НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 07 юни 2015, 19:40

Миналата година беше съсипан и съкрушен. Къде си блял по това време?
Мъри ми падна доста в очите на награждаването на тазгодишния Australian Open и му пожелавам повече да не види титла от шлема, и да не се доближава до първото място в ранглистата.
Стан е като черна котка за играчи, които са на прага на историята. Както е тръгнал, няма да се изненадам, ако попречи на Федерер да задмине Сампрас по брой титли на Уимбълдън.
От друга страна тази загуба на финала може и да е за добро - догодина е Олимпиадата в Рио и има чудесна възможност да направи както кариерен шлем, така и да спечели златото. А дано! [-o<
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 07 юни 2015, 19:55

Миналата година не ме интересува отдавна, важно е сега, че се хилеше като пача .... явно си е приел, че лайняният поднос си е за него и му е смешно дори. Щях да повърна. Аз не можех да си намеря място от яд, а тоя се лендзи ... лендзи се, мама ти да е.ба, затова и догодина пак с лендзенето ще си останеш, може би си прекалено малък и недостоен за тоя трофей.

Мъри наистина е доста неспорстмен и дразни с държанието си на някои церемонии, но ако знаех, че така ще стане, по-добре да беше паднал от него и днес Мъри да изчука тлъстата свиня, по би заслужил този трофей.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 07 юни 2015, 19:59

Дели, не пиши така за Ноле! Той се държа достойно, това което говорИ е стандартно и задължително. Пак ще пишеш това онова, че споменавам Надал, но Рафа навремето е ревал половин час в банята след награждаването след загуба от Фед на финал на Уимбълдън. Не знаеш какво е правил Джоко насаме. Той не е Фед да циври пред хората.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 07 юни 2015, 20:49

Мъри е много по-голям ревльо от Федерер. А то само това и остана - Джокович да ревне на някоя церемония. Сякаш са малко Федерер, Мъри и Надал. Последният още не съм го виждала, но нямам и намерение.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 07 юни 2015, 20:50

Държал се достойно .... накрая във визитката нито ще пише как си се държал, нито че лайняната публика 100 часа те е аплодирала ..... оня ми обяснява какъв велик момент било това :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: .... велик, велик, ама накрая отиваш при ония костюмирания и той ти връчва ...... един голям хуй.

Какъвто е тъпанар, сигурно си ги и пази тея тепсии, може и в тях да ядат.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 08 юни 2015, 10:44

Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 08 юни 2015, 11:31

Благодаря, но му се "насладих" още вчера. Наистина прекрасен момент ..... поваленият за 68-пореден път, получава съжалението и милостинята на публиката (която вече е еволюирала от римските времена), победителят за 77-и път го съжалява и го потупва по рамото, колко велик шампион бил, колко тежко било и, разбира се, задължителното "аз съм сигурен, че някой ден ще спечелиш и ти", което се превърта всяка година от победителя. Накрая някакъв костюмиран педал връчва на посечения една тепсия, от тия, дето ги продават в Лидл и всички се разплакват, а жертвата "мъдро" заключава че имало и по-важни неща в живота .....

Накрая остава за историята едно незначително нещо ..... в графата "Ролан Гарос" пише 0 ..... една голяма нула .... ама, карай, в живота има и по-важни неща ...

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 08 юни 2015, 12:16

Разбрахме, на теб ти се искаше да лее крокодилски сълзи на церемонията :qipag: :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 08 юни 2015, 15:27

Никъде не съм писал такова нещо.

Но няма нищо по-страшно от примиренчеството.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 08 юни 2015, 15:52

Да, трябваше да го прасне с тавата и да му нахлупи купата на главата! После специален ...поздрав към франсетата + швейцарците в публиката!
:qipbp:
Я, стига! Чест и почитания за Джокович за начина по който прие загубата. Точно така трябва- с усмивка!
РГ за него догодина или когато. Все някога ще!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 08 юни 2015, 22:51

И догодина ще е същото, вече на 29 ..... това беше, все пак има и "по-важни неща в живота", нека "маловажните" като Ролан Гарос да ги печелят другите ......

101% съм убеден и че и Синсинати няма да вземе .... ще бие у Шанхай, канадския Мастърс и/или Париж, може и трите да вземе, но точно там, където трябва, пак ще се провали. Щото е тъпанар и явно го надцених с оценките за психиката. :oops: :oops:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Vesela Taneva » 09 юни 2015, 09:35

Delija написа:И догодина ще е същото..... Щото е тъпанар и явно го надцених с оценките за психиката.


Ако е man за какъвто го мисля, ще се бори докрай за това, което иска- купата на РГ.
Вярвайте в него!!
-----------------------------
Борис Бекер- понастоящем тренер на Ноле:
Изображение
"В тениса вече няма интересни съперничества, защото играчите са твърде уплашени, че могат да бъдат глобени заради не особено цензурирани изказвания по адрес на съперниците им", призна Борис Бекер. Съвсем наскоро на пазара излезе биографичната книга за живота на легендата "Wimbledon: My Life and Career at the All England Club", в която най-младият шампион на "свещенататрева" открито говори и за сегашните отношения между звездите.

"Инсталирането на микрофони на корта, които са способни да прихванат всеки звук или подшушване ни прави свидетели на една генерация от крайно коректни и възпитани състезатели - обяснява Бекер. - Звездите поддържат фалшиви приятелски отношения. Например, публична тайна е, че Джокович и Федерер не се разбират, а няма начин Роджър наистина да е толкова мил.
Хората често ми казват, че тенисът сега е доста по-скучен спрямо времето, в което аз бях на корта. Когато ги питам защо ми мислят така, те ми отговарят, че в днешно време силните личности и характери са по-малко. Това не е вярно - имаме много и силни личности, но те не го показват, защото не могат, защото микрофоните на корта улавят всяка думичка.
Като резултат, днес е много трудно да изразиш на корта с думи това, че си вбесен от дадена точка или от развитието на мача. Всеки ще го чуе и когато се върнеш в съблекалнята се сещаш, че те чака голяма глоба. Това ни лишава от възможността, да видим истинските лица на състезателите. Тенисът си остава страхотен спорт, но е станал твърде коректен. Играчите също са човешки същества и е нормално да се вбесят, когато направят двойна грешка, но трябва да си замълчат, защото ще бъдат глобени."

Браво! Една сочна и..... :!:
Много го харесвам Бекер, пие здраво и играе покер!! :qipaf:
А колко е "мил" "божествения" Роджър всички знаем отдавна!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Al » 09 юни 2015, 11:11

Vesela Taneva написа: Много го харесвам Бекер, пие здраво и играе покер!! :qipaf:


+1 :qipbo:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Ich_Will_ » 09 юни 2015, 12:06

"В тениса вече няма интересни съперничества, защото играчите са твърде уплашени, че могат да бъдат глобени заради не особено цензурирани изказвания по адрес на съперниците им", призна Борис Бекер.

:qipbm: :qipbm: :qipbm:

Ето още един бисероръсач.
Познавайки Новак, знаех, че в няколко момента той се нуждаеше от жест от ложата му, който да го мотивира. Очевидно беше, че не го получи от Бекер и германецът беше фактор в загубата на Ноле. Мисля, че нещо се е случило между Бекер и Мариан Вайда и има проблем. Новак вече има твърде много хора в щаба си. Веднъж го попитах, защо не добави и учител по саксофон, все пак и двамата харесваме този музикален инструмент.


Тим Хенман обяви Джокович за фаворит номер 1 на Уимбълдън :qipbe: :qipbe:

Отделно Матс Виландер не успя да издържи цял турнир да си държи устата затворена и даде прогноза баш за финала. Не е нужно да казвам за кого я даде.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ 2

Мнениеот Delija » 10 юни 2015, 13:23

Тоя Виландер знае ли някой защо мрази толкова Джокович ??

Снощи гледах някакво обзорно предаване по Евроспорт, тоя "анализираше" пак и щеше да ми падне ченето като чух как Вавринка имал по-тежък жребий до финала от Джокович. Било по-тежко с дЕдо Федерер и кекавия Цонга отколкото с Надал и Мъри. Да не говорим как "посвири" отново на Мъри, преди мача му с Джокович.

Дали е, защото завижда, че и Джокович го мина по успехи ?!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron