Президентите на българските клубове

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот bat_jori » 11 юни 2015, 12:17

Delija написа:
Второ - дълговете са много ясни, 2 одита се правиха дори, всеки заинтересован може да ги научи, няма нищо неясно.

колко да са ясни ,онзи ден още 400 000евро напред.едва ли някой е в състояние да излезе с факти ,точно колко дължи ЦСКА.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 13 юни 2015, 11:28

nacho написа:Ами явно няма българин който колкото и да е богат да извади десетки милиони лева за собственоста на който и да е ФК.Или пък да е готов да поеме такива дългове. :qipad: Затова се търсят вратички и врътки сега и от Божков. :qipad: Примерно за ЦСКА досега май само Митал е плащал някаква цена но той не е сънародник.


Начка, моля те, не се излагай така ...... има много българи, за които тези пари не са никакъв проблем.

Но, когато си забогатял нечестно, мръсно, с протекции от ДС, цял живот ще си останеш гнусен престъпник, търсещ само далаверата и измамата. Кур за Божков, кур за Ганчев.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 13 юни 2015, 11:36

Stinkata написа:
Delija написа:Второ - дълговете са много ясни, 2 одита се правиха дори, всеки заинтересован може да ги научи, няма нищо неясно.

Ясни са - факт!!! Обаче винаги има риск при такива одити и ясни финансови състояния. Рискуваш, купуваш... Съмтаймс уин, съмтаймс БенжеЛЮН....


Глупости, много добре се знаят и потенциалните дългове, дори повечето са калкулирани в сумата. Това са нелепици, които ги разправят, че дългове можело да изскочат отвсякъде и по всяко време. Знае се много добре кои дела се водят и какъв е шансът да бъдат спечелени/изгубени.

Stinkata написа:
Delija написа: Трето - никой, никакви пари няма да дава на Лупи, дори и да поиска нещо, Анималс лесно могат да го причакат пак на някоя улица и Лупи бързо ще се разубеди да иска каквото и да е .... реалните дългове на ЦСКА са 13-14 млн., основно са към НАП.

На Лупи не - на Лира. Имат си и IBAN


Лупи и Лира са едно и също, кажи-речи.

Stinkata написа:Въпросът е, защо никой не смята, че ЦСКА струва 20млн. лева... И с Левски е същото - колко пъти, Батков заяви, че за 15млн. е готов да продаде отбора?!?! Обаче, явно няма балами. Сещам се, Баткото как ги беше наредил нещата преди време - Продават се играчите за по 1 000 000лв. всеки - и готово... Речено - сторено...


Защото в България реални бизнесмени и реален бизнес няма, има само търгаши и престъпници, спуснати отгоре, а те не са свикнали да дават, те знаят само да вземат.

Приватизацията как беше извършена ..... предприятия, заводи и фирми буквално бяха подарявани на въпросните, а не купувани ..... е, защо сега очакваш от тях да си купят ЦСКА и/или Левски ?!?! Ами те не са свикнали да купуват, те са свикнали да има далавера ...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 13 юни 2015, 11:39

bat_jori написа:
Delija написа:
Второ - дълговете са много ясни, 2 одита се правиха дори, всеки заинтересован може да ги научи, няма нищо неясно.

колко да са ясни ,онзи ден още 400 000евро напред.едва ли някой е в състояние да излезе с факти ,точно колко дължи ЦСКА.


Тея 400 000 бяха ясни, че са потенциален дълг, те не са новост за хората в клуба.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Stinkata » 13 юни 2015, 11:51

Delija написа:Глупости, много добре се знаят и потенциалните дългове, дори повечето са калкулирани в сумата. Това са нелепици, които ги разправят, че дългове можело да изскочат отвсякъде и по всяко време. Знае се много добре кои дела се водят и какъв е шансът да бъдат спечелени/изгубени.

Дано да е така...Защото, целта на одита е да разкрие цялото състояние, но целта на Лупи май е друга...


Delija написа:Лупи и Лира са едно и също, кажи-речи.
Така, де. Това имах и аз предвид.


Delija написа:Защото в България реални бизнесмени и реален бизнес няма, има само търгаши и престъпници, спуснати отгоре, а те не са свикнали да дават, те знаят само да вземат.
Приватизацията как беше извършена ..... предприятия, заводи и фирми буквално бяха подарявани на въпросните, а не купувани ..... е, защо сега очакваш от тях да си купят ЦСКА и/или Левски ?!?! Ами те не са свикнали да купуват, те са свикнали да има далавера ...

Не очаквам. Ако някой купи ЦСКА, пък и Левски, най-вероятно ще е след натиск от някъде.. Както Марешки, или онзи луд фен на ЦСКА, дето дари 100 000 ей така, от фенщина.. И как клуб може да бъде купен на символична цена, когато заедно с това, камъкът на милионните задължения увисва със страшна сила на врата на поредния Пурко, решил да се прави на заможен господин... Най-много да дойдат Гърнетата - да спасяват ЦСКА от Лупи...
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 13 юни 2015, 11:56

Стига с тия задължения, какво ги размахвате, като някакъв Дамоклев меч ..... Ганчев уж се точи за ЦСКА от 16 години, ама и без дългове когато беше клубът, пак не пожела да го купи, пак искаше някакви врътки да върти.

Разбери, не е проблемът в някакви си няколко милиона задължения, това е манталитет, те са престъпници, те не знаят да дават, да инвестират, те не разбират ни от бизнес, ни от нищо .... това са просто престъпници и търгаши.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Stinkata » 13 юни 2015, 12:48

Хубаво само че, тук много трудно ще се мине към запазване на идентичността на ЦСКА, без погасяване на задълженията...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот bat_jori » 13 юни 2015, 17:11

10 отбора на жребия за А група в понеделник
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 13 юни 2015, 18:29

Stinkata написа:Хубаво само че, тук много трудно ще се мине към запазване на идентичността на ЦСКА, без погасяване на задълженията...


Откога някой в България се вълнува от идентичност и подобни, да не напомням какви сливания, вливания и разливания имаше през годините, половината сегашни отбори в А група реално са уроди, нямащи нищо общо с автентичните отбори и клубове, за които се представят.

За пример - Лудогорец 1945. Това е Разград 2000, прекръстен на Лудогорец 1945, без дори да се слива или обединява с оригиналния клуб, който фалира преди десетина години, просто дойде Домуса, взе клуба и реши да го пробута, че уж е истинският Лудогорец. И оня ден празнуваха 70-годишнина ...... а са създадени 2001-а, ако не се лъжа.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 13 юни 2015, 20:33

Delija написа:
nacho написа:Ами явно няма българин който колкото и да е богат да извади десетки милиони лева за собственоста на който и да е ФК.Или пък да е готов да поеме такива дългове. :qipad: Затова се търсят вратички и врътки сега и от Божков. :qipad: Примерно за ЦСКА досега май само Митал е плащал някаква цена но той не е сънародник.


Начка, моля те, не се излагай така ...... има много българи, за които тези пари не са никакъв проблем.

Но, когато си забогатял нечестно, мръсно, с протекции от ДС, цял живот ще си останеш гнусен престъпник, търсещ само далаверата и измамата. Кур за Божков, кур за Ганчев.
Е кво да направя бе Дели.Има хора които имат много ама не дават.Аз примерно ако можех бих дал 20 млн.Ей така,от чиста фенщина. :qipad: Не ме карай да се обяснявам като Жори на колко и какви мачове съм бил и темподобни.Как гледах като теле в зеле когато родния ми Чирпан отстрани ЦСКА за купата през 93та,а около мен хората се радваха. :qipad: Разбира се че най-добре да си остане сегашното ЦСКА но намираме се в Бг и нещата явно отиват към завъртулки.От каквито според мен няма да се оттърве ни един отбор от Агрупа освен Лудогорец,но и те са ги правили . :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 13 юни 2015, 20:40

А Лудогорец го помня като име от 85та год.Тогава срещу него Чирпан записа една от най-големите си победи в Б група-5:0.Но кой ти знае дали е бил 1945 по онова време. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 13 юни 2015, 21:26

Добре, бе, Начо, правете "завъртулки", ама не е ли малко нагло да заграбите един от най-сериозните клубове в България и да го прекръстите ЦСКА ??

Направете си ново ЦСКА и тръгнете оттам, откъдето се тръгва. Вие хем искате да не плащате дългове, хем и от А група да си продължите, хем и със силен клуб и отбор. Е, извинявай, но това е мега престъпно и гнусно.

п.п.: точно Лудогорец не е никакъв Лудогорец, а Разград 2000.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 13 юни 2015, 22:09

Е кои ние бе Дели.Аз ли ще унищожавам Литекс. :qipbl: Кво да направя аз ако Гриша Ганчев е решил да го мести в София и да го прави ЦСКА :?: Вкарваш ме в някакъв кюп,макар че аз лично съм си плащал всякакви дългове и нищо гнусно и престъпно не съм вършил смея да твърдя.От там нататък да ме вкарваш в общ кюп за неща които не зависят от мен...айде моля,по сериозно. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот Delija » 13 юни 2015, 22:14

Ти сам се вкарваш в този кюп, понеже гледам, че си готов да припознаеш урода от Ловеч за ...... ЦСКА. И да го подкрепяш, смятайки го за ЦСКА.

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Президентите на българските клубове

Мнениеот nacho » 13 юни 2015, 23:22

Е ако това изобщо стане и фенове,легенди и т.н го припознаят аз кой съм че да се деля. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4


Върни се в “Футбол - България”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron