ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 20 авг 2014, 12:37

Кирил Домусчиев likes this.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот sasho_1989 » 20 авг 2014, 13:28

8 написа:Какъв досаден софиянец, който не спира да се вълнува от другите :qipbe:

глупак, ти в кой град живееш и си вадиш хляба, имай малко уважение, смешник
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 20 авг 2014, 17:13

Крадат ми, не вадя си, хляба...........тъпанар такъв.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 20 авг 2014, 18:04

Милата тя - варненска курветина, окрали я злите софиянци. :qipak: :qipak: :qipak:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот sasho_1989 » 20 авг 2014, 18:29

8 написа:Крадат ми, не вадя си, хляба...........тъпанар такъв.

ми махай се бе, има Терминал 1 и 2, кой те държи, олигофрен
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 20 авг 2014, 21:08

България ме държи.

Става ми глупаво като те чета. Няма да се оправим ако има и други като теб, а то има.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот sasho_1989 » 20 авг 2014, 22:18

никога няма да се оправим с такива вечни мрънкачи като теб :!:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 20 авг 2014, 22:51

Стига си слагал удивителни. Сополанко, който си придава помпозност.

Потвърждаваш мнението ми. Ти си от тъпата част на нацията. Бъркаш мрънкач със свободен човек.
Мрънкача ЧАКА от другите. Аз нищо не чакам от никой и сам се оправям. Не съм като циганите или сополанковци като теб. Аз обаче съм свободен човек и имам право да се противя на дивотията в държавата. Това не е мрънкане. Обратно, тъпанари като теб, които наричат правото на свобода мрънкане са всъщност подчинени роби. На всичкото отгоре ми натякват тяхното робско съзнание под формата "не мрънкай". Демек недей вдига пара около установените взаимоотношения на роби и господари. Съжалявам, но не съм дебил като теб и си търся правата, а ти го наричай със заучената фраза мрънкане. Излиза, че западните демокрации са мрънкачи, когато някой иска да изяви личните си права.

И тук стигаме до другия проблем от друга тема за соца и така наречената демокрация сега у нас. Някой решил, че с кодовото название "сакън недейте плю по това сега каквото и да е само да не се върне комунизма", че трябва да търпим дори по-големи наглости.

Абсолютен глупак си. Живей си живота без да мрънкаш. С кеф ще наеба бъдещата ти жена. Ти си мъж и няма да мрънкаш. Аз не търпя несправедливостите и си е мое право, не от държавата, а от бога, роден съм да бъда свободен и да не спазвам правила на други, които също като мен са хора, а не богове. Ти явно не си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 20 авг 2014, 23:02

За теб всички са тъпи, проста курво, само ти си умна.

Нормално е Сашето да забележи каква жалка ревла и мрънкалница си, то всички са го видяли отдавна. Но карай, те са тъпи, ти си умен ..... Челси, Фулъм и Бербатов.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 20 авг 2014, 23:17

Дели, сперма и Стойчо :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот sasho_1989 » 20 авг 2014, 23:38

8 написа:
Абсолютен глупак си. Живей си живота без да мрънкаш. С кеф ще наеба бъдещата ти жена. Ти си мъж и няма да мрънкаш. Аз не търпя несправедливостите и си е мое право, не от държавата, а от бога, роден съм да бъда свободен и да не спазвам правила на други, които също като мен са хора, а не богове. Ти явно не си.

ей капут, не беше ли точно ти този,който преди време се оплакваше на всеослушание как бачкаш за смешни пари с жена си и не можеш да спестиш нищо, защото гадните софийски капиталисти ти отмъкват всичко :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

тъпак, и аз съм в София и си бачкам и се оправям, не съм дърто мрънкало като тебе, а имам уважение към мястото, което ми дава възможност да се развивам...
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 21 авг 2014, 07:45

Точно това е........но ти не го разбираш.

Защо не си в Пловдив? А нали беше и във Варна? Отиде в единственото място, което се е капсулирало с последните средства и със зъби и нокти ги стиска и взема всичко от страната преди последната да изчезне. И ти наричаш това хубаво!? :shock:
Тенденциите са ясни и извинявай, че в описанието им ти си в ролята на глупак.

1. Мало и голямо от страната идва в София. Софиянци са пропищели от това. Ти си един от многото диви провинциалисти и селяни.
2. Ако си мислиш, че "те" си мислят, че е дошъл някакъв нахъсан младок със знания и от това всичко се вдига - страната така дърпа напред, твоя стандарт расте, техния живот се подобрява - ..............се лъжеш. Поредният несретник дошъл в града, вдигащ шум, правещ боклук, имащ се за голямата работа.
3. Влизаш в графата "софиянец". Тук май всичко живо дошло от къде ли не това му е мечтата, да дойде тук и да се обяви за софиянец :qipbj: И това вече аз също като софиянци наричам селяния. Дошъл от село, там ясно каква е трагедията за което не го обвинявам, видял пари НЕВИЖДАНИ ЗА РОДНОТО МУ МЯСТО и е готов. София е готина, парите са хубави, живота е страхотен....ама сега са на 20-30. Временно и на фона на беднотията е хубаво. Излизаш с приятели, плащаш си масрафите и т.н. Но е заблуда. Един ден ще се върнеш там откъдето си дошъл и пак ще си беден, а и сега в София не си нещо. Просто мирогледа ти е селски и затова си мислиш, че си добре. Живеете в комуни по няколко човека, не правите семейства и деца, така е модерно нали, като на Запад, безотговорен живот сега и за момента и слепота за околните в страната, защото нали не си на тяхното място.
4. Всъщност ти си селянин, умните българи са на Запад. Тук останаха простите плюс циганите. И то е и видно по улиците. Преди години циганите обикаляха крайните квартали. В централните части по единици и кротко го даваха, да не ядосат нещо скинари и подобни и да им теглят бой. Сега, всеки път броя в превозно средство мургавите и при всяко качване вътре има поне по трима такива, а аз живея в централните части, не в преградията. Да не говорим, че често са пъти на групи и половината. Вдигат шум, мръсни, мазни, гнусни. Така е, останаха циганите и последните, най-глупавите селяни. Виждам, че с гордост отчиташ, че си в последната група. Не знаех.
5. Имаш само едно приемливо качество за местните. Че си послушно кученце, което целува ръката на господарите. Така нареченото "благодарен съм на ръката, която ми осигурява хляб". Аз пък не съм. Диво и расистко изселване на страната и по принуда емиграция от родните места, не много регламентирани отношения тук, задължително трябва да си благодарен на неприемливи неща "защото нали знаеш как е по родните ти места", но и липса на избор, защото другия тъпунгер с твоето име казва "като не ти харесва какво правиш тук".

Естествено, че България се разпада и ще изчезне. Трябва да си изключително прост, за да не го виждаш.
1. Колкото и някой да обрисуват добре демокрацията два факта просто са втрещяващи. Около 10 пъти по-ниския стандарт спрямо соца и второто място на най-бързо топящо се население в света, при това без война! Всъщност има такава, единици българи избиват индиректно нацията, но това не се осъзнава.
2. Горното не се възприема по няколко причини. Когато все още не те е притиснало бремето, като в твоя случай, млад си, хвърлят ти някой лев и за момента си добре, ти не го виждаш лошото. Не осъзнаваш, че тези другите също са били като теб, а не вечно слаби........и ти ще станеш като тях. Отделно културата ти е ниска. Ти си научен, ДИСЦИПЛИНИРАН КАТО РОБ, че няма нищо на село и сега тук като има нещо и хвърляш шапка в небесата. Пич, в другите държави не е достижение да си плащаш храната и покрива над главата с КАКЪВТО И ДА Е ТРУД (и най-ниско квалифицирания). Тук че хората са роби и не могат, а ти идвайки в София отчиташ, че си малко над тях не те прави голямата работа. И това че това те кефи не значи че некефещите ги са мрънкачи, просто не са загубени като теб.
3. Софиянци пък по друга линия не го възприемат. Те виждат, че си несретник и селянин, че се пълни с цигани и идиоти като теб около тях, но имат индиректни ползи (не всички, но като цяло). Все пак при падането на нещо, било то империя, било то България, сърцевината е последното, а докато се случи разпада всичко, колкото и да е малко, е там вътре и естествено единиците там не споделят общото мнение за "лошо" и разпад. Виждат го (софиянци виждат циганите и селяните като теб), но пък защо да вдигат врява в една потапяща се лодка, когато виждат че всички амуниции и храна за извънредни ситуации, плюс спасителни жилетки са за тях? По-добре така отколкото и те да се давят. Накратко. Каквото има въобще в страната е тук. Я наемче ще вземам от западнали провинциалисти като теб, я заведенията ще работят от нахъсани селяндури като теб дошли в големея град и сядайки да пият бира мислейки се за голямата работа, я мазни строители и работници сутринта ще купуват "софийска баничка с боза", я някой фонд за умираща България ще преразпределим административно тук в София между нас с далавери, въобще всичко е тук и нищо не е в страната. Ако някой не е забелязал страната обезлюдява и умира, София е пълна с диваци и цигани, които казват, че е добре, демокрация, а те били "софиянци", разбирай "не съм от най-умиращите, което си е супер и съм готов да целувам ръка за този шанс", мислене на роб.
4. При софиянци има и много невежи, всъщност почти всички. Виж в една друга тема как си "играят" от моята гледна точка на демокрация и политика. Те наистина, бидейки родени тук и не знаейки, а само видели някой път при разходките си, какво е в страната, си мислят че тук има държава, дайте идеи как да я подобрим, десни, леви, този мислел умно и прочие простотии. Това се простира от младите и пълни невежи като Веси, до узрели хора с опит в живота като Ал. Той ножа като не е до кокала няма и как да го разберат.
Всъщност за да осъзнаят правилното мислене трябва да ги поставим в подобна ситуация. Да кажем Витоша изригне с вулкан, лава тръгне по софийските улици и там някъде да спра бягащите Ал, Веси и останалите и да седнем и да си поговорим умно и на спокойствие какво да правим, Волен ли ще махаме, Бареков ли, на десните ли ще дадем още един шанс, лалугера ли ще псуваме. Всеки призив, апел и вик "моля ви, умирам" от тяхна страна да бъде посрещнат с пълно спокойствие и бавно обсъждане на ситуацията в държавата, а то всъщност няма държава, а ситуацията е една, апокалипсис и ако не се направи нещо бързо, голямо и стойностно, то по-добре да избиеш говорещите тъпанари отколкото да стоиш и да си дрънкаш с тях, а лавата да ви залива. Точно при такава ситуация ще се почувстват в реалната ситуация в страната..........ама тях не ги гони лавата и си говорят общо взето сладки глупостчици и са съвсем искрени. Те наистина не разбират.

Давам ти един пример колко си тъп, хвърлили там на псето някой кокал и готово да ближе краката на господаря, за да живее вързано в колибка пред дома му.
Глупавата теория развивана от съименника ти, всъщност Сашетата от ЦСКА сте вие двамцата глупаци, Сашето от София и от Пловдив, за вас важи повече това иронично "Сашетата". Та Сашетата развиват теорията за големия град и възможностите. Той е ясен и завършен глупак, ти най-вероятно също си, но да пробвам и при теб един път да ти обясня, може пък и да схванеш, въпреки че шанса е нулев.
В големия град няма проблеми да идват хора от други градове. Така е и в други държави и престанете да ми обяснявате като на идиот, който сякаш не разбира това. Има го, но става така. Васко например работи в институция, която няма как да я има в страната и да се реализира на такова ниво и ако това е мечтата му и е посветил живота си на нея. Няма проблем и да се ожениш за софиянка, нормално е или тя да дойде във Варна или аз в София, това са нормални неща от живота, има ги и на Запад и да, като цяло прииждащите са повече към столиците. Дотук обаче свършват приликите. В България всичко живо, и ти от Пловдив и аз от Варна, а какво остава за останалите, лети насам. Все едно в Залцбург, Инсбрук, Линц и останала Австрия да е разруха и всичко живо да лети към Виена. Повярвай ми. Изброените градове не умират, нито пък там цялото население е принудено да скача във Виена като единствен избор. Не само специалисти, а въобще всичко живо да плъзне към Виена. Ако е така това означава абсолютна бедност и второ не би се нарекло държава, а някакво последно капсулиране на малкото активи във Виена. Никой не би нарекъл нормално обезлюдяването на цялата държава и нормален поток към столицата както било навсякъде по света. В България обаче е така. Държавата умира и ще умре. Последното останало е в София и предвид видимата обща заплаха, че всичко се потапя, все още държи, но за сметка на другото, нещо в себе си. Всъщност няма и как София да пропадне като провинцията. То това ще стане, но като стане ще е в мига, когато и България ще изчезне. Докато все още в агонията си се бори и агонизира София ще е последния остров в пустинята и де що може ще смуче от останала България, за да оцелее самата тя. И на нея не й се умира, но напред не се гледа като има временно решение. Убиваме останалата България, за да живее един град.........в момента нямаме време да мислим, че то после идва ред и на този град. Ситуацията е трудна 10 трябва да умрат, за да живее 1 нормално и що годе добре. Аз съм единия и в такъв случай ставам глух за десетте, те да му мислят, тъпи провинциалисти.
Последна промяна от 8 на 21 авг 2014, 12:15, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 21 авг 2014, 12:08

Луд, да не мислиш, че някой ще седне да чете тоя роман ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Браво на Сашето, може да е много по-малък от теб, ама размишлява 300 пъти по-добре. И най-важното - мъжко момче е, трудно му е, но е стиснал зъби и се оправя някак, докато ти само хленчиш по форумите колко си репресиран и онеправдан. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Все едно останалите водим някакъв шейхски живот ....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот 8 » 21 авг 2014, 12:24

Браво на Сашето


Сашко продължавай, нищо че в темите за Ботев същия ти обяснява какъв глупак и наивник си. От гледна точка на престоя ти в София добре се справяш и чинно целуваш крака. Не ги дразниш и въпреки, че си оставаш тъп провинциалист в съзнанието им, външно те погалват по главицата, "добро момче" и ще продължават да ти хвърлят по някой кокал. Ти там само игриво подскачай и размятвай опашката си в радост на привилегиите на господарите.

и се оправя някак, докато ти само хленчиш по форумите колко си репресиран и онеправдан.

Не пиши неща, които не знаеш. Разбирам леко надменния ти софийски подход, но се укроти малко.
Аз също се оправям някак си, а става дума за трима човека, в това число не влизам аз, които по една или друга причина са влезли в решаващ момент от живота си. Не получавам подкрепа за това и не я и търся.
Това обаче не значи, че няма да псувам тъпанари, които по никакви нормални закони и правила ме громят, както и дори и да се обърне ситуацията и да съм милиардер и да нямам тези проблеми аз пак ще псувам тези отношения, а пък ти си го наричай мрънкане. За мен пък вие сте идиоти, които приемат тъпотии.

А ако толкова много си впечатлен колко мрънкам, а ти си голямата работа ти пожелавам същата ситуация да изпиташ...........впрочем не, чак такъв злобар не мога да бъда. Прощавам ти написаните глупости.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ШАМПИОНСКА ЛИГА 2014/2015 г.

Мнениеот Delija » 21 авг 2014, 15:17

Разбира се, че когато е разсъждавал наивно Сашето, сме му се смяли, особено историите с Наско Курдов. Но това не значи, че когато показва зряло мислене по дадена тема, не трябва да му се отдаде заслуженото. Само ограничено човече като теб може да види противоречие тук.

Относно другото - разбира се, че си един жалък ревльо. Умреш нон-стоп да хленчиш и да съзираш конспирации и заговори. Сигурно и хладилника отваряш, въоръжен с нож в ръка, да не вземе да изскочи оттам някой капиталист, софиянец, американец или пък Стойчо Младенов .....


Върни се в “Европейски клубни турнири”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron