ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот sasho_1989 » 28 авг 2014, 14:35

8 написа:Не става ако това участие в ШЛ остане изолиран случай. Левски не са станали хегемон след 2006.
В момента няма сериозни пари в Левски и ЦСКА, но ако се появи някой лесно може да се надцаква с Домуса. 6 милиона евро не са някакъв невероятен бюджет. И червените и сините са имали далеч по-голям в минали години.

Глупав, а БАТЕ какво направи след първото си влизане?!
Това че Батков е прост галош не означава,че Домуса ще последва съдбата му - той поне разбира от качествено управление на паричните потоци...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 28 авг 2014, 18:21

Христолов написа:
8 написа:Петев им даде сила като отбор, Стоев психика за мачовете, Дерменджиев просто прилага каквото е видял при двамата.

Гениално проникновение след изгледани няколко... крайни резултата :qipag:


Първо за Петев и Стоев от година го говоря. Не сега. Второ в предните постове не изключвам, че е можело и да не стане (вчера например успеха), имаше и спортен шанс, но това не значи, че са били калитковци и не са заслужавали. Просто и него се искаше. И трето не виждам нищо нередно дори и след видените резултати да имам това мнение. Нали всеки за себе си търси някакво обяснение защо се е получило така и аз така съм го видял. Ако бяха загубили щях да кажа нещо подобно с разликата, че са нямали малко и късмет, но иначе са играли каквото трябва.

Ти какво имаш предвид освен ако не е "глупак, след крайните резултати лесно е да се пише"? Нещо не хванах мисълта ти ако е била сериозна.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 28 авг 2014, 18:25

sasho_1989 написа:
8 написа:Не става ако това участие в ШЛ остане изолиран случай. Левски не са станали хегемон след 2006.
В момента няма сериозни пари в Левски и ЦСКА, но ако се появи някой лесно може да се надцаква с Домуса. 6 милиона евро не са някакъв невероятен бюджет. И червените и сините са имали далеч по-голям в минали години.

Глупав, а БАТЕ какво направи след първото си влизане?!
Това че Батков е прост галош не означава,че Домуса ще последва съдбата му - той поне разбира от качествено управление на паричните потоци...


Пубертет, чети внимателно какво съм писал. Никъде не съм казал Домуса като Батков ли е или не е. Какво ми отговаряш сякаш съм казал нещо? Бати малоумника, сам си говори.

Все едно аз да кажа "Не Саше, на графа днес доматите бяха 2 лева, не 3 както твърдиш, прост си". Готино ли е? Да отговарям на някакво твое неказано нещо?

Отделно не си схванал написаното от мен. Ама никак. Не само какво с неточните сравнения и отговори, а и въобще смислово за БГ отбор. Най-малкото не съм казал "така ще стане", мисля че написах нещо от сорта "ако едното влизане остане единствено. Ти обаче си "прочел" какво съм написал без да съм го писал. Я кажи утре какво ще правя минута по минута, че да не си блъскам главата. Ти явно знаеш отговорите..........идиот.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот Христолов » 28 авг 2014, 18:50

8 написа:Ти какво имаш предвид освен ако не е "глупак, след крайните резултати лесно е да се пише"?

въобще не съм близо до това. а че плямпаш някакви пълни щуротии като самотен пияница в кварталната дупка търсещ да се закачи към съседната маса. дал им сила като отбор, приложил каквото видял..... :qipbj: :qipbj: :qipbj: #-o #-o #-o хората гледали мачове ще кажат при този задържаха топката, при онзи играха открито и т.н. но какво ли ти обяснявам, ти нямаш оправия твърдоглав селянин.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот Al » 28 авг 2014, 18:51

А имаше шанс Лудогорец да се падне при Арсенал и Дортмунд... :qipac:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 28 авг 2014, 19:21

Христолов написа:
8 написа:Ти какво имаш предвид освен ако не е "глупак, след крайните резултати лесно е да се пише"?

въобще не съм близо до това. а че плямпаш някакви пълни щуротии като самотен пияница в кварталната дупка търсещ да се закачи към съседната маса. дал им сила като отбор, приложил каквото видял..... :qipbj: :qipbj: :qipbj: #-o #-o #-o хората гледали мачове ще кажат при този задържаха топката, при онзи играха открито и т.н. но какво ли ти обяснявам, ти нямаш оправия твърдоглав селянин.


Аха ясно. Забавен си.
Значи някой да направи някой отбор силен е смешно. Трябвало да се обяснява със задържали топката, играли открито ама какво ни обясняваш, не сме на твоето ниво. Щеше да си смешна ако не беше тъжна гледка. Така и не разбрах кое е щуротията в това че Петев ги направил силен отбор. Не искаш ли да направим разбивка на всеки един от играчите по 20 индивидуални компонента от техника до влизане в шпагати за по-голяма конкретика?
Ако си цесекар бъди докрай!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот nacho » 28 авг 2014, 20:57

България ликува. :qipbp: Снощи не спахме от вълнение. :qipad: Финала на мача си беше шантава работа. :qipbo: Както разбира се и коментара на Смукачев :qipbo: Сега крейзитата да си гледат мачовете от ШЛ приоритетно,то нашето първенство не е много важно. :qipbo: А и в много равностойна група попаднаха :qipad: Реал М-Лудогорец ще е най-равностойния двубой в груповата фаза. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот nacho » 28 авг 2014, 21:10

8 написа:Стяуа върви надолу, а Лудогорец нагоре. Тук бяха пресечните им точки. Два равностойни мача като и двата биха с късметлийски голове в последните минути.

Да, не са силни, но не можеш да ги биеш ей така, някакво име са и се получиха равностойни мачове.
Като нас преди идването на Стойчо Младенов. Не падахме ей така преди този кретен да развали тази даденост, която е супер полезна.
А не смяташ ли че това е голям резил за Стяуа :!: Отбор който е ставал еврошампион,играл е и финал,сега постоянно участва в групите на ШЛ . :qipad: И да го елиминира някакъв си Лудогорец от Разград който е едва на три години и само миналата година де факто направи сериозно участие в евротурнири. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 28 авг 2014, 22:10

Не, не смятам. Не се опитвай да правиш аналогии за Зимбру. Мура и молдовците не са отивали напред пролетта и след поредица победи в групата и елиминиране на Лацио. При това с важното уточнение преди сблъсъка с нас да са го направили, не след това при евентуално пипнат синдром за което българския неудачник е помогнал.

И Тулуза нямат никаква европейска визитна картичка ама отпадането от тях не е срам нали? Дори срещу Торпедо и МТК не са. Обаче си имаме два в историята и те са Мура и Зимбру, абсолютни резили.

Сега хващай другата грамофонна плоча, титаните са виновни, каквото и да е само не оставяй Стойчо. Не се връзвай и на левскарите ако те бъзикат с тези мачове, завиждат ни, това не са резили, Стойчо не може да падне от някакви си бонаци, следователно силни са били.

Далеч по-естествено ще изглеждаш ако просто приемеш, че въпросните два смешника са си смешника. Ти се опитваш обаче нещо хитро да измъдруваш за кеф на левскарите, гънеш се като червей в невъзможното. Ти няма ли да се забавляваш ако някой син излезе и започне да ти обяснява, че 20-те им или колкото са там резила не били резили? Има да се веселиш с него. Защо изпадаш в същата ситуация!?
Ако си цесекар бъди докрай!

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот nacho » 29 авг 2014, 00:56

Остави левскарите сега,добре че поне с тях се утешаваме напоследък. :qipad: Едва ли представянето в Европа на Лудогорец миналия сезон ще спре фена на Стяуа да възроптае-абе кви са тия бе,как така ще отпадаме от тях. :qipad: Не правя сравнения,резилите са си резили,но времената се менят и май трябва да се гледа по-философски на нещата. :qipad:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 29 авг 2014, 01:18

Моето гледане "философски на нещата" е, че няма какво да се ядосвам, че не можем да влезем в групите нито на ШЛ, нито на ЛЕ като Лудогорец. Философията ми обаче не стига до там, че да приемам абсурдни загуби от леваци.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот drvasko98 » 29 авг 2014, 07:35

nacho написа:Остави левскарите сега,добре че поне с тях се утешаваме напоследък. :qipad: Едва ли представянето в Европа на Лудогорец миналия сезон ще спре фена на Стяуа да възроптае-абе кви са тия бе,как така ще отпадаме от тях. :qipad: Не правя сравнения,резилите са си резили,но времената се менят и май трябва да се гледа по-философски на нещата. :qipad:


Понеже хвърлям по едно око и на форума на Берт, където пишат хора, които харесват ЕКТ, никой румънец (от пишещите там) не е изразявал подобно мнение, дори и считаха Лудогорец още преди мачовете за много тежък жребий за Стяуа

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 29 авг 2014, 08:23

Дай линк към форума :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот bluehope » 29 авг 2014, 09:10

Не му давай линк към форума на Берт, да оклепе и там.

А че Стяуа е редовно в групите на ШЛ е някаква химера, че е редовно в тези на Лига Европа - да

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот drvasko98 » 29 авг 2014, 09:58

Сега да напиша нещо и за мача. Изключителна драма и в крайна сметка с оглед на двата мача, смятам крайният резултат за справедлив, още повече съдията удари едно рамо на Стяуа и при дузпата в Букурещ и при недадения червен картон на Варела (нормално е в този турнир, това винаги се прави за по-именития отбор). Лудогорец изигра мача като голям отбор с всички несъвършенства в играта си. Разбира се, че можеше и да не падне гол, още повече, че подобен удар се получава веднъж от 50 опита, но по-важното е, че те не позволиха на Стяуа да реши мачът рано.

Сега в групите ще е тежко, защото и групата от най-тежките. Едва ли ще успеят да завършат трети, но ми се струва, че ще вземат точка/и, а защо не и победа.

Домуса според мен няма да пропусне шанса като Мустака, защото до момента показва точни ходове. Дори си мисля, че може до два дни да привлекат някой качествен играч.


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта

cron