Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Al » 02 сеп 2014, 16:24

РБ ще откажат и малкото си гласоподаватели с тия вътрешни дрязги и номинации за депутати.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 02 сеп 2014, 18:08

Като гледам на нашия политически пазар имате доста ..."зеленчуци" за избор . На края пак ще стане познатата имамбаялдъ с много червен пипер за "радост" на целокупния бг народ или за част от него! :evil:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 05 сеп 2014, 07:46

Днес е официалното начало на предизборната кампания за предсрочния парламентарен вот на 5 октомври. За 240 места в парламента ще се борят 18 партии и 7 коалиции. :qipbp:
Изображение
Днес БСП открива кампанията си в НДК в София. "На песни и танци не се надявайте, откриваме кампанията с делова среща", каза в четвъртък медийният секретар на социалистите Антон Кутев. На откриването ще присъства председателят на БСП Михаил Миков, ръководството на партията, областните лидери и общински ръководства, коалиционни партньори, водачите на листи от цялата страна и интелектуалци.

Бившият телевизионен водещ Николай Бареков също започва кампанията си днес в Стара Загора с концерт на певицата Деси Добрева и трупата на Нешка Робева. От ГЕРБ ще започнат официално агитацията в неделя в столичната спортна зала "Арена Армеец".

По тв отправиха призив за позитивна кампания без компромати :!: Това означава,че няма да сме ние! Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот emevev » 07 сеп 2014, 09:39

Delija написа:....


Откакто преди време "пресметна", че щом 5 стоки/услуги в Германия са с по 10% по-скъпи, отколкото са у нас, то в Германия е 50% по-скъпо, тогава ми стана ясно, че в главата ти е пълна каша и просто ти е трудно да имаш ясна представа за нещата, които коментираме... Оттогава ползвам отговорите си към теб, не за да те оборвам, а за да четат останалите потребители, влизащи в тези теми...

Теб не те интересуват съществените въпроси - ти си спориш, хващаш се за разни думички и си много горд, когато имаш някаква "затапваща" реплика... (от три поста (за пореден път) си избра две изречения, на които да отговориш, а пропусна останалите 12 - все едно не си ги прочел, все едно не съм ги написал...) :(
ИзображениеИзображение
1837-1873

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 07 сеп 2014, 11:57

Хайде да не казваме в чия глава какво е, че да не напомням кой най-нагло лъжеше и вадеше тук едни фалшиви процентчета за Западния и Източния фронт. Май не бях аз ?! :wink: :wink: Процентчета, които съществуват само в твоята глава. :wink:

Нещо ти е много голямо самочувствието, ама няма никакво покритие. Мога и други твои нелепици да изброя, но няма смисъл, само тази стига дори.

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот emevev » 07 сеп 2014, 13:28

Мда... само дето ти пуснах линк (откъде съм взел числата) - а не съм си го измислил... ;)

А пък и този пример демонстрира много точно това, което имах предвид с предишното: голям кеф ти е, че числото, което съм написал не е било точно, ама изобщо не те интересува, че смислово няма никаква разлика, дали 85% или 65% от войската е била на Източния фронт... :qipbl:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 07 сеп 2014, 16:08

Не знам какво е ставало на Източния фронт, но в Пловдив са освиркали Бюрека подобаващо след като се е изтърсил там на 06.09. на празника на Съединението.
Изображение
Изображение
Възгласите са били доста солени според каченото в тубата.
Новият" български политик Николай Бареков единствен си позволи да се опита да яхне днешния светъл празник.
Той впрегна местната си структура на "шествие" по Главната по случай празника, но минавайки през площада, вместо към него да се присъединят хора, Бареков бе мощно освиркван и обиждан от пловдивчани.

Видимо смутен и унизен, Бареков се хилеше неадекватно, а "сподвижниците" му мълчаха, опитвайки се най-незабелязано да се изнесат от Главната, усещайки народната "любов" на гърба си.
Plovdiv24.bg

Всеки има право да си прави предизборната агитация, но не и използвайки национален празник!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Delija » 08 сеп 2014, 12:07

emevev написа:Мда... само дето ти пуснах линк (откъде съм взел числата) - а не съм си го измислил... ;)

А пък и този пример демонстрира много точно това, което имах предвид с предишното: голям кеф ти е, че числото, което съм написал не е било точно, ама изобщо не те интересува, че смислово няма никаква разлика, дали 85% или 65% от войската е била на Източния фронт... :qipbl:


Ами то не става само с четенето на линкове (аз на какви съм попадал ....), трябва и акъл за осмислянето и преценяването на някои неща. (цитираните от теб проценти бяха фантасмагорични още на първи прочит, без дори да се поровя ..... пък не те знам теб как си им се доверил :wink: ) Но явно е по-лесно да вярваш сляпо.

А смислово има голяма разлика, на практика пък още повече. Но как да е, нямам намерение да ти обяснявам елементарни неща, така или иначе не ми се пише повече тук, ще гледам да се ограничавам с темата за прогнозите. Приемаме, че си прав за всичко и готово. :wink:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 08 сеп 2014, 13:54

Той не е прав за много неща, но...... :qipaf:
Чао, Сашо, бъди щастлив!!
------------------------------------------
Поредният строител на бг капитализЪма и спасител на КТБ:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Мичо » 08 сеп 2014, 19:03

Delija написа: ще гледам да се ограничавам с темата за прогнозите.

Като има нещо за дразнене на тема Левски-чорба, ще ти пращам линк на лично. :qipaq: :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 08 сеп 2014, 19:57

Като че ли заради Източния фронт /но не на климата, а на ВСВ/и заради някакви %, но на какво... не става много ясно!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот rafaelis » 09 сеп 2014, 11:44

Тц, сигурно е заради Източния фронт на климата, всички сме изнервени от тая влага и мокротия. Ей на, и щурците нощем под нас пеят тъжни ревматични песни и ги чувам как си разтъркват прогизналите кокали. :qipbl:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот Vesela Taneva » 09 сеп 2014, 12:13

За добро настоение един стар политически виц:
Идва Бриджит Бардо в Бг. Тя от хубава, по-хубава. Тато я посрещнал радушно и казАл:
- Много си `убава, ма! Ще получиш от мен к`вото поискаш!
- Искам да отвориш Западната граница на Бг.- казала Бриджитката
- Ау, палавнице!! Искаш да си останем самички!

пп А днес е 09.09 :qipaf:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Сблъсък: Политолози, визионери и обикновени шматки

Мнениеот 8 » 09 сеп 2014, 20:43

Това наистина е виц. Тъжната истина е, че при капитализма България се изнесе извън границите. Милиони я напуснаха. При соца ако допуснем, че я нямаше преградата нямаше да има такова преселение. Мотивът при наличие на кола, професия, жилище и ако си семеен е почти нулев да отиваш някъде без всичко това и да започваш отначало независимо от добрите перспективи.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron