Ето затова е цялото недоволство. Защото до момента тези очаквания не са оправдани, а вече е на 24 години, когато други играчи на неговата възраст вече бяха доминатори в тениса.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron