МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 20 май 2014, 15:12

Delija написа:Браво, от Сър-а стигна до Симеон, Борис, Византия и Първото българско царство. :qipag: :qipag: :qipag:

Умреш да правиш някакви малоумни сравнения.


Нямаше да ги пиша тези неща ако не беше ТИ. Другите разбраха от два реда, но ти си като с навита прожинка и скачаш на всичко насочено срещу някой твой идол. Ако приема, че не си по-прост от другите двама, тогава излиза, че си силно превъзбуден и изнервен не знам по какви причини, но е факт, че подскачаш по-много теми ей така за нищо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 20 май 2014, 19:56

Ми виждам и Васко не е разбрал "от два реда". :qipag: :qipag: :qipag: Защото пише същото, което и аз.

И, да, сравняваш, мазна курво, не ми се измъквай така:


8 написа:Точно така, но Съра е лидер от 4-то поколение. Блестящ, гений, но не оставящ наследство, човек който да продължи по неговия път или екип или някаква организация тип Фергюсън, така както например и до днес Барса върви по модела от времената на Кройф. Съра е божествен само докато самия Сър е там. Без него няма нищо общо с периода с него. Поради това е и изключително харизматичен, защото е чудо невиждано и наследниците му са мноооооого далеч зад него.


Ето тук сравняваш Сър-а с твоя любим Кройф, на когото духаш откак пишеш тук.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 20 май 2014, 21:16

Аз не видях същото при Васко ама карай. Единият отговаря на незададен въпрос за сравнения, а другия просто изразява мнение, че бъдещето е добре подковано от останалото от ерата на Съра.

Успокой се, сравнявам ги. И с Борис и Симеон е сравнение. Сега изкарай хиляди аргументи, че не съм прав като си мисля, че българските владетели имат по-добри футболни умения.

Кога за последно еба?=Има ли една тема в която няма да има твоя реплика?
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 21 май 2014, 11:37

Време беше да намесиш и ебането, скоро не беше го зачеквал. :qipag: :qipag:

Иначе аз гледам мачове, нормално е да има мои реплики. :qipbo:

По-притеснителното е как ти, освен че не гледаш английски футбол, дори го презираш, но това не ти пречи нон-стоп да висиш в "английските" теми и да лееш "компетентни" мнения, по всеки въпрос си на първа линия. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 21 май 2014, 18:37

Пак си се изплъзнал със странични неща не по темата.

Освен това пак си писал глупости. Преди ТВ феновете не били истински фенове, сега той бил гледал мачове по ТВ. Последно? Който гледа ТВ фен ли е или не е фен?

Като онези путкински работи, който симпатизирал на два отбора бил курва, ама ако е сръбско мекере не е. Последно?

Напълно откачена работа от автоголове след автоголове.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 21 май 2014, 20:55

Пак се опитваш някакви малоумни логики да вкараш.

Аз съм фен - на първо и единствено място на ЦСКА. Всичко останало са просто симпатии. На мачове на ЦСКА съм бил, съм и ще бъда. Като всеки истински фен.

Английски футбол гледам по телевизията, по обясними причини няма как да е другояче. Но все пак го гледам. Ти и това не правиш. Ти дори до оня ден не беше чувал за Брендън Роджърс. Но това не ти пречи да киснеш нон-стоп в темите за английски футбол и да ръсиш "компетентните" си мнения по всеки въпрос.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 21 май 2014, 21:00

Английски футбол гледам по телевизията, по обясними причини няма как да е другояче. Но все пак го гледам.


Така, а някой от Бургас или Варна като гледа ЦСКА по телевизията е явно по "необясними причини". Той също "все пак гледа".

Там обаче е друга гледната точка, внимателно модифицирана спрямо теб. От цялата работа разбрах, че ТВ фен е нещо или много несериозно или много сериозно, зависи за кого става дума, за теб или друг и ако е втория случай как го възприемаш като чувства. Страхотна система. Подобна на онази за която писа Емо. Когато Запада прави нещо американците са просто красиви и ни харесват, когато Русия прави същото не ни харесва просто защото са ни грозни и това е. Утре някоя красавица ако се наебе с трима демонстрира класа, а друга по-грозничка ако направи същото ще е уличница. Майка ти е най-хубавата, твоите деца са най-страхотните и т.н. Знам ги тези критерии.

Ми казвай от сега нататък какво ТИ мислиш по всяка една тема, за да си имам под ръка най-правилното и обективно мнение :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 21 май 2014, 21:39

На мачове на ЦСКА редовно има немалко фенове от Бургас и/или Варна. Така че сравнението ти издиша. Цената на пътя от Варна до София и от България до Англия е с разлика в пъти.

Виж, някои варненлии отдавна живеят в София, но пак си остават ТВ фенове .....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот 8 » 22 май 2014, 00:26

Цената на пътя от Варна до София и от България до Англия е с разлика в пъти.


Да, 3-4 пъти понякога е по-скъп вътрешния полет. Още една въпросителна защо не посещаваш мачовете от ВЛ.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Samp » 22 май 2014, 08:18

Има и други начини за пътуване освен със самолет

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот tridant » 22 май 2014, 09:29

С кола е доста пътя - към 3 дена някъде ще дойде с 2 преспивания.
Ако са двама шофьори и се сменят ,може за 30-35 часа да се вземе с минимални почивки, но ще бъдат като сдъвкани и изплюти като пристигнат.
И до Лондон казвам , до Манчестър още малко трябва да се добави.
Не си е работа с кола.
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Мичо » 22 май 2014, 10:30

Delija написа:
Виж, някои варненлии отдавна живеят в София, но пак си остават ТВ фенове .....

А някои живеят на 2 минути пеша от Армията и ПАК си остават същите тв плъхове. :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Samp » 22 май 2014, 10:57

tridant написа:С кола е доста пътя - към 3 дена някъде ще дойде с 2 преспивания.
Ако са двама шофьори и се сменят ,може за 30-35 часа да се вземе с минимални почивки, но ще бъдат като сдъвкани и изплюти като пристигнат.
И до Лондон казвам , до Манчестър още малко трябва да се добави.
Не си е работа с кола.

За пътя София-Варна говоря бе :qipag: :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 22 май 2014, 12:42

8 написа:
Цената на пътя от Варна до София и от България до Англия е с разлика в пъти.


Да, 3-4 пъти понякога е по-скъп вътрешния полет. Още една въпросителна защо не посещаваш мачовете от ВЛ.


Ама, 8, аз не съм фен на ВЛ, фен съм на ЦСКА и ходя на техни мачове. Не знам защо се опитваш да правиш някакви аналогии.

Иначе гледам по ТВ и английски мачове, чат-пат италиански, испански ..... но това са просто симпатии, истински фен съм само на един отбор.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД най-титулувания английски отбор (част 11)

Мнениеот Delija » 22 май 2014, 12:45

Samp написа:
tridant написа:С кола е доста пътя - към 3 дена някъде ще дойде с 2 преспивания.
Ако са двама шофьори и се сменят ,може за 30-35 часа да се вземе с минимални почивки, но ще бъдат като сдъвкани и изплюти като пристигнат.
И до Лондон казвам , до Манчестър още малко трябва да се добави.
Не си е работа с кола.

За пътя София-Варна говоря бе :qipag: :qipag: :qipag:


Аз знам фенове на ЦСКА от Варна, много пъти са идвали в София на мачове, но никога със самолет, не знам защо Осмака реши, че така се ходи на мач в България. :qipag: :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron